Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

kbc

Agatko wracaj do nas. Potrzebujemy Cię tutaj z nami...

j23

Zamiast obrzucać ludzi błotem...pomódlcie się za Agatę...oby wyszła z tego...

Zuzo

Ale po co zwracac uwage na kogos kto nie jest wart zwrocenia uwagi na niego? Niech sobie robi co chce jej zycie i jej wybory moze kiedys sie nauczy jak dokonywac prawidlowych.

???

A co się stało z wpisami na temat Basi? Czyżby jej kochaś-liderek Lenovo interweniował u adminów z prośbą o kasowanie postów? Basia naprawdę wstydzi się tego co robi? Po co usuwać coś o czym każdy wie i jest naocznym świadkiem?

...
@???

Dziewczyna wie, obok jakich osób w Compalu sie obracać. Zakręciła się przy niebieskim fartuchu bo wie że tylko on jako lider może coś jej załatwić "po znajomości". Myślicie że na QA poszła przez przypadek od tak sobie akurat ona, a nie ktoś inny o wiele bardziej odpowiedzialny? Myślicie że ktoś fatygowałby się od tak sobie tracić swój prywatny czas na kasowanie wpisów tutaj na forum? Dziewczyna ma przyzwolenie na opieprzanie się w pracy. Sterczy pół godziny przy magazynku Della, albo włóczy się gdzieś po liniach i gada bez żadnych konsekwencji typu nota. Takich "przywilejów" nie dostaje się za darmo. Musiała zrobić gałeczkę liderowi, albo inną "robótkę ręczną" po pracy w jego samochodzie.

Zuzo
@...

To racja fakt tego, ze moze sobie lazic i gadac z innymi bez konsekwencji jest troche nie fer wobec innych. I to nie jest ze podejdzie i spyta sie kogos co tam zamieni kilka zdan i tyle tylko potrafi po 10-15 min stac czasami nawet dluzej wiec liderzy powinni reagowac bo do pracy przychodzi sie pracowac a nie plotkowac. Jeszcze bylabym w stanie zrozumiec takie cos raz na jakis czas ale to jest codziennie gdzie inni dostaja opier... jak z 5 min juz przy kims stoja a nawet krocej.

@Zuzo

Ty jestes bardziej (usunięte przez administratora) niz ustawa przewiduje

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

VILT

Krycha cały czas pracuje. Kobyła z niej coraz większa. Gęba niewyparzona bo obgromny rozmiar to i przekonanie że wszyscy się jej boją. Nikotynowo-alkoholowa patologia.

stary wyjadacz
@VILT

Co Ty opowiadasz?! Krycha jest rowna babka! Gada duzo ale taka jest jej natura i tyle w temacie. Ja ja dobrze wspominam.

Zielony

I co za jakiś czas impreza zakładowa jak nastawienie przed nią?

hehe!

Fajny rym. Ciekawe co ogólnie się będzie działo. A w niedziele może jakieś after party z rudzielcem?

Animus

Chyba trzeba Ciebie przewieść na (usunięte przez administratora) bo od braku zajęć w domu już Ci się we łbie (usunięte przez administratora) no ale jak widać ludzie niemający celu w życiu wolą uprzykrzać je innym ludziom..nie od dziś wiadomo że 95% ludzi tutaj piszących obelgi na siebie wzajemnie, szuka pogłosu a sama sobą niema nic do zaprezentowania.

Zielony
@Animus

Saitama i tak Ci nie da ;) wiec nawet sie nie staraj z taka buzia ;)

@Animus

No raczej tobie się w główce po*ierdoliło, skoro tak ubliżasz ludziom. W swoim poprzednim komentarzu opisałem rzeczy które nie są żadną tajemnicą, tylko oficjalne rzeczy o których wszyscy wiedzą. No ale jak rozumiem jesteś jednym z jej "stałych klientów" dlatego tak zaciekle ją bronisz i hamsko atakujesz innych. Zwróć uwagę że ja nikomu nie ubliżyłem, no ale obiecuję, że jak tylko skorzystam z "usług" to też będę tak zaciekle jej bronił na tym forum... A jak chcesz przewieść kogoś na k*utasie to sobie poszukaj kogo innego, bo ja z pedziami nie trzymam.

@Przewiozę Basíę na kutasíe.

To zapraszam Cie na pogadanke w 4 oczy skoro jestes taki kozak, zobaczymy kto ma wiecej doswiadczenia w tym temacie. Nie interesuje mnie Twoj staz bo jest chuja wart, masz odwage zapraszam, chyba ze jestes tylko kozak w sieci pizda w swiecie

@Animus

Zapraszasz na pogadankę w cztery oczy? Ale na podanie swoich "danych kontaktowych" do cieie już odwagi zabrakło? Internetowy napinaczu. Fora internetowe są pełne takich wyzywających na rozmowę albo pojedynek "chojraków" jak ty, ale wszystkich łączy jedna wspólna cecha - żaden nie poda swoich danych na spotkanie, ani się nie podpisze z imienia i nazwiska. Więc wypad mi stąd leszczyku, bo jedynie groźnie ujadasz jak kundel zza krzaka. Niech zgadnę kto ty możesz być: Stypa? Albo inny podobny na jednego strzała z otwartej dłoni!

@Przewiozę Basíę na kutasíe.

Leszczykiem to możesz nazywać siebie i sobie podobnych. Powiedziałem Ci jak jesteś taki pyskaty i lubisz przytaczać takie informacje jak np. o tej Basi, to podejdź, pogadaj zobaczymy czy na żywo też jesteś taki pyskacz. Bo na tym forum to tylko obrażać ludzie potrafią, a na jednego takiego jak Ty cwaniaka z tego forum już czekam z pół roku, taki był odważny.

@Animus

Chłoptasiu! Nie kompromituj się publicznie! "Bo na tym forum to tylko obrażać ludzie potrafią, a na jednego takiego jak Ty cwaniaka z tego forum już czekam z pół roku," - I od pół roku aż do teraz nie masz odwagi się podpisać do kogo się złosić? Napiszę krótko - jesteś nie tylko leszczykiem, ale i zwykłym anonimowym tchórzem. Idź pograj sobie w gierkę! Kończę dialog z tobą, bo z aninimem nie ma sensu prowadzić dialogu.

@Przewiozę Basíę na kutasíe.

Baw się dobrze dziecko, tyle jesteś wart co Twoje wypowiedzi na tym forum.

Mariańczyk
@Przewiozę Basíę na kutasíe.

Nie przedstawił się i nigdy się nie przedstawi, co widać po jego ostatnich komentarzach. On tylko celowo prowokuje do awantury, aby później czytać to, dalej prowokować i mieć z tego podnietę. Z resztą ja mam mocne typy kto to jest - za młodą biega dwóch, max trzech chłoptasiów, jak za suką w cieczce, z czego jeden zwany potocznie "Esox Lucius" z A-31, i to z największym prawdopodobieństwem on tu prowokuje. Ogólnie cała trójca niegroźna w starciu bezpośrednim. Nie ma co dyskutować z nimi bo będzie to tylko anonimowe kozaczenie, z którego nic nie wyniknie.

Szczupak
@Mariańczyk

Wybacz gościu ale ta dziewczyna już od dawna mnie nie interesuje więc strzelaj sobie dalej i chyba masz słabe informacje w całym temacie ;) a swoją drogą to chyba strasznie wam się nudzi żeby takie komentarze wypisywać na jej temat i ogólnie ludzi z Compala.

Mariańczyk
@Szczupak

W sumie jest to bez znaczenia. Esox Lucius z A-31, amator dwóch pedałów z RPL, czy być może liderek Lenovo... krąg komentujących jest bardzo wąski, a jeżeli faktycznie to nie Ty, to jeszcze węższy, ale nie mam zamiaru tego rozkminiać, bo to nie mój cyrk i nie moje małpy.

senior

Jak wiadomo nie od dzis na Rpl pracuja tez ludzie , ktorzy maja pokazane palcem lub napisane w kompie co wymienic/ktory kwadracik w przypadku danego faila...ludzie ktorzy ledwo gimnazjum skonczyli i nie maja w ogole pojecia o elektronice...ba nawet nie potrafia poprawnego zdania zlozyc...ale nazywaja sie dumnie technikami bo tak im napisali w balansowej umowie...buhahah szkoda ze nie wiedza co znaczy taki tytul i ze dostali to stanowisko przypadkiem lub po znajomosci...zalosne .

NIP, PESEL, adresy zamieszkania ...

A co ze sprawą wycieku danych osobowych z Compala? Bo coś sprawa ucichła i nic sie nie dzieje, a jest so sprawa bardzo poważna. Czyżby "zamieciono aferę pod dywan"?

Kolo

Macie w piz.e wieksze toalety to chociaz wode bedziecie mieli zimna :-) ciekawe jak by panie daly rade przy jednym funkcjonalnym kibelku...

tttt
@Kolo

Wypowiedź na wysokim poziomie do tego bardzo poprawnie napisana heh

oth

może w męskim tak jest, ale w damskim niekoniecznie ... Chciałeś się dowartościować, ale niestety ci nie wyszło :< Przekręcanie na wodę ciepłą w kranie z 1 kurkiem jest wgl ciekawym zachowaniem :)

Kolo

A przekrecasz na wode ciepla? Bo widac ze chyba masz z tym problemy, woda leci goraca.

oth

nic nie wyremontowali, woda leci lodowata, kolejna z obietnic o ogrzewaniu jest niespełniona ...

Były technik RPL

Jestem na szczęście byłym pracownikiem RPLu tej firmy i nigdy bym nie wrócił za żadne obiecane pieniądze. W tej firmie dominuje jedna zasada dużo obiecywać z realizacją obietnic jest już ciężej. Odradzam również pracę na dziale RPL gdzie jest dużo cwaniactwa, podbierania płyt i gumowych uszu, a tzw lider wie o wszystkim ale nie reaguje bo to obniży jego pozycję w grupie. Najlepiej by było żeby kierownikiem RPLu był ktoś z zewnątrz. Wyremontowali kible ? Bo jak byłem jeszcze przed wakacjami to mieli dużo pretensji że wszyscy je niszczą.

Szczupak

Ludzie zawsze będą gadac koniec tematu. Zajmijcie się sobą.

TIA/EIA568b

Szczerze, cieszę się że odszedłem z firmy ;) Mimo iż zaproponowali mi przejście na niebieski fartuch. Mam lepszą pracę i zarabiam 2x tyle co w compalu, nie pracuję się charytatywnie. Radzę szukać bo praca jest i nie opłaca się marnować życia za taką stawkę. Co do infrastruktury sieciowej chłopaków od IT wyśmiałem już dawno za adresacje na masce na pełnych 24 bitach dla kilku tysięcy komputerów przechodzących codziennie przez linie. To i wyciek mnie nie dziwi :) PZDR KABELEK :D

Czarna wdowa z akwarium

Wole batony zjadać niż tu się udzielać.

Żałosny jesteś "Panie Zagadka".

Pan Zagadka

Mały Quiz-Zagadka związana bezpośrednio z naszą firmą. Kto to jest: "DWA GADY I CZARNA WDOWA W TERRARIUM." Odpowiedzi prosimy pisać w komentarzach. Pozdrawiamy. Miłego dnia. :)

ja ja ja odpowiem!
@Pan Zagadka

nikt nie chce zgadnąć to ja odpowiem - dwaj managerowie i leśniakowa w manager roomie. Zgadłem?

aja

No fakt od niedawna pracuję :p czyli chodzi o tego ar.a.ba ? Czy jest tam jeszcze ktoś inny czekoladopodobny ? :)

@aja

ha! ha! Ha! jaki Arab? Polak w 100% Taki w okularach. Około 37 lat. Od około 2 lat żonaty. Interesuje się najmłodszymi dziewczynami u nas pracującymi. Przeprowadza z nimi bardzo szczegółowe wywiady. Pracuje na RPL Della :)

bobek monster
@aja

Wedel to on nie jest. Arabem też nie. Jego compalowy pseudonim pochodzący od nazwy pewnego wyrobu cukierniczego pochodzi od krążącej po Compalu pewnej legendy na jego temat.

aja

Który to ten Pan czekoladopodobny ?

No nie wierzę! :)
@aja

Naprawdę nie znasz wyroba cukierniczego z RPL??? Przecież tu w Compalu każdy go zna! Pewnie jestes białym fartuchem pracującym od niedawna.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal