Abra Meble

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Abra Meble

Witam niestety wielki minus dla tego sklepu! Nie dosyć że czekaliśmy za meblami ponad 3 tygodnie to jeszcze okazało się że jedna część jest uszkodzona... Kiedy z żoną pojechaliśmy do abry żeby pokazać ta część pani za kasa sugerowała żebym ją sobie "skleil" i poczekal 2 tygodnie za nową, lub "jej nie wkladal do póki nie przyjdzie nowa" tylko pani która tam siedzi nie wie że to jedna z części nośnych całej szafy!!!!kiedy poprosiłem żeby przyszedł kierownik pani odpowiedziała "jest na urlopie" a kiedy poprosiłem o nr telefonu dostałem odpowiedź"jest rodo" w tedy do rozmowy wtrąciła się druga kasjerka która na zamówieniu wyczytała przy ludziach zamawiającego szafę z imienia i nazwiska adres i nr telefonu i zapytała się "to pan?" odpowiedziałem że nie ja bo to teściowa i czy wyglądam na Elżbietę W.? Obie panie parsknely śmiechem.. Pozegnalem się bez dowidzenia!! Nigdy nikomu nie polecę tego gówna!!! Żenada! PS. Zapomniałem.. Pani przy kasie sama powiedziała że jest niekompetetna..

Zostaw merytoryczną opinię o Abra Meble - Konin

Abra Meble