ABRA

Opinie o ABRA

analityk 2014-09-01 19:47:00
pewnie pisał o sobie :-)
Pracownik techniczny 2014-09-18 23:31:16
Panowie macie jakieś remonty teraz na sklepach ? U mnie 2 miesiące temu sam przestawiłem sam więcej niż połowę sklepu,trochę malowałem itp

Niedawno zmienił się dyrektor regionalny i teraz znowu wywracamy wszystko do gòry nogami bo ma być tak jak ona chce bo ona teraz nastała. I jeszcze by chciała abym najlepuej sam wszystko przestawił w ramach pensji nawet szafy tupu box 5 czy sypialnie .Oczywiście znowu malowanie bo Abra ponoć teraz zmienia barwy. I to wszystko robione jak najtańszym kosztem na moich barach. Wsztstko bez sensu , przestawianie wieszanie półek a potem znowu przestawianie i lepienie dziur i malowanie a w międzyczasie dostawy czy pakowanie towaru z expo.

masakra

Chcę się dowiedzieć czy u was też tak jest ?
DoSan 2014-10-06 08:45:46
Pracowniku techniczny tak, tak jest wszędzie. Premii nie ma, marne zarobki. Wysiłek i checi włożone w pracę, nikt nie docenia. Premię masz tylko i wylacznie wtedy gdy sklep wyrobi 115 % obrotu. Malowanie sklepu bylo, burzenie scianek tez :-) Przestawianie, z miejsca na miejsc szaf narozników scianek. Szkoda slow.
pareiko 2014-10-27 13:58:06
No ale to pracownik techniczny w tej firmie jest od wszytskiego? Czyli jak sie zapcha zlew lub inne urzadzenie ;) to tez ma to zrobic pracownik techniczny? Nie boje sie takiej pracy, tylko wole zapytac od razu niz zeby pozniej robic wielkie oczy na rozmowie rekrutacyjnej. Jak w ogole wyglada rozmowa rekrutacyjna?
lx pracownik techniczny 2014-10-29 19:17:23
Pareiko(usunięte przez administratora) na magazynie,rozladowyjesz dostawy,ladujesz transporty,skladasz meble,pakujesz expizycje (usunięte przez administratora)
Pracownik techniczny 2014-11-19 21:28:13
U mnie od ok 2 miesięcy wreszcie spokój.Pomalowałem z kolegą cały sklep,wszysyko stoi na swoich miejscach. Teraz tylko składam nowości na sklep,pakuje z expo , towar przyjmuje i wydaje.Przed świętami większy ruch więc moje jedyne zmartwienie to poupychać wszystko do magazynu 50m. A nie raz towar zostaje na dworze.Abra...
lc 2014-11-26 09:08:06
A co administrator usuwa ze na magazynie zarabia się 1800 zl brutto za ciężko harowe
ana 2014-12-10 10:43:33
Jak sie ma takiego "prezesa" jak pan K.to nie ma sie co dziwić że to nie hula...
ktoś 2014-12-10 19:55:20
Jesteś niedoinformowany/na, bo Pan K. od lat już nie jest prezesem... Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie mają pojęcia co się w firmie dzieje.
xxx 2015-03-02 21:53:30
A kto w tej firmie jest teraz dyrektorem regionalnym, są tam tacy obecnie? Co w firmie słychać?
nowicjusz 2015-03-02 22:32:00
Zapytanie szybkie i proste : jak władze ABRA podejmują temat współpracy z firmami chcącymi reperezentować ich włąsną Markę ale pod swoim szyldem?? czy jest możliwa frenczyza czy raczej wczodzi w grę podpisanie umowy otwarcia filii salonu meblowego ABRA, Czy jest to na tyle rozpoznawalna marka aby wejść w ten biznes odliczając koszta ??
Do nowicjusz 2015-03-05 09:21:50
Daj spokój z franczyzą ! Z kilkunastu sklepów zostało tylko kilka. Nie wpadaj w długi - szkoda życia!.
uryna 2015-04-30 01:44:03
NIe wiem jak inni, ale ja już mam gotowy senariusz na życie innych. Ciekawe co łączyło dobre czasy w tej firmie z teraźniejszością bo odnoszę wrażenie że nie wiele...
klient 2015-06-02 15:19:10
to jest pacanie portal dla pracowników - a takowe żale wylewaj na forach dla konsumentów ( nic dziwnego ze nikt nie odbiera telefonu od "odwrotnie inteligentnych" :)
ps. klient nasz pan - to hasło z bangladeszu ;)
janek 2015-06-05 18:55:24
jest praca w Kołobrzegu! http://www.nuzle.pl/kierownik-sklepu-kolobrzeg-kolobrzeg,16809996 zobaczcie sami jak ktoś się nadaje na kierownika sklpeu to nie ma co się zastanwiać, naprawde. Dają super warunki no i umowe o prace nawet, wiec jeśli kto ma smykałkę do handlu to naprawde warto moim zdaniem...
były 2015-07-19 17:58:50
Pracowałem w firmie, na stanowisku kierownika, to co się podobało to na pewno wpływ na to co się dzieje w firmie, nie jest to korporacja, praca na przeczekanie, bo nawet przy wyrobieniu wydawki w ponad 115 % za pensje nie da się żyć, nie ma dużego cisnienia na sprzeadaż, więc jeżeli chcesz mieć pracę w której nie musisz zostawać dużej, chcesz mieć spokój i jakąś stabilizację to praca w Abrze jest dla Ciebie, jeżeli chcesz zarobić przyzwoite pieniądze, nie wysyłaj tam CV,pozdrawiam
jaga 2015-07-21 03:39:08
Właśni taki abra ma dla mnie duży plus,to że nie jest korporacją, bo ja szczerze mówiąc w korporacji sam odnaleźć się nie potrafię, dla mnie wychodzi tam taki typowy wyścig szczurów i wtedy nie jest to praca dla mnie. A brak korporacji w Abra jest dla mnie atrakcyjny. Szkoda tylko że pieniądze nie są atrakcyjne...
Cane Corso 2015-10-03 20:16:59
ABRA meble jest typową, zrobioną po polsku "Korporacją". w bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nej firmie nigdy nie pracowałem.

