logo Abra

Abra

Poznań

Opinie o Abra

BB 2010-11-15 20:11:43
popieram, jak się nie podoba to nikt na siłę nie trzyma , tam gdzie trochę się wymaga to już obóz, weźcie się do pracy a nie tylko ... głupoty, trochę szcunku do pracy. Ci którzy piszą o obozio to chyba nie byli w obozie i nie mają pojęcia o czym piszą. Ja polecam jak porzedniczka
shshs 2010-12-31 16:51:13
no cóż, nie polecam, szczególnie atmosfera pracy jest do [usunięte przez moderatora] ....ostatnio jakoś odpuściła nasza RM ale generalnie to można wymiotować...ciągle te same słowa, zero nowych pomysłów, te same rozliczania... kiepsko sie pracuje
anonim 2011-10-04 22:42:47
Prawda w 100%.Facet naprawdę miał dobre pomysły ,ale pewnie za dobre na tą firemkę,która nawet nie posiada marketingu.Chciał dobrze dla pracowników i zapłacił za to.
ert 2016-04-05 20:55:49
teraz uwazm ze to dobra szansa dla ososb ktore na rpzykald maja studia dzienne to taka praca zmianowa to duzy plus..mozna to jakos pogodzic wszystko..
Zostaw swoją opinię o Abra - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abra