Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Tralalala

Pozdrawiam Krzyśka który nie lubi nikogo i każdego wypierdziela xd.Zapomnialem niebieski fartuch...

Trolololo
@Tralalala

Masz racje

bajlo

plyty eco to sa dla wybranych!! neiejaka panna lidka napier*ala po kilkadziesiat plyt a inni musza sie ku*wa prosic ..co co ma byc za syf!!!!

Jhhjjh
@bajlo

Raczej dla damy która przychodzi na 9

Jhhjjh

Czyżby to pisała dziewczyna Pana ochroniarza bo sama robi Eco???

rislo

Aaz dla niej (usunięte przez administratora) zawsze sie znajda.sami z lini jej boksy przynoszą chociaż ma kilka kolo siebie. W raport sobie można zobaczyć to my musimy(usunięte przez administratora) jedynki a ona eco po kilkadziesiąt i jak wraca z lini to głupie miny robi cwaniara.

rislo

Tu jest mowa o Lidce.widac jak się idzie na wode ze ona kur*wa ma zawsze co robic.w klatce jej przechowują i w raportach później widac.

Nope
@rislo

Widać pani bramkarz chyba skoczyło ciśnienie hahahaha

Cukierek

A dlaczego nic nie mowicie o Mici.pracuja tam2ladne dziewczyny .ale one sa na zmianie AKM

tester
@Cukierek

no sa to je podrywajcie a wy tylko tu o linii rozmawiacie albo rpl

Kkkkkkkk
@Cukierek

O które dokładnie Ci chodzi?

L

ale was ona boli, a na codzien kazdy sie usmiecha do niej

gggg
@L

Dobra, teraz o dredzie a nie o niej.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Adsfghjkl

Ciekawe o ktorego Lysego z Brazzers pytasz? Bylo ich w końcu kilku hahaha

OTH_TD

A ten ochroniarz z dredami ma kogoś?

fartuszek
@OTH_TD

A to ktoś tu poluje na dreda? ;)

Hihi
@fartuszek

Już jest upolowany przez Panią z Lini :)

fartuszek
@Hihi

To zajęty, to już ktoś go nie poderwie :>

Zielony

Wiesz nigdy nie pracowałem jeszcze z taką patologią jaka jest w tej firmie: 1) Czy ktoś normalny smaruje gównem ścianę w toalecie ? 2) Kradzieże w szafkach... 3) Świeżb... 4) Brak ciepłej wody w męskiej toalecie... 5) Brak klimatyzacji latem... 6) Zimą, brak ogrzewania 7) Obrabianie (usunięte przez administratora) każdemu za plecami 8) Wyciek danych wrażliwych 9) Mobbing W cale bym się nie zdziwił jak by tam też jakieś prostytutki pracowały ... Podsumowując większość zatrudnionych nie mówię że wszyscy żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka to najgorszy margines społeczny, patologia że szok...

asdd

A co się dzieje z Łysym z Brazers?

Jeci Tutek

No szkoda że DUDEK jednak do tej reprezentacji nie wszedł.....

copalowiec

ciekawe kiedy firma da 500+ dla zielonych

Compal worker

Bo znasz tylko dwóch niebieskich i więcej nikogo nie znasz, bo tylko siedzisz i lutujesz płyteczki na Repair-2 i nie wiesz że w naszej firmie oprócz RPL i linii testowych jest mnóstwo innych działów gdzie mają liderów, których nigdy na oczy nie widziałeś. nawet nie wiesz że nawet w HR maja lidera. Wielu byłych liderów poza RPL i liniami testowymi przewinęło się przez Compal i teraz mają dobre stanowiska w innych firmach.

