Opinie o Koncept www.konceptcis.pl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Koncept www.konceptcis.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Koncept www.konceptcis.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koncept www.konceptcis.pl w Łódź

weronika Nowy wpis

Młodszy specjalista ds. sprzedaży oprogramowania gastronomicznego / hotelowego jets teraz u nich poszukiwany z tego co mi się wydaje.

Byl sobie tam Pan Nowy wpis

Chyba ludzie firmy pomyliliscie jaki pakiet socialny jaki multisport. Nie ma tam czegoś takiego. Nic nie ma . I godziny pracy ....

Restaurator Nowy wpis

Potwierdzam ludzie sympatyczni i z firmą współpracuje się bardzo dobrze. Od kilku lat te same osoby prowadzące co też jest plusem. Program bez zarzutów.

Res bistro Nowy wpis

Nie wiem jak tam się pracuje ale ten program do restauracji mają świetny pracowalem na innym i jest tragiczny a ten naprawdę jest fajny a co do ludzi rozmawiamy i są naprawdę mili w porządku.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Koncept www.konceptcis.pl? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Abb

Prawda oferuje pracę dla ludzi zaczynających prace . Jednak z tego co wiem nie ma tam szkoleń w ogóle. Przychodzisz i pracujesz.

On był serwisantem

Jakie benefity jakie szkolenia ? Zero czego kolwiek . Daj sobie spokój . Firma nie ogarnięta dziwię się że ktoś tam pracuje a ona istnieje .

Tomas
@On był serwisantem

Czytając Twój wpis widzę, że na szkolenie z ortografii raczej Cię nie wysłali. Jak taki sam poziom wiedzy w zakresie IT to może uznali, że nie warto Cię szkolić :):):)

on

Byłem na rozmowie . Pan który wygląda na mało zainteresowany firma Pani która zadaje pytanie z doświadczeń swoich rozmów . Tragedia .... naprawdę to wszystko mało profesjonalne wiec ogólnie przestrzegam

aj al dl do

Masz racje . To cala prawda o firmie.

Moderator

Nick(login) a konto/adres IP to dwie różne rzeczy drodzy Państwo. Nicki nie są pilnowane.

Zarzad

Niestety dla ludzi ktorzy potrafia spozniac sie czy nie przyjsc do pracy, nie zabezpieczyc danych klientowi, konfigurowac router 3 dni oraz takich na których wplywaja skargi - w tym zespole nie bedzie miejsca (zwykla ekonomia i troska o dobro Klienta) i nawet jednego zeta. Zety ida w parze z wiedza a nie statystowaniem. Jak widac szansa (pol roku to i tak stanowczo za dlugo) takim osoba ktore ukrywaja dyscyplinarne swiadectwa - i gdzie poprzedni pracodawca mowi - ten Pan ja go nie chce znac - tez nie poplaca. Co tam, pewnie poprzedni pracodawcy tez byli zli. Oby kazdy kolejny nie przekazywal podobnego zdania bo kazda firma dzis jest jutro nie a papiery i opinia o fachowosci zostaje. Czasem warto sie swoja kariera i osiagnieciami pochwalic najpierw i popatrzec na siebie zanim nabedziemy "prawo" oceny. Ludzie dorosli umieja sie spotkac i porozmawiac nikt przeciez nikogo nie trzyma. Ale rozmawiac trzeba umiec a nie uciakac. Bedzie stosowny czas i szansa do wygadania sie. A wiedze powinien miec pracownik. Szef zapewnia miejsce pracy i pieniadze gwoli scislosci i nie musi znac sie na wszystkim skoro ta wiedza techniczna przerasta nawet "informatyka" a do tego porownuje sie z ekonomista/prawnikiem. Milego dnia życzę Panu i mniej flustracji bo zdrowia szkoda. p.s wiecej nie mam zamiaru zabierac glosu w dziecinadzie na tym poziomie. Niech kazdy sobie interpretuje reszte wedlug uznania. Problem w tym, że jedna sfrustrowana osoba zniżająca się do takiej formy może pisać tutaj z nudow setki wiadomosci pod roznymi nickami z jednego adresu.

Xavier

Pracuję tu kilka lat. Liczy się uczciwe podejście w dwie strony i to sobie cenię. Jak coś trzeba omówić siadamy i rozmawiamy dlatego nie rozumiem pewnych dyskusji na forum. Głos zabrałem bo firma to ludzie i też ja. Tym bardziej, że jak wszędzie przewinęło się też kilka osób którym zwyczajnie brakowało umiejętności czy chęci pracy pod kątem spóźnień itp. Ze swojej strony polecam i zapraszam

Adrian Z.

