ABRA

Opinie o ABRA

bla 2010-01-06 23:50:14
Ogolnie wielka porażka. Szkoda czasu na taką pracę. Stawki głodowe.
Jakies głupie limity sprzedażowe. Nie warto !!! Praca dla desperatów !!!
pracownik abra wawa 2011-01-26 13:50:48
moi drodzy jak sie pracuje na prowizji to trzeba pracowac a nie osiem godzin siedziec na tyłku i liczyc na to ze moze klient sam sobie zobaczy obejrzy i kupi, niestety te czasy mineły, pracujesz i zarabiasz, nic nie robisz dostajesz - nic to takie proste! pracuje 3 lata i jest okay, fajna wypłata. naprawde polecam prace w Abra, tak naprawde zarabiasz ile chcesz, zadnych limitów :) pozdrawiam, a Ci co piszą że masakra nic ze sprzedażą do tej pory nie mieli i nie potrafia sprzdeawać poprostu !!!!
byłyrobolabry 2011-04-15 11:53:08
WYŚCIG SZCZURÓW - jak jest na salonie 5-7 sprzedawców to jest podgryzanie jednego przez drugiego.Podejrzewam, że jesteś jedną z najmniej lubianych lub w ogóle nielubianych osób. Gonisz gonisz i zabraknie ci 2 zł do progu to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] weźmiesz .zmieniają zasady w trakcie gry , nie wspomnę o 15 % - oszustwo -TA SAMA CENA < A tzw.PROWIZJA W DÓŁ i zrób 25,5% żeby coś więcej zarobić.Co ty gadasz? Nie widzisz ,że Cię ktoś oszukuje? Biegaj dalej i WALCZ !!! KRAKÓW takich ślepych i głupich potrzebuje.
arbok 2016-04-05 20:14:54
Pracownik na stanowisku kierownika w tej firmie @Daniel może także liczyć na liczne szkolenia, pewnie są jeszcze jakieś dodatki socjalne, a szczegółów nie posiadam
Zostaw swoją opinię o ABRA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRA