Opinie o 4f.pl - OTCF w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4F Performance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F Performance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F Performance w Wieliczka ul. Grottgera 30

Sklep Strzelce Opolskie

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w nowo otwartym sklepie w Strzelcach Opolskich woj Opolskie jako pracowniczka sklepu w czwartek przyjęła mnie na rozmowę miła Pani wszystko super w poniedziałek miałam przyjść na dzień próbny o 9 rano.Przyjechałam do sklepu a tam kierowniczka jakaś nowa i mi gada niemiło: że ona nic nie wie mają już pracowników a Pani z którą miałam rozmowę się zwolniła z dnia na dzień.Jestem w szoku iż mogli do mnie zadzwonić nie potraktować mnie jak śmiecia.Pierw mam przyjść na dzień próbny, przychodzę a oni nic nie wiedzą.Czyli mają w firmie chaos.Tragedia.Co do stawki to zaproponowano mi pierw na 3 miesiące umowę zlecenie a później umowę o prace.Ale oczywiście 2800 zl brutto czyli najniższa krajowa.

Szymon

Czy to prawda , ze będą zamykać sklepy? Chodzą takie słuchy po Polsce a regionalni niby nic nie wiedza

Czy firma zapewniła wam kartę na siłownie ?

@Michał

była ale koronawirus więc "selawi". Nawet ubrań już nie zapewniają pracownikom na niektórych sklepach :D Masz mieć swoje tylko bez metek innych firm. Kabaret pod 4F

Wiesz kto
@WujDR

A 4 f płaci za te przestoje w galeriach ? Pytam o kierownika sklepu.

Płaci "normalnie".

@Wiesz kto

Płaci, ale każe występować o dofinansowanie z tarczy antykryzysowej i jeżeli zostanie CI przyznane to masz oddać do 4F :D :D

Wiesz kto
@WujDR

Czyli jeśli chcesz zrezygnować z tego cyrku to pobranie tarczy blokuje możliwość zamknięcia działalności

@Wiesz kto

Dokładnie tak jest. Gorzej jak Cię zwolnią, bo wtedy to Ty musisz zwracac dofinansowanie za nie utrzymanie firmy zgodnie z zapisami tarczy, a firma nie daje Ci gwarancji, że utrzymasz stanowisko i ilość osób zatrudnionych. Także dziękuję bardzo????

Katarzyna

Dzień dobry, czy 4F Performance zatrudnia również studentów? Jeśli tak to na jakich warunkach? Zastanawiam się czy trzeba być bardzo dyspozycyjnym czy może jednak jest szansa na pracę na 3/4 lub pół etatu w firmie. Ktoś wie?

@Katarzyna

Biorą studentów. Rotacja duża więc każdy narybek się nada. Przetrzymasz 4F to już nabierzesz odporności na głupotę :D

Sprzedawca

rozmowa, 10 min , o pierdołach

jakiś sport? itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wieliczka
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Koszalin

Dramat jedli chodzi o kierownika, dyrektora w Koszalinie. Esklep. Porażka. Pani sama bierze krocie, każe pracować do 20,rzuca hasła a my mamy zasuwac. System wdrożony do niczego. Nie polecam panienki manager

Dlaczego 4f odgórnie narzuca nam urlopy przez okres trwania wolnego narzuconego przez rzad???? Dlaczego mamy odrabiac wszystkie godziny które powinniśmy mieć przez ten okres dwóch tygodni? To są jakieś kpiny??? Chcecie żeby ludzie się zwalniali? Zaraz nikt nie będzie dla Was pracował!!!

Sprzedawca4F

Dobre pytanie, jestem w tej samej sytuacji i nie wiem co z tym zrobić. Na zaległy urlop mogą nas wysłać ale na biezacy nie. Czy ktoś wie jak postąpić w takiej sytuacji??

