Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Offergeld Logistics Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Offergeld Logistics Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fahrer - 2011-02-19 10:38:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w Offergeld taka jak wszędzie, ale przełożony niestety bez wykształcenia w danym kierunku, (budowlane). Mania wielkości , traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora), te i wiele innych przykładów powoduje ogólną niechęć do pracy w tej firmie. Czas pracy z dnia na dzień coraz dłuższy a czas wolny skracany. Przepisy coraz częściej traktowane jako zbędne. NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!!!
zdjecie uzytkownika
edek - 2012-01-25 10:38:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
potwierdzam co pisał poprzednik
zdjecie uzytkownika
grod - 2015-12-12 23:10:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie zmienia to jednak faktu że jest to raczej dobry pracodawca, niewiele negatywnych opinii można wyczytać w sieci więc musi to coś znaczyć, atmosfera i zarobki dobre.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Offergeld Logistics Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Offergeld Logistics Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: