Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RAVEN PL SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAVEN PL SP. Z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Anonym

Ogólnie jest dobrze.

Lili

Nie sugerowałabym się opiniami, które zostały tu na pisane. Najlepiej samemu sprawdzić jak tam jest na prawde. Myslicie, że w innych zakładach jest lepeiej... wszedzie przede wszystkim trzeba pracować, a płaczków i nierobów nie brakuje!!!!! Analfabetów też ;)

Lili 1
@Lili

Nie podszywaj się pod cudzy nick "Szanowna Pani Lili". Analfabetów rzeczywiście nie brakuje. Nawet oni usiłują za wszelką cenę robić "karierę" Daleko nie trzeba szukać.

Lili

Nic się nie zmieniło?. Nadal jest taka paskudna atmosfera? Nie ma co w takim razie szukać tam pracy.

Leszno
Zmiany

Zmiany, Zmiany, Zmiany...Zwolnienia, Zwolnienia, Zwolnienia

hehe

nowy rok nowi ludzie nowe zwolnienia nowi pracownicy ktorzy zoststali na bruku

lokaty

w stu a nawet w dwustu procetach zhadzam sie z "ona" dokladnie zenada i kpina

J

JEAN COCTEAU powiedział : NIE NALEŻY MYLIĆ PRAWDY Z OPINIĄ WIĘKSZOŚCI. W przypadku firmy Raven PL nawet nie chodzi o większość tylko 2 lub 3 osoby wyrażające swoje zdanie pod różnymi pseudonimami.

ariadna
@J

Chyba 20 lub 30 osób z taką rotacjsą do setki to juz wam blisko a pod róznymi nick. - ami to osoba z wewnątrz pisze i łatwo rozpoznać które to teksty

gość
@ariadna

Myślisz, że to głównodowodząca ?

ona
@J

dobre heh gdzie ten cytacik wyczytałaś "J":)Niestety nie pasuje on do sytuacji:) Raven to kpina, żenada i (usunięte przez administratora) I jest coraz więcej wkurzonych zwolnionych:)A znam lepsze powiedzonko: TŁUMACZY SIĘ WINNY!

Lili

Do zosia samosia. Nie ubolewaj, tylko pisz cv i wysyłaj jak tak chcesz tam pracować.Może zadzwonią....jak będą znów potrzebowali kogoś. "Wymiana" personelu jest spora. Zresztą masz powyżej wszystko napisane.Głownie przez tych,którzy już spróbowali, i albo zostali zwolnieni, albo sami odeszli.Powody masz podane powyżej, a chyba umiesz czytać ze zrozumieniem. Jeżeli taka atmosfera odpowiada ci, uważasz, że poradzisz sobie to aplikuj i tyle.

Misiek

Nie każdy może być handlowcem. Nie nadaję się do dz. zaopatrzenia albo na magazyn.

asteriusz
@Misiek

Nie nadaja sie ci ktorzy maja swoje zdanie na rozne tematy dotyczace firmy i chca sie tym podzielic z zarzadem ... Niestety zabierasz glos jestes podejrzany o dzialania na szkode firmie nastepnie upomnienie za brak odbicia podczas przerwy i pod koniec tygodnia gdy zarzad wyjezdza na wekeend (nie wiem czemuchyba sie boja konfrontacji) jestes wzywany na rozmowe i dostajesz wypowiedzenie oczywiscie porozumienie stron bo inaczej zostajesz bez premii i dowiadujesz sie o dxiwnych rzeczach ktore nigdy nie mialy miejsca .

Kaszub

Do Miśka:Tak macie to wszystko kosztem innych osób, które są wykorzystywane i też ciężko pracują na waszą pensję!!!!!! Wy zbieracie śmietankę!Każdy tak by chciał.

Misiek

Do Janka: Mamy samochód, telefon, komputer i nawet asystentkę. Kasa jest odpowiednia do sprzedaży.

Janek

Ok. dzieki. jednak odpuszczam. dzieki za pomoc

wiktor

firma w której bez skrupułów i bez podania powodów zwalnia się ludzi którzy często mają na utrzymaniu rodziny i kredyt do spłacenia którzy pracowali na swoją posadę latami którzy z dnia na dzień do końca nie wiadomo dla czego tracą stabilność zawodową a co się z tym wiąże także finansową tracą pracę w niefajnych okolicznościach ze strony pracodawcy. UWAGA: brak świadczeń socjalnych typu: wczasy pod gruszą , premia świąteczna , bony , paczki dla dzieci itp. WYNAGRODZENIE: dzielone na dwie części (podstawa plus nagroda) co daje mniejszą kasę w przypadku nadgodzin , oraz L4

Długosz

"Janek ,chciałbym, patryk a moze osobo z wewnatrz ...jakies dziwne rzeczy piszesz moze tobie wam przydala by sie opieka medyczna

Janek

No zdecydowanie. przynajmniej we wszystkich firmach w których pracowalem do tej pory miałem zawsze auto- jesli do uzytku prywatnego to tankowanie za wlasne, telefon-podstawa, opieka medyczna- tez podstawa. Nie mam pojecia jak to w RAVENie wyglada. Nie mam pojecia tez jak z $ a bardzo by mi zalezalo na tych informacjach.

NIE WARTO !!!

@horacy

czemu nie warto? jak wygląda praca na stanowisku managera ds. sprzedaży? moze ktos cos napisac o finansach? o zapleczu socjalnym? dzieki za odpowiedz.

@Janek

i jakie narzedzia daja? auto? tel? laptop? jak wyglad pensja. orientuje sie ktos?

@Janek

Chyba nie czytałes wszystkich wpisow zatrudnij sie to zobaczysz jaka jest tam atmostfera i rotacja ludzi......a narzedzia ofszem odliczone spinacze i zszyfki do papieru oraz ryze zapisanych juz jedno stronnie kartek papieru do drukarki no i kawe bo expres jest ale nie dla pracowbikow

@horacy

czytalem. ale chodzi mi o jakies konkrety. $ na stanowisku managera ds. handlowych, auto do uzytku?( przynajmniej na dojazdy do pracy) jakas opieka medyczna? telefon?

horacy

Na terenie polski takiej pozycji nie osiagna!!!!!!!!!!

lucek

Hehe najlepsze sa pozytywne opinie o firmiie (chociaz to co sie tam dzieje firma nazwac sie nieda) wiadomo kto to pisze hehe smiech na sali......

horacy

Moze najlepiej by bylo zeby sprowadzili slowakow do pracy oni zrobia wszystko dla firmy ...dobrze ze w branzy wiedza co sie dzieje w ravenie i przekazuja dalej a dzieki temu forum i osobom poszkodowanym zwolnionym z wymyslonych przez niby zarzad powodow bardzo duzo osob rezygnuje z rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o RAVEN PL SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w RAVEN PL SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy RAVEN PL SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAVEN PL SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAVEN PL SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w RAVEN PL SP. Z O.O napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAVEN PL SP. Z O.O