Jakikolwiek czas poświęcony tej firmie jest czasem straconym.

Tylko dla desperatów.
w3e4rty 2015-10-03 23:43:50
a wiecie może coś na temat aktualnych ofert pracy w firmie ABRA, bo ja nic w internecie ostatnio nie widziałem a pamiętam że jakiś czas temu potrzebowali pracowników do zatrudnienia na stanowisko sprzedawcy, kasjera, pracownika technicznego, chętnie podjąłbym tak pracę u nich w firmie na jakimś stanowisku..
Matuszczok 2015-10-04 16:48:38
Marne zarobki . Nie Polecam!!!
pord 2015-11-03 13:07:13
@Matuszczok, zarobki wcale nie takie marne. W sensie wiadomo, że nie kokosy, ale wydaje mi się, że zarobki są dobrze dopasowane do stanowiska pracy zawsze w Abra. Teraz szukają dużo osób i dużo ofert pracy jest w internecie do nich. Wystarczy tylko poszukać. No i nie ma wyścigu szczurów w pracy a to ważne.
pakosz 2015-11-03 16:15:07
Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Jakiej są jakości? @matuszczok oczywiście dla każdego co innego znaczy dobra kasa... Oczywiście jako sprzedawcy nie spodziewajcie się trójki z przodu
były pracownik 2015-11-03 19:44:26
Co masz na myśli pisząc "przyrządy, urządzenia"?
Hcvh 2015-11-10 19:04:20
Hej wszystkim ja też akurat całkiem niedawno natknęłam się na oferty pracy od nich..zaciekawiła mnie ta dotyczącą stanowiska kierownika sklepu obowiązki to realizacja planów sprzedażowych, zarządzanie załogą oraz ekspozycją, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, podstawę + prowizję od sprzedaży oraz pakiet medyczny
Był 2015-11-11 20:35:11
PaKosz kierownicy tam też niech niespodziewaja się trójki z przodu
lolek 2015-11-12 22:39:24
@Hcvh najlepsze jet to, że podstawą zatrudnienia jest tutaj umowa o pracę, a pakiet medyczny umili zatrudnienie u nich.
lisna 2015-11-15 03:20:34
na niektórych ogłoszeniach - nie wiem czy wiecie prawie zupełnie nie ma wzroku zawiesić. idąc do firmy spodzeiwałem się większej mobilizacji na podstawowego klienta
szyszka 2015-11-17 12:39:20
@lisna to zależy może dnia i lokalizacji. ale dla mnie liczy się rekrutacja. ja chcę do nich do agentów nieruchomości w stolicy ale ciekawe czemu tylko oferta dla pań
Rafał 2015-12-14 16:05:03
Wymagania : robisz wszystko za minimum krajowe ,Totalne dno ! nie polecam
były 2015-12-14 19:13:11
O czym Ty piszesz? Jacy agenci nieruchomości w stolicy? Chyba Ci się firmy pomyliły...
roa 2015-12-14 19:16:06
@Rafał, a skąd masz takie kiepskie zdanie o nich? Wydaje mi się, ze jako pracownik techniczny to stawki są naparwde dobre, bo ok 2000 - 3000 zł masz na reke.
ffg 2015-12-15 10:51:25
@roa bzdura totalna. Pracownik techniczny i 2000 - 3000 zł na ręke??
45t 2015-12-30 02:00:05
no no widzialem ze spora rekrutacja nadal u nich w firmie trwa..mozna aplikowac na przyklad na stanowisko kierownika sklepu albo pracownika technicznego
pakosz 2016-01-20 20:50:53
no to prawda, chociaż ostatnimi czasy to tak naprawdę głównie poszukują sprzedawców. Jest chociazby oferta z Bełchatowa. Spokojna , średno płatna praca .
soola 2016-02-11 15:27:09
tak samo zastnawiam się nad pracą jako Pracownik Techniczny Szczecinek co o tym myślicie, warto? bo tutaj z tego co widze to chyba studentów też zatrudniają.
jsi 2016-02-16 17:49:46
Jeżeli poszukują studentów @soola to tylko zaocznych, bo jednak studiując dziennie nie wyrobisz raczej tych 40 godzin tygodniowo, a takie są wymagania, chyba, że jakoś sobie grafik dostosujesz.
