Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

Jakiś czas pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolona wiadomo jeśli ktoś daje wszystko od siebie dostaje w zamian to samo . Jeśli się chce i nie siedzi się z głową w chmurkach da się zarobić ale trzeba pracować . Atmosfera prawie idealna patrząc na inne firmy wszystko da się załatwić porozumieć więc polecą tą firmę :)

Krzysztof

Pracuje w firmie od 3 miesięcy, pracę poprzedziło półtora miesięczne szkolenie które bardzo mi się podobało i dało mi mnóstwo merytorycznej wiedzy, którą staram się obecnie jak najlepiej wykorzystać. Praca daje mnóstwo możliwości, nie da się tu nudzić ze względu na brak monotonii. Duża elastyczność i świetna atmosfera. Mam nadzieję, że zostanę tu na długie lata.

Czy Superauto24.com Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

W Superauto mamy własną siłownię :) ,tak więc karta nie jest dla nas priorytetem wśród benefitów dla pracowników. Postawiliśmy na zdrowie i stąd każdy pracownik ma dostęp do prywatnej opieki medycznej w ramach LUXMED.

Patryk

Polecam pracę wszystkim tym, którzy nie boją wyzwań i potrafią być samodzielni i odpowiedzialni za swoją pracę . Atmosfera nie do zastąpienia + elastyczność sprawiają, że chce się pracować.

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

Karola

Pracę polecam osobom które ambitnie podchodzą do pracy i szybko się adaptują. Atmosfera jak najbardziej na plus, elastyczne podejście do pracownika ze strony kierownictwa zespołów, jeżeli ktoś lubi motoryzację to miejsce jest dla niego.

Sylwia

Cześć. Firma doskonała pod każdym względem. Zespół tworzą ludzie zaangażowani, ambitni, uśmiechnięci oraz bardzo koleżeńscy. Atmosfera jest niepowtarzalna. Sprawia, że z przyjemnością się pracuje. Panowie Prezesi oraz cale kierownictwo to ludzie przychylni, pomocni oraz bardzo wyrozumiali. Firma daje doskonałe narzędzia pracy oraz płacy. Polecam te firmę każdemu kto szuka "swojego miejsca na ziemi". Ja je tutaj odnalazłam. Każdy dzień w firmie zaczynam uśmiechem i tak też kończę. :) Firma na 6 z plusem.

Tymoteusz

Witam wszystkich niezadowolonych klientów. Niestety nie zgadzam się z Wami. Za namową kolegi skontaktowałem się z działem wynajmu i nie żałuję. Pracownik przedzwonił do mnie po 7 minutach od złożenia zapytania. Byłem bardzo zadowolony szybką reakcję i pełnym profesjonalizmem. Na każde pytanie otrzymałem odpowiedź. Od kilku miesięcy jeżdżę pięknym Hyundaiem. Polecam pracowników Superauto24. Na 100% wrócę do nich.

Cześć, pracuję w Superauto od 02/2021, jestem absolwentką Akademii Superauto. To był bardzo dobry czas, dużo przydatnej wiedzy podanej w sposób bardzo przystępny. Ciekawi ludzie wokół, miła atmosfera, bardzo dobre warunki pracy i jeszcze lepsze warunki płacy. Dla zaangażowanych uchylają nieba. Ci, którzy twierdzą, że to nienormalna firma to mają rację, bo jak inaczej nazwać pracodawcę, który nie patrzy ręce podczas dniówki, daje dużo swobody, nie wyznacza przerw na odpoczynek, toaletę czy rozmowy telefoniczne np. z dzieckiem, płaci konkretne pieniądze w terminie a właściwie przed terminem, dba o rozwój merytoryczny pracownika. Codziennie witając "swoich na pokładzie" pyta o samopoczucie i życzy miłego dnia. Moim zdaniem to nie jest normalne. Świat oszalał, Nazwa Firmy zobowiązuje. Jeżeli Ci mało, skromnie dopowiem, że jesteś wyposażony w nowiutki sprzęt (laptop, komórka) a nie jak to jest w innych firmach, które "obdarowują" starym, poleasingowym rupieciem, osaczają i za minimalną podstawę molestują. I nie prowokujcie mnie do dalszych opowiadań o SUPERAUTO, bo ja mogę pisać i pisać;) ZADOWOLONA.

Łukasz

Przestrzegam przed firmą Superauto24!!!!! Jeśli ktoś chce kupić nowe auto czy to prywatnie czy na firmę to lepiej trzymać się z daleka od Superauto!! Obiecują nierealne terminy odbioru auta tylko po to, żeby klient skorzystał z ich oferty, co w efekcie kończy się stwierdzeniem: "Musieliśmy się nie zrozumieć. Chodziło nam o to, że w danym terminie będą gotowe dokumenty"....żenada. Kolejna sprawa z ubezpieczeniem auta, przetrzymywany jest dowód rejestracyjny do godz ok 13:00 danego dnia następnie z wielkim entuzjazmem nowy właściciel jest informowany o wyrobieniu dowodu oraz o tym, że auto należy do godz 16:30 ubezpieczyć (w przypadku leasingu) i oczywiście dostaje ofertę ubezpieczenia średnio 1000zł większą niż na rynku, ale już jest na tyle późno, że klient nie zdąży ogarnąć ubezpieczenia na własną rękę. Gdy już to jakoś "przeżyjemy" przychodzi czas na upragniony na odbiór auta. ok tydzień po terminie. Przy umawianiu odbioru klient dowiaduje się, że odbiór jest w zupełnie innej części Polski niż to było ustalane na początku współpracy.....ale grzecznie przedstawiciel firmy stwierdził, że zrekompensuje to gratisami do auta oraz zwrotem części kosztów dojazdu. W efekcie: odbiór auta jest 400km dalej niż było ustalone, dostajemy "golasa" nawet bez dywaników ani choćby 1l płynu do spryskiwaczy w zapasie, a o apteczce czy koszulce odblaskowej nie wspomnę, na co w salonie odpowiadają, że na takie auto było zlecenie od Superauto24, choć z nimi inaczej się klient umawiał na początku. Po ok 2 tygodniach od odbioru dostajemy w końcu całą "pakę' gratisów: kubek, garść cukierków, skrobaczkę do szyb, brelok do kluczy, długopis, i 2 powerbanki....oraz wyczekiwany zwrot kosztów dojazdu w formie.....wirtualnej karty podarunkowej Sodexo, której nigdzie nie można zrealizować...... Oczywiście e-maile, czy telefony w sprawie zwrotu kosztów w formie gotówki są zbywane a w konsekwencji kontakt się urywa.... Kompletna porażka nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i przestrzegam innych przed tą firmą!!! Superauto24 = SuperPorażka już na starcie!!!

@Łukasz

Panie Łukaszu, zaniepokoiła nas Pana informacja odnośnie karty SODEXHO , bowiem funkcjonuje ona na zasadach karty przedpłaconej. Można nią płacić wszędzie , gdzie płatność kartą jest akceptowana oraz wypłacać gotówkę z niej w każdym bankomacie. W przypadku dalszych trudności prosimy pilnie o kontakt reklamacja@superauto24.com a wyjaśnimy ten przypadek.

Ev

W firmie panuje fajna atmosfera:) Uwielbiam ludzi z którymi pracuje:) Cieszą mnie też pakiety Luxmed:) Imprezy integracyjne:) oraz możliwość rozwoju :)

Jozef

Przestrzegam wszystkich kupujących przed tą Firmą . Podstawiają zdjęcia innego samochody , a przy odbiorze w rzeczywistości macie inny samochód , z gorszym wyposażeniem , jakość obsługi jest okropna , na początku przed kupnem pięknie mówią , a póżniej podstawiają specyfikację innego samochody . Nie polecam tej Firmy , proszę uważać

Małgosia
@Jozef

Panie Jozefie, jak to jest możliwe? Przecież w umowie dostaje pan model auta, kolor itd, numer Vin...więc jak to możliwe, że ma Pan inne auto?? Zastanawiam się nad kupnem auta przez tę firmę, ale niepokoją mnie te negatywy- bo dosyć ich tutaj dużo....Czy mogę prosić o więcej informacji...dziękuję.

@Małgosia

Zgadzamy się z Panią @Małgosia , każda umowa zawiera załącznik ze specyfikacją samochodu, którego transakcja dotyczy. Jesteśmy zatem zdziwieni opinią Pana @Józef. Serdecznie zapraszamy Panią na portal Opineo.pl, gdzie znajdzie Pani więcej wiarygodnych opinii Klientów naszej firmy. Portal Gowork bowiem jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu 881 979 339.

Szymon
@Superauto.pl

Przykład z dzisiaj, opis auta w wersji executive , niestety zdjęcia z wersji Platinium, wasz pracownik twierdzi ze zdjęcia są prawdziwe !!!!! (usunięte przez administratora)

Witam, mam kilka pytań co do zatrudnienia: - jak wgląda rozmowa rekrutacyjna - ile trwa szkolenie oraz jakie dostaje się za nie wynagrodzenie - jaka jest forma zatrudnienia? Czy jest możliwość otrzymania umowy o prace, jeśli tak to po jakim czasie jest ona zawierana na czas nieokreślony - jakie są wymogi co do potencjalnych przyszłych pracowników - gdzie można aplikować do firmy? Gdzie mogę znaleść informacje odnośnie rekrutacji - jakie są godziny pracy - czy jest jakaś podstawa? Jeśli tak to w jaka jest ta minimalna dla nowo przyjętej osoby - czy pracownicy posiadają benefity typu: medicover oraz multisport - czy istnieje ścieżka awansu czy raczej jest ona utrudniona - jaka atmosfera panuje w firmie? Czy jest ona luźna czy raczej typowo sztywna i służbowa Poza tym, zależy mi również na obiektywnych opiniach byłych lub obecnych pracowników :)

@Kandydat

Drogi Kandydacie , na prawdę zaskoczyła nas ilość Twoich pytań ale postaramy się odpowiedzieć na większość z nich osobiście: - rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest przez rekrutera i menedżera działu do którego szukamy osób lub też samego Prezesa firmy, który często się w ten proces angażuje. Forma rekrutacji nie zawsze jest taka sama ale cel tak : znaleźć najlepszych specjalistów w obszarach dla których ludzi szukamy. Jednakże zawsze na początku prosimy o CV, - szkolenie jest etapem wdrożenia do pracy stąd wynagrodzenie w tym okresie jest takie na jakie się umawiamy w umowie o pracę. Ciekawym projektem była Akademia Sprzedaży - trwające 1,5 miesiąca intensywne szkoleniem angażujące przyszłych naszych doradców tylko na 4 godziny dziennie, gdzie również uczestnicy za poświęcony czas otrzymali wynagrodzenie. - podstawową formą zatrudnienia jest Umowa o Pracę, która różni się czasookresem. Pierwsza jest to Umowa na okres próbny wynosząca 3 mies. Druga umowa może być na czas określony a kolejna na nieokreślony ale nie mamy w tym obszarze reguły, - zawsze stawiamy wysoko poprzeczkę w stosunku do osób , które rekrutujemy, - aplikować do nas można przesyłając CV lub też link do filmiku z autoprezentacją na praca@superauto.pl, - tak, pracownicy posiadają różnego rodzaju benefity łącznie z możliwością korzystania z własnej siłowni, którą mamy w naszym budynku i na przykład korzystania z prywatnej opieki medycznej, - ścieżka awansu zależy od stanowiska w firmie i działu w