Opinie o Usługi Transportowe Aneta Palczewska w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Aneta Palczewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Aneta Palczewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Aneta Palczewska w Ksawerów

Rafał Nowy wpis

Totalne (usunięte przez administratora)ogłoszenie jest na olx użytkownik Kamil gościu obiecuje gruszki na wierzbie.(usunięte przez administratora)od początku do końca miał być samochód był szrot miała być izoterma była firanka też szrot miało być 6500 na rękę wyszło 4700

Nick Nowy wpis

Nie! Nie! Nie polecam! ODRADZAM! (usunięte przez administratora) na starych autach no i płatności za 15 godzin harówki jak za 8 godzin. No i jak się okazało, pani kierowniczka mówiąc elegancko nadużywa procentowych napojów! Zgadzam się z krytykującymi poprzednikami w 100%!

Szymko

Dziadostwo, pieniędzy nie wypłacają, a jak już to nędzne grosze. Szukają pretekstu, żeby obciążać kierowcę. Zapomnijcie o jeździe autostradami, tylko drogami bez ViaTolla bo za drogo. Fakt, że biorą młodych, bez doświadczenia, ale tylko po to, żeby ich wyzyskiwać. Auta nie powinny przeglądu przejść, nie mam pojęcia jakim cudem poruszają się po drogach. Serdecznie NIE pozdrawiam !

Nick Nowy wpis
@Szymko

To wszystko prawda! Auta złomy aż strach było jeździć! Palczewska placila za 15 godzin jak za 7! Ona jest (usunięte przez administratora) Zatrudnia szczyli co dają się wykorzystywać za parę złotych, bo mieszkają jeszcze z rodzicami i rachunki obiad codziennie na stole itp mają gwarantowane. OMIJAJCIE LUDZIE!

kierowca Nowy wpis

Pracuje w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony, koledzy który odeszli wracają tu do pracy wiec nie jest tak najgorzej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Usługi Transportowe Aneta Palczewska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Stan

krótkie trasy, nie ma ciśnienia

stawiko

Totalna porażka , nie polecam bo więcej zdrowia stracicie niż to warte, płaca 1200 -1000 po 15 - 20 godzin Kpina!!

RENAULT

TOTALNA PORAZKA.OMIJAC!!!!!!!!!!!!!!!

xyz

Praca w porządku, nie mam zastrzeżeń

Popieram praca dla kierowcy bez doświadczenia za 1200zł dygaj cały miesiąc zero poszanowania.

driver

Praca dla młodego kierowcy bez doświadczenia za śmiesznie niskie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Aneta Palczewska - Ksawerów

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Aneta Palczewska?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Aneta Palczewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Aneta Palczewska?

Usługi Transportowe Aneta Palczewska
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 7 lok. -
    95-054 Ksawerów