LADOR

Będzin

Opinie o LADOR

aśia 2016-04-06 16:16
lador zwalnia ludzi którzy naprawde znają się na tej robocie a zostawiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z żółtymi papierami
staśko 2016-06-09 20:31
mnie zatrudnili na 3 lata jestem rzetelnym i pracowitym pracownikiem i po 3 latach podziękowali mi za pracę
asia 2016-06-09 21:25
idź se wyprostuj kosteczki
eko 2016-07-02 00:45
Bo ma przyjazni jest porządny kierownik który dba o ludzi i mają tam wszystko dla odmiany na Jadwidze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust kunicki który okrada ludzi nawet z wody do picia nie ma pojęcia o byciu kierownikiem i ochronie oderwany od pluga totalny pajac takich przekrętów powinno się rozjezdzsc walcem
marco 2016-08-02 01:51
Co do kierownika kunickiego to święta prawda nie spotkałem w życiu gorszego kretyna .Ten człowiek powinien zarządzać swoim oczkiem wodnym na działce a nie ludźmi
mała 2016-08-03 21:23
co sie to dzieje w "Naszej" firmie? Ponoć dowódcy maja miec tylko zlecenie?
M 2016-08-10 10:58
Mogłeś kolego zrobić sobie kurs, zdać egzaminy w KWP.....Wówczas tez miałbyś wyższa stawkę za dowódcę.... Pracownicy ochrony dzieła sie na: Kwalifikowanych czyli przeszkolonych z uprawnieniami oraz niekwalifikowanych takich jak Ty.
Zawsze i wszędzie pracownik Kwalifikowany zarabia więcej..
M 2016-08-10 11:11
Firma Lador.... No cóż...wyzysk w biały dzień, jak to w firmach ochroniarskich. Najniższa krajowa na etacie a na zlecenie 7zl. brutto. Początek na koksowniach mieli dobry. Teraz jest coraz gorzej.... Niedługo robić w tej firmie bedą sami niepełnosprawni, bo kwalifikowani uciekają na wieść o przymiarkach na umowy-zlecenia.
Brak pasków do wypłaty, te śmieszne wody do picia na lato, upomnienia za L-4 (zakład pracy chronionej !?) i totalna biurokracja sprawiają, ze koniec tej firmy przybliża sie wielkimi krokami (może tylko na koksowniach). Jedyny plus: Głodowe pensje, ale zawsze na czas....
Ps. Na temat Parezesow, kierowników itp. sie nie wypowiadam, bo nie mogę sie denerwować :)
byly 2016-08-11 01:01
Upadająca firma.... Tną wszystkie koszta. Pracownikow zwalniają bądź Ci sami uciekają... Pracownikom udającym sie na zwolnienia lekarskie grozi sie zwolnieniami lub nie przedłużeniem umowy (co jest conajmniej dziwne, bo to zakład pracy chronionej) Ogólnie nie polecam.
Nikt 2016-08-25 06:12
Narzekacie ,wyzywacie ale nie potraficie się zjednoczyć i zrobić z tym choć trochę porządku. Tu i po kątach między sobą , po cichu jesteście mądrzy ale jak się tylko pojawi ktoś kto jest nad Wami to bez wazeliny wchodzicie im w d....e. Swoją drogą ciekawe co by zrobił Lador gdyby któraś z placówek zagroziła na przykład że przychodzą ludzie do pracy ale w niej nic nie będą robili do czasu aż się zmieni polityka Ladoru co do podrzędnych pracowników??? Firma jest dość spora ale jakoś nie ma w niej pakietu socjalnego czy też Związków Zawodowych. Kompletny brak ochrony PRAW PRACOWNIKÓW. Jeżeli faktycznie jest to zakład pracy chronionej to należało by się liczyć z tym że skoro przyjmuje się ludzi niepełnospranych to są to ludzie chorzy i będą korzystać z L-4. Nie rozumiem też dlaczego nie dostajemy pasków z wypłaty??? Nie wiadomo komu co odciągają i za co płacimy. Czyżby firma bała się takich rozliczeń???
patel 2016-08-28 15:56
w biurze minus jeden prezio
Bartek.B. 2016-09-02 20:36
Największą mendą w Lador jest A.Solarz, kierownik z Ladora na URSA w D.G- Ząbkowice. Zwalnia ludzi i oszukuje nawet tych którzy pracują o wiele więcej godzin, bo takie są wymogi chwili jak to określa ten buc kierownik. Zwyczajnym był pracusiem jak każdy z pracujących w Lador, ale mu się trafiła gratka dzięki donosicielstwu na ludzi i został mało wartym kierownikiem. Zwolnił też chłopaka na wózku inwalidzkim który miał pracę na monitoringu i wcale się tym nie przejmuje bo nie dostał do rączki. T , że chłopak nie ma z czego żyć to jemu to zwisa i powiewa, zwyczajna szuja i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ala 2016-09-05 07:12
ten chłopak ma za co żyć tym się nikt nie przejmuje że trzeba za niego robić i dostawać te same pieniądze a po resztą facet nie jesteś w temacie bo tego chłopaka po miesięcznej przerwie przyjeli z powrotem do pracy
tryb 2016-09-05 07:33
największym leniem na usra jest pani pracująca cały czas na noc na umowę zlecenie przychodzi do pracy i chciała by zawsze iść na pierwszy patrol żeby później spać przykryta jakąś śmierdzącą szmatą z pod namiotu a jak dowódca chcę jej powierzyć obowiązki na poster nr 3 lub dwa to ona oburza się i mówi że do tego syfu i brudu nie pójdzie
pikuś 2016-09-05 07:39
ta śmierdząca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to śpiwór
parwel 2016-09-05 07:43
mikrofala z 2 nie oburzaj śię przyniosą ci liste do podpisu
Nikt 2016-09-06 08:25
Premie??? A co to takiego???
kuku 2016-10-07 03:40
ta jak masz chory łeb to przyjmą bez problemu
ioj 2016-10-09 16:19
@Bart wiaodmo ze kazdy kto sie ubiega o prace w jakiejs firmie to najlpier chce jak najwiecej sie na temat tej firmy dowiedziec mam racje? dzieki za odp
alba 2016-11-27 05:25
el comendante garnek czy koniaczek i wiertara już jest dana
zoolog 2016-11-28 10:27
e w tym roku czyrak na tyłku comendante gar dał tylko laurke
gar 2016-12-19 07:06
wujok jakiś ty piękny wszystkie dzieuchy z ladora lecą na ciebie
Rot 2017-01-20 12:08
Wujak a może sms do przyjaciela
@gar 2017-01-22 07:15
wielka kulawa małpo uwędzić mięcho i kiełbaski dla kumpla
Pozytywna_22 2017-01-26 12:08
Pracuje od dwóch lat jako pracownik ochrony w Firmie Lador, wykonuje zlecane obowiązki skrupulatnie. Kierownika mam na prawde super (wyrozumiały, pomocny, a przede wszystkim człowiek który bez przyczyny nie powie że coś jest nie tak). Jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić prace w tej firmie.
@gar 2017-01-29 07:32
w ladorze niema normalnych kierowników
wiki 2017-01-31 06:06
omijać to bezprawie szerokim łukiem, gdzieś mają pracowników - pomału ale systematycznie przegrywają coraz więcej przetargów
ala 2017-02-14 05:29
masz racje szczególnie nie polecam tej firmy a szczególnie obiektu na zoo w chorzowie i pracy pod kier a.s
kuku 2017-02-20 08:35
racja kier a.s beznadziejny typ
pajace z zoo 2017-02-28 06:10
wujok jak tam twoja nowa lasencia
pracownik 2017-03-02 16:12
Firma jest zakładem pracy chronionej i mnie też straszyli że mnie zwolnią gdy wysłałem L-4 a na dodatek pracownicy z 2 grupą nie mają obniżonego czasu pracy co też kwalifikuje się do kontroli.Jedyny plus że płacą na czas
zajezdnia 2017-03-03 05:45
w ladorze na obiektach gdzie specjalistą organizacji pracy jest endriu s w skrócie sopas gdy dochodzi do powtórnego przetargu to lador przegrywa z innymi firmami
zoo 2017-03-21 06:38
lador to przegrana firma -nie dbają o pracowników -nie ma pasków do wypłaty - nie wolno zachorować bo straszą zwolnieniem, a przede wszystkim oszukują na urlopach -zero dostarczania na obiekty materiałów higieny - nie polecam pracy w ladorze
zoolog 2017-04-26 06:18
wujok umyj se luloka gdy będziesz wędził ścierwo dla kumpla z pieczątką s.o.p.a.s
rabin 2017-04-30 15:33
najlepiej jak se te dwa palanty wujok i patela umyją luloki i to pod wrzątkiem
bbbbbb 2017-05-02 21:43
A ty swoją wypowiedzią dajesz świadectwo o sobie. Forum to ma na celu wyrażanie konstruktywnej opinii o firmie a nie czyimś wyglądzie i posturze. Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz. Nie zawsze to jak ktoś wygląda jest związane z obżarstwem ale ze schorzeniami na które posiada orzeczenie aby móc pracować jak osoba niepełnosprawna w LADORZE. Pozdrawiam wszystkich zgrabnych i powabnych..... :)
serdelkowa 2017-05-03 07:01
tak tak na pocątek zmiany 3kila parów i słój musztardy, a potem sraczka i już po robocie tak że nie pajacuj o chorobie z obżarstwa
bbbbb 2017-05-03 21:45
A ty nie obrażaj ludzi. To jest tylko i wyłącznie co je i w jakich ilościach i gówno ci do tego. Patrz na siebie, czy sam jesteś taki idealny...??
bbbbbbbbbbbbb 2017-05-04 16:22
naucz się ortografii już ci tłuszcz na ślepia uderzył
ważący 2017-05-18 05:38
beznadzieja ta niby firma a szczególnie p.sopas
zoo 2017-05-31 04:57
nie polecam przegrywają przetarg za przetargiem za chwile będzie praca tylko w biurze
zoolog 2017-06-03 08:27
zgadza się to samo jest na zoo w chorzowie tak zwani dowódcy z 1 grupą inwalidztwa zrobili se papiery kwalikowanych i gnębią wystraszonych ludz z żółtymi papierami, a tak wedle mojej opini jak z 1 grupą inwalidztwa można zrobić kurs kwalifikowanego czy nie ma żadnych kontroli z zuz i mops może by się tym zajeła Panstwowa Inspekcja Pracy
polo 2017-06-05 07:25
Panowie Antywalek i zoolog po co płakać, zmieńcie pracę nieudaczniki. Wam się wydaje, że ochrona na polegać na siedzeniu a może najlepiej na spaniu. Jesteście żałośni, umiecie tylko płakać i żądać a od siebie co ?
zoolog 2017-06-06 06:42
panie polo to przyjedż pan w nocy na zoo to zobaczysz jak się pracuje w budynku dyrekcji zoo na pietrze rozłożone czarne materace z foteli a na nim chrapią panowie dowódcy, a najlepsze jest to że pod drzwiami pani dyrektor a propos panie disco polo to ty jesteś żałosny donosicielu
antywałek 2017-06-06 06:47
ten polo to chyba jeden z tych koń by się uśmiał dowódców z zoo
polo 2017-06-06 22:56
Ha ha jacy aktywni pajace :-P
oko 2017-06-07 08:12
Aktywni a szczególnie jak śpią w pracy
Antywalek 2017-06-07 13:07
Nie wie bo jestem w pracy w zoo w Chorzowie
oko 2017-06-07 15:41
Anty ty sam sobie przeczysz
garnek z zoo 2017-06-19 07:13
firma jak firma wykorzystują chorych ludzi jak się tylko da nie polecam
Zostaw swoją opinię o LADOR - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LADOR