Karol

Zwolnij się po co truć sobie krew ????????zachowujesz się jakby praca w obecnej sytuacji leżała na ulicy, pomysł za nim napiszesz

AGA
@Karol

Tobie również polecam wyluzować i przyjąć do wiadomości, że 4F to nie najlepsza firma I przestać jej bronić pod każdą opinią. Bo również tracisz na tym nerwy. Pozdrawiam

A.
@AGA

Pisze z porada odnośnie zamknięcia sklepów. Wie ktoś czy jest jakaś ustawa która kazalaby odrabiać godziny kiedy sklep był zamknięty? Czy pracownikom nie należy się po prostu wynagrodzenie postojowe?

WujDR

Spoko....mają takich "brązowych nosów" kierowników, że biorą sklepy i pracują sami bo ludzie tym rzucają :D. Ostatnio była afera, że dziewczyny kupiły worki i środki na sprzątanie sklepu...bo sklep zamknięty. :D Na zdrowie i z DALEKA od tego bagna.

Antylka

Witam Poszukuje osób, byłych kierowników ktorzy pracowali na działalności w firmie 4F. Prosze o kontakt

@Antylka

A jak można się skontaktować?

@Antylka

A jak się można skontaktowąc?

Były kierownik
@Antylka

Cześć, w jakiej sprawie szukasz byłych kierownikow?

Ww
@Antylka

Napisz jestem byłym kierownikiem sądzącym się z firmą

BK
@Ww

U mnie też prawie się skończyło w sądzie, ale odpuścilam i pewnie to był błąd

Ewelina

Pisze z perspektywy osoby, która rekrutowała się na stanowisko w tej firmie. Dwa razy uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej. Za pierwszym razem wszystko wydawało się być w porządku jednak pierwszy lockdown uniemozliwił mi rozpoczęcie tam pracy. Ze strony rekruterki zostalam zapewniona, że jak tylko wznowią rekrutacje to zostane zatrudniona. Po kilku miesiącach obserwowałam, że pojawiają sie oferty z 4f wiec pozwoliłam sobie napisac maila do rekruterki z zapytaniem jak wygląda obecnie moja sytuacja. Pani oddzwoniła i zaproponowala mi wtedy kompletnie inne stanowisko. Kolejna rozmowa, która już nie przebiegła tak dobrze. Czułam, że osoby z którymi rozmawiałam są nastawione negatywnie. Zapewniono mnie jednak ze otrzymam odpowiedz do 2 tyg. Jednak nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej, nawet zwykłego maila nic totalnie. Lekceważenie człowieka. Tak chyba nie zachowuje się porządny pracodawca.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mm

Jestem świeżo po rozmowie. Na stanowisko kierownicze proponują umowę zlecenie na 2 miesiace:D i żenujące pieniądze nieproporcjonalne do nałożonych obowiązków. Pani rekrutujaca - nie dość że spóźniona 20 min, żadnego przepraszam, rozpoczęła rozmowę od hasła "to co chce Pani wiedzieć" ????

@Mm

Teraz to już nawet tego nie dostaniesz:D znowu tną koszty na pracownikach i pójdzie hasło, że NIKOGO NIE ZWOLNILI.... oprócz tam paru osób, ale kto by się przejmował

anitaczylama
@Mm

A w jakim mieście ubiegałaś się o stanowisko? Ciekawa jestem bo jutro też idę na rozmowę na kierownika.

Mm
@anitaczylama

Ewkaz4fka

Sprzedawca najniższa krajowa? Zastępca kierownika 3200 netto? Plotki czy prawda? *-*

@Ewkaz4fka

3200 netto...? Tyle to zarabiaa kierownik i to w najlepszej opcji bo wynagrodzenie kierowników i zastępców uzależnione jest od klastra skelpu, a sprzedawcy tak najnizsza ale teraz to ciężko nawet i o to bo firma nie daje umów o pracę że względu na sytuację z pandemia

@Ewkaz4fka

3200netto.. Marzenie...nie pakuj się tam, wykończą nerwowo... Nastroje na sklepach są bardzo zle, bo ludzie nie wytrzymują psychicznie... Ludzie na l4 są zmuszeni chodzić do pracy.... Brak słów.

ajj
@Ewkaz4fka

3200 brutto dla zastepcy, ale na duzym sklepie zatrudniajacym ok. 10 osóhb, najnizsza dla sprzedawcy standard, premie ucięte bo podwyższenie najniższej krajowej

4F

Tragedia koszulki są tak nie przystosowane do ciała że porażka jakieś rogi na barkach są w tych koszulkach proszę nie produkuje już więcej tego badziewia polskie gowno

Duża
@4F

Z takimi żalami nie w tym miejscu.

Klientka z poznania

Firma ma bylejakie podejscie do klienta. Dramat. Nie dostaniesz tam sensownej odpowiedzi, zbywają, sero zwrotów grzecznościowych. Tragedia.

Duża
@Klientka z poznania

To portal dla pracowników gdyby Pani nie zauwazyla... #facepalm

Klient

4 F to Dramat brak kompetencji brak jakichkolwiek procedur a co do sklepu w Lubinie to już totalne (usunięte przez administratora) Nie potrafią ani reklamacji ani zwrotu oburzyć . O sprzedaży to już nie wspomnę. Zablokowali mi środki na koncie na 5 dni , ani pieniędzy ani towaru kwota 400PLN I mówią jak pan chce to niech sobie on na policję zadzwoni Oczywiście po potwierdzeniu transakcji kartą nie dostałem paragonu, wyszedłem ze sklepu bez towaru i bez paragonu, jedyne co to po awanturze otrzymałem potwierdzenie do ręki o tym że anulowali transakcje na zapłacona kwotę. Mało tego świadomy klient złapał panią w 4F Cuprum Arenana na tym że pani policzyła 2x tą samą rzecz za którą miałem zapłacić a pani zabrała by sobie że sklepu i stan na sklepie się zgadza. Mało tego pani nie może udzielić i przekazać informacji o kierowniku sklepu a konkretnie nie chce podać telefonu w celu kontaktu. Żenujący obrad chandlu marka 4F Sprawa londuje u rzecznika praw konsumenta. .

Pozna
@Klient

Radzę zajrzeć do słownika.

Dresik

Czy moze ktos wyjasnic jak to jest na tej dzialalnosci gospodarczej jakie zarobki dla kierownika i co ryzykujemy

