4F Performance

Wieliczka

Opinie o 4F Performance

Pedro 2016-06-05 14:13
Pracowałem kilka lat w firmie jako kierownik. Ani razu inwentura nie wyszła na minus. Najwidoczniej tam gdzie ludzie dopłacają do inwentury nie ma ich w pracy i nie kontrolują stanów-innego wytłumaczenia nie ma. Co do kasy to za kierowanie dużym sklepem o sporej wartości towarze, z wiecznie nowymi ludźmi jest śmieszne-dlatego tez skusiłem się oferta u innego pracodawcy. Ogólnie praca w miarę, ale zarobki i odpowiedzialność niemiarodajna do płacy, co najwyżej jako nabycie doświadczenia kierowniczego.
hejo 2016-06-11 09:57
Pedro zgadzam się i pewnie nie każdy kończy na minusie ,jednak takie przypadki się zdarzają ale nie jest to zawsze wina pracowników-są sklepy w których jest na minusie i pomimo zmian ekip problem jest za każdym razem i tak, ciesz się że miałeś dobrą lokalizację ja też na szczęście:)
kon 2016-06-22 16:07
sklep na minusie :)?im chodzi o inwentaryzacje .i nie sklep jest na minusie tylko osoba odpowiedzialna materialnie( czytaj kierownik)
emilly21 2016-07-03 15:50
Cały czas planowane są zatrudnienia dla tego że firma się rozwija, albo dlatego że dużo osób się zwalnia przepracowując przynajmniej 1 mies. Firma nie traktuje poważnie pracowników - nie polecam.
zuzka 2016-07-18 15:03
Zuzia
Praca odpowiedzialna, złodzieje kradną.Ciągle obcina się personel, wiec kto ma pilnować klientów, jeśli na sklepie mogą być najwyżej dwie osoby? Nie ma żadnej opieki medyczne, nie przysługuje urlop jak się jest na działalności gospodarczej.Ciągle przysyłają "tajemniczego klienta" specjalnie, żeby obciąć premie.
Nie polecam tej pracy.
emilly21 2016-07-31 12:42
czy da się zarobić wg mnie się nie da, ale to jest tylko moje zdanie i myślę że większość osób która pracowała w tej firmie się z tym zgodzi, chyba że ktoś nie ma życia i chce się poświęcić mając 200h w mies wtedy może się da( stawka na 1h to 8,60netto ), dodając też premie od sprzedaży która nie zawsze jest - głównie powodem tego jest badanie TK, gdzie jeśli twój wynik % wypada poniżej określonego progu twoja premia jest obcinana.
zo 2016-08-02 09:24
niestety musi...
emilly21 2016-08-07 15:02
@bhnm taka jest niestety prawda :) ale to wszystko zależy w jakim miejscu się znajdziesz i w jakim sklepie, bo w każdym mieście w Pl może być inaczej i mogą być inne warunki wynagrodzenia i mniejszy nacisk osób z góry w kwestii kontroli sklepu a co za tym idzie mniej stresu i bardziej wyluzowana atmosfera :)
Jeśli masz jakieś pytania / ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć :)
emilly21 2016-08-09 17:56
@belka tak jak wcześniej wspominałam to zależy w jakim regionie jesteś bo każdy może mieć inne stawki ... ale przykładowo w jednym z regionów stawka dla sprzedawcy na umowę zlecenie wynosi 8,60netto za 1 h jeśli chodzi o inne stanowiska to szału nie ma visual merchadniser w zależności w jakim sklepie pracuje ma taką samą stawkę jak zwykły sprzedawca + doddatek vm 150 brutto ...
