Opinie o Texen Poland Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Texen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Texen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texen Poland Sp. z o.o. w Mielec

hmm

dale brygadzistka jst obciązeniem dla pracownika w tej firmie Nie praca marzeń nienawidze pracy w CN zwalniają się po kilku dniach (usunięte przez administratora)osoby spokojne Najgorsza firma w Mielcu

Bronson
@hmm

Potwierdzam, nie warto wpadać w to (usunięte przez administratora) Nigdzie nie spotkałem się z taka niekompetencja i nieposzanowaniem przełożonych względem pracowników.

Torek

Jak wygląda tutaj sprawa benefitów? Najbardziej się zastanawiam nad dopłatami do wakacji i jakieś fajne ubezpieczenie zdrowotne? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

Junior

Prawda spłynęła na nas razem z tym komentarzem....ale serio jak jest coś co cię interesuje to wysyłaj i się nie oglądaj

Kielon

Chciałem się u Was zatrudnić, pytanie czy wiecie gdzie mogę znaleźć aktualne oferty pracy? Ewentualnie czy jakoś inaczej mogę starać się o zatrudnienie? Dzięki za pomoc :)

nie pamietam

tak czy siak, ze swojej strony polecam firme i uważam że warto aplikować, albo chociaż próbować

Yolo

Praca jak praca, jak nie masz dwóch lewych rąk i nie jesteś leniwy/leniwa to dasz sobie radę. Benefity to: dwa bilety do kina miesięcznie za 1PLN i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU. Chyba między 40 a 50PLN Atmosfera spoko, ludzie którzy tam pracują od lat są świetni (nie zmieniajcie się ????), jak wszędzie są też czarne owce ale można z nimi żyć. Wynagrodzenie zawsze jest na koncie przed 8 każdego miesiąca, na święta dostaniecie kilka stówek premii (premia jest chyba uzależniona od oceny pracownika, dni chorobowych itp) i jak macie dzieci to dostaniecie dla nich paczkę ze słodyczami i klocki kobi. Inne bonusy to dodatek stażowy, premia miesięczna za wydajność (rzadko osiąga się target) i premia za nie chorowanie 8 albo 9%. Jak coś się zmieniło to mnie poprawcie. Parking na terenie zakładu a w rogu altana z palarnią Co roku organizowana jest impreza firmowa w Karczmie tylko dla pracowników- Grill,wódka, placki tańce i kierowca który odstawi was pod dom. Co do wynagrodzenia to raczej sprawa indywidualna, podwyżki też ( co prawda nie doszły mnie słuchy żeby ktoś kiedyś podwyżkę dostał bo zawsze znalazła się jakaś wymówka że francja nie pozwala, że później, że kiepski okres itd.) , awanse są możliwe. W ciągu 8 godzin jest jedna przerwa 25min, w jadalni dostaniesz szafkę do przechowywania drobiazgów jak kawa czy herbata, jest też lodówka i mikrofala do dyspozycji, jest tam jeszcze ekspres z którego nikt nie korzysta i duży automat z gorącymi napojami a na korytarzu automaty z kanapkami i batonikami. Szkoda że dobrzy i wieloletni pracownicy odchodzą przez ciągłe dokładanie nowych obowiązków, brak podwyżek, spychologię i niekompetencję pewnych osób.

Kielon

Missy
@Kielon

Hej, na stronie firmy możesz sprawdzić kogo aktualnie szukają :)

Missy
@Kielon

Kontakt za to masz podany niżej niż oferty :)

Ida
@Missy

możesz powiedzieć coś więcej od razu odnośnie rekrutacji? jak przebiega?

Ida
@Missy

od razu też pytanie jakie formy zatrudnienia firma preferujer?

Nani
@Missy

faktycznie tam są, możesz jeszcze powiedzieć czy tam bezpośrednio wysłać na maila im potem? czy gdzieś jest jakiś przycisk aplikuj którego nie widzę?

Nani
@Missy

i czy gdzieś są opisane wymagania na te stanowiska?

Bulim
@Nani

nie ma teraz aktywnych ogłoszeń

Bulim
@Nani

możesz w archiwalnych sobie wymagania sprawdzić one się raczej nie zmie niają

Sanjo
@Bulim

Ktoś wie kiedy otworzą rekrutację?

