Opinie o Inteca Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inteca Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inteca Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inteca Sp. z o.o. w Wrocław

Mich

I'm considering applying for the Front-End Engineer position (Angular). What is the salary range for that position in Inteca? Thank you in advance!

@Mich

It depends on your experience and qualifications, so the salary range is wide, for example in B2B from 10 to 16 thousand.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Inteca Sp. z o.o.?

Sylwia

proszę o rozwinięcie tego pytania.

Agnieszka

Pracuję w tej firmie już długo i nie mogę się zgodzić z opinią pana "Nie" :) Chętnych do udzielenia pomocy w Inteca nie brakuje, niektórym po prostu bardzo trudno przychodzi o nią poprosić. Nie wiem czy to ze wstydu, że czegoś się nie wie, czy z jakiegoś innego powodu.. Tak czy siak nie wiedzieć to nie wstyd. Mnie się w Inteca pracuje dobrze - na pomoc zawsze mogę liczyć, mogę się tutaj rozwijać, współpracować z fajnymi, merytorycznymi ludźmi, zdobywać doświadczenie w projektach realizowanych w różnych technologiach - pracy nie brakuje. Jeśli nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, jesteś odpowiedzialny i komunikatywny, to wydaje mi się, że odnajdziesz się u nas bez problemu :)

Nie
@Agnieszka

Czytam i nie wieżę :D Z perspektywy kogo piszesz? Zwykłego pracownika? Chyba raczej nie... "Chętnych do udzielenia pomocy w Inteca nie brakuje, niektórym po prostu bardzo trudno przychodzi o nią poprosić" - ok udzielam pomocy: idź i sprawdź w książkach, teraz nie mam dla Ciebie czasu aby Tobie pomóc - to jest pomoc? "pracy nie brakuje" - to prawda - praca po godzinach i zabierania jej do domu również nie brakuje "Jeśli nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole" - w zespole? W zespole gdzie każdy patrzy na swoje zadania i jak zrealizować tylko i wyłącznie swoje podwórko? Czy zespole, który martwi się tylko o swoją bramkę? "Komunikatywny" - na zasadzie mówienia 'nie mam czasu' to racja, idealnie się odnajdzie

Agnieszka
@Nie

Tak, pracownika, zakładam, że skoro pracowałeś u nas w firmie, to wiesz kim jestem :) Pierwsze słyszę o tym, żeby ktoś u nas musiał brać pracę do domu, no chyba, że sam wiesz, że się nie wyrabiasz i chcesz nadgonić :) Nie będę wchodzić w dyskusje, które nie prowadzą donikąd :) Ludzie tutaj pracują po kilka lat i są zadowoleni. Przykro mi, że się nie sprawdziłeś :) Albo nie, nie jest mi przykro :) P. S. Nie musisz wieżyć, wystarczy wierzyć ;)

Klient
@Agnieszka

Co to znaczy, że si ę nie wyrabiasz i bierzesz pracę do domu? Czy praca jest źle estymowana?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Inteca Sp. z o.o.?

Sylwia

A możesz skonkretyzować pytanie? Co Cię najbardziej interesuje?

rozmowa telefoniczna z rekruterką, rozmowa techniczna, feedback, oferta

Dużo pytań o doświadczenie i jak sobie radziłem z czymś, czyli praktyczne, duzo info o projekcie i obecnych trudnościach więc wchodząc do firmy dokładnie wiedziałem czego mogę się spodziewać.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bogdan

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kierownika marketingu B2B. Wiecie może jak duży jest dział marketingu? Ciekawe projekty? Jakie stawki proponują? Czy są po prostu fair play?

Karol

Czy firma oferuje benefity dla pracowników?

Czesław
@Karol

Też miałem zamiar zadać takie pytanie. Poza tym chciałem dowiedzieć się jaka panuje atmosfera i jakie są warunki zatrudnienia. Znajdzie się ktoś z pracowników, kto odpowie na te pytania? Byłoby to bardzo użyteczne dla kandydatów.

@Karol

Tak mamy benefity: Karta Multisport dla sportowców ;-), Korzystamy z prywatnej opieki medycznej Luxmed Mamy dobrze zaopatrzoną kuchnię: kawa , herbata, woda, mleko, Są też przekąski i świeże owoce Przyjemny chillout room z xboxem Organizujemy Pizza Days co miesiąc gdzie spotykamy się z zarządem, który opowiada nam co przed nami, jak idą rozmowy z naszymi przyszłymi lub obecnymi Klientami Wspólnie bawimy się na wyjściach i wyjazdach integracyjnych.

@Czesław

Tak jak odpisałam wcześniej, po 3 miesiącznym okresie próbnym, można otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o atmosferę to jesteśmy mała firmą ( około 30 osób), pracujemy głównie na open space, w małych zespołach, więc atmosfera nie jest korporacyjna. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą, szukania informacji u innych, zależy nam na tym, aby ułatwiać sobie pracę i optymalizować swoje działania. Aby tak się działo atmosfera musi być raczej dobra.

Julia
@Sylwia

To miłe, że udzielasz informacji o warunkach, jakie macie w Inteca. Przeglądałam aktualną ofertę pracy na stanowisku analityk biznesowo-systemowy i zaciekawiła mnie kwestia wynagrodzenia. Rozumiem, że jest uzależnione od doświadczenia kandydata, ale chciałabym wiedzieć, o jakiej stawce minimalnie może być mowa. Będę wdzięczna, jeśli podzielisz się wiedzą w tej kwestii.

@Julia

Cześć Julia My opieramy się na stawkach rynkowych i np zgodnie z raportem Pracuj.pl taki zakres pensji jest od 5 do 10 tyś jako średnia na rynku. Skrajne widełki to 4 i 13 tyś. Mamy po dwie kategorie w poziomach junior, regular, senior. Ostatni najwyższy poziom to Business Architect i często te stawki już są wyższe. REszta to negocjacje: rodzaj umowy, kwalifikacje, potencjał, stanowisko w firmie np czy teamleader itp. Mam nadzieję, że pomogłam:-) Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Inteca Sp. z o.o.?

Sylwia

Nawet po trzech miesiącach czyli okresie próbnym.

Gizmo

Nauczcie sie co to jest zarządzanie!

Bolo

Dobra firma, dobry pracodawca ale wiadomo dla tych którzy dobrze pracują!!

Nie

Brak zarządzania, brak atmosfery. Każdy patrzy tylko na siebie i swoje zadania - zero pomocy...nie dajcie sie zwieść obietnicom i zapewnieniom

Maciej

Od długiego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Może firma Inteca zmieniła swoją nazwę? Może są na forum obecni lub byli pracownicy tej firmy i chcieliby napisać o niej kilka zdań? Czy odpowiadają Wam warunki pracy? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

admin

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Inteca Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Inteca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inteca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inteca Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inteca Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inteca Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inteca Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Kościuszki 14
    50-038 Wrocław