toja
@Dresik

na działalności jest ...?jest nieciekawie, nie masz innego wyboru próbuj masz inny ?nie zastanawiaj się!!! i skorzystaj z innego wyboru.Pracowałem na tym stanowisku kilka lat,nie żałuję ,zdobyłem doświadczenie(odpowiedzialność za towar i pracowników,zarządzanie relacjami z pracownikami i klientami) ,odszedłem sam, a wiesz jakie doświadczenie zdobyłem?takie ,że teraz mając umowę o pracę i wyższe wynagrodzenie zrozumiałem że Polska firemka dorabiała się na takich jak ja(vat,faktury,koszty ) Będąc, kierownikiem na działalności jesteś odpowiedzialny nie tylko za pracowników ,ale również za TOWAR(co jest niespotykane i będąc na rozmowach w innych firmach nie potrafili tego zrozumieć ze kierownik ponosi odpowiedzialność finansową za straty w towarze,masz pewien próg, który jest związany z utargiem,ale mniejsza z tym).Masz odgórnie ustalone swoje wynagrodzenie,dodatkowo masz odgórnie ustalone wynagrodzenie dla pracowników ,których musisz sobie zrekrutować,wyszkolić,zmobilizować,wymagania jakości pracy są olbrzymie i wszystko zależy od Ciebie jak ich wyszkolisz,pomocy z zewnątrz nie oczekuj,za to kontroli zewnętrznych już tak(tajemniczy klient,wizyty RKS,Dyrektorów itp-no stress jeśli wszystko gra)Ktoś Ci powie...jak zarządzasz słabo takie straty masz....święta prawda ale są takie lokalizacje że kradzieży nie ustrzegniesz a jeśli złoży się do tego nie doświadczona kadra(częsta rotacje,praca dla studentów,nadmiar towaru,wiele pracy na raz,przyjęcie towaru zmiany VM i NAJWAŻNIEJSZE OBSŁUGA KLIENTA) możesz być pewien strat,ja tego nie doświadczyłem, ale znam takie osoby.Sam jako kierownik byłem ograniczany, nakazano mi zdjąć zabezpieczenia w postaci linek(które były w użyciu codziennym i dostaliśmy je z centrali) do kurtek(nie był cały sklep olinkowany to były 4 kurtki bardzo wartościowe ok 1500 za sztukę gdzie był nakaz żeby wisiały z przodu sklepu ,dosłownie 3 metry od wejścia) na nic zdały się tłumaczenia ,że mamy kradzieże(złapani złodzieje,sprawy na policji) i za mało osób w stosunku do ilości pracy i klientów,JEST TO kolekcja Olimpijska i koniec nie ma prawa mieć linek...tylko że odpowiedzialności za straty by nie wzieli . Reasumując ,nie masz prawnego urlopu(nawet jak pójdziesz na urlop gdy wszystko gra i nikt Ci się nagle nie zwolnił, nie śpisz spokojnie uwierz mi,kończysz pracę myślami jesteś w sklepie, nie masz spokojnego L4(okej możesz iść ,ale na sklepie będzie o jedną osobę czyli Ciebie mniej ,straty gwarantowane,tyczy się to innych pracowników a nadmiaru ich nie doświadczysz :) częste rotacje pracowników ,rozliczanie pracowników,wypełnianie plików rozliczeń,współpraca ze swoją księgową,umowy z pracownikami,przelewy dla pracowników,urzędu skarbowego,zusu (tak to Ty robisz) ustalanie grafiku. PODSUMOWANIE*: NAUCZYSZ SIĘ ZA "PSIE PINIĄDZE I ŚMIECIOWĄ UMOWĘ" JAK PROWADZIĆ SKLEP :) z jednej strony fajnie bo ?bo się nauczysz!!!! z drugiej słabo bo??bo w innej branży szeregowy pracownik zarobi więcej niż TY PANIE KIEROWNIKU :)!!! *nie biorę odpowiedzialności za aktualną sytuację,zdarzenia i warunki miały miejsce kilka lat wstecz.

Lidia
@toja

Dobrze, że poinformowałeś użytkowników o tym, że dane warunki miały miejsce kilka lat wstecz. Być może w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło? Możliwe, że obecnie sytuacja wygląda inaczej i jest bardziej korzystna dla pracowników firmy. Stwierdziłeś, że firma jest dobrym miejscem dla osób, które chcą się wiele nauczyć. Co jeszcze możesz powiedzieć nowo zatrudnionym osobom, które zaczynają swoją karierę zawodową od pracy w 4F Performance?

Gosc

Nic się nie zmienilo

@Dresik

Kierownik za wszystko odpowiada i jak są traty płaci sam i nas było.6 tyś bo studenci nie mają podpisanej odpowiedzialności i wynoszą sobie za darmo ciuchy A my jako osoby na umowie mamy podpisaną odpowiedzialność materialną więc to nie sprawiedliwe bo firma wie jak jest A nic z tym nie robią

Condro
@Gosc

Niestety jest jeszcze gorzej :(

Fakt

Nadal tak jest w 2020r.

Magd
@Lidia

Obecna sytuacja wyglada inaczej jest jeszcze gorzej i jestem bardzo wdzięczna @toja za tak rzetelne opisanie sytuacji ????????

Bartek
@toja

Do tej pory nic się nie zmieniło...

Wuj DR

(usunięte przez administratora)nie chwalcie się, że zarobiliście 50mln podczas kryzysu a pracownicy w "nagrodę" dostają swoją wypłatę w pełnym wymiarze bo jest to poziom żenady godny polityków, a Igorek "chce miliard" Klaja schowany za plecami Pana B nawet nie może sam odezwać się z jaccuzi z szampanem. Szanujcie ich choć troszkę. Oni dla was zarabiają...nie Bartoszowaty.

Taka ja

Szczera prawda....dla firmy ludzie na sklepie są nikim....A fałsz jakim zasypali media w czasie pandemii jest NIESMACZNY!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie 4F Performance? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Jakich nadgodzin?? W polskich firmach nie istnieje pojęcie nadgodzin :D

Jakość bardzo dobra, dostawa ekspresowa. super!!!!

Jagoda

@Aneta a wcześniej premie normalnie były?

Magda
@Jagoda

@Jagoda tak, były 3 poziomy premii, w zależności od realizacji planów miesięcznych ale stwierdzili że skoro tak duzo wzrosła minimalna to zabierają premię. W większości zatrudniani sa studenci dla których brutto=netto dlatego centrala 4f zrobila jakaś beznadzieja symulację na podstawie której że placa minimalna wzrosła tak dużo że mozna uznac, że jest już tu premia...

@Magda

Dlatego pytam.....gdzie w najniższej krajowej premia???? To jest obłęd! Tu nie pracują osoby ograniczone, a oni takie kity wciskają

Fregata
@Magda

Powiem wam tak dopóki będą zatrudniani studenci itp to tak będzie. Premie jest teraz tylko dla kierownika i zastępcy. Najlepszym rozwiązaniem będzie szukać nowej pracy gdzie będziecie docenieni.

Karol
@Magda

Wskaż która firma po zmianie minimalnej średniej w sprzedaży nadal daje premie ????

Marti
@Karol

Martes sport. Pracownik po po trzymiesięcznym okresie probnym dostaje 2700 brutto + premia

Bezsensu

Oszukają pracowników, bajerują ze praca na dlugi czas a po miesiacu wyrzucają. Bez slowa wytłumaczenia z dnia na dzien. Przychodzisz do pracy i nagle dowiadujesz sie ze przygotowane masz wypowiedzenie. Kierownictwo do bani zadufane w sobie, wymagaja tylko od kogos a od siebie nic. Pani kierownik i zestępcy czas przerwy nie obowiązuje a normalny pracownik jak chce na przerwe to zaczynają sie problemy. Proponuje tym z góry zejsc na sklepy i zobaczyć co tam sie dzieje. W tej firmie zwykly pracownik nie ma zadnych praw tylko obowiazki. Nie polecam pracy w tej "firmie" no chyba ze ktos ma stalowe nerwy i nie ma wlasnego zycia.

Renata
@Bezsensu

Przykro mi. Czy pracowałaś w 4F Wieliczce? Zastanawiam się nad aplikowaniem na takie ogłoszenie i muszę przyznać, że sporo tu ikonek z różnego rodzaju benefitami, jednak mnie interesuje wysokość pensji, a o tym w ofercie nie ma mowy: https://tiny.pl/tl8p2 Czy pracując tam słyszałaś coś na ten temat, znasz widełki?

@Bezsensu
@Renata

Benefity są ale dla kierownictwa i regionalnej. Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Przyjelam ta oferte pracy tylko dlatego ze miala byc na stałe. Po niecalym miesiacu okazalo sie ze jestem niedyspozycyjna i niekompetentna a tylko dlatego ze Pani Kierownik chciala wsadzic swoja siotre do pracy. Zarobki są średnie 11,88 netto ale zmiany najczęściej 3 dni po 12h, dzien przerwybi znowu to samo. Na dodatek nie biorą pod uwage ze skoro ktos przy ukladaniu grafiku mowi ze taki dzien chce miec wolny bo ma np do lekarza to oni dzwonia tego dnia ze masz sie wstawic w pracy i to w ciagu godziny. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

@Renata

Czytając opinie można jasno wywnioskować że ci ludzie piszą o sklepach 4F, a jeśli ci chodzi o 4F na Grottgera to ci chodzi o siedzibę firmy i centrale OTCF. Wiec radzę nie sugeruje się tymi opiniami

Zostaw merytoryczną opinię o 4F Performance - Wieliczka

• Jak się pracuje w 4F Performance?

Zobacz opinie na temat firmy 4F Performance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F Performance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F Performance?

Kandydaci do pracy w 4F Performance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F Performance