Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Impreza compalowa

HEJ LUDZIE JAK TO Z TĄ IMPREZOWA COMPALOWA KIEDY ONA W KONCU MA SIE ODBYC BO NA TYCH ZEBRANIACH TAK MOWILI CZERWIEC CZERWIEC A TUTAJ JUZ SIERPIEN I CO?

Siemiński-kutasiński Compalowy leszcz

Jaki w Compalu, taki na GoWorku. Prostak i cham.

Rpl.

Rozkazuj swojemu chłopakowi ''gościu'' .

Rpl.

Człowieku , gdyby Lidka się tu udzielała to inaczej troche by z wami pojechała , po prostu nienawidze takich zawistnych wrednych zwierząt jak wy .

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
jaaktozbyinny

Ojej, Mariuszkowi skończy się nielimitowany dostęp do aparatów? Bidulek. A kto to ma go zastąpić?

Rpl.

Wygrywa silniejszy , każdy orze jak może a geny tutaj nic nie zmieniają.

lalala

Jestem za! Niech kartofel zarabia na życie jak jej stary-cygan, rzympoląc na harmonii w tramwajach i autobusach, albo żebrząc na ulicy, ewentualnie jako wróżka-cyganka :) A nie będzie nam tu wycyganiać płyty na eco i komponenty do nich. :)

Dystans albo wszyscy umrzemy
@lalala

Podejdź i jej powiedz jej to w oczy pajacu, a nie anonimowo się wypowiadasz. Miej odwagę taka jak tutaj.

Sexnarkoman

Ta brudna dzielnica Gdzie stara (usunięte przez administratora) przegniła

Kamil

Robert, jesteś najlepszy !!

Mikan

Nie mądre człeki..zero informacji o pracy w firmie,warunkach wynagrodzeniu i wielu innych ważnych rzeczach. Warunki pracy w Compal Europe: -Ogólny brud i kurz (na dodatek pracownicy muszą sprzątać na terenie hali) -Toaleta męska w opłakanym stanie ( u kobiet znacznie lepsze warunki) -Niewygodne stanowiska pracy na stanowiskach operatorów. -Ciągła próba kontrolowania pracowników(bramki wpuszczające na miejsce pracy; zapis wejścia i wyjścia ) -W lato upały..ciężko wytrzymać 8 godzin pracy.(klimatyzacja tylko na dziale BGA). -W zime poprawa warunków pracy. -Ciągły brak i sztukowanie części do testowania płyt głównych. -Brak szkoleń(Nie ma możliwości podnieść własnych umiejętności) -Ciągły nacisk na duzy output. -Niskie zarobki(pensja głodowa) Sytuacje jakie maja miejsce w pracy: -Mobbing -Groźby nagana i notą, lub zabieranie i tak już niskiej premii. -Podnoszenie głosu na pracowników. -Możliwość natrafiania na życzliwe osoby. Można stwierdzić,że pracy sama w sobie nie jest zła.Dla osoby zainteresowanej tematem praca może stać się czymś bardzo przyjemnym,co może owocować jedynie dobrymi osiągnięciami.Jeśli wyższa kadra umiała ,by szkolić lub wysyłała na szkolenia liderów poszczególnych działów ,praca była by przyjemnością.Ludzie są źle zarządzani,wręcz są zniechęcani do pracy. Co do samej firmy,jeśli poprawiono by organizacje,firma wiele by zyskała.. nie tylko płyty szybciej opuszczały ,by firmę,ale i wykształceni ludzie zabiegaliby o prace. Najgorsze jest wdrążanie przez firmę dziwnych pomysłów segregacji płyt...Obecny pomysł okazuje się już na stracie bezsensownym.

mitek
@Mikan

jak ktos lubi siedziec na lini i testowac to moze sonei przyjsc przyjma go na pewno bo kazdego przyjmuja.ogolnei luz

linka
@mitek

tylko jest bardzo goraco.nie ma klimatyzacji wiec przy temperaturach takich jak sa teraz jest dosc ciezko wytrzymac . na linii praca jest spokojna. siedzisz testujesz.dla osob ktore lubia monotonie bo jest dosc monotonna bo ciagle robisz to samo..

Devoll
@Mikan

Popieram a co do liderów to Im by się przydały najpierw szkolenia a potem pracownikom Bo on sami nie wiedza chyba co się dzieje na hali albo udają by tylko zlać temat i siedzieć nosami w telefonie i przeglądać sobie Samochody lub Mieszkania.

Klepi
@Devoll

Devoll czy Ty czasem Nie znasz pana klepacza? Bo podobny styl wypowiedzi

Waldus

Mi sie troche tęskni za Compalem, brakuje mi takiej luźnej bezstresowej pracy która nie meczy psychicznie ale cos kosztem czegoś, 5000 zł netto za siedzenie na tyłku i nic nierobonie nikt nieda.

Nazi

No lesb tu nie brakuje haha. Jedna na asisie druga w biurze. Trzy na Lini. Macanki i buziaki. Brak profesjonalizmu i kurwidołek

A31

To nie (usunięte przez administratora) "źle traktowali" tylko była traktowana normalnie, a że wydaje się jej że jest księżniczką która należy traktować nadzwyczajnie to każde normalne traktowanie to dla niej "złe traktowanie". Gdyby chłopaki inwestowali w nią pieniądze to by była zadowolona. Compalowa ladacznica.

dziki

no to jak się szykuje na jego stołek to chyba będzie musiał sobie odpowiednio zasłużyć u karoldzilli :P nie od dziś wiadomo, że jak szykuje się jakiś stołem do obsadzenia to KArodzilla pcha tam swojego człowieka :) tak było ostatnio na asisi, na górze i na magazynie. Nepotyzm jaki panuje w tej firmie można chyba tyko porównać do działań w podobnej sferze polskich polityków!!!!!

mmmmm
@dziki

a kto to KArodzilla?

yeti

a ten mariusz z asisa ten kierownik to ma odejsc podobno......? bo ten z gury co tych płyt lutowac mysli ze umie a nie sie na jego stolek szykuje!!!! u karolinki pizdzinki przesiaduje dnie cale!!

SmiacSieChce
@yeti

Czlowieku naucz sie najpierw swojego ojczystego jezyka a pozniej oceniaj innych????

jaskółka

Compal Europe - witamy w kurwidole! Chcesz się czego s dowiedzie c o tej firmie, proszę bardzo: wyzysk, bród, smród, brak motywacji do tego by wstać każdego ranka i babrać się w tym gównie. Zapewniam, że wystarczy przejść się do ubikacji obok Della, polecam zwłaszcza zwiedzającym pierwszy raz ten zakład pracy.

Dellowski
@jaskółka

co do ubikacji to teraz i tak nie jest tak źle bo przynajmniej teraz kabiny nie są wysmarowane gównem tak jak miało to kiedyś miejsce. czasami mam wrażenie że pracuje tu z jakimiś zwierzętami które tylko umieją nasrać pod siebie i nic więcej. Najniższa krajowa i najgorsze warunki to jest właśnie Compal w całej okazałości.

nuno
@Dellowski

kiedys bylo duzo gorzej .teraz to jest w miare w porownaniu co kiedys :)

net

Jestem poważny i Karolina O niech tak zyje jak chce ale słyszałem bo opowiadala jak Siemin**** zle ją traktował i sie żaliła.

tejla
@net

Po nim to widac ze zarozumialy. Na fajce wystarczy popatrzeć z boku ze wygląda jak cyniczny ken.

anonimowa
@net

Siemin**** wiekszoscc tak traktuje..jak pozyczyl kiedys od kolezanki Kamili komputer a gdy ta przyszla do pracy chciala go odebrac na swoje miejsce o14 to tak wyjechal na nia z ryjem ze pol lrpl slyszalo go. margines, ..

Ciuciu
@anonimowa

Kamila jest (usunięte przez administratora) Najlepsza laska na RPlu. Zabawna ładna i mądra :) Więcej takich ludzi!!!!!

No tak

Widać że niektórzy już pierwszego dnia pracy maja miejsce parkingowe. Wy tu się rozpisujecie o ludziach z linii a czas najwyższy porozmawiać o ludziach siedzących wyżej.

Żółty
@No tak

Kogo dokładnie masz na myśli?

Edyta

Możecie konkretniej opisać sytuacje, o której dyskutujecie? Dokładniejszy opis pomoże w zrozumieniu wątku rownież przez osoby trzecie, czyli osoby zainteresowane ofertami pracy w firmie.

lalala

A czy kartofel po cygańsku też zostanie przesadzony? Np. blisku magazynku żeby miała blisko po komponenty na ECO? Kto z was chciałby miec kartofla posadzonego obok siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal