Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Defacto

Najpierw matura a potem rządzenie. Zachęcam do korzystania z mózgu.

Matura
@Defacto

A który lider czy zastępca lidera nie ma matury? Sprawdzałeś dokładnie wszystkich świadectwa, że masz takie informacje?

Technicy to leszcze
@Matura

Lutowac mozna sie nauczyc w miesiac ... wiec faktycznie wyczyn ze szok, dodatkowo nie diagnozujecie plyt bo bios wymienic umie kazdy lub na pale wynienic komponent, tacy z was zajebisci technicy ze nie pograficie naprawic plyty przez pol roku ...

Matura
@Technicy to leszcze

Jaki to ma związek z moim pytaniem? Wrzucasz na kogoś, że nie ma matury, więc Ty pewnie masz, ale jakoś problemy z czytaniem ze zrozumieniem również się pojawiają. Nie rozumiem w takim razie czemu tak bardzo się upierasz przy tym, że matura tutaj jest najważniejsza :)

czlowiek

A co mozna sie spodziewac po dzieciach w niebieskich fartuchach, ktorzy dostali troche wladzy? Siedza patrza w telefony i plotkuja, w koncu prawie wszyscy liderzy lub "zastepcy zastepcy" sie dobrze znaja, nawet jezdza ze soba na wakacje. Nie oczekujcie wiec od nich "cudów". Firmy nie stac na prawdziwych liderow, dzieci zrobia to taniej.

Devoll
@czlowiek

Dokładnie tak ;) a potem są pretensje i tak do ludzi ze nie robią planu dziennego i tygodniowego a oni nic nie zrobi by było "lepiej" powiedzą co maja powiedzieć i odklepane ;]

Deluś

Co by nie było to jest wesoło :-) fajnie popatrzeć jak nagle wszyscy z Lenovo do pracy się wzięli bo strach do tyłkow zajrzał :-)

RPL

@statarpl Wiemy co piszemy, a ty chyba jesteś albo byłym pracownikiem, albo słabo kumatym. Więc wyjasnię ci to: Jak już napisałem w pierwszym swoim poście Lenovo rezygnuje z naszych usług z powodu nie wywiązywania sie z umowy. Będziemy musieli zwrócić wszystkie nienaprawione płyty które zalegają w Compalu. Za każdy nienaprawiony zwracany egzemplarz firma będzie placiła karę wynoszącą tyle co nowa płyta, dlatego jest akcja naprawy tego co zalega aby wypchnąć jak najwięcej naprawionych płyt Lenovo, a więc odesłać jak najmniej nienaprawionych, dzięki temu kara będzie niższa, a płyt Lenovo jest ogromna liczba. P.S. Tak, pisze to ta sama osoba.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
OTH

Generalnie to teraz to już nie wiadomo, Medion przyjechał, płyty będę testowane. Liderstwo rozkłada ręce bo tak na prawdę nie zna powodu dlaczego nic nie jest cofnięte,albo wiedzą i nie chcą mówić. Może tak naprawdę to wielkie kłamstwo z ich strony, żeby człowiek jeszcze więcej passów robił i wypuszczał płyt z firmy. A ludzie się boją, że stracą pracę tak łatwą za takie pieniądze. Później Manager powie, że jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej to target pójdzie do góry. Polityka Compala bo Ty będziesz (usunięte przez administratora) jeszcze więcej i dostaniesz takie same pieniądze. Plotek jest w naszej firmie zbyt wiele, może to kolejna z nich

upadek

Lenowo nie odjedzie Compal na to nie pozwoli bo by upadli .... sam Medion i cos tam ma sie wycofac na jakis czas

statarpl

no to jak, macie wypychac wiecej lenovo bo biznes sie kreci czy straciliscie klienta lenovo? sami juz nie wiecie co piszecie... i podpisane rpl za kazdym razem, to chyba ta sama osoba

RPL

Dzisiaj mieliśmy małe zebranko z managerem i pastorem na którym zaoferowano nam nadgodziny z płytami Lenovo i LCFC, żeby wypchnąć jak najwięcej, oczywiście trzeba zrobić 20 procent więcej niż na standardowych nasgodzinach. Czy chętni do ratowania firmy zapisali się na nadgodziny? :)

RPL

Czy ktoś beknię za porażkę Lenovo i LCFC? A czy ktoś kiedyś beknął za porażkę projektu dekoderów? To miał być długofalowy projekt i wielkie pieniądze dla Compala! Pamiętacie, jak zatrudniono ludzi prosto z ulicy i bez żadnego szkolenia od razu dano im lutować dekodery? - i też wyszła z tego katastrofa i kary do zapłaty zleceniodawcy, a osoba za to odpowiedzialna awansowała z lidera na managera :D Oczywiście, że chodzi o K. Leśniak. :D W tej firmie nic nigdy nie może się udać! Aż dziwię się, że Dell tak długo się u nas trzyma, bo jak on zrezygnuje to pozostaną nam tylko rupiecie z Bizcomu, ale z tego to się raczej firma nie utrzyma. Kiedyś po firmie krążyła plotka, że niby to dzieki Lenovo nasza firma się jeszcze trzyma.

rpl
@RPL

To nie plotka, to rzeczywistość.

Mario

Prawidlowo, zamknac ten (usunięte przez administratora) i spokoj a do tego jeszcze sanepid naslac zebym im kare dowalil !

Linia

To oznacza tyle ze trzeba zwolnić kilku techników którzy nie maja bladego pojęcia o naprawie płyt ... Pracownikow na linii nigdy za mało ...

zadowolony

Kogo obstawiacie ???

b

uuu to ktos beknie za porazke lenovo, glowy sie potoczą :)

RPL

Compal upada a wy tutaj o rekrutacji. W piątek mieliśmy zebranie na którym dowiedzieliśmy się że Lenovo całkowicie rezygnuje z naszych usług serwisowych i zabiera wszystkie nienaprawione płyty. W dodatku Compal będzie płacił karę za nie wywiązanie się z usług w terminie - za każdy egzemplarz nienaprawionej płyty nasza firma zapłaci w wysokości jej wartości rynkowej (nowej sztuki). Do tego jeszcze LCFC wstrzymuję dostawę płyt do naprawy. Lenovo + LCFC to całkiem spora liczba płyt do naprawy. Co to oznacza? A no to że najprawdopodobniej rekrutacja zostanie całkowicie wsztrzymana oraz to że prawdopodobnie spora liczba pracowników może zostać zwolniona. Oczywiście dotknie to w pierwszej kolejności pracowników agencyjnych. Nie dość że nasza firma nie zarobi żadnych pieniędzy to jeszcze zapłaci ogromna karę więc zwolnienia są nieuniknione bo nie będzie pieniędzy na pensję.

lalala

Chłoptasiu! Pajac to cię zrobił! Takie teksty do do swoich koleżków! A co do odwagi - owszem, podszedłbym, ale jestem bardzo nadpobudliwy, a dokładniej mam zdiagnozowaną nerwicę. Kartofel móglby dostac z otwartej dłoni, mimo że to płeć przeciwna. Już mam jedne zawiasy za pobicie, więc nie będę ryzykował.

Katarzyna się pewnie cieszy

Kto gra jutro w WOW'a?

pytanie o prace

A kiedy są przyjęcia????

comp

Trzeba przyjechac do agencji pracy bo w zaleznosci od stanowiska podstawa moze byc rozna.

Jaka płaca

nowonowo
@Jaka płaca

Jaka płaca 2017-08-03 08:22 Hej jakie są zarobki bo znajomy siw zastanawia nad złożeniem papierów.najnizsza czy coś ponad to? Jaka praca coś więcej wlasnie jak to jest ????

pracus
@nowonowo

Zaczynasz od najniższej wiec bez szału oraz chętnie nie chcą dawać podwyżek ... Praca na lini nuda jak nie wiem co prosa sprawa... na rpl lepiej z tym ze możesz szybciej coś więcej dostac niz ta marna podstawe ,chodz praca trudniejsza i bardziej manualna .

rekrutacja

Mam pytanie odnośnie pracy.czy zatrudnia sie bezpośrednio przez firmę? Jak to wygląda i jaka umowa jest od pierwszej? Czy przez agencje pracy i jaką? Stanowisko operator.

compal
@rekrutacja

Najczęściej zatrudnia agencja pracy fenix.pravujac około roku jest szansa przejścia na firmę.noe zawsze jest to rok.czasem krócej. Umowa o pracę tymczasową na pełen etat.to tak mniej więcej. Gdy przyjdziesz na rozmowę do agencji to na pewno dowiesz się szczegółów więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal