Opinie o Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol w Łazy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol w Łazy

xz Nowy wpis

Witam mam pytanie... Ile się zarabia na umowie zlecenie w przedszkolu Patryk? Czy tną godziny i zamiast 160 pracuje się 80 bo jednego dnia pracuje się 2 godziny a drugiego 11? Proszę o pomoc bo nie wiem czy tam złożyć CV.

Szuka pracy Nowy wpis

Witam poszukuję opinii na temat pracy w przedszkolu Patryk. Jak wyglądają zarobki w 2021 r. Od czego są zależne? Jestem nauczycielem z doświadczeniem i chcę zapoznać się z ofertą

Julia

Mam pytanie do rodziców dzieci chodzących do przedszkola Patryk. Jak oceniacie podejście wychowawców do dzieci? Wszystko jest w porządku?

Kornelia
@Julia

Mojim zdaniem jak najbardziej ok, jak coś się dzieje to reagują, tulą na dzień dobry, jak coś nie tak to mówią mi od razu, najczesciej przy oddawaniu dziecka.

Ania Maj
@Julia

Ja oceniam bardzo dobrze, jak zaprowadziłam pierwszy raz Pani Ania sama przytuliła, uspokoiła, zaprosiła do zabawy, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem, dla mnie to najbardziej się liczyło, by dziecko było bezpieczne i w dobrych rękach. Z czystym sumieniem mogę polecić Ci przedszkole, nie wiem jak w innych, ale na wiecherta jest mega kadra:)

Julia Nowy wpis
@Ania Maj

Cieszę się, że jesteście Panie zadowolone z wybrania właśnie tego przedszkola. Jak opisujecie, atmosfera jest super a personel profesjonalny. Zastanawiam się czy obiło Wam się może o uszy czy nie poszukują nowego pracownika? Albo na lokalu wisi jakaś informacja? Przeszukiwałam internet ale nic na ten temat nie znalazłam.

Ania Maj Nowy wpis
@Julia

Na stronie jest napisane że szukają, więc chyba tak:) Najlepiej napisac i zapytać:)

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola, ceny ktore maja na stronie https://przedszkolepatryk.pl/ to pełne ceny za przedszkole, nie doliczam nic! W dodatku teraz beda odliczenia 2% opłaty za nieobecność dziecka! Nauczyciele są wspaniali, życzliwi, mili, i dbają o dzieci. Pani Ania to skarb, który dba o to by dzieci były szczęśliwe, polecam placówkę przy ul. Wiecherta

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Agnieszka

Bardzo Polecam pełen profesjonalizm

Rodzic z Gutkowa

Ja serdecznie polecam przedszkole PATRYK W GUTKOWIE - Dużo Pań Małe grupy Dziecko zadowolone Jedzenie mu smakuje! A cena bardzo niska w porównaniu do tych nastawionych na zysk konkurecyjnych „jednoplacowek” Polecam PATRYKI!

Rad

O którym oddziale Pani pisze?

Rodzic z Gutkowa

Bujda! Przedszkole jest wspaniałe! Jeśli ktoś jest na tyle zdesperowany by takie głupoty pisać, z naciskiem odżałuj stówkę to tylko konkurencja! Serio polecam przedszkole Patryk! 4 lata w tym przedszkolu, ciagle pozytywnie! A jeśli ktoś jest naiwny i idzie przepłacać gdzieś indziej, to jego problem! Przedszkole Patryk w Gutkowie rządzi!

Tata przedszkolaka

Niech wszystkim rodzicom i być może przyszłym pracownikom da do myślenia ilość niewiarygodnie pozytywnych opinii w kwestii przedszkola Patryk wystawiona z taką samą datą. Takiej rotacji pracowników nie spotyka się nawet przy zbiorach truskawek, szacunek dla opiekunów/nauczycieli to słowo, którego właściciel nie zna, zapewne nie zna również jego znaczenia.

@Tata przedszkolaka

O Jakiej Rotacji Pan mówi? Od 4 lat ten sam skład na gutkowie... Serio, konkurencje chyba boli, że tu pełne przedszkola ???? Ja Polecam przedszkola Patryk!

BYŁY PRACOWNIK

Nie polecam.Niech przemiał zmieniających się co chwila pracowników dadzą do myślenia.Nigdzie więcej takiej rotacji czynnikirem ludzkim nie można zobaczyć.A już dostępność szefostwa to jak zobaczyć Yeti.Chociaż był podobno widziany.

Patrycja

Jestem zadowolona, polecam :) Bardzo dobre zarobki i wysokie premie są wielkim plusem :)

Klaudia

Polecam, złego słowa nie mogę powiedzieć! Pracodawca z którym można się dogadać Dobre wynagrodzenie Przyjazna atmosfera w pracy! :)

Justyna

Jest ok, wynagrodzenie przed czasem, dobre zarobki, nie ma na co narzekać :)

Iza

Moje zdanie jest takie: jest dobrze Wynagrodzenie jest dobre, praca w godzinach 6:30-14:30 lub 8-16 albo 10-18. Wysokie premie za dobrą pracę, to też bardzo motywuje i przede wszystkim szefowa, która idzie na ręke pracownikowi, a to rzadkość :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zapraszam do naszego zespołu :)

Magda

Pracowałam w 5 przedszkolach w Olsztynie, niestety wszędzie nie chciałam zostać na dłużej, ale tutaj z przyjemnością pracuję już 3 rok i przyznaję jest bardzo dobrze. Dobre zarobki, cudowna atmosfera w pracy i przełożeni, którzy zawsze pomogą jeśli jest kryzysowa sytuacja. Naprawdę polecam wszystkim!!!

Serdecznie polecam! Dobre warunki pracy, miła szefowa, praca sprawia przyjemność i co najważniejsze bardzo dobre wynagrodzenie :)

Joanna

Polecam pracodawcę, dobre zarobki, miła atmosfera i przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika. Pracowałam 4 lata i ani razu nie było przykrych sytuacji, ponadto jak na stawki panujące w Olsztynie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wysokością wynagrodzenia. Po 4 latach musiałam wyjechać za mężem do Gdańska i żałuję, ponieważ warunki są nieporównywalne. Serdecznie pozdrawiam Panią Dyrektor, która zawsze stoi po stronie pracownika. Wszystkim gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol - Łazy

• Jak się pracuje w Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol?

Zobacz opinie na temat firmy Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny Patryk Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Dzwoneczek Prywatne Teatralno Językowe Przedszkol?

3.5/5 Na podstawie 15 ocen.