Stary zielony

Ciekawe ;-) znam tylko dwóch niebieskich którym udało sie cos wiecej w życiu osiągnąć. Jeden był asystentem przez 3 miesiące -wczesniej robił repair 1 a zaczynał testując na linii Asusa, a drugi robił na magazynku, znacie kogoś jeszcze kto sie wybił ? Bo ja nie ...

jaaktozbyinny

To jak w każdej firmie z tymi ukladami. Nie mogę się zgodzić, że wykształcenie coś zmienia. Gdyby zmieniało to pewna dwójka z ASISa nigdy nie zostałaby niebieskimi ;)

asdd

A kto to??

Raczej chodzilo o dominisi pieknisi tol i tego drugiego typka co siedzieli kiedys na linii i probowali naprawiac plytki i robic biosy. Ale probowali to slowo zbyt delikatne

jaaktozbyinny

Skończcie szkołę to też zostaniecie niebieskimi? To sa jakieś żarty czy co? Niebieskim zostaje ten, który najdłużej ma zielony fartuch. Nie powiesz mi chyba, że po psychologii czy pedagogice ma się tak zaawansowane wykształcenie, by zostać niebieskim. Zejdź na ziemie.

Laila
@jaaktozbyinny

Dobrze gadasz..ale też nie jest tak do końca...układy... układziki...powiązania rodzinno - towarzyskie też swoje robią ;) Ale co tu dyskutować...tak jest w prawie każdej firmie :P

kurczaczekzlinii
@jaaktozbyinny

Co Pan gadasz! niebieskim zostaje ten ktory najlepiej podpierdziela i jest najwiekszym chamem. mowi Ci to byly niebieski.

Compal worker

No ale co? Potrzebujesz skierowania czy jak? Zgłoś się do nas, to postaramy załatwic ci rozszerzone badania okresowe jak chcesz.

Ja Cezar
@Compal worker

Kończ Waść...wstydu oszczędź

Compal worker

(usunięte przez administratora)Skończcie szkołę to też zostaniecie niebieskimi. Wielu niebieskich którzy odeszli z Compala aktualnie robi karierę na dosyć wysokich stanowiskach w lepszych firmach. A wy zostaliście przyjęci na linie do Compala tylko i wyłącznie dzięki temu, że w naszej firmie nie ma żadnej selekcji, tylko biorą wszystkich jak leci i to was by nie zatrudnili w jakiejkolwiek lepszej firmie. Gdyby nie Compal to byście nadal siedzieli na zasiłku albo kasie z MOPSu i palili kiepy zebrane z przystanków MPK, więc mie mądrujcie się tak, bo w każdy poniedziałek jest dostawa nowych pracowników i w każdej chwili możecie zostać wymienieni na innych.

Ja Cezar
@Compal worker

Psychiatrzy naprawdę pomogą...nie ma co się wstydzić

klapeczkichoineczki

compal... miejsce gdzie twoim kierownikiem jest osoba ktora nie umie pisac, liczyc.. podobnie jest wyzej. nawet swiadectwa pracy nie potrafia wydac

Zielony

Jak zielony fartuch przechodzi na niebieski to czuje sie jakby Boga za rękę złapał ;-) czuje ze cos w życiu osiagnął a to (usunięte przez administratora) prawda :-p - świadczy tylko o braku ambicji

żółty fartuch
@Zielony

Doświadczyłeś tego? Przez jaki czas nosiłeś niebieski fartuch? Bo widzę, że doświadczenie masz spore w tej kwestii :)

Ktos

Niebieskie fartuchy, wy sie nie nadajecie nawet do obsługi kasy w biedronce, w normalnej firmie żaden z was by nie dostał pracy na takim stanowisku, ba nikt by was w normalnej firmie nie zatrudnił ... Hahaha

Compal worker

Gościu! Takie teksty to do swoich kumli z linii kieruj, a nie do ludzi znacznie wyżej nad tobą! Nie mądruj się tak, bo nie po to cię tu zatrudniliśmy, zebyś miał co włożyć do swojej brudnej lodówki. Potulnie robisz to co ci paluszkiem wskażemy i uważaj żeby konfrontacja z realnym światem ciebie mocno nie zdołowała jak będziesz w Urzędzie Pracy szukał roboty!

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal