Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

prac liga

Dodaj treść twojego wpisu Pracuję w firmie DGP dozorbud 20 lat.Mielismy niedawno 30-lecie firmy dostałem piekną nagrodę za lata pracy.Była piękna uroczystosćdla pracownikow. Jak kazdy pracownik chciało by sie zarabiać więcej ale rozumię ze runek usług dyktuje ceny i wszystkie firmy na rynku muszą sie dostosować . Firma płaci za wczasy sa dopłaty do wyjazdów dzieci na kolonie.Można otrzymać pożyczkę. Przez te lata pracy zawsze otrzymuję kazdego 10 wynagrodzenie. nie zdażyło sie nigdy opóżnienie. Czy tak wygląda zła firma? Wam sie nie chce pracować to wszystko

Lider
@prac liga

Im się chce ponad wszystko :) lecz czasu brak

oli
@prac liga

ktos ci to kazal napisac???!!!!???bo wiekszosc opinii jest negatywna-wrecz dajaca do myslenie(czyt.ucieczki)

Jack
@prac liga

Przestań Castorama daje więcej do ręki i do osoby z orzeczeniem zobacz ile mają dopłaty a sprzątanie łaźni górniczej zobacz jaki (usunięte przez administratora) a kirownik chodzi i uwagi to nie jest pałac

@prac liga

A ja ci nie wierzę, bzdury piszesz,.Jaki cel by mieli pracownicy pisać źle o DGP. Piszą prawdę, taka jest rzeczywistość!

@prac liga

Co ty za głupoty wypisujesz! Firma nawet z grupą nic nie płaci! Pracownicy piszą prawdę, ! A trzeba gdzieś pracować, jak innej nie ma!

Jakie narzędzia pracy zapewnia DGP Grupa Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

TehKos

Żadnych.Ludzi traktują jak śmieci a szczególnie ci co siedza w Legnicy za biurkami. Najgorsza firma sprzątająca w Polsce porostu masakra.

@Pytanie Auto z GPS-em za które, co miesiąc będziesz się spowiadal. Można korzystać po pracy, ale będzie - 500/600 zł z wyplaty plus Twoje paliwo. Dostaniesz rozklekotanego laptopa i telefon z dostępem do netu. W zamian ciągły stres i niedopowiedzenia. Jeżeli nie masz "noża na gardle" to trzymaj się z daleka od dziadobudu i wszystkich jego klonów.

Bogdan

Zależy na jakim stanowisku. Pracownik porządkowy to ścierki, mopy i wiaderko ha ha a jak na derektora to i samochód po poprzednim się nalezy a co to zacna firma jest. Ludzi na czarno zatrudniają to kasa jest.

XXX

Nie ma na co liczyć-to nie jest normalna firma.

Baal

Rewelacji się nie spodziewaj.Uszkodzone krótkofalówki ,telefon służbowy,tonfa ,gaz itp.Wczasy pod grusza zwrot za leki informacje skrzętnie ukrywane.Mundur bluza spodnie w kant koszula śmiech jak idziesz na obchód wszytko brudne.Buty które rozpadają się po trzeciej służbie.

@Bogdan

Nie kłam człowieku. Wszystko można powiedzieć o tej firmie, ale nie że zatrudnia na czarno, bo nie mam tu takiej możliwości.

piort

jasne nowe bmw dostajesz i karte na paliwo

szatan1966

tak ja mam bmwe x3 karte na paliwo i moge go uzywać cały czas

Były Bols

Witam nie polecam tej firmy chyba że. jesteś pijany Kierownicwo odnosi się do ciebie nie ładnie tylko cie okrzaniaja nigdy cie niechwala niepowiedza czarodziejskigo słowa DZIĘKUJĘ a Ukraińcy siedzą sobie i grają na telefonach a kierownictwo na to patrzy czasami siedzą przy w biurze przy brygadzisicie i nic na to nic niemowi a Polak musieli pracować Czy my jesteśmy w Polsce czy na Ukrainie

To nie kierowniczka , to zastępca dyrektora ds medycznych he he . Ma tyle wspólnego z wiedzą medyczną jaką ma talię i ciuchy podróbki he he. Ale w dgp lubią tempe i miernie ale wierne.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
niuniek

DGP i jej spółki córki, Poznań' nawet nie warte są komentarza, (usunięte przez administratora) okradają ludzi, słupy dla koordynatorki pieniądze pobierają na zleceniówkach to kręcą aż do bólu ,wiadomo czyje .Tu prokurator potrzebny. jeden plus wypłaty są oczywiście na czas i okrojone do minimum .Uciekać bo szkoda czasu i nerwów

@niuniek

Faktem jest, że koordynatorzy, kierownicy kontraktów, brygadziści i nie tylko w Poznaniu, kradną ile się da. To grupa , która jest (usunięte przez administratora)dlatego że pozwala na pracę osób, które mają problemy z komornikiem więc zatrudnieni są na tzw. słupa i tu pole manewru na przytulenie kasy . Prokurator i to w trybie pilnym.

Czy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Grzegorz K

Tam jest wszystko możliwe.

Gosc

Firna oszustuw i wykorzystujacych ludzi zatrudjaja i zwalniaja

Rus

Szanowni państwo. Byłem pracownikiem tej nieszczęsnej organizacji. Jedyna rzecz o której tu piszecie i się zgadza to pensja ,wypłacana 10. Poza tym nic.

dziejesię

W Warszawskim oddziale niezłe zamieszanie - zwolnili w trybie natychmiastowym Dyr ds. Handlu i pozostaje pytanie - dlaczego dopiero teraz??? Koniecznie zwolnić bajaderę czyli kopertkę he he i tego pajaca M B - to oni robią niezłe lody - czytaj kombinują do własnej kieszeni. Bajadera na Onkologii ma super pole manewru. Zatrudnienie daje na czarno i forsa idzie na słupy no i oczywiście od jej kieszeni co oczywiste dzieli się z MB - to duecik siebie wart he he. Łapóweczki dla Pani Dyr z onkologii Milenki a to klimatyzator a to winka, wódeczki , kopertki a Legnica nie wie co w trawie piszczy. Przysłali jakieś dzieci na kontrolę hi hi a to banda złodziejska i na nich trzeba wytrawnych kontrolerów. Wodocznie Pani W nie zależy na pieniądzach i rozwoju firmy skoro trzyma Dyrektora bez matury he he ( jak można w XXI wieku być nieukiem? a no można - DGP zatrudni he he. Ta Dyr Handlowa to i tak się utrzymała wiele lat. pamiętam wdrożenie Onko w kwietniu 2016 - ciągle od niej wóda pachniała a ona że ma alergię , że zęby bolą a Bajadera dopiero pracowała kilka miesięcy i co? i wystraczyło napisac pracę magisterską na temat firmy DGP , zrobić loda tu i tam i z-ca Dyr jest? Jest!!!! tak się robi karierę w DGP a nie tam jakieś fiki miki .

@dziejesię

Oddział Warszawa DGP to raczej sami decydenci nieudacznicy ha ha . Ten operacyjny M B podpisał u nas na Lindleya że coś tam mamy sprzątać w zamian ,że nie sprzątaliśmy już innych odcinków ale nikomu nie powiedział he he. Nawet nasz Kierownik Paweł nic nie wiedział i wystawiali fakturki trala la tralala a tu dziunia z administracji szpitala co przyszła za wygryzioną Panią Izę to rozkminiła i zrobiła dym, przeliczyli i nie chcą zapłacić. Nie podpisują protokołów i jest super cacy. Do referenta ze szpitala przyjeżdża na rozmowy dyr MB i jak to ją nazywacie BAJADERA bo my na nią mówimy sztuczna rzęsa ha ha i teraz dopiera darcie głupka, że niby zawiniła nasz Pani brygadzistka jak ona o niczym nie wiedziała, że ten pędzący jaguar czyli MB coś tam podpisał. Taki przepływ informacji jak za króla ćwieczka. Warszawa a pracuję sama wiocha ciemna. No może obrażam ludzi ze wsi to przepraszam. Państwo z Legnicy pogonili Dyr Handlową ale też i to chyba nawet bardziej powinni pogonić MB i Bajaderę czyli sztuczną rzęsę. marnie widzę naszą pracę pod takimi rządami. Ludzie nie przychodzcie do pracy do DGP bo tu uklady i układziki

Dama
@Biała Dama

Ktoś wkoncu nie bał się i napisał prawdę o tym co się dzieje , nic dodać. Nic ująć !

@Dama

Prawde firma pokazała dzisiaj - zwolnili osobę bardzo odpowiedzialną która przez kilka lat nadzorowała kontrakt w Szpitalu u nas na Lindleya i wyleciała. Najmniej winna a poniosła jedyna karę. MB czy ta sztuczna rzęsa KR nic im nie jest , nawet kierownik P ma się dobrze no wiadomo przecież to kumpel MB i KR to jemu nic na zagraża. Nasza Pani Brygadzistka musiała odjeść za to czego nie zrobiła. Przyjechała jakaś (usunięte przez administratora) ważna co z dziubków sobie spija w bajaderą - sztuczną rzęsą KR i ukręciły bat na Panią Brygadzistkę. Tak jest w tej firmie że nie można nikomu ufać , nasza Pani Brygadzistka wszystko załatwiła, tyle lat bez kar kontrakt i kierownik miał przytulisko bo sobie siedział i palił nie swoje papierosy ( bo on nigdy nie ma swoich ) i pił kawkę i jechał do domu a Pan Brygdzistka wszystkim się zajmowała. To tak jej podziekował. No on kumpel MB i KR to jemu wolno a lody to niezłe z nimi kręcił tez pisał godziny na kogo się dało i trzeba było kasę przynosić. Każdy to widział co się dzieje. Takie to luksusy w tej pokręconej firmie.

@Biała Dama

Witam, szkoda Pani Brygadzistka, a myślałam, że przyjmę się do Was do pracy.Dziekuje, za wpis, pomocny dla początkujących.Pozdrawiam.

Bogdan
@Irena

Omijać wielkim łukiem. Nie szanują ludzi zupełnie i nie mówię o właścicielach , ci to nawet nie wiedzą co się dzieje. Czy to pracy w innych firmach nie ma? Taka jest prawda. Ludzi mają za nic. Robol i tyle. Kradną orzeczenia o niepełnosprawności od ludzi i jadą po 2 razy na pobyty za darmo dl Szklarskiej albo do Rytwian i niby to turnusy rehabilitacyjne dla pracowników.

NICK123
@dziejesię

Witam, podobno poszukują na CITO Dyrektora ds. handlu w stolicy? czy polecacie pracę w tej firmie?

@NICK123

Firma, jak każda tego typu jest ok. Szukają, bo zwolnili na CITO fajną i bardzo merytoryczną Panią Dyrektor. Tam nie może pracować nikt "mądry" , inteligentny z uwagi na fakt, że nadzorujący w Legnicy mają raczej nienachalną inteligencję i tacy ludzie IM najbardziej odpowiadają. Tacy jak Dyr, oper w Warszawie MB - bez matury :) czy taka K R jego zastępca ds. medycznych - tak merytoryczna że dwóch zdań w rozmowie z klientem nie potrafi sklecić. Zespół handlowy - fajni panowie. Merytoryczni. Trzeba się dostosować i można się zatrudnić.

PYTANIE

Jaka macie opinie o oddziale w Tarnowie?

Fiolet

Firma o charakterze mafijnym,kombinacje z umowami,wyzysk,mobbing,kłamstwa,brak kompetencji przełozonych,braki w zachowaniu BHP.Najlepiej lubia obywateli Ukrainy bo pracują po 300h i wiecej.Jedna dobra rzecz ze wypłaty sa na czas,okrojone ze wszystkiego ale są.jak przepracujesz 320h to cos tam zarobisz.Rozpisane oczywiście za 2 lub 3 umowy z firmami niewiadomo skąd i kto to w ogóle jest.

Aneta
@Fiolet

W pełni się zgadzam. Brak kompetencji u tzw. przełożonych to niestety standard tej firmy gdzie dyrektorem zostaje ktoś bez matury lub zwykła dziunia, która ma przerost formy nad treścią i okrada swojego pracodawcę. Kombinują z godzinami na maxa, ukrainki zatrudnione na słupy, konieczne 2 umowy UZ bo jedna z ZUSZ druga już bez ZUS. Najlepiej jak słup jest gdzieś zatrudniony to wówczas ma UZ bez ZUS i więcej kasy mają kierownicy, brygadziści dla siebie. Mówią pracownikom z ukrainy, że ktoś dla nich bierze pieniądze i płacą po 10, 11, czy 12,72 za godzinę pracy a na konto takiego słupa wpływa kwota za 1 godzinę pracy 14, 48 i licząc po te 300 godzin to niezłą kasę wykręcają i tu się potwierdza charakter mafijny gdyż całe rodziny są pozatrudniane, a nie pracują tylko podpisują jakieś podwykonastwa i diengi zgarniają do własnej kieszeni. Takie metody stosują wytrawne graczki które nadzorują szpitale na Ursynowie. Koleżanki potwierdzają, że w innych kontraktach jest podobnie. Dlatego niechętnie zatrudniają nas Polaków bo się nie da dorobić lewizny. Nagminne stosowanie zatrudnienia na tzw. słupa jest oczywiście za zgodą zwierzchników jak i właścicieli tej czy tych firm. Dlatego nikt, kto jest odpowiedzialny nie chce pracować w takiej strukturze gdyż to jest przestępstwo. My , pracownicy liniowi jesteśmy często proszeni o wyrażenie zgody na dopisanie nam godzin bo nie ma jak zapłacić tym z Ukrainy, których nie zarejestrowali w Urzędzie i nie mają pozwolenia na pracę. Podziwiam pracowników kadr tej firmy, że nie obawiają się konsekwencji takich krętactw. Stąd potwierdzenie, że nikt, kto jest ambitny w takiej firmie nie będzie pracować.

Pajak
@Aneta

W Poznaniu i Legnicy ta sama procedura na slupa. I pracowników z urlopów okradają.

Olena
@Aneta

Jest Pani doskonale poinformowana. Tak jest jak napisane. Miały kierowniczki kontrole ale one to mistrzynie kantów. Boratyńska za to szybko uciekła z Clar Systemu bo tam nie dała rady kręcić na męża, siostrę czy koleżanek mężow. Leży sobie taki w domu a zatrudniony na legala tylko kto go widział w robocie?? Spikneły się te z Ursynowa z onkologii i ihitu w Clarze i doją DGP tylko kasa jęczy. Jedna męża ściągneła druga swojego kochasia wprowadziła do zatrudnienia. Kiedyś zostawila listy to wszystkie byłyśmy zdziwione ile osób pracuje których nikt nie widział. No i jest za co kredycik na mieszkanko spłacać i zaciasne dzinsy kupować he he. Legnica od Warszawy daleko a ta Rowicka to podobno urobiła dyrektora ze ten teraz nie podskoczy bo wyleją go i ona bedzie tak kiedyś gawędziłą ze swoją szefowa przez telefon.

Olena
@Pajak

To normalne. W Warszawie to z godzin ta Klepata (usunięte przez administratora). Chyba zbiera dla siebie bo coraz grubsza.

Pytam
@Aneta

Ani ambitny ani normalny. Pewnie ich już stamtąd wywalili

OLa
@Pytam

Nie, pracuje nadal????

oszukana

ja pracowałam w oddziale w katowicach na umowe zlecenie w 2020r,i o tych wyplatach to prawda-zawsze bylo mniej,zwalniaja bez wypowiedzenia,nie raz sama worki kupowalam,z kierownictwem cieżka rozmowa,a pit 11 powinien byc do wczoraj i tez oczywiście nie ma,pozdrawiam byłych pracownikow i podziwiam tam pracujacych

Jerry
@oszukana

Racja i nie polecam, kazali nam opuścić szafki pracownicze i zakaz kąpieli po pracy, brak środków czystości, brak odzieży, nie wspomnę o wypłatach gdzie kantują jak się da, niewypłacone soboty i niedziele. To wszystko na temat tej firmy

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

HOSE

dzwonisz wypełniasz mase papierów i do roboty

Robert

Nie zawsze jest dobrze, czasami przychodzi gorszy moment a w dodatku pandemia żadnej firmie nie pomaga.

Były Pracownik
@Robert

Te Robert ile dostałeś za napisanie tego?

Chciałem dopytać osoby obecnie pracujące w DGP, o warunki pracownicze w tej firmie. Polecilibyście podjęcie pracy w tym miejscu?

PRACA77
@Piotr

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej niestety pracowałam. Wypłaty na czas, ale robią wszystko żeby dostać jak najmniej. Samemu trzeba pilnować sobie godzin upominać się itd.. Uwaga na dziwne umowy które dają z haczykami..

Maria
@PRACA77

Jeśli ktoś dostanie umowe a ile jest osób z Ukrainy co pracują (usunięte przez administratora) w DGP na szpitalach!! cała masa i to racują bez badań i roznoszą choroby a jak od polaka to chcą książeczkę sanepidu. Kiedy się ktoś za to wećmie w tych szpitalach rety to ludzie chorzy na raka i mają takie zagrożenie z szpital na to pozwala i nie sprawdza książeczek. No cuda jakieś.

Dgp
@Piotr

Nigdy w życiu, pracowałam miesiąc po czym stwierdzili że nie zajmują się już cateringiem bo na takim stanowisku pracowałam przy czym umowę miałam na sprzątanie miało być 15 zł na rękę a przy wypłacie okazało się że nie całe 11 było. Nie polecam tej firmy

XXX

Nie

Xxx

Nieeee

nie polecam
@Piotr

nie polecam pracownika mają za nic

Mark

Kiedyś pisałem o tej firmie pozytywnie ale teraz muszę napisać negatywnie od kiedy przegrała kontrakt na świadczenie usług pracowników którzy w niej zostali traktuje jak piąte koło u wozu każe im dojechać na poligon Drawski w woj. Zachodniopomorskim somodzielnie w różneiejsca mimo że niektórzy. Nie mają samochodu ich to nie obchodzi a droga to w jedną stronę 80 km i

Pieterek
@Mark

Przyznam tobie racje MARK . obiecywali ze beda nam placic postojowe do lutego . okazalo sie ze placili ale tylko przez grudzien a za styczen nie zaplacili juz postojowego. Wezwali nas do firmy i dali do wyboru poligon albo rozwiazanie umowy natychmiastowe.

Klaudia

Dgp- to (usunięte przez administratora) Najbardziej p. (usunięte przez administratora), jest po prostu okropna ????

Olga
@Klaudia

Katarzyna Rowicka?? to w slangu pracowników firmy DGP "kopertka" - w kopercie dla pani przyniosę wypłatę tylko oczywiście musze zapłacić komuś kto był tak dobry i wziął na siebie pani pieniądze więc będzie o 200 złotych mniej dobrze? i tak przez całe 4 miesiące to się nazywa zaradna pani firmy. Na szczęscie już tam nie pracuję , prauje w innym szpitalu w Warszawie w innej firmie i mogę pracować na umowę a nie jak gangster na czerno u Rowickiej i Boratyńskiej

Klaudia
@Olga

Wiem, to co pani napisała prawda na 10000%

gdansk

co sadzicie o firmie DGP w Gdańsku?

Dgp
@gdansk

Uciekaj póki możesz, nie będę się rozpisywać. Wyżej Panu już napisałam z całego serca nie polecam tej firmy.

@Dgp

coś w stylu,,jak sie panu nie podoba może pan odejśc nikt tu pana nie trzyma,,

Baal
@gdansk

Omijać szerokim łukiem klika.Jeden przynosi ryby drugi robi kiełbasy za to mają służby uzgodnione i fory u Z itd.

pępek

co trzeba zrobic zeby dostac pieniądze na wczasy pod gruszą

Pajak
@pępek

Pracować za darmo na cały etat.????????????

Mala

Jak mają coś po wypowiedzeniu umowy coś załatwić dla byłego pracownika to mają gdzieś to trzeba ponaglac nie martwią się że ta osoba nie ma za co zyc

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.