Dokładnie przecież można złożyć zobaczyć i pogadać. Wiadomo, że nikt tu obiektywnie się nie wypowie. Tak jak we wszystkim najwięcej będzie mówił ten co ma coś na sumieniu i mało robi a więcej gada. Czy taka opinia będzie miarodajna i po co prać brudy w necie. Tak jak w życiu jednemu się coś podoba innemu nie. Się nie podoba to się zmienia. Nikt przecież z nas nie napisze tutaj o swoich wpadkach tylko o tym jaki to jest dobry a inni źli :) Byle by każdy kolejny i poprzedni nie był tak samo zły :) Tu powinna być historia wpisów i adresy IP do weryfikacji a nie na prośbę wtedy ocena byłaby bliższa prawdy :) A tak czasem można się pośmiać i tyle :)

kolega kolegi

To skaładaj ja tylko powiedziałem co wiem bo widziałem ogłoszenie. I sam chcialem złożyć zobaczyć czy coś może się zmieniło .

Szukający pracy

Tak sobie czytam i powiem tak ja w każdej pracy staram się być oddanym temu co robię. Dla firmy też ale i dla siebie. "Kasa" to nie wszystko. Kolego kolegi dobry z Ciebie chłopak jak tak śledzisz losy kariery i aktualnej i poprzedniej swojego kolegi. Mniemam że pisze to osoba która sama pracowała a kryje się pod czymś takim. Wiesz kolego pracowałem z ludźmi po studiach i powiem Ci że to nie wszystko. Ludzie z doświadczeniem tracili dane jak początkujący w fachu. Lata, jak to nazywasz doświadczenia też nie wiele dają jak jedyna skala oceny to "kasa" i „być w pracy”. Jak ktoś ma wiedzę będzie ją miał i pewnie bez upominania bo o dobrego pracownika się walczy. Tym bardziej w usługach. Ja jestem zdania jak poprzednik wyżej że siedzenie po godzinach to nie zawsze wymóg ale głównie brak wiedzy i szukanie rozwiązań. Za to oczekujesz, że ktoś przyjdzie i da kasę ? Pracowałem w korporacji i powiem tak - cenię sobie jak moja praca ma na coś wpływ i mogę robić to co lubię. Stąd złożę CV bo wolę to niż dofinansowane koncerny które sypią kasę bo mają ulgi i niszczą gospodarkę kraju. Wtedy nikt Ci nie da kasy mimo szczerych chęci. Mogę coś o tym powiedzieć bo też teraz chwilę miałem działalność. Niestety Klienci płacą grosze bo przyjdzie taki kolega kolegi i zrobi za 10zł a sam robiąc to samo u kogoś chciałby tysiące. Do tego problem z płaceniem na czas. Nie usprawiedliwiam ani nie oskarżam nikogo ale zawsze oceniając trzeba spoglądać szerzej i obiektywnie. A jak coś jest na rzeczy porozmawiać lub zmienić a nie kryć się za osłoną internetu bo to też tak słabo świadczy o kimś. Zawsze też można jak ja spróbować sił samemu i wtedy pogląd się zmienia. Powodzenia wszystkim

kolega kolegi

Kolega ma doświadczenie duże i nie jest chłopcem po studiach ledwo co . I tu nie chodzi o podwyżki tylko masz telefon i masz być non stop w gotowości . Kolega mi mówił ze on nie miał czasu na nic bo albo w pracy albo na telefonie non stop bo szef mu kazał nagle w sobote gdzieś jechać . Tam motto szefa jest w 100% oddany pracy i szefowi . On ma nową pracę od 2 lat i jest zadowolony ma kasę i jak pracuje coś więcej dostaje kasę.

bezstronny

Dlaczego każdy pisze tylko ile powinien zarabiać a nikt nie pochwali się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem realnie posiadanymi. Przecież każdej firmie musi się opłacać zatrudnianie osób w przełożeniu na zarobki. Być w pracy to nie wszystko. Dobry fachowiec zrobi czasem swoją robotę kilka razy szybciej i bez pracy po godzinach a zarobi więcej.

kolega kolegi

Owszem ale kolega pracował tam nie miał życia od 7 do XX w pracy nie wiadomo do której a kasa powiedział ze za to ze on non stop jest w pracy powinien dostać chociaż 3000 a zarząd nic. Pensja plus 300zł premii i juz Najczęściej .

uczciwy

to pisza sami by ratowac (usunięte przez administratora) i robic propagande. moja opinia pracownika sie pojawi osobno.

Patek

Fajny zespol i ciekawe projekty

olewb

Firma KONCEPT Sp. z o.o. jest znanym i wysoko cenionym integratorem systemów świadczącym kompleksowe usługi informatyczne, przygotowującym na życzenie Klienta indywidualne rozwiązania, w których sprzęt komputerowy i peryferyjny, sieć komputerowa i oprogramowanie stanowią jedną spójną całość.Oferta skierowana jest do tych firm i instytucji, które chcą wkroczyć na drogę komputeryzacji, jak i dla tych, które pragną unowocześnić i rozwinąć istniejące rozwiązania.

Zostaw merytoryczną opinię o Koncept www.konceptcis.pl - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koncept www.konceptcis.pl?

Kandydaci do pracy w Koncept www.konceptcis.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koncept www.konceptcis.pl