Agiiiiiiiis 2016-08-13 17:09
Praca to porażka. Firma zatrudnia osoby na umowę zlecenie. Zarobki są kiepskie, a wymagania z miesiąca na miesiąc coraz większe. Plany sprzedażowe nierealne do wykonania, jak się wykona to jakaś marna premia, jednak zdarza się to tylko kilka razy w roku. Konkursy organizowane wśród pracowników (pracownik MUSI się starać, a później nawet z tego NIC NIE MA) Sprzedawców traktuje się jakby wykonywali jakiś arcyważny zawód i narzuca się im priorytety oraz stawia wymagania nagradzając niskimi zarobkami - to jest śmieszne. Ponadto kierownicy sklepów robią co chcą, nie są kontrolowani są bezczelni wobec współpracowników. Tyle chamstwa i zawiści co tam w żadnej pracy nie znajdziecie. Wypłaty zdarza się że są wypłacane po czasie. Odradzam wam wszystkim.
ada 2016-08-15 19:42
Daja ciuchy do roboty
Anna 2016-08-20 23:20
A jak u nich z ubiorem dla pracowników
emilly21 2016-08-29 13:24
jeśli chodzi o ubiór w którym musisz chodzić w czasie pracy to dostaje go osoba która przepracuje ponad miesiąc - odpowiednio są to buty , spodnie i koszulka. Ubiór zmienia się co pół roku stary dostajecie wtedy na własność. Osoba która dostanie ubiór musi pracować 3 mies i wtedy ma go na własność jesli wcześniej się zwolni musi płacić za ten strój - ale to zależy od kierownika bo czasami na to w ogóle nie zwracają uwagi .
Monika 2016-08-31 00:31
DLa kobiet sa to leginsy fitness ? czy jakie spodnie
yachó 2016-09-02 21:46
Tak.Dla kobiet spodnie z krótkim rękawem a dla facetów papucie z pomponikiem.
ANIA:) 2016-09-03 14:08
WITAM OBECNIE PRACUJE W 4F JUZ 4LATA UMOWA O PRACE JEZELI CHODZI O WARUNKI PRACA JEST SUPER KOLEZANKI ROWNIEZ JEZELI CHODZI O KIEROWNIKOW SALONOW TO NIE ZGODZE SIE Z TYM IZ SA WREDNE I NIE SA KONTROLOWANE !!!TAM POWYZEJ AGIIIIIS KTORA TAK BRZYDKO NAPISALA SKAD WZIELAS TAKIE BZDURY??KONTROLOWANIE JEST I TO PRZEZ REGIONALNYCH WIEC ???JEZELI CHODZI O ZAROBKI 8,50 ZLECENIE UMOWA 7,5 LEPIEJ ZARABIAC TYLE NIZ SIEDZIEC W DOMU NA DUPIE I NIC NIE ROBIC TAK?PO DRUGIE ZMIENIAJA SIE DZIEWCZYNY PONIEWAZ REZYGNUJA CZESTO BO TO DZIECI LUB STUDIA WIEC NIE MAJA JAK POGODZIC PRACY ZE SWOIMI SPRAWAMI JA POLECAM PRACE W 4F JEST DOBRZE I NIE MA NA CO NARZEKAC!!!TRZEBA SPROBOWAC I DOSWIADCZYC A NIE WYMYSLAC BZDURY JEZELI CHODZI O DZIEZ PRACOWNICZA TAK MAMY DRESY BUTY ORAZ KOSZULKI W KONCU TO SKLEP SPORTOWY WIEC WYMAGANA JEST ODZIEZ DOSTAJEMY JA ZA DARMO ...POZDRAWIAM
Ania 2016-09-04 16:46
Sluchaj stroj pracowniczy dostajesZ za darmo stawka za umowe o prace logiczne ze to stawka stala czyli najnizsza krajowa 1400 plus premie plus wygrane konkursy na sprzedaz mozna wyciagnac 1700zl to malo ?zlecenie 8.5 za godz plus dorobic mozna godziny
Konduktor 2016-09-15 14:20
W Łodzi dla początkującego sprzedawcy 9 zł na rękę umowa zlecenie
Kariś 2016-09-24 13:09
A napisz proszę o którym 4F w Łodzi piszesz?? Pracujesz tam??
ŁUKASZ28 2016-10-01 23:19
Nie polecam pracy ani sprzedawcy a tym bardziej kierownikowi, który jest zatrudniany w oparciu o działalność gospodarczą.Kontrakt tak sformułowany,że kierownik jest obciążony ciągłymi karami. Firma z ludzi sobie nic nie robi,oszczędzają na wszystkim.Witryny, które przychodzą oczywiście pracownicy muszą robić po godzinach bo żal firmie zapłacić za montaż i nieważne ,że kobiet mają dżwigać po kilkadziesiąt kilogramów w końcu to nie pracownicy otcf ale kierownika więc jego problem jak coś się stanie pracownikowi...Plany wygórowane z kosmosu, a kolekcja z roku na rok coraz gorsza tylko ceny wyższe. Brak jakiegokolwiek wsparcia z centrali. Na stanowisko regionalnych są zatrudniani osoby,które nie mają zielonego pojęcia o funkcjonowaniu sklepu .Kierownicy mimo działalności muszą przerabiać tyle godzin co na umowę o pracę co jest niezgodne z prawem...Totalna porażka wstyd,że polska firma tak traktuje ludzi
pati 2016-10-07 23:50
od czego zalezy ubior pracownikow w sklepach? w jednym maja inne spodnie w innym inne?
ktos 2016-10-16 22:12
jak widze te kom to az nie wierze w to co czytam.. pracuje od koncowki maja br w 4f szkolen kest duzo, juz mam drugie a byly by 3 gdyby nie choroba.. tajrmniczy klient? pestka! latso sie zorientowac kto nim jest po 9 dniach pracy ankieta tk na 100% a za to jest nagroda +200zl brutto, druga ankieta nie pamietam na ile ale nagrada -50%na zakupy do 200zl. premie indywidualne +150zl za midtrza paragonu i najwyzsza sprzedaz + premia wg kategorii sklepu za realizacje planu w min 85%
anna ju 2016-10-16 22:32
no tak czytam ten twój komentarz i uważam że tak naprawdę to nie ma za bardzo na co narzekać - wiesz ja już pracowałam sporo jako tajemniczy klient i powiem szczerze że wiele firm aż tyle co tutaj nie było mi w stanie zaproponować więc nie narzekaj aż tak
zniesmaczona 2016-11-29 17:17
Pracowałam 4 miesiące w złotych tarasach dopóki nie zmienił sie kierownik. Płacili mi 8,60 z racji posiadania statusu studenta. Cała załoga była świetna, tak samo kierownik. Ale z dobrych rzeczy to wszystko. Rks i facet od vm wpadali do sklepu kilka razy w tygodniu i robili totalny syf, mimo, iż na sklepie bylo czysto. Zawsze wszystkich opieprzali, zero jakiegokolwiek zrozumienia z ich strony. Poza tym, od sprzedawców wymagano podlizywania sie klientowi nawet jeśli ten miesza cie z błotem i obraża. Jednym słowem porażka! Niwa kierowniczka nie pojawia sie w pracy wcale, ma trzy tygodnie w miesiącu urlopu a jak juz łaskawie przyjdzie to opieprza wszystkich i straszy zatrzymaniem pensji po czym jak gdyby nigdy nic idzie sobie na lunch. Pracownicy pracują po 14 godzin dziennie kilka razy w tygodniu!! Nie polecam, chyba,ze ktos chce pracować bez umowy i w ciągłym stresie
ada 2016-12-05 20:34
Ma sie byc milym dla klienta, uroczym, usmiechac sie do niego. Ubior dla dziewczyn to stroj obcily by przyciagal wzrok, najczesciej to leginsy fitness
Lala94 2016-12-06 13:49
Podobno szują projektantów, ile zarabia sie na starcie?
agnieszka 2016-12-15 13:25
Kaza sie ubierac w obcisle leginsy, kusic facetow, na zakupy i by bielizna przeswitywala
PAULA 2016-12-28 22:30
POZDROWIENIA DLA NOWEJ PANI KIEROWNIK OUTLETU 4F W LUBONIU, KTÓRA NIE GRZESZY KOMPETENCJĄ, A AWANSU DOROBIŁA SIĘ NA WAZELINIE
Esti-the-besti 2017-01-10 22:05
Pracowalam w 4f w jednym z większych sklepów stawka 8.6 na rękę (teraz pewnie musieli podnieść). To była chyba najgorsza praca w moim życiu. Ciągła bieganina po 50-70 kartonów dziennie z ciuchami a jak nie zdążysz tego przyjąć w 1 dzień to można dostać karę. Zresztą karają za wszystko, przykład? Musieliśmy się zrzucić na karę 100 zł za to ze do magazynu wysłaliśmy kurtkę która miała krzywo przyszyte logo..... tak jakby to od nas zależało jak małe chińskie dzieci robią te kurtki....
Ja akurat miałam umowę od 1 dnia ale doszły mnie słuchy ze ludzie nawet rok bez umowy pracowali. Ogólnie nie polecam ludzi traktuje się jak śmieci a zarząd to jakaś zbieranina psiapsiułek i mega kolesiostwo
Ada 2017-01-12 14:12
Ktoś Ci zapłacił za wystawienie tak pozytywnej opinii? Pracuję tam już kilka.miesięcy i mimo podwyżki i tak jest dramatycznie. Nawet umowy zlecenie nie chcą wystawić, co chwila kontrola, mało budżetu na rozpisanie pracowników a ruch jest rak duży, że nie da się każdego upilnowac. Nie życzę tej pracy nikomu
Michaliba 2017-01-13 19:26
Nic innego jak wykorzystywanie. Bielizna ma prześwitywać
Magda 2017-01-24 08:33
Pracowałam w 4F przez prawie 4 lata na 3 stanowiskach, więc mam mniej więcej przekruj tego jak było na początku mojej pracy a jak jest teraz. Uważam, że ludzi w tej pracy trzyma najczęściej (jeśli oczywiście dobrze się trafi) zgrana ekipa, ludzie, ktrórych się poznaje i niestety to wszystko. Spędzasz prakycznie 3/4 swojego życia w pracy i szybko przywiązujesz się do ludzi. Pracowałam ze świetną załogą, atmosfera była super,czułam że tworzę coś ważnego, ale..właśnie to "ALE" to polityka firmy, która nie docenia pracowników i nie chodzi tu tylko o najniższy szczebel. Polski pracodawca, który stawia na kontrakty z przedsiębiorcami bo jest pewnie taniej..OK - takie czasy i też pewnie muszą walczyć na rynku. Ale żeby bazować na umowach zlecenie i spychać wszystko na przedsiębiorców? Trochę przestarzałe metody.Szkoda, bo powinni być przykładem dla polskich firm, skoro osiągnęli sukces. Dobra marka odzieży i ACC z potencjałem, ale muszą pamiętać że to SPRZEDAWCY/DEKORATORZY/ZASTĘPCY I KIEROWNICY są ich twarzami i to oni mają bezpośredni kontakt z klientem i budują ich sukces :) Praca tam to lekcja na całe życie!
Osoba 2017-03-16 12:18
marcia1425 2017-03-17 17:12
Pracowałam w salonie 4f w Zamościu. Nie polecam!!! Jedyną osobą która pracuje od otwarcia jest KIEROWNICZKA. Nie jednokrotnie zabierała kasę pracownikom ( wypłata nie na konto, tylko do ręki kierowniczce). Wiele odtrąceń za podkładanie świń. Premia TK nie wypłacana gdy odchodził pracownik - trafiała do kierowniczki. Ogólnie nie polecam!!! Atmosfera beznadziejna! Fałszywa załoga a przede wszystkim nie miła atmosfera pracy. Bez umowy o pracę, bez ubezpieczenia. NIE POLECAM!!
marcia1425 2017-03-17 17:16
Dodam też,że gdy po inwerce nie było jakiegoś asortymentu na stanie zostawał on sprzedawany znajomym. Wszystkie nadwyżki a zdarzało się że były spore kwoty trafiały wiadomo do czyjej kieszeni.
Misia 2017-03-20 01:15
jak dla mnie praca jest ok nie narzekam ,a z tym strojem to nie przesadzajcie.. teraz wszystko się zmieniło zamiast pisać bzdury wyssane z palca lepiej dokładnie to sprawdźcie,po czym wystawiajcie komentarze zgodne z faktem i prawdą..
Kasia 2017-03-28 14:44
Już nie trzachodzic w butach sportowych, dziewczyny mogą zakładać baleriny odkryte
Prawda123 2017-03-30 08:14
Rekrutacje w tej firmie to jakis żart.
Brak profesjonalnego podejscia ze strony rekruterow do kandyta.
Anonimowy Sprawiedliwy 2017-03-30 16:48
A co to się podziało? Podziel się.
Niecierpliwa 2017-03-31 18:30
Czy firma daje info zwrotne po rozmowach zgodnie z tym co deklaruje (info zwrotne niezależnie od "tak" czy "nie"), czy to blef?
Wyluzowana 2017-03-31 19:42
mi dali... nawet całkiem konstruktywnie. Przynajmniej jedna z licznych, która się poczuwa do info zwrotnego. Zazwyczaj inne firmy to czysta olewka.
Niecierpliwa 2017-03-31 23:36
Jak długo czekałaś po ostatnim etapie? Tydzień, dwa? Praca we Wieliczce czy w sklepie?
Zuza94 2017-05-08 23:59
Pracuję w 4F od prawie 8 miesięcy jako sprzedawca. Prawdą jest, że dostaje się umowę zlecenie, a umowa o prace przysługuje jedynie kierownikowi sklepu i jego zastępcy, niemniej jednak można znaleźć w tym jakaś korzysc przede wszystkim dla studentów, bo jest to umowa elastyczna i nie ma problemu z dopasowaniem grafiku do studiów. Jeżeli chodzi o zarobki, aktualnie nasza stawka wynosi 11 zł na godzinę plus premie za najlepsza sprzedaż indywidualna, wyrobienie ogólnego budżetu sklepowego oraz badanie tk. Wypłata zawsze jest na czas, nieraz nawet kilka dni wcześniej. Obsługa jest aktywna, nalezy podchodzić do klientów, doradzać i zachęcać do zakupów, jednak wszystko w granicach normy i zdrowego rozsądku, potrzeba czasu na przyzwyczajenie się do tego typu obsługi, jednak można się tego nauczyć, wszystko "wchodzi w krew" po jakimś czasie. Grafik elastyczny, dopasowany do moich potrzeb, zawsze dostaje wolne na studia i kierowniczka uwzględnia wszystkie moje prośby. Nie wiem jak jest w innych sklepach, ja wypowiadam się tylko z perspektywy naszego salonu. Atmosfera w pracy jest miła, mamy zgrana ekipę. Wracając do kierowniczki - zawsze staje po naszej stronie, niezależnie czy w kwestii nieporozumień z klientami czy z kierowniem regionalnym. Póki co nie spotkały mnie w tej firmie jakieś specjalnie przykre sytuacje. Praca jak praca, dużo zależy od dnia, szczęścia i klientów :) pozdrawiam.
googl 2017-05-12 16:31
kierownik ma umowę o pracę?pracujesz w sklepie firmowym?czy franczyza??
Zuza94 2017-05-13 07:45
Pracuje w sklepie firmowym
pryk 2017-05-15 18:36
to dziwne ponieważ kierownicy są zatrudniani na działalności....więc ktoś tu albo nie ma wiedzy albo...
Zuza94 2017-05-15 22:52
Tak, masz racje. Kierowniczka jest na działalności, jest przedsiębiorcą. Nie wiem co chciał Pan napisać przez "albo...", ale nie chodziło mi o to by "sprzedać" złe informacje. Faktycznie to nieporozumienie mogło wyniknąć z braku w mojej wiedzy, jestem tylko sprzedawcą, nie wgłębiam się w informacje na temat rodzaju umowy mojego kierownika i jej szczegolow. Pozdrawiam :)
Niki 2017-05-22 18:02
Kierownicy nie pracują na umowę o pracę, tylko na działalności, dzieki temu cały odpowiedzialność za zatrudnienie, umowy itd. spoczywa na nich + odpowiedzialność materialna w razie braków inwentaryzacyjnych. Brak wsparcia ze strony regionalnych, którzy chyba życia w sklepie nie znają i chcą malować trawkę na zielono - nie wiadomo po co. Ogrom obowiązków niedocenianych i nienagradzanych finansowo, szkoda, że polska firma kojarzy się z takim podejściem.
Jeśli się trafi na fajnych ludzi i atmosferę to to trzyma w pracy.
Woania 2017-05-22 20:16
A orientuje się ktoś jak wygląda praca w biurze w wieliczce? Jak atmosfera? Jak z zarobkami?
rebe 2017-05-28 21:29
Firma ciekawa i firma orkopna jeśl wiecie o czym mówię
Zostaw swoją opinię o 4F Performance - Wieliczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4F Performance