Sanjo
@Bulim

powiesz jeszcze gdzie znajdę te archwialne ogłoszenia?

Opos
@Sanjo

pewnie jak wpiszesz w google nazwa firmy praca ogłoszenia archiwalne to ci znajdzie ;)

Ulovte
@Opos

po co komuś archiwalne ogłoszenia? czekam na nowe, może się doczekam!

Twuaioa
@Kielon

Obecnie nie ma przyjęć bo nie ma roboty

Baśka
@Twuaioa

A co się stało z robotą, że jej teraz nie ma? wynika to z jakiejś sezonowości czy dzieje się cos o czym ludzie z zewnątrz nie wiedzą? Dasz znać, bo nie wiem czy obserwować oferty?

Makrel

ta firma ma wogóle gdzieś polską stronę?

@Makrel

Może gdzieś maila podali?

@Makrel

Ja jeszcze zapytam jeśli mogę, bo widziałem tylko archiwalne oferty, tutaj się pracuje na 3 zmiany?

@Makrel

Bo wtedy wypadają nocki na jednej pewnie i trochę się obawiam o pracę w nocy bo nigdy tak nie pracowałem

@Prosek

ciekawe czy to jest jakis staly grafik czy sie te godziny tez zmieniac moga, nie napisali jaki to system dokladnie?

@soda

O co Ci chodzi ze zmiennością godzin? W sensie, że elastycznie możesz się wbić jak Ci się podoba? Jakie w ogóle są umowy i czy na część etatu też dałoby radę? Ja jak na razie wolę przetestować

oppo

głównie uopa dają, sporadycznie inne formy, czy część etatu to nie wiem pewnie od stanowiska zależy

Tutpo
@oppo

czy n umowie o pracę macie okres próbny? ile trwa?

Elka

Ale pytanko czy nie można krócej? I w ogóle czy jest to aż tak konieczne? W innej firmie u mnie było tak, że po miesiącu już dało rade normalnie się przyjąć. tu w ogóle są jakieś szczególne różnice miedzy próbnym a tym co na tej pierwszej dają?

kopos
@Elka

nie od nas zależy czy będzie krótszy okres próbny tylko od pracodawcy

pajgot
@Tutpo

jest standardowy okres próbny, potem na czas określony i nieokreślony umowy

zawodowy wędkarz

orientujesz się jakie tutaj trzeba mieć doświadczenie żeby się zatrudnić?

opium

opcja bez żadnego doświadczenia zawodowego też jest?

munchin
@opium

chętnie również się dowiem jak firma patrzy na doświadczenie potencjalnego pracownika

wilkowyje
@munchin

a nie masz tego w ofercie ? powinno byc napisane jakiego doswiadczenia wymagają na dane stanowisko

@wilkowyje

A myślicie, że przy tym doświadczenie na samym papierze wpływa bardzo na wybór kandydata? na rozmowie w ogóle masz szanse na to by jakieś specjalnie się wykazać? Byliście teraz niedawno? Wszystko od rekrutującego pewnie tez zależy?

nie pamietam Nowy wpis

myśle że doświadczenie na pewno wpływa na korzyść kandydata, ale czy sprawdzają to jakoś szczególnie na rozmowie ? ja już nie pamietam jak to było w moim przypadku

nie pamietam Nowy wpis

Zainteresowana

A w jakim systemie jest ta 4 brygadowka ? Czy jest najniższa krajowa + dodatki za system i coś jeszcze ?

typ
@Zainteresowana

benefity dla pracowników też by mnie interesowały, dzięki z góry za odpowiedzi

Prob Nowy wpis
@Zainteresowana

Szczegółowo o pensji to się rozmawia dopiero na rozmowie rekrutacyjnej.

momom

cześć, jakie tutaj macie dodatki pracownicze? oprocz tych które się tutaj gdzieś przewijają typu lekcje angielskiego?

@momom

jakieś karty na basen albo do kina?

@momom

są jakieś fajne szkolenia na których można zdobyć nowe umiejetności?

Bubenol
@momom

jest dużo szkoleń i możliwości robienia kursów akurat

mam pytanie
@Bubenol

a szkolenia wewnetrzne czy zewnetrzne? i za kursy musimy doplacac z wlasnej kieszeni czy calosc sponsorowana przez firme?

pushek
@Bubenol

to chodzi o kursy jezykowe czy nie tylko?

@Bubenol

Chyba na stanowiskach biurowych te szkolenia napewno nie dla produkcji

Logiczne

Podbijam pytanie rozglądam się za pracą i chcę zbadać grunt

oper

jest dużo innych benefitów dla produkcji

Groźny

Są różnego rodzaju premie, dodatki za prace w weekendy, za czterobrygadówkę, bilety do kina, jakieś paczki na święta nie wiem czy o czymś nie zapomniałem

Hsfvsns
@Groźny

Nie ma dodatków za pracę w weekendy jeżeli ktoś idzie w sobotę to ma inny dzień do odbioru

rowerzysta
@Groźny

wyjaśniłby mi ktoś na czym polega czterobrygadówka?

hih
@rowerzysta

trzy brygady robią jedna odpoczywa i cyklicznie się to zmienia, więc zawsze zakład robi nigdy nie ma przerw że tak powiem

duch
@hih

są jakieś dodatki za pracy w święta w takim razie?

Zuźka
@hih

A mają tu może na zakładzie jakąś elastyczność? chodzi mi o to, że gdyby partner nie mógł być w jednym dniu z jakichś tam przyczyn to mógłby to odrobić w innej brygadzie żeby nie miał godzin w plecy?

saruman
@hih

taki tryb pracy z czasem jest bardzo korzystny, gdy znasz grafik juz z gory na dluzej

góral

nie no jednak godziny pracy też wpływają na rutyne, myśle że dzień w dzień praca 8-16 nie pozwala na spontaniczne życie xd

kosa

może szukacie teraz kogoś do pracy chociaż na pół etatu?

Sos
@kosa

Patrzyłeś na ogłoszenia? tam się najszybciej dowiesz

szufer
@kosa

tak, jest kilka ofert chociażby an pracuj teraz

To HDTV
@szufer

Obecnie nie przyjmują ludzi

typ
@kosa

ooo takie pół etatu to by mi odpowiadało, można sie tutaj tak zatrudnic?

Prob Nowy wpis
@typ

Prędzej na cały etat ale nie szkodzi zapytać jak będziesz miał okazję.

Ruda

Hej, jak oceniacie te 4-brygadówkę? Partner jak teraz pracuje to ma na jedną zmianę. Tutaj po ofercie dla operatora maszyn widzę właśnie taki tryb i ciekawa jestem czy może zostać uznany za lepszy. Czy szybko udaje się jakoś przestawić?

asap
@Ruda

a czy szybko sie można przestawić? no nie ukrywam że wymaga to czasu, zależy głównie od osoby ale na ogół nie jest to ciężkie

Vay
@asap

Po pewnym czasie nawet wole nocne zmiany, bo jak sie czlowiek wyspi to jeszcze cos tam w dzien moze pozalatwiac.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie C+N Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno

modalek

odpowiadaja na wszystkie zgloszenia czy nie wiesz?

Heler

Zdarzaja sie czasem przyjecia osob do przyuczenia?

Źródło

Gdzie te ogłoszenia można wyszukać?

hej
@Źródło

jak wpiszesz sobie w googlach to ci wszystkie aktualne powinny odrazu wyskoczyć

tartak

z tego co szukalem nie mieli swojej strony internetowej, ja na pracuj ogloszenia widywalem

saruman

wyslij maila czy szukaja kogos na takie i takie stanowisko, moze odpisza

indra

praca jest w porządku, ludzie raczej mili i płaca jest nienajgorsza

Seul

No praca jak praca nie jest źle, ludzie okej organizacja pracy w porządku nie wiem co więcej powiedzieć spróbuj to się sam przekonasz

Kalosz

Skoro nie za wiele to ja też dodam od siebie, że na pracę i jej organizację nie narzekam. Atmosferę w biurach też mamy w porządku i nawet z chęcią do tej pracy się jeszcze przychodzi po takim czasie.