koziol 2016-02-23 20:20:03
są szanse na elastyczne godziny pracy, zwłaszcza, ze markety abra są całkiem długo otwarte więc to na pewno dobra praca również dla studentów, zapewniają zniżki dla pracowników :)
Kamilek 2016-03-04 16:51:03
No pewnie nie ma dużych problemów z elastycznymi godzinami pracy, w szczególności na stanowisku sprzedawcy. No a do tego jeszcze dochodzi fakt, że zatrudniają na umowę o pracę. Jak dla mnie to duży plus.
mix 2016-03-13 12:02:03
taki sprzedawca na pewno ma spory zespół pracowników obok, więc grafiki układa się dowolnie. Według mnie to dobrze o firmie świadczy z tą umową @Kamilek
Rafal 2016-04-09 17:34:27
mówie o stanowisku Sprzedawcy
delk 2016-04-12 12:22:03
rafał, nie wiem jak teraz sytuacja wygląda ale widziałem że pod koniec marca potrzebowali właśnie sprzedawców. Podobno dająumowy o pracę ale nie wszystkim tylko tym którzty sie specjlanie o to posarają.
czia 2016-05-11 21:37:35
@delk teraz też potrzebują i szukają sprzedawców. I rzeczywiście warunki są takie jak piszesz, a może nawet lepiej. Jest stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet usług medycznych w prywatnej placówce, wynagrodzenie (podstawa + premia od osiąganych wyników) a nawet szkolenia i możliwość rozwoju.
byly pracownik, 2016-06-19 17:24:03
Napisze najkrocej jak sie da. Robisz wszystko, sprzedaz, sprzatanie , magazyn, wydawanie. za najniższą krajową. Co ugrasz to Twoje. Wydawka to 50 tys netto ( za to masz 0 zł)
premia 0- 300(maks) na to trzeba 3 TIRY-y mebli sprzedać i wydać MIESIECZNIE !! Powodzenia. Odszedłem tam po kilku latach , bo praca dla desperatów.
ala 2016-06-19 21:53:16
ofert pracy widzę, że mają od groma zastawnaim sie tylko czy faktycznie jest u nich umowa?
Ghu 2016-06-29 16:01:36
Ja słyszałem że podobno dają kierownikom aneksy i robią prezenty w postaci podwyżek to decyzja naczelnego wodza?
ala 2016-06-29 16:11:44
Chyba w wiekszosci takich firm czy obuwniczych czy odzieżowych są tego typu prezenty, wieć to bardzo uprzejmie a premie zawsze udaje sie wyrabiać
Rozgoryczona 2016-06-29 18:54:35
Pracownicy Abry ! Czy możemy poruszyć temat urlopów w Abrze? W tej firmie ludzi traktuje się "przedmiotowo" . Najpierw obiecuje się urlopy, a potem nie pozwala się z nich korzystać ! A wszystko to pomysł Pani dyrektor Renaty G. , która notabene korzysta z urlopów w okresie wakacji. Czy z naszych pensji stać nas na wycieczki zagraniczne poza sezonem? Mam nadzieję że zgadzacie się ze mną- to co dzieje się w tej firmie przez rządy w/w Pani przechodzi ludzkie pojęcie ! Proszę pracowników o wpisy... Rozgoryczona.
w3e4rty 2016-06-29 22:19:09
@ala no wlansie tez jestem ciekaw jak to z tymi premiami wygalda czy sa oferowane na kazdym stanowisku
fifi 2016-06-30 08:41:41
To nie jest pomysł Pani Renaty - od kiedy pamiętam był zakaz korzystania z urlopów w czasie wakacji i w grudniu. Wtedy jest największy ruch i sklepy po prostu muszą mieć obsadę. Z Renatą pracowałam długo i zawsze uważałam ją za najlepszę regionalną (bo takie stanowisko wtedy miała).
Jingiel 2016-06-30 11:42:01
Specjalista ds. sprzedaży kontraktowej – handlowiec czy on dostaje samochód bez limitu kilometrów i czy dostaje telefon komórkowy czy może praca nie jest taka dojazdowa jak mi się wydaje? Aczkolwiek chyba powinna być prawda? Tak mi się wydaje w sumie
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRA