Opinie o Lidl w Wieliczka Tadeusza Kościuszki 36

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lidl, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Wieliczka Tadeusza Kościuszki 36

Solniczka Nowy wpis
Pracownik

Niestety bardzo pogorszyła się sytuacja w Lidlu Wieliczka, (usunięte przez administratora) straszenie zwolnieniem, wykorzystywanie samotnych matek do pracy w godzinach nocnych i jeszcze teraz od września w każdą niedzielę!!!!!!!!!!!! Ile to osób panie KIEROWNIKU rzuciło papierami....jedna....dwie....trzy....MAŁO

Kierownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Solniczka

a kto przelicza statystyki ?

Klient Nowy wpis
Klient

Od dłuższego czasu lubię robić zakupy w sieciach sklepów Lidl .. jest świeżo ,czysto ,tanio i praktycznie wszystko czego potrzeba do kuchni i do szafy.. ale ostatnio powalił mnie smak kapusty kiszonej w wiadereczku z Warmii i Mazur ???? naturalne składniki a smak (usunięte przez administratora)

Administrator

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Lidl w miejscowości Wieliczka nadal nie ma opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Wieliczka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024