Opinie o CMI Maciej Uhl w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CMI Maciej Uhl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CMI Maciej Uhl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMI Maciej Uhl w Wieliczka

Odradzam to fr@nczyza (usunięte przez administratora)podstawa plany zaporowe zawiść i zazdrość współpracowników jak jesteś lepszy od nich

S
@Tomek

@Tomku to, że dla Cb jakieś plany są zaporowe bo nie jesteś w stanie przy swoich predyspozycjach czy umiejętnościach ich realizować, to nie znaczy, że dla innych również tak jest... Nie ceń innych swoją miarą... Ja realizuję je w CMI regularnie od wielu lat, a moje wynagrodzenie mogłoby Cię delikatnie zszokować, serdecznie pozdrawiam i życzę więcej sukcesów w życiu zawodowym :)

Dwa lata temu szukano pracownika na stanowisko doradcy klienta. Wiecie, czy w tym roku będą potrzebować kogoś nowego na ten wakat? Z miłą chęcią bym się tutaj zatrudnił. Jeśli chodzi o wspomniane atrakcyjne wynagrodzenie, to w jakiej wysokości ono jest? Karta MultiSport opłacona całkowicie? Poinformujcie.

Tomek Nowy wpis

S Nowy wpis
@Tomek

Krakusek

Witam pracowałem jakiś czas w jednej z firm, nie polecam! A wręcz odradzam warunki bardzo złe, do dziś mam problemy związane z praca u Pana Uhl.

zainteresowana
@Krakusek

Możesz rozwinąć jakie to są problemy??

Bogdan
@Krakusek

Co spowodowało, że odradzasz pracę w firmie? Możesz napisać o jakie problemy chodzi? Napisz szerzej o Twoich relacjach z TCMI Maciej Uhl.

Max
@Krakusek

Brak szkoleń dla nowych pracowników. Szkolenia z dużym opóźnieniem a wymagania od pierwszego dnia pracy za min. pensje hahahha. Układy, niemiła atmosfera w pracy, niejasne procedury, zero wsparcia przełożonego. Jesteś zatrudniany do oddziału, ale pracujesz jako przedstawiciel ds kredytów praca za kółkiem, spotkania z klientami w terenie i szukanie frajerów po całej Polsce!!

Max
@Krakusek

W PKO - pensja podstawowa dla doradcy ze średnim wykształceniem i bez doświadczenia to 3600 brutto. Zapraszam wszystkich chętnych, bo jak wam się noga podwinie to za podstawę przeżyjecie, nie u...e z głodu. W CMI raczej na pewno. Pozdrawiam

BestTeam
@Max

Cyt”praca za kołkiem” - „obsługa klientów po całej Polsce „ ? Autor tych mitów za pewne nigdy nie pracował w Cmi Może jestem nowa ,bez układów - ale szkolenia od początku miałam zapewnione ,pracuje stacjonarnie w oddziale , Na chwile obecna jestem bardzo zadowolona - a atmosfera ? Ludzie są super ,pomocni,zgrani - podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami - negatywne to jakieś bajeczki ,tylko po co ?

Dina
@BestTeam

no to nowa mało jeszcze wiesz :D albo siedzisz stacjonarnie w placówce aliora :)) większość doradcow w cmi zasuwa po calej pl samochodzikami z bożej łaski za klientem.

Sebastian
@Krakusek

Krakusek... krakusek... krakusek... nie pisz bzdur.. u Maćka nie ma szkoleń?? po pracy u Maćka masz problemy?? o czym ty mówisz... Bzdura jakich mało!! pracowałem u Maćka ponad rok odszedłem z Własnej woli bez żadnych problemów ... Tylko i wyłącznie dlatego, że działalność prowadzona przez moją Żonę rozwinęła się na tyle, że musiałem jej pomóc. Gdyby nie to, nigdy, podkreślam nigdy nie odszedł bym z firmy CMI.. super pracodawca, super atmosfera, dobre pieniądze do zarobienia. Proszę nie piszcie, że to fałszywy wpis i podkręcam im opinie, zapewniam Was wszystkich, pracowałem , znam i polecam prace w tej firmie!!

Makler
@Krakusek

Uwaga na wariatke z placówki Nestbank która każe się nazywać p. dyrektor, a jest zwykłym doradcą klienta z funkcją kierownika, U mnie ewidentnie wygrał mobbing. Pani pseudo kier. była bardzo arogancka wobec pracowników, co skutkowało ciągłymi brakami kadrowymi, była nie miła i bezczelna, pretensjonalna, przerost formy nad treścią do takiego stopnia ze potrafiła zabierać klientów bo sama nie umiała nic sprzedaż i pozyskać nowego klienta..(...)

S
@Max

No super 3600 brutto. Żyć nie umierać. Pana Boga za nogi złapałeś tą podstawą? A premie jakie tam wyrabiasz, 300 zł na waciki? za jakie plany? może się pochwalisz? Ile kredytu musisz tam zrobić? Uwierz, że w CMI też są podobne podstawy i to na Doradcach. A premie? To nawet nie będę pisał bo w CMI można zrobić jeden kredyt i zgarnąć za niego 5000 brutto premii, a w PKO jak jest, może się pochwalisz wyciągiem z konta :D?

Marcin Nalepa
@Makler

Współczuję, przegranej. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, popatrz na to z innej strony. Przynajmniej udowodniłeś sobie że to nie Twoja bajka i za wysoko mierzysz bo skoro nie potrafiła sprzedawać, pozyskiwać w dodatku zabierała klientów to serio było Ci tak trudno ją przebić? Szef zawsze docenia cyfry a one zawsze Cię obronią nawet jak jesteś bezczelny...i żeby facet nie potrafił spacyfikować mobbingu- jeszcze ze strony kobiety?? Ojj nie będziesz wilkiem chłopino, chociaż pisząc te żale ,kraksku maklerze pewnie czułeś się jak król lew. Pozdrawiam serdecznie

@Max

Chciałabym się podzielić swoją opinią, bo aż mnie pieką oczy od czytania tych kłamstw!!! Maksiu, Ty to lubisz nadwyrężyć i przekoloryzować. Serio piszesz o CMI Maciej Uhl? Co znaczy szkolenia z dużym opóznieniem?A od którego dnia czy miesiąca byś sobie życzył żeby było wymagane? Dostajesz umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną i premię bez kurka i źle? rozumiem ze umowa zlecenie jest wygodniejsza bo masz dużo czasu na rozgrzewkę.Jesteś typem który byłby zniesmaczony jakby się w połowie miesiąca wymagało cokolwiek względem Ciebie. Pracuje w tej firmie 4 lata, zaczynając jako młodszy doradca i nigdy nie było takiej sytuacji, żebym nie otrzymała wsparcia od kolegów czy koleżanek czy od przełożonego czy od szefa czy od trenerów z którymi miałam szkolenia i dzięki temu, mogłam się non stop uczyć od lepszych. Nie ma znaczenia czy koleżanka jest z Gdańska a kolega z Zakopanego bo wszyscy sobie pomagają, dzielą się doświadczeniem, wiedzą. Jeśli chodzi o procedury to muszę Cię zmartwić ale szef ich nie wymyślił i one obowiązują w każdym banku. Co do pensji to szkoda że nie dodałeś, że tylko Ty tak zarabiałeś bo reszta liczyła głównie premię ale najgorzej pracować za karę a nie dla pieniędzy. Natomiast pracą za kółkiem to mnie zszokowałeś-wolisz pks? Auto służbowe, paliwo służbowe, telefon służbowy, laptop służbowy, przenośny sprzęt do realizacji planu na miejscu u klienta-masz wszystko! Tylko trzeba niestety czytać procedury do skutku żeby były jasne i to Ty decydujesz jak i jakich pozyskasz klientów szef nie narzuca ani nie sugeruje żeby pracować z frajerami to doradca wybiera swój profil klienta.. 4 lat temu nawet mi się nie śniło, że będę tu gdzie jestem, że będę tyle zarabiać i będę w tym dobra. Firma CMI to super ludzie a przede wszystkim mądry i dobry szef. GŁUPI TU NIE PRZETRWA ( era hejtera i zniewieściałych mężczyzn) Pozdrawiam serdecznie CMI.

@Krakusek

Pracujesz w instytucji finansowej, nie ma miejsca tam na (usunięte przez administratora)i nie przestrzeganie procedur, w poprzednim banku pracowałam z chłopakiem który sfałszował waloryzacje bo klient mu obiecał 1000zl i tak się ciągną takie kłopoty latami. po to są procedury, żeby nie mieć kłopotów.

Klient
@Krakusek

Uwaga na wredna pretensjonalna, babe blondyne z placowki w Jastrzebiu, wprowadza klienta w błąd proponując niekorzystny produkt później wydzwania 20 razy w ciagu dnia do klienta czy się w koncu zdecydował i wredna bezczelnie klamie ze jest to oferta super korzystna tzw promocja tylko na dzisiaj. Z taka impertynencja nie spotkałem sie do teraz, ucieklem do innego banku

Monika Nowy wpis
@Marta

Pracowałaś i też wylecialas tzn uciekłaś żeby nie dostać dyscyplinarki za fauszowanie dok. Pit Klientów żeby podnieść zdolność to było i jest na porządku dziennym u Ciebie Moniko. Poza tym działasz nie tylko na szkodę cmi ale i klientów

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CMI Maciej Uhl?

Tony

Najniższa krajowa

12000

Bożena
@Monika

12k, to żart czy faktycznie tyle można zarobić? Na jakim stanowisku ?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CMI Maciej Uhl kandydat na stanowisko Doradca klienta - Bankier w placówce bankowej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Czy firma CMI (usunięte przez administratora) Uhl kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nie. Jeśli masz jxxa dostaniesz o 20%wiecej. Wogóle nie musisz szarych komórek nadwyrężać to idealne miejsce dla ciebie. Samochód służbowy, tel. laptopem, karta do tankowania i bujasz się po Polsce i naganiasz (usunięte przez administratora). I liczysz swoją premie każdego dnia. Hihihi pozdrawiam wszystkich doradców i tych leni kierowników placówek partnerskich

Dorota

Takie nierówności można jakoś rzeczowo udowodnić? Bo jeśli tak to nie powinno się tego typu rzeczy zgłaszać jednak?

@Dorota

Po co ile zrobisz nagonisz tyle zarobisz,(usunięte przez administratora)

Monia

Franczyza, call center dzwoniąc do jelenia który zgodzi się na zaporowe oprocentowanie, fatalna atmosfera w pracy, szkolenia?? Samemu się trzeba wdrażać, podstawa marna premie?? Jakie premie w tej firmie to jakaś fikcja

Marna podstawa, premie marne. W oddziale własnym zdecydowanie widać różnicę w wynagrodzenia. Wciskanie głupot klientom i pracownikom. Brak podstawowego sprzętu na placówce,brak jakiejkolwiek pomocy, wszystkiego się trzeba samemu uczyć, połowę rzeczy nie można zrobić. Szczerze nie polecam! Lepiej iść do innych firm bo płacą jak w kiosku a jeśli już się uda zrobić plan to poczucie oszustwa ludzi zostaje. To firmą kredytowa - do bankowości jej daleko.

@Anonim

Omijać szerokim łukiem, podstawa jak w żabce, ogrom procedur, plany zaporowe nie do wykonania typowa franczyza gdzie nie przestrzega się procedur oraz etyki sprzedaży, praca na tel. obdzwonka naciąganie na kredyty oczywiście należy wcisnąć produkt jeleniowi. Praca przypomina call center z bankowością nie ma nic wspólnego to jedynie akwizytor ds kredytów. Pozdrawiam wszystkich pracownikow

M.K
@Anonim

Albo iść po prostu do kiosku pracować. Zimą farelka latem wiatraczek , jesz pod ladą kiedy chcesz a jeśli tylko będziesz miała taki kaprys to możesz obsługiwać z pełną buzią i święty spokój!!

@Anonim

Firma (usunięte przez administratora) lub jak ktos woli (usunięte przez administratora) Omijać tą patologie szerokim łukiem, bo tylko można najeść się wstydu w trakcie i po zakonczeniu współpracy. Zarobki najniższą krajową proponują i zachwalaja wysokimi premiami, nawet po 10000 haha. Tylko kto to dostaje stado baranów.

Jurek
@Anonim

Uwaga na te pl. Partnerskie mialem nie mile spotkanie w Katowicach w placówce i jakaś doradca klienta Monika zaoferowała mi konsolidację kr. got. na zamiane w k.kredytowej oprócz tego zapropnowala mi sfauszowanie PIT dla lepszej zdolności, tragedia, (usunięte przez administratora) nikt nawet właściciel nie panuje nad wiarygodnoscia pracownikow i procedurami, sprawa zostala zgloszona do organów scigania

Barbara
@Jurek

A kiedy zgłosiłeś sprawę tak z ciekawości?

Maciej Uhl
@Jurek

Witam. Proszę o kontakt lub informacje w jakiej placówce w Katowicach miała mieć miejsce taka sytuacja? Jakiego Banku? Placówka CMI w Katowicach została zamknięta kilka miesięcy temu, co wiecej- nigdy nie pracowała tam żadna p. Monika. Mój mail maciej.uhl@cmi-kredyt.pl. Z góry dziękuję za pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Pozdrawiam

@Anonim

Z roku na rok gorzej strata czasu, zarobki marne. Dla porównania w obszarze finansowym podstawa 4500-6500 plus premie. Cmi zyluje pracowników i marnie płaci targety nie do wyrobienia.

Elżbieta
@Monika

To jak wysoko są postawione targety, że są aż nie do wyrobienia?

P. A.

Podstawa to najniższa krajowa, a plany sprzedażowe i związane z nimi premie często są nie do wyrobienia. (: Firma obsługuje pojedyncze placówki partnerskie m.in. Aliora i Nest Banku prawie w całej Polsce.(usunięte przez administratora)Ogromne wymagania od pierwszego dnia pracy, a szkolenia po miesiącu, dwóch, czasem trzech... Praca polega na obdzwanianiu klientów i proponowaniu im finansowania. Call center, gdzie liczy się ilość, a nie jakość. Klient, który przychodzi do placówki i nie chce kredytu, (usunięte przez administratora)Nie można poświęcić mu za dużo czasu, bo od razu pretensje od kierownika, że zmarnowany czas, a sprzedaży brak. Nigdy, ale to nigdy nie wróciłbym do tej firmy. Odradzam przede wszystkim placówkę Aliora w Opolu, placówki Nest Banku w Krakowie, Jastrzębiu i przede wszystkim ogólne doradztwo finansowe w Katowicach. (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś już napisał, problemy związane z pracą w CMI człowiek ma nawet po odejściu z firmy.

@P. A.

Zgadzam się ze wszystkim co rozmówca napisał. Omijać z daleka, klienta musisz mieć w (usunięte przez administratora) sprzedajesz najdroższe produkty, każdego dnia obdzwonka do klientów i proponujesz kredyty i konsolidacje, umawiasz spotkania i jedziesz do klienta, jesteś cały dzień poza placówką. Oczywiście z każdego spotkania jesteś rozliczany bo samochód amortyzacja paliwo kosztuje i biada Ci jak nic nie sprzedasz! Gromy na Ciebie spadną

@P. A.

Zgadza się wszystko co napisałaś. Trzeba być bardzo zdesperowanym żeby tam zaaplikować i pracować. Szkoda w ogóle czasu na takie para-banki to druga biedronka jeśli chodzi o warunki pracy i płacy. Takie para-banki psują bankowość i produkują pożal się boże bankierów - akwizytorów, którzy potem na rynku robią krzywdę klientom, działając na szkodę również bankowości.

M.K.
@P. A.

Plany i premie są często nie do wyrobienia jak się NIC nie robi a jak się dba to się ma.

Bronka
@Piotr

Masz na myśli tych Bankierów co są w CMI po 8,10 lat? czy tych którzy nie odnajdują się ani w Biedronce ani w bankowości?

M:)
@Bronka

Który bankier jest w CMI od 10 lat? ;) Jestem bardzo ciekawa;)

Ta wasza rekrutacja jest śmieszna. Mówicie i obiecujecie, że ktoś się dostał na 2 etap rozmowy, a tu cisza i zero odzewu. Ludzie też mają swoje życie i szukają pracy, a takim czekaniem na coś co się nie wydarzy tego nie ułatwia.

@Kandydat

Firma tragedia tylko bys zmarnował czas podstawa jak w kiosku ruchu lub dla osob bez kwalifikacji, brak możliwości rozwoju poza chyba duchowym, wszyscy ktorzy byli coś warci szybko uciekli od tej patologi, pracujesz jak akwizytor lub telemarketer wciskając ludziom beznadziejny i drogi produkt. To nie ma nic wspólnego z bankowoscia tylko wstydu można się najeść i świecić oczami przed klientami.

:]

To nie było trzęsienie to jednak eksplozja :)

Tom

Jak wyglada kwestia podstawy ? Jak byłem na rozmowie kw, jakiś czas temu to proponowano najniższa krajowa , lub troszke ponad najniższa - max 100 lub 200 brutto więcej . Pytanie czy coś się zmieniło?

@Tom

Trafne pytanie - ciekawe, czy na chwilę obecną w CMI proponują wyższe wynagrodzenie niż jakiś czas temu. Miejmy nadzieję, że osoba lepiej zorientowana powie coś więcej na ten temat. Firma szuka teraz jedynie doradców klienta. Na to stanowisko aplikowałeś, mam rację?

:]

Trzymaj się, będzie trzęsło.

Nie róbcie ludzi w konia tym, że zaprasza się na 2 etap rozmowy, a później jest 0 odzewu. Każdy szuka pracy i przez coś takiego jest w plecy z szukaniem innych ofert pracy, bo czeka się na coś czego nie ma. Żenada i brak szacunku.

Pracownik 2,5

Polecam prace w CMI. Jestem pracownikiem od 2,5 roku. Posiadam umowe na czas nieokreślony i wszystkie nadgodziny sa wypłacane przez pracodawcę. Zazwyczaj realizuje plany i otrzymuje premię. Nawet jeśli planu nie wykonam premie otrzymywane są na tyle duże że nie liczę do 10. Pan Maciek i Dyrektor to bardzo dobrzy ludzie. Niesamowita wiedza, pomoc i pomysł na sprzedaż (dzięki temu zarabiamy)-zawsze możemy na to liczyć. Jeśli ktoś myśli że zarobi na siedzeniu i narzekaniu to nie ta firma. Trzeba wiedzieć po co przychodzi się do pracy. Polecam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie CMI Maciej Uhl? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak tylko chcesz. Chcesz wolne? to masz! chcesz kasę? to masz kasę. To jest porządna firma, która bardzo dba o swoich pracowników. Ja nigdy w życiu nie miałam tak ludzkiego szefa i dobrego człowieka w jednym. Czytając te komentarze, ciężko mi uwierzyć że to byli pracownicy. Nie rozumiem jak tak można oczerniać firmę i naprawdę zajebistego szefa-tylko dlatego, że pokolenie Y ma w nawyku rzucać pracę po 60 dniach gdyż do pracy trzeba przychodzić punktualnie....

Czy w firmie CMI Maciej Uhl są regularne szkolenia pracownicze?

M.K

Oczywiście, że są. Jeśli nie są organizowane na miejscu to firma standardowo zapewnia nocleg i wyżywienie. Każdy może obsypać pytaniami i przegadać najtrudniejsze tematy z szefem, który często osobiście prowadzi szkolenie. Masz kontakt z każdym trenerem który Cię szkolił. I jeszcze jedno, uczcie się języków bo potem tylko (usunięte przez administratora).

Maciej Uhl

Szanowni Państwo Przede wszystkim - dziękuję wszystkim aktualnym i byłym pracownikom CMI za ich wkład w rozwój firmy. Bez Was nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Jest dla mnie szczególnie ważne, aby osoby u nas pracujące odczuwały satysfakcję z pracy – zarówno „mentalną”, związaną z samorozwojem, atmosferą, poczuciem robienia „czegoś istotnego”, jak i finansową, związaną z adekwatnie wysokimi zarobkami. Dlatego też dziękuję wszystkim, którzy napisali komentarze – zarówno pozytywne, jak i negatywne.. O ile pozytywne komentarze pokazują nam co robimy dobrze, o tyle negatywne – motywują do ciągłego rozwoju. W związku z częścią negatywnych komentarzy, czuję się zobowiązany do wyjaśnienia kilku kwestii: 1. Szkolimy od pierwszego dnia pracy Praca w CMI polega na pracy w placówce bankowej. Dopuszczenie do pracy wymaga szkolenia bankowego, które trwa tydzień. Oprócz tego – prowadzimy wewnętrzny, indywidualny cykl szkoleniowy w oddziale, rozpisany na pierwsze 4 tygodnie pracy, oraz 2 szkolenia- warsztaty grupowe. Doradcy na każdym etapie mogą liczyć na wsparcie kolegów i managerów Po zakończeniu szkoleń wstępnych – na bieżąco szkolimy doradców zarówno w zakresie wiedzy produktowej, jak i umiejętności miękkich. Pracownicy CMI otrzymują bankowe, międzyplacówkowe wyróżnienia dla najlepszych managerów i doradców, a po zakończeniu współpracy z CMI – wielu piastuje aktualnie wysokie stanowiska managerskie i analityczne w Bankach, a także z sukcesami prowadzi własną działalność, również w branży finansowej. 2. Wymagania od pierwszego dnia pracy Wymagania odnośnie każdego pracownika stawiane są już od pierwszego dnia pracy, przy czym w szczególności dla osób nowych w branży – są one adekwatnie obniżane, w zależności od wiedzy, doświadczenia i stanowiska pracy, na jakie dana osoba jest przyjmowana. Standardowo plan początkowy wynosi 50% planu doświadczonego doradcy. 3. Jesteś zatrudniany do oddziału, ale pracujesz jako przedstawiciel ds. kredytów praca za kółkiem Praca w oddziale oznacza – oprócz obsługi – przede wszystkim pozyskiwanie klientów. Możemy klientów pozyskiwać na miejscu lub w dowolnych miejscach oddalonych od oddziału. Jeżeli z klienta nie ma na miejscu i nie ma możliwości załatwienia sprawy online – jedziemy do klienta. Każdy oddział dysponuje samochodem służbowym. 4. Problemy związane z pracą w CMI Nieznane są mi jakiekolwiek przypadki problemów związanych z pracą w CMI. Osoby, które takich miałyby doświadczyć, proszę o kontakt. Możecie liczyć na moją pomoc. 5. Podstawa to najniższa krajowa, a plany sprzedażowe i związane z nimi premie często są nie do wyrobienia Wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej w kwietniu 2020 miało 6 z 83 osób pracujących w firmie. Z tych osób jedna w maju nie będzie już pracować, a jedna otrzymała awans i podwyżkę. Takie wynagrodzenie bywa proponowane osobom świeżo zrekrutowanym, bez doświadczenia w bankowości i umiejętności sprzedażowych, w których jednak widzimy potencjał. Jestem dumny z faktu, że dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu, większość z tych doradców spełnia pokładane w nich nadzieje, osiąga wysokie wyniki sprzedażowe i odnotowuje kolejne awanse. Plany są realne, co nie oznacza, że można je łatwo zrealizować bez umiejętności i zaangażowania. Są u nas także osoby, które ich nie realizują, z którymi z czasem kończymy współpracę. 6. Praca polega na obdzwanianiu klientów i proponowaniu im finansowania Tak, to część naszej pracy. Doradcy, którzy pracują dłużej, mają już w dużej mierze swoje grono zaufanych klientów, cały czas jednak poszukują też nowych. Nowi doradcy – w głównej mierze skupiają się na poszukiwaniu nowych klientów. 7. Uwaga na wariatkę z placówki Nestbank, która każe się nazywać p. dyrektor, a jest zwykłym doradcą klienta z funkcją kierownika, (...) była bardzo arogancka wobec pracowników. Ten komentarz prawdopodobnie nie dotyczy firmy CMI. W CMI od półtorej roku managerem w oddziale Nest Bank w Krakowie jest mężczyzna, pan Szymon Pałka. 8. Uhl zamyka placówki jak leci. Chyba i jego koronawirus dopadł, firma się zwija Firma CMI powstała w 2008 roku, w pod koniec 2019 otworzyliśmy pierwszą placówkę bankową w Tarnowie, zatrudniając 4 osoby. Dziś zatrudniamy ponad 80 osób w 14 lokalizacjach. W 2020 roku otworzyliśmy oddział w Rybniku, i zamknęliśmy oddział w Knurowie. Osoby z placówki w Knurowie przeszły do innych, pobliskich placówek naszej firmy – m.in. właśnie w Rybniku. W 2019 sieć naszych placówek powiększyła się o 2 oddziały, tak samo w roku 2018. Rozwijamy się dynamicznie, ale stabilnie – tak jak w poprzednich latach. Wszystkich z Państwa zachęcam do kontaktu i aplikowania na stanowiska w CMI. Zachęcam również do dzielenia się przemyśleniami odnośnie pracy u nas – za każdym razem Państwa opinia jest dla mnie ważna. Tych z Państwa, którzy u nas nie pracowali, a mają jakiekolwiek pytania odnośnie pracy w CMI, zapraszam do osobistego kontaktu – mój email to maciej.uhl@cmi-kredyt.pl Z poważaniem Maciej Uhl

NIE PRAWDA
@Maciej Uhl

Przecież to nie jest prawda!!!!!!!! Jak można wypisywać takie rzeczy no proszę tylko nie te historyjnki z rozmów kwalifikacyjnych. Cały Kraków wie, jak ta praca wygląda i na czym polega

Sylwo
@NIE PRAWDA

Franczyza-podstawa jak w zabce, czekamy na grupowe zwolnienia to bedzie teraz bardziej oplacalne. Premie nie do wyrobienia przy takim targecie, praca jak w call center dzwonisz 8h i szukasz jelenia na kredyt na mega drogi produkt

@Maciej Uhl

Szkoda slow i czasu na te brednie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jula

Jak najbardziej od razu masz umowę o pracę :)

@Jula

Świetnie! To już świadczy o tym, że w CMI poważnie traktują pracowników. Pytanie jednak, czy jest to umowa o pracę na czas określony czy na nieokreślony. Tak czy siak - chętnie dowiedziałabym się czegoś jeszcze odnośnie wynagrodzenia. Jest tam ono adekwatne do zajmowanego stanowiska?

Gaba

Witam, chciałabym zapytać czy zmieniło się coś w sprawie szkoleń w firmie? Czy pracodawca szkoli od początku?

Jula
@Gaba

Najpierw masz szkolenie strikte w banku żeby w ogóle otrzymać dostępy bankowe. Później szkolenia masz i z ramienia banku i CMI nawet unijne, bo Maciek inwestuje w pracowników. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie możesz liczyć na pomoc każdego. Szkolenia są na bardzo wysokim pozomie u osób, które naprawdę są dobre w tym co robią.

AN.

Podstawa dla pracownika bankowego troszeczkę wyższa NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA KTÓRY MUSI PRZESTRZEGAĆ OGROM PROCEDUR I ZASAD TO JEST PRZECIEŻ KPINA .

Mistrzu
@AN.

2250 brutto hihihi to jakaś kpina może jakiś (usunięte przez administratora) da sie ubłagać za taką stawkę i gruszki na wierzbie można sobie szukać hihihi

AN
@AN.

Nie narzekaj mistrzu pare tysięcy bez opodatkowania szef pod stołem wypłaca, oczywiście tym najlepszym którzy tyrają od świtu do nocy. Tylko boję się jak szwadron śmierci się o tym dowie to trzeba będzie umykać z tego kraju!! hahaha

@Mistrzu

O jakiej konkretnie kwocie piszesz? Napisz bardziej szczegółowo o tej kwestii.

@bank
@AN.

Podstawa śmieszna wymagania kosmiczne płaci tyle ile nowe buty pana prezesa kosztowały (..))) haha Żegnam Państwa

Zostaw merytoryczną opinię o CMI Maciej Uhl - Wieliczka

• Jak się pracuje w CMI Maciej Uhl?

Zobacz opinie na temat firmy CMI Maciej Uhl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMI Maciej Uhl?

CMI Maciej Uhl
4.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Adama Asnyka 25
    32-020 Wieliczka