Człowiek
@Kalosz

Już wcześniej pisali o integracjach, są one też wpisane w tej ofercie z teraz dla Elektromechanika. Zastanawiam się przy tym czy te imprezy też są stale organizowane pomiędzy działami czy jednak raczej osobno?

Torek

Pomocny
@Torek

Dopłaty do wakacji - nie ma ubezpieczenie - tak jest chyba, 2 warianty rozszerzające podstawowe ubezpieczenie Jest jeszcze opcja na lekcje języka angielskiego,

roza
@Pomocny

a jak te lekcje wygladaja? jakies grupowe raz w tygodniu po pracy czy inaczej?

Fivie
@Pomocny

a co do tych benefitów to może jeszcze jakiś multisport? A ogólnie to ubezpieczenie jest z czego, kojarzysz może?

Babey
@Fivie

wiesz co przegladalem ich oferty pracy i o multisporcie niczego nie ma w zadnym ogloszeniu wiec biorac tez pod uwage milczenie na forum zakladam ze nie maja tu czegos takiego

mysz
@Fivie

a to ubezpieczenie to jakiś medicover czy chodzi wam o coś innego?

@mysz

np jakies premie czasem sa?

tort
@soda

jest sporo premii i dodatków, jakie stanowisko dokładnie cie interesuje?

Fred

są teraz przyjęcia na kontrolerów? gdzie mogę znaleźć ogłoszenie?

Yebsldnfhf
@Fred

Nie ma teraz wogole żadnych przyjęć bo mało roboty

rabin
@Yebsldnfhf

malo czy niemalo to firmy chyba i tak nie mają przyjec caly rok wiec nic w tym dziwnego, ja tez szukam troche wczesniej roboty nowej xd

rabin

3 zmiany czy 2 tutaj macie? jak cos to na nocki tez jestem gotow ale tak pytam zeby nie bylo

Amelia
@rabin

Pytasz o obsługę techniczną? Jest teraz oferta na takim portalu i w niej akurat wpisany jest system 4-brygadowy oraz podkreślona gotowość do niego, to pewnie ciężko inaczej się ugadać?

byly
@rabin

zależy gdzie robisz, za moich czasów były dwie zmiany na magazynie i trzy na produkcji

deyla

tak jest? czy ktoś może potwierdzić jakie godzinki są w biurach?

Burka
@deyla

8-16 zazwyczaj

breja
@Burka

i co tylko poniedziałek-piątek? weekendziki wolne?

breja

w ogóle jest możliwośc zdalnie albo ajkiejś hybrydki?

@deyla

Oprócz 8-16 można tez pracować 7-15 np

@Hej

Można więc powiedzieć, że całkiem ruchomy czas pracy, ale wiadomo, że i tak nadal są to takie godziny typowo biurowe.

@breja

Tak jak coś powinna być taka możliwość.

Rasbb
@Hej

po jakim czasie można pracować hybrydowo?

Rasbb
@Hej

Czy jednak jest coś takiego od początku zatrudnienia?

@Rasbb

Może po jakimś okresie próbnym czy cos? generalnie jeśli już o hybrydach piszecie to jaki układ dni by obowiązywał? Myślicie, że samemu można wybrać czy raczej będzie to nakładane ściśle z góry?

seler
@soda

prawda premii jest naprawdę dużo zaczynając od premii za wyniki i frekwencję przez premie lojalnościową, prace w weekendy i dodatek za prace w czterobrygadówce do premii rocznej, która jest naprawdę ok

Tytek
@seler

jak jest czegoś dużo to od razu mam taką czerwoną lampkę czy to wszystko na pewno wypłacane albo do zdobycia? jak tutaj jest?

Tytek

macie i dodatek za robotę w weekendy i dodatek za 4brygadówke

wafyl
@seler

premie roczna dostajecie na koniec roku?

myśliciel
@seler

właśnie podobnie jak ktoś poniżej też się zastanawiam bo z tego co piszesz wygląda to naprawdę super i zastanawiam się czy to na pewno tak jest, widzę, że jesteś pracownikiem więc w sumie wygląda to na info z pierwszej ręki

myśliciel
@Yebsldnfhf

a myślisz że można np wysłać cv na maila i trafić ewentualnie do jakiejś bazy kandydatów czy to tak nie działa i jedynie trzeba próbować jak jest jakaś otwarta rekrutacja?

blumber
@myśliciel

nie wydaje mi się żeby to tak działało, trzeba poczekac na rekrutacje

domek kartonowy
@Hej

wiesz może czy to jest zależne od konkretnego stanowiska na którym się pracuje czy można sobie wybrać na początku jak się woli pracować?

pushek
@domek kartonowy

tu chodzi o prace biurowa tak? a pracuje sie stacjonarnie? bo ktos pytal o hybryde, ale niekoniecznie mam mozliwosci pracy w domu

Lego
@seler

powiedziałbyś może coś więcej o tej premii za frekwencję?

Lego
@seler

chodzi o to, że trzeba być obecnym w pracy konkretną liczbę dni? wiesz może jak to działa w praktyce?

@Lego

Pewnie tak to by działało w mojej poprzedniej pracy nie można było przekroczyć iluś tam dni nieobecności zeby ją dostać

@Lego

ja tam bym się chętnie dowiedział czy są jakieś inne dodatki niekoniecznie pieniężne

Radeon
@zawodowy wędkarz

szczerze to mnostwo jest tych dodatkow jakby sie tak zastanowic - ubezpieczenia, premie, karta multisport, dofinansowania do szkolen/kursow, slyszalem tez cos o wyjezdzie za granice na szkolenie

Radeon
@zawodowy wędkarz

i z takich bardziej mozna powiedziec rekreacyjnych dodatków to są zajęcia z angielskiego, imprezy integracyjne, obchodzenie swiąt i wydarzen firmowych... czy o czym zapomnialem?

Rwtejdk
@Radeon

Nie ma multisporta są tylko co miesiąc dawane dwa bilety do kina i tyle

Tak to jest
@Radeon

Zajęcia z angielskiego są tylko dla pracowników biurowych. Premie za osiągnięcie wydajności są. I premia swoateczna. Z benefirow to co miesiąc są 2 bilety do kina. Impreza firmowa coroczna 1x w roku. Wyjazdy za granicę sluzbowe- głównie pracownicy biurowi. Imprezy integracyjne, zadko . A jeśli już to płatne z własnej kieszeni firma.doplaca sporadycznie. Url(usunięte przez administratora) tyg. - firma wtedy nie pracuje tylko pracownicy techniczni i biura.. bez żadnych dopłat wakacyjnych.

Koperkowa
@Radeon

wiesz może czy są aktualnie jakieś przyjecia na stanowiska biurowe? duże tam trzeba mieć doświadczenie?

carti
@Koperkowa

zalezy co podali w ogloszeniu, ale wydaje mi sie ze do biura na jakies stanowisko to wymagają jakiegos doswiadczenia

Vido
@Koperkowa

Szukają specjalisty ds bhp, na pracuj sobie ogłoszenie możesz zobaczyć.

Vido
@Koperkowa

Doświadczenie musisz mieć ale nie jest napisane ile konkretnie.

major

pracujesz od wczoraj? w ogłoszeniach rzadko kiedy masz pełen komplet informacji, a jak pisza że trzeba doświadczenie i nie podają ile to znaczy że sami na bieżąco sobie określą ile im sie podoba... taka prawda

Junior

derffff

nienawidze pracy w C N praca żmudna wyczerpująca i nie ciekawa (usunięte przez administratora) codzienność osób spokojnych Nikt normalny nie pracuje tylko się zwalania

A wiecie może na co szczególnie zwracają tu uwagę podczas rekrutowania? Tak jak ktoś wspomniał odpowiadają tylko na CV, które ich jakoś zainteresowały? Prócz tego oczywiście co jest wskazane w ofercie względem wymogów to jakie kompetencje warto posiadać?

bb

w którym dokładnie miejscu mieści się firma? czy firma z mielca ma stronę internetowa, bo nie mogę znaleść?

Koszyk

Zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko kierownika działu powlekania, bo znalazłem dosyć świeżą ofertę i chcę dopytać o to jakiego doświadczenia dokładnie wymagają.

@Koszyk

Oczywiście doświadczenie już posiadam na stanowisku kierowniczym jednak interesuje mnie dokładnie jakiego wymagają bo nie wiem czy nie mam zbyt małego.

@Koszyk

Jeszcze pozwolę sobie dodać jedno pytanie, czy znajomość systemu określona w mile widzianych jest tak naprawdę wymagana czy jednak nie muszę jej znać?

Buzik
@Koszyk

no zależy jak będą kandydaci z podobnym doiświadczeniem ale dodatkowo będą posiadać też tą wspomnianą umiejętność to logiczne że będą mieć pierwszeństwo

Traktor
@Koszyk

Ciężko powiedzieć jakiego dokładnie, ale skoro masz doświadczenie to i tak bym wysyłał cv na Twoim miejscu bo może akurat się uda :)

gombao gombao
@Buzik

właśnie nie da się tak po prostu stwierdzić, bo to co mile widziane może przeważyć jak ktoś inny się zgłosi i akurat to będzie umiał. no ale i tak warto zaryzykować i aplikować

Eglen

Chociaż widać, że się w miarę ktoś tu interesuje firmą i potencjalnymi pracownikami. Lepiej według mnie tak niż jakby każdy się tu ignorował..

Mydlany
@Eglen

Tutaj raczej się nie spotkałem z żadną ignorancją człowieka więc moim zdaniem to też duży plus

Baca

No właśnie mówią że nikt tutaj nikogo nie ignoruje to chyba dobrze nie? przynajmniej tak to odebrałem

Ano, czyli przelewy wczoraj dotarły? Do 10tego są? a co do kontynuacji zapytania o wypłatę to pewnie koledze chodziło mniej więcej o wysokość? Można stwierdzić, że są rynkowe lub nawet wyższe?

Danka

jak kobietom się tu ustawia? Pani we wpisach to chyba pytała w kontekście swojego chłopaka, ja to dla siebie chce wiedzieć czy dałabym na spokojnie rade przyjść na te ofertę. czy to jest ciężkie? Co konkretnie się wykonuje?

Sumara
@Danka

podbijam pytanie - rowniez jestem kobietą i bardzo mnie zastanawia czy dalabym rade :)

Sumara
@Danka

Mozecie napisac jeszcze jakie benefity przyslugują pracownikom, jaka jest atmosfera w pracy itp... bede wdzieczna... dzieki za info :)

gombao gombao
@Sumara

atmosfere mamy według mnie bardzo dobrą, albo ja mam szczęście że z nikim nie mam na pieńku

styczen
@gombao gombao

ja od siebie tez moge dodac ze co jak co ale na ludzi w tej pracy to ja nie narzekam

styczen
@styczen

oczywiscie wiadomo ze pewnie nie wszyscy sa w porządku, ale masz duze szanse ze trafisz dobrze

Tyzir

Poza atmosfera jest wszystko ok? Jak zarobki i jakies dodatki do pensji ?

Jopro
@Tyzir

no pensja zależy od stanowiska to pewne, ale do pensji są różne dodatki typu za pracę w weekendy albo z 4brygade, plus kilka premii też zależnych od stanowiska

Ewelina

Ano ja tez widziałam ofertę na tym portalu, o którym piszecie, że jeszcze jakoś dycha. :D może mi ktoś spójniej opisać jak wygląda teraz sytuacja podczas pracy przy BHP? Planuje aplikować, chce być dobrze przygotowana. Rozmowa jak przebiega? i czy opiszecie pracę na dziale?

Yolo

Texen Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pomoc Kuchenna w Katowice. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Angelka

Widziałam, że z rok temu była wystawiona oferta zatytułowana Ustawiacz/ka lakierowania, czemu teraz gdy kogoś szukają jest tylko w tytule Elektryk/Automatyk? Ciekawa po prostu jestem czy kobiety maja szanse na taka prace? (nie mam kwalifikacji, to wiem na pewno, lecz chłopak już tak :) ). Polecacie wiec teraz prace na utrzymaniu ruchu? Warto by się zgłosił?

modlin

to tak głównie ze względu na atmosferę, zarobki czy taki ogól pracy może?

Tylko widzisz właśnie gdzie Ty robiłeś? Zaraz wyjdzie że może tam gdzie ja? :D sam się zastawiam nad zmiana ale czekam aż styczeń minie, może tu cos będą jeszcze wprowadzać?

hej

Czy ktoś może mi powiedzieć,czy dostanę tutaj umowę zlecenie, czy tylko o pracę dają?Ewentualnie możliwość jakiegoś stażu dla studentów?

halibut
@hej

popatrz po ogłoszeniach o pracę, tam piszą na jakie stanowisko jaki rodzaj umwoy oferują

Fivie
@halibut

a jest możliwa w ogóle umowa na zlecenie tutaj, ktoś kojarzy?

świeżak
@Fivie

wiesz co nie wiem, jak przeglądałem ofert to tylko uopy i to z okresem probnym na początek oferowali

świeżak
@Fivie

a wie ktoś w jakich godzinach w ogole praca? jedna zmiana czyw iecej bo w ogłoszeniu nie pisze niestety

Marol
@Fivie

za moich czasow zatrudniali na umowe o prace, nie wiem czy zlecenia sa mozliwe najlepiej bedzie zawsze sie dopytac indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej

Szuger
@Marol

wszędzie zawsze słyszalem ze na uopa zatrudniają i nie znam chyba nikogo kto by na zleceniu robił

on
@Szuger

jak uop to z okresem probnym jakims pewnie ta?

on
@Szuger

placa w terminie tez czy zdarzaja sie jakies opoznienia?

Portier
@on

ja się nie spotkałem z opóźnieniami, wszystko na czas

Koszyk

potem przeszedłeś bezpośrednio na umowę o pracę? jak tutaj to wyglądało, masz jakieś odczucia co do tego jak wyglądały twoje początki w firmie?

Snaxu

a czemu miałoby nie być okresu próbnego?

łoś
@Snaxu

to ile wynosi okres probny przy uopie?

Hula
@Snaxu

no nie wiem, może odrazu na określony dają, albo biorą na zlecenie nie na próbny na początek. Jak to jest?

Bald.21
@łoś

co do umów to też chętnie się dowiem przezornie jak to jest tutaj, czy któryś z pracowników może się udzielić na ten temat?

Bald.21
@łoś

Bo ja okresy próbne kojarzę z trzema miesiącami, ale może tutaj jest jakoś inaczej? W innej firmie się nie spotkałem z różnicą

soda

wychodzi na to ze mozliwa tu dluzsza wspolpraca bedzie?

soda

moze nietypowe pytanie ale czy przerwe macie wliczona w godziny pracy?

seler
@on

ja tak samo nigdy nie było opóźnień z wypłatami

wafyl
@soda

a wiadomo chociaz ile wynosi przerwa?

blumber
@soda

jest umowa o pracę, po czasie dają na nieokreslony więc powiedziałbym że tak

edek
@wafyl

jest jedna dłuższa przerwa obiadowa

edek
@edek

a sory bo nie napisałem że 25 minut jak coś trwa

hmm

Bronson
@hmm

Alina

Składał ktoś aplikację spontaniczną? Wiecie czy przyjmują?

Mimoza
@Alina

Najprędzej przez agencję dostaniesz się do pracy. Jeżeli będziesz pracować a nie udawać i płakać, to jest szansa przejść na firmową umowę. W naszej historii sporo pracownic miało takie przejście. Serio, to nie jest skomplikowana praca! Na początku jest ciężko, bo musisz zapamiętać wady, potem jest już z górki. Nie licząc niektórych agresorów z produkcji, można pracować.

@Mimoza

Okej, a przez jaką agencję konkretnie szukać?

@Mimoza

Ja tam się samej pracy nie boję, a po jakim czasie można liczyć na takie przejście?

Alina

To jak w końcu? Bo już nie wiem czy szukają kogoś do pracy czy nie..

elle
@Alina

jak nie umiesz znaleźć samodzielnie, to może mail do rekrutacji byłby dobrą dla Ciebie opcją? :))

Stulej
@elle

No chyba najlepiej do działu rekrutacji, bo ja na internetach też teraz niczego nie widzę

mon.
@Stulej

ciekawe czy na maila odpiszą, a moze lepiej byloby zadzwonic??

zygzak

macie teraz jakieś otwarte rekrutacje w ogóle?? bo się coś nie mogę doszukać..

smutny
@zygzak

Też szukałem i nic nie ma. Wszędzie nieaktualne i w większości przypadków już od kilku miesięcy :/

smutny
@zygzak

Może da się do nich zgłosić przez agencję, albo uderzyć do nich na linku? Ktoś może coś podpowiedzieć?

rowan

a to myślisz, że tak można? wtedy po prostu wskazać w mailu jakie stanowisko Cię interesuje czy jak??

