Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

jcb

Tylko problem z nimi że nie płacą podwykonawcą i ludzią. Cała ta grupa poldróg jest w wielkiej d...

były

i co tam słychać??? poldróg żyje jeszcze???

były

a w Gdańskim oddziale pol-drogu ponoć jest bardzo dobrze , wypłaty na czas i to wcale nie najgorsze ,więc jak to jest?

@były

Teraz to już były prezes

Darek
@ja

To teraz kto rządzi?

Dupa sałata. Nikomu nie płacą bo nie mają kasy. Każdemu obiecują spłatę w ratach aby grać na czas i nie wpuścić komorników i syndyka. We wrześnie okaże się że wszystko co mogli to już sprzedali, "odwrócony orzeł" odleci i po sprawie. Jak teraz sie nie wyrwie pieniędzy to już ńigdy. Jak proponują spłatę ratalną to niech dają zabiezpiecznia na majątku np. samochód albo co innnego w zastaw. Robią z nas durniów i tyle

No i "odwrócony" już odleciał - a miało być tak PIĘKNIE.

Darek

Kto to jest "odwrócony orzeł"?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
sporo lat w pol-drogu

Witam i pozdrawiam pracowników oczekujących na wypłatę odpraw. Tak ciekawe czy nowy uzdrowiciel dotrzyma słowa danego na spotkaniu o ratalnej wypłacie naszych pieniędzy,oby tak przecież my z firmy odeszliśmy nie z własnej woli to to Pol-Dróg rozwiązał z nami stosunek pracy,

Aka-cztery-siedem

Witam nieznam tej firmy,ale tak sie składa że będę miał okazje ją poznać.Firma wygrała przetarg na utrzymanie drogi S3.Prezesem jest niejaki pan P.kurczych.Moje pytanie brzmi czy zna ktoś tego pana i czy wogóle to ta sama firma o ktorej jest mowa powyżej,nazwa niby ta sama ale...

były

No to jest nowy uzdrowiciel i obiecanki że się rozliczą ze zobowiązań. Ciekawe co z tego wyjdzie, czy znowu nas wygną? Pewnie znowu zagrywka na czas.

obcy

nie jest ładnie nazywac ludzi ,,szmatami,,no ale nie kazdy ,,inzynier,,na inteligencje w głowie

Ani widu ani słychu o odprawach po wypowiedzeniach z tytułu upadłości nikt się nie garnie do uregulowania tych wypłat.Gra na czas,i niewłaściwe podejście do tych byłych pracowników którzy pracowali na właścicieli i prezesów a oni mają to wszystko w .d... .

zorro

firma mnie obchodzi.Jestem tylko ciekawy kiedy odzyskamy swoje pieniądze.Będzie trzeba się przejść do sądu pracy bo inaczej chyba się nie da.

ja1

Firma moi drodzy powstaje z popiołów dzięki tym, którzy zostali, pomagali i w nią wierzyli :) a reszta szmat fora ze dwora krowy doić.

on
@ja1

czy ten post to Pana "inżyniera" genialna myśl odnośnie obrażania ludzi cytuję szmat oj nie ładnie

Hejka

co tam u was??

benek

Grupa Kapitałowa Reaktywacja ???

były

napiszcie co tam z całą grupą bo słuchy chodza różne czy to już koniec czy jest szansa dla was?

zorro

Z tego co wiem to w Rogoznie zostali tylko ci co najbardziej płakali i to niedługo.

Smutny z Rogoźna

A macie jakieś info co z Rogoźnem?

Lębork

a co ona wam zrobiła???

frank

wypłaty dał a ciekawe kiedy da odprawy

Piła
@frank

brawo że by ją wywiezli jak najszybciejPr

obecny kłębowiec

no nareszcie ktoś się odważył i ruszył temat tej Pani jak ona się zachowuje i za kogo się ma to skandal tyle osób skrzywdziła to ją powinno się wywieść na taczce

@obecny kłębowiec

To podajcie przykład co komu zrobiła. To, że poświęciła całe życie rodzinne i zdrowie dla tego bagna już nikt nie zauważa. Chamstwo i prostactwo wszechobecne.

@225

oo, uderz w stół a nożyce się odezwą :D

piła obecny

a na kadrowej "piesku " jeszcze syndyk nie poznał się zaraz jego sprzeda tylko patrzeć tak to nastąpi

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg