4F Performance

Wieliczka

Opinie o 4F Performance

Kali 2015-09-06 20:48:50
Produkują za bezcen w Chinach a potem sprzedają w Polsce ten towar kiepskiej jakości, szczycąc się, że "polski produkt". Sprzedawca zarabia marne 7 zł z umową zlecenie i oczekuje się od niego, żeby wylizać dupę każdemu klientowi i wycygnaił od niego każdą złotówkę. Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie.
Ania 2015-09-10 18:55:35
Zna ktos moze gdzie znajduje sie siedziba 4F w Wolbromie albo strone jaka maja chodzi mi o hurt
pawlo 2015-09-29 16:41:19
Towar dobrej jakości ?.Pracowałem w sklepie i wiem ile reklamacji przychodziło.Obuwie jedna wielka porażka,znaki 4F notorycznie odklejone i nażekanie klientów iz kurtki nie trzymaja temperatury i przemakają,dobre były ale na początku jak firma wchodziła na rynek
E 2015-11-12 18:13:22
do @w temacie, to prawda o odpowiedzialności materialnej a przynajmniej tak było w sklepie w którym miałam przyjemność pracować. Płace straszne 7 zł netto, były tam osoby pracujące ponad rok i SZOK po roku dostały 1 zł na godzinę podwyżki... Żałosne ! Ludzie zmieniali się rak rękawiczki, nie pryzmują nikogo oprócz studentów, byłam niejedyną osobą pracującą bez umowy. Po czym jak już po 2 miesiącu ciągłego zbywania mnie poprosiłam o umowę to mnie wyrzucono. Nie można było usiąść na chwilę, bieganie za klientami jak małpy. Najgorsza praca w moim życiu
Natka_@ 2015-11-24 17:40:21
Hej ja mam zacząć od jutra , stawka 7 zł za godzinę , podobnież jest multisoprt , mają być podwyżki od nowego roku i po miesiącu umowa o prace !? Plus .. premie za wywiązanie się z planu? idzie tam zarobić? jak to jest z ta inwentaryzacja?
kobietaxxxx 2015-11-29 22:53:19
ja również pracowałam na UMOWIE ZLECENIE!! Na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałam informację że po miesiącu otrzymam umowę o pracę a tu nawet po 5 miesiącach jej nie było stawka 8 zł tony papierów do przerobienia i jeszcze inne obowiązki przejęte za innego pracownia który awansował przyjeli nową dziewczynę ta z "nadmiaru obowiązków" zwoliniła sie po tygodniu dostając od ręki UMOWĘ O PRACĘ !! wypełniając swoje obowiązki i pracownicy obok przez 2 miesiące nie raz dostając po godzinach premia wynosiła 100 zł a gdy pracownik staje się lepszy niż kierownik działu zaraz zostaje wywalony...po 5 miesiącach pracy cały czas na umowie zlecenia poinformowałam na początku miesiąca że zaszłam w ciąże w połowie miesiąca otrzymałam 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i w ciągu 2 tyg zatrudnili osobę na moje stanowisko i stanowisk obok. Miałam 2 tyg na wprowadzenie nowej osoby w jej obowiązki po czym 2 dni przed moim odjeściem z pracy poprosili abym została jeszcze tydzień bo nie da sobie nowa sama! MOIM ZDANIEM MAŁA PŁACA W PORÓWNANIU DO ILOŚCI OBOWIĄZKÓW - NA RĘKĘ WYCHODZIŁO OK. 1200 ZŁ MIESIĘCZNIE, WYKORZYSTYWANIE LUDZI I PRZEDE WSZYSTKIM FATALNE ZARZĄDZANIE--- UMOWY ZLECENIA A TAKA NIBY DUŻA FIRMA I ZARABIAJĄCA
babollo440 2015-12-01 20:58:14
Miałem okazję pracować w jednym ze sklepów 4F w Gdańsku. Miałem też to szczęście, że trafiłem na super kierownika oraz ekstra współpracowników. Niestety, to tyle by było jeśli chodzi o plusy, choć i to nie da się ich zgeneralizować na całą firmę. Zarobki śmieszne, 7,5zł na godzinę... Mniej dają chyba tylko w Heliosie. Praca po 12 godzin. No dało radę wyrobić nawet 1500 na miesiąc, ale odbyło się to kosztem życia prywatnego i sporym zmęczeniem. Aktualnie centrala coraz więcej wymaga, coraz więcej pierdółek wprowadza do sklepów, typu trójkąty, ledy, sredy, a płace jak stały tak stoją. Zapomina się o tych, którzy stanowią bardzo ważny element całej korporacji - o sprzedawcach.
Klienci - no cóż, bardzo różni, ale to pewnie jak wszędzie. Bywali tacy, z którymi można było naprawdę fajnie porozmawiać, a byli i tacy, których się miało ochotę wyrzucić za drzwi.
Vemar 2015-12-18 22:34:20
Pracowałem tam na UMOWIE ZLECENIE. Nie miałem nic do tego, bo jednak jakaś praca była. Ludzie z którymi pracowałem na zmianie byli tacy sobie, na początku ekipa zła nie była, później się zaczęło zmieniać bo niektóre osoby odeszły i przychodziły nowe, bardzo duża rotacja pracowników.
Człowiek wykonując umowę zlecenie za 7zł netto jest w stanie zarobić maksymalnie 1200zł, a to są strasznie małe pieniądze, zwłaszcza że jak nie ma zamówień to nie ma pracy i firma odsyła pracowników na zleceniu na tydzień do domu i każe dzwonić co dalej.
Nie polecam nikomu, no chyba że jest ktoś młody i chciałby sobie dorobić takie śmieszne pieniądze.
Wiki 2015-12-20 22:53:55
Byłam ostatnio na rozmowie o pracę na stanowisko kierownika. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się uczestniczyć w tak nieprofesjonalnej rekrutacji. Rozmowa rozpoczęła się z opóźnieniem i trwała zaledwie 10 minut. Pan, który prowadził rozmowę nie powiedział ani słowa o firmie, nie powiedział też jakie stanowisko zajmuje. Za to nie omieszkał zapytać mnie czy posiadam dzieci bo nie umieściłam tej informacji w CV. Kiedy zwróciłam mu uwagę, że to pytanie jest niezgodne z prawem obruszył się a następnie zaczął mi jeszcze sugerować że jako kierownik mam dostęp do pieniędzy i mogę je ukraść. Z takim podejściem ciężko będzie Wam znaleźć lojalnych pracowników.
Agnieszka 2015-12-30 11:51:29
Często widzę ogłoszenia na kierowników oraz na regionalnego czyżby zatrudniali tylko na 3 miesiące ?
kotraktowy 2015-12-30 17:05:35
kierownicy raczej sami odchodzą jak zrozumieją że nie ma tutaj przyszłości i że mogą skończyć z kredytem na karku po inwentaryzacji-tylko jeden zrozumie to szybciej a drugi dłużej wierzy np.w gruszki na wierzbie (premie) :D ,forma zatrudnienia to w ogóle jakieś nieporozumienie -wstyd że
polska firma na Polaku tak oszczędza-ciekawe czy zagranicą jak będą otwierać sklepy kiero będzie na działalności??
Vemar 2015-12-30 23:30:25
Umowa zlecenie na 3 miesiące przedłużana co 3 miesiące
ef 2016-01-03 10:48:53
pewnie że musi dołożyć jak inwentaryzacja będzie poniżej progu !a o to nie trudno-Kierownik nie jest zatrudniony na UMOWE O PRACE(przy tej formie nie ma odpowiedzialności materialnej wg prawa) TYLKO ZAKŁADA DZIAŁAlNOŚĆ (kontrakt-tutaj już to inaczej wygląda i mogą z Tobą zrobić wiele i robią
sel 2016-01-06 21:46:54
no właśnie dziwne :) ale dla nich to normalne przecież -wystarczy poczytać ogłoszenia forma zatrudnienia jest zaznaczona-tylko mogliby jeszcze w ogłoszeniu wspomnieć o odpowiedzialności materialnej :)
kuk 2016-01-15 10:54:40
Warunki zatrudnienia bardzo nieatrakcyjne. Tak samo jak i stawka oraz odpowiedzialność finansowa za powierzone mienie. Trzeba płacić za złodziei.
Praca_IT 2016-02-01 16:23:24
Wie ktoś może ile w Centrali (Wieliczka) zarabiają w dziale IT ? HelpDesk przykładowo ?
Julia 2016-02-17 23:24:07
Pracowałam w 4F. Był to mój najgorszy wybór w życiu. Zaczęłam pracować bez żadnego doświadczenia. Pracowałam tylko 4 miesiące bo udało mi się dostać prace w Reserved. I jest o niebo lepiej. Nieludzkie plany, niemiła atmosfera. Każdy ma swoje konto na którym jest mu liczona sprzedaż. Nie umiałam spać po nocach. Tak jak ktoś wyżej napisał ` nikt normalny nie bedzie tam pracowac` . Odradzam!! Dziewczyny które ze mną pracował były z małych wiosek, albo pracowały 5m od centrum handlowego. Po 2 latach pracy, dalej bez umowy o prace.. Żałosne.
Ela 2016-03-07 16:08:29
Pracowałam w 4f przez 9 miesiecy. Na rozmowie kwalifikacyjnen powiedziano mi ze po okresie probnym otrzymam umowe o prace jednak bardzo szybko sie zoriwntowalam ze do tego nie dojdzi . Dziewczyny dostawaly umowe o praxe po 1.5 roku na kwote 1400z . Sam kierownik mial umowe na 1800 (?!). Firma jest nieprofesjonalna, kierownik wojewodzki potrafil wpasc do sklepu i mimo ze bylo czysto i nie mial sie do czego doczepic to na sile znalazl troche kurzu za wieszakami ktory swoja droga pojawial sie z nikad mimo ze codziennie bylo odkurzan . I tym o to sposobe premia odebrana. Byla sytuacja ze we wroclawiu po inwentaryzacji byly braki na 50tys, jakis cudem? Nie wiadomo. Kierwniczka zwolniona i obciazona kosztami do indywidualnej splat . Zdazyla wyslac tylko sms ze w systemie widniala informacja ze otrzymali towar na 5-10 kartonow kiedy to nic do nich nie przychodzilo. W poznaniu spotkalam soe z podobna sytuacja, wyslano nam 3 kartony a w systemie widnialo 5, zgloszone i z trudem zalatwion . Ludzoe cudowni jednak sama praca tragedi . Nie mozna miec pomalowanych paznokci w pstrokatym kolorze, jak w szkol . Spodnie tylko czarne badz ciemny odcien. Zadnych leginsow czy dresow. Pracodawca daje 2-3 koszulek i mimo ze dziala klimatyzacja i jesy zimno pracownikom to nie kogla zalozyc bluzy bo zakrywaja koszulke.
ania 2016-03-28 02:03:09
Wiecie jak wyglada sprawa z ubiorem, zostaje pozniej u was na stale czy jak?
ewa 2016-04-03 12:56:21
jak wygląda spraca w warszawskim odziale firmy - nie w sklepie - ale w samej firmie? jacy ludzie? jaka atmosfera? relacje z szefostwem?
Anka 2016-05-04 19:40:40
Pracowałam w sklepie 4F jakos sprzedawca i mogę powiedzieć tylko tyle, że pracę wspominam jako najlepsza jaka mnie do tej pory spotkała. Wypłaty zawsze były na czas, zdarzało się nawet 1-2 dni szybciej. Wiadomo, że każda firma ma swoją politykę i tu 4F bardzo mocno ciśnie na obługe klienta, na początku było to denerwujące, ale dało się przyzwyczaić i wchodziło w nawyk. Czasem dawali mnóstwo zadań w jeden dzień, a kolejnego była stypa, ale wiadomo, czasem trzeba zasuwać, taka jest praca. Każdy ma wolną rękę, może przyjmować reklamacje, robić zwroty itp. Szkoda tylko, że OTCF żałuje kasy odnośnie premii...ale duzo by pisać, poza tym zarabiałam 8,56/h. W moim sklepie pracowałam ze wspaniałymi ludźmi, kierownik też był w porządku, wiadomo, że to dobry team to podstawa. Poleciłabym tą pracę każdemu w moim mieście, niestety nie wiem jak jest w innych sklepach odnośnie kierownictwa i pracy zespołowej. Pozdrawiam.
Anna 2016-05-11 22:10:46
Wiecie jak wyglada sprawa z ubiorem, zostaje później u was na stale czy jak
hejo 2016-06-04 22:29:29
czyli ludzie siedzący za biurkiem mają to zapewnione?"Ogólnie to ta umowa o pracę, szkolenia i prywatna opieka medyczna zachęcają." fajnie a kierownicy sklepów dokładają do interesu po inwentaryzacjach :P i mają odpowiedzialność finansową co jest niezgodne z prawem-no ale znaleźli obejście i zatrudniają na działalności...w głowie się nie mieści że polak Polaka tak traktuje...no ale na kim mają się dorobić jak nie na swoich.
Pedro 2016-06-05 14:13:36
Pracowałem kilka lat w firmie jako kierownik. Ani razu inwentura nie wyszła na minus. Najwidoczniej tam gdzie ludzie dopłacają do inwentury nie ma ich w pracy i nie kontrolują stanów-innego wytłumaczenia nie ma. Co do kasy to za kierowanie dużym sklepem o sporej wartości towarze, z wiecznie nowymi ludźmi jest śmieszne-dlatego tez skusiłem się oferta u innego pracodawcy. Ogólnie praca w miarę, ale zarobki i odpowiedzialność niemiarodajna do płacy, co najwyżej jako nabycie doświadczenia kierowniczego.
hejo 2016-06-11 09:57:25
Pedro zgadzam się i pewnie nie każdy kończy na minusie ,jednak takie przypadki się zdarzają ale nie jest to zawsze wina pracowników-są sklepy w których jest na minusie i pomimo zmian ekip problem jest za każdym razem i tak, ciesz się że miałeś dobrą lokalizację ja też na szczęście:)
kon 2016-06-22 16:07:39
sklep na minusie :)?im chodzi o inwentaryzacje .i nie sklep jest na minusie tylko osoba odpowiedzialna materialnie( czytaj kierownik)
emilly21 2016-07-03 15:50:21
Cały czas planowane są zatrudnienia dla tego że firma się rozwija, albo dlatego że dużo osób się zwalnia przepracowując przynajmniej 1 mies. Firma nie traktuje poważnie pracowników - nie polecam.
zuzka 2016-07-18 15:03:38
Zuzia
Praca odpowiedzialna, złodzieje kradną.Ciągle obcina się personel, wiec kto ma pilnować klientów, jeśli na sklepie mogą być najwyżej dwie osoby? Nie ma żadnej opieki medyczne, nie przysługuje urlop jak się jest na działalności gospodarczej.Ciągle przysyłają "tajemniczego klienta" specjalnie, żeby obciąć premie.
Nie polecam tej pracy.
emilly21 2016-07-31 12:42:32
czy da się zarobić wg mnie się nie da, ale to jest tylko moje zdanie i myślę że większość osób która pracowała w tej firmie się z tym zgodzi, chyba że ktoś nie ma życia i chce się poświęcić mając 200h w mies wtedy może się da( stawka na 1h to 8,60netto ), dodając też premie od sprzedaży która nie zawsze jest - głównie powodem tego jest badanie TK, gdzie jeśli twój wynik % wypada poniżej określonego progu twoja premia jest obcinana.
zo 2016-08-02 09:24:36
niestety musi...
emilly21 2016-08-07 15:02:27
@bhnm taka jest niestety prawda :) ale to wszystko zależy w jakim miejscu się znajdziesz i w jakim sklepie, bo w każdym mieście w Pl może być inaczej i mogą być inne warunki wynagrodzenia i mniejszy nacisk osób z góry w kwestii kontroli sklepu a co za tym idzie mniej stresu i bardziej wyluzowana atmosfera :)
Jeśli masz jakieś pytania / ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć :)
emilly21 2016-08-09 17:56:36
@belka tak jak wcześniej wspominałam to zależy w jakim regionie jesteś bo każdy może mieć inne stawki ... ale przykładowo w jednym z regionów stawka dla sprzedawcy na umowę zlecenie wynosi 8,60netto za 1 h jeśli chodzi o inne stanowiska to szału nie ma visual merchadniser w zależności w jakim sklepie pracuje ma taką samą stawkę jak zwykły sprzedawca + doddatek vm 150 brutto ...
Agiiiiiiiis 2016-08-13 17:09:23
Praca to porażka. Firma zatrudnia osoby na umowę zlecenie. Zarobki są kiepskie, a wymagania z miesiąca na miesiąc coraz większe. Plany sprzedażowe nierealne do wykonania, jak się wykona to jakaś marna premia, jednak zdarza się to tylko kilka razy w roku. Konkursy organizowane wśród pracowników (pracownik MUSI się starać, a później nawet z tego NIC NIE MA) Sprzedawców traktuje się jakby wykonywali jakiś arcyważny zawód i narzuca się im priorytety oraz stawia wymagania nagradzając niskimi zarobkami - to jest śmieszne. Ponadto kierownicy sklepów robią co chcą, nie są kontrolowani są bezczelni wobec współpracowników. Tyle chamstwa i zawiści co tam w żadnej pracy nie znajdziecie. Wypłaty zdarza się że są wypłacane po czasie. Odradzam wam wszystkim.
ada 2016-08-15 19:42:43
Daja ciuchy do roboty
Anna 2016-08-20 23:20:20
A jak u nich z ubiorem dla pracowników
emilly21 2016-08-29 13:24:01
jeśli chodzi o ubiór w którym musisz chodzić w czasie pracy to dostaje go osoba która przepracuje ponad miesiąc - odpowiednio są to buty , spodnie i koszulka. Ubiór zmienia się co pół roku stary dostajecie wtedy na własność. Osoba która dostanie ubiór musi pracować 3 mies i wtedy ma go na własność jesli wcześniej się zwolni musi płacić za ten strój - ale to zależy od kierownika bo czasami na to w ogóle nie zwracają uwagi .
Monika 2016-08-31 00:31:01
DLa kobiet sa to leginsy fitness ? czy jakie spodnie
yachó 2016-09-02 21:46:35
Tak.Dla kobiet spodnie z krótkim rękawem a dla facetów papucie z pomponikiem.
ANIA:) 2016-09-03 14:08:01
WITAM OBECNIE PRACUJE W 4F JUZ 4LATA UMOWA O PRACE JEZELI CHODZI O WARUNKI PRACA JEST SUPER KOLEZANKI ROWNIEZ JEZELI CHODZI O KIEROWNIKOW SALONOW TO NIE ZGODZE SIE Z TYM IZ SA WREDNE I NIE SA KONTROLOWANE !!!TAM POWYZEJ AGIIIIIS KTORA TAK BRZYDKO NAPISALA SKAD WZIELAS TAKIE BZDURY??KONTROLOWANIE JEST I TO PRZEZ REGIONALNYCH WIEC ???JEZELI CHODZI O ZAROBKI 8,50 ZLECENIE UMOWA 7,5 LEPIEJ ZARABIAC TYLE NIZ SIEDZIEC W DOMU NA DUPIE I NIC NIE ROBIC TAK?PO DRUGIE ZMIENIAJA SIE DZIEWCZYNY PONIEWAZ REZYGNUJA CZESTO BO TO DZIECI LUB STUDIA WIEC NIE MAJA JAK POGODZIC PRACY ZE SWOIMI SPRAWAMI JA POLECAM PRACE W 4F JEST DOBRZE I NIE MA NA CO NARZEKAC!!!TRZEBA SPROBOWAC I DOSWIADCZYC A NIE WYMYSLAC BZDURY JEZELI CHODZI O DZIEZ PRACOWNICZA TAK MAMY DRESY BUTY ORAZ KOSZULKI W KONCU TO SKLEP SPORTOWY WIEC WYMAGANA JEST ODZIEZ DOSTAJEMY JA ZA DARMO ...POZDRAWIAM
Ania 2016-09-04 16:46:45
Sluchaj stroj pracowniczy dostajesZ za darmo stawka za umowe o prace logiczne ze to stawka stala czyli najnizsza krajowa 1400 plus premie plus wygrane konkursy na sprzedaz mozna wyciagnac 1700zl to malo ?zlecenie 8.5 za godz plus dorobic mozna godziny
Konduktor 2016-09-15 14:20:22
W Łodzi dla początkującego sprzedawcy 9 zł na rękę umowa zlecenie
Kariś 2016-09-24 13:09:41
A napisz proszę o którym 4F w Łodzi piszesz?? Pracujesz tam??
ŁUKASZ28 2016-10-01 23:19:22
Nie polecam pracy ani sprzedawcy a tym bardziej kierownikowi, który jest zatrudniany w oparciu o działalność gospodarczą.Kontrakt tak sformułowany,że kierownik jest obciążony ciągłymi karami. Firma z ludzi sobie nic nie robi,oszczędzają na wszystkim.Witryny, które przychodzą oczywiście pracownicy muszą robić po godzinach bo żal firmie zapłacić za montaż i nieważne ,że kobiet mają dżwigać po kilkadziesiąt kilogramów w końcu to nie pracownicy otcf ale kierownika więc jego problem jak coś się stanie pracownikowi...Plany wygórowane z kosmosu, a kolekcja z roku na rok coraz gorsza tylko ceny wyższe. Brak jakiegokolwiek wsparcia z centrali. Na stanowisko regionalnych są zatrudniani osoby,które nie mają zielonego pojęcia o funkcjonowaniu sklepu .Kierownicy mimo działalności muszą przerabiać tyle godzin co na umowę o pracę co jest niezgodne z prawem...Totalna porażka wstyd,że polska firma tak traktuje ludzi
pati 2016-10-07 23:50:02
od czego zalezy ubior pracownikow w sklepach? w jednym maja inne spodnie w innym inne?
ktos 2016-10-16 22:12:12
jak widze te kom to az nie wierze w to co czytam.. pracuje od koncowki maja br w 4f szkolen kest duzo, juz mam drugie a byly by 3 gdyby nie choroba.. tajrmniczy klient? pestka! latso sie zorientowac kto nim jest po 9 dniach pracy ankieta tk na 100% a za to jest nagroda +200zl brutto, druga ankieta nie pamietam na ile ale nagrada -50%na zakupy do 200zl. premie indywidualne +150zl za midtrza paragonu i najwyzsza sprzedaz + premia wg kategorii sklepu za realizacje planu w min 85%
anna ju 2016-10-16 22:32:02
no tak czytam ten twój komentarz i uważam że tak naprawdę to nie ma za bardzo na co narzekać - wiesz ja już pracowałam sporo jako tajemniczy klient i powiem szczerze że wiele firm aż tyle co tutaj nie było mi w stanie zaproponować więc nie narzekaj aż tak
zniesmaczona 2016-11-29 17:17:55
Pracowałam 4 miesiące w złotych tarasach dopóki nie zmienił sie kierownik. Płacili mi 8,60 z racji posiadania statusu studenta. Cała załoga była świetna, tak samo kierownik. Ale z dobrych rzeczy to wszystko. Rks i facet od vm wpadali do sklepu kilka razy w tygodniu i robili totalny syf, mimo, iż na sklepie bylo czysto. Zawsze wszystkich opieprzali, zero jakiegokolwiek zrozumienia z ich strony. Poza tym, od sprzedawców wymagano podlizywania sie klientowi nawet jeśli ten miesza cie z błotem i obraża. Jednym słowem porażka! Niwa kierowniczka nie pojawia sie w pracy wcale, ma trzy tygodnie w miesiącu urlopu a jak juz łaskawie przyjdzie to opieprza wszystkich i straszy zatrzymaniem pensji po czym jak gdyby nigdy nic idzie sobie na lunch. Pracownicy pracują po 14 godzin dziennie kilka razy w tygodniu!! Nie polecam, chyba,ze ktos chce pracować bez umowy i w ciągłym stresie
ada 2016-12-05 20:34:55
Ma sie byc milym dla klienta, uroczym, usmiechac sie do niego. Ubior dla dziewczyn to stroj obcily by przyciagal wzrok, najczesciej to leginsy fitness
KasiaB 2016-12-06 12:32:03
A przez nią w pracy mobbing po całości. Generalnie firma ma ładną otoczkę ale w środku wszystko jest zupełnie inaczej. Ja odradzam, jest tam taka laska której imię kojarzy się z Anita, ulubienica szefa. Wszyscy wiedzą dlaczego. ;)
Lala94 2016-12-06 13:49:15
Podobno szują projektantów, ile zarabia sie na starcie?
Zostaw swoją opinię o 4F Performance - Wieliczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4F Performance