Masadent
@rowan

mozna mozna sam tak kiedys wysylalem, tylko wlasnie musisz to jakos umotywowac na jakie stanowisko bys chcial i czemu tak wysylasz

Masadent
@rowan

tylko sprawdz sobie najpierw czy na pewno nie ma niczego aktualnego bo wtedy jak aplikujesz bezposrednio na ogloszenie to wieksza szansa ze cie zauwaza i sie dostaniesz

Ty
@Masadent

a skoro tu pracowales to zdradzisz jaka atmosfera pracuje w firmie? trzymaliscie sie razem, atmosfera spoko?

Szuger
@Ty

jest spoko, naprawdę okej ludzie w pracy wiec robota leci na spokojnie i no jakis tam kumpli mam wiec serio pod tym wzgledem nie narzekam

gass
@Szuger

a to dlugo tu pracujesz juz? zalezy mi na tym zeby to bylo miejsce w ktorym sie mozna zatrzymac na troche dluzej i gdzie dadza bez problemu uopa

trzyna
@gass

nie wiem jak szuger ale ja mam umowe o prace wiec to na luzie raczej nie martw sie

mistrz
@trzyna

a jak jest z innymi formami zatrudnienia? tylko umowa o pracę wchodzi w grę czy da radę na przykład zlecenie?

okularnik
@mistrz

ktoś niżej pisał, że tylko uopy ale to nie jest potwierdzona informacja bo ja sam nie wiem i chcę tutaj znaleźć pracę...

abba
@okularnik

ciekawe czy jak sa uopy to daja najpierw jakis okres probny

Nuget
@okularnik

zgłaszałem się teraz na jedno ogłoszenie i z tego co przegladalem oferty tylko o uopach pisali wiec mozna spokojnie zalozyc ze uop daja

Bartolomeo

W czym się specjalizujecie? Jaka jest wasza specjalność firmowa?

Pomocny
@Bartolomeo

Firma zajmuje się głównie produkcją zatyczek do perfum ( tak w uproszczeniu ). Jest to głownie wtrysk tworzyw sztucznych , szeroko rozumiane dekorowanie czyli głownie lakierowanie i metalizacja. Czasami dochodzi do tego montaż jeśli jest to kilku elementowy produkt. Klientami są znane wszystkim marki kosmetyczne jak chociażby Avon, Oriflame, Estee Lauder czy L'oreal. Nie wiem czemu nikt nie chciał takich podstawowych rzeczy napisać.

gość
@Pomocny

wiesz no pewnie nikomu się nie chciało tego opisywać, a no jednak takie podstawowe informacje warto wiedzieć, więc fajnie, że tu odpowiadasz, bo serio można się czegoś konkretnego i rzeczowego dowiedzieć ;) a wogóle wiesz może gdzie znaleźć ogłoszenia o pracę do nich?

@gość

Chyba przez agencję, ktoś tu pisał.. ale nie wiem jaką jeszcze

esto
@Alina

a te co są na olx? tam widziałem jakieś oferty

kiki
@esto

a na jakie stanowiska są ogłoszenia na tym olx?

kieł
@kiki

teraz to chyba tylko jedno jest, na pracownika obsługi technicznej

dudus
@kieł

jakie godziny pracy? nadgodziny są?

Razny
@dudus

a nie masz tego w ogłoszeniu określonego? bo to wszystko zależy na jakie stanowisko i gdzie

Stulej
@dudus

Jak chodzi o nadgodziny to musisz się na rozmowie dopytać, bo też nie wiem jak to dla nowych wygląda

nero
@Stulej

a jakieś dodatki i socjal?

nero
@Stulej

wogole moze powiesz cos wiecej o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Texen Poland Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Texen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Texen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Texen Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 222 ocen.
  • Wojska Polskiego 6
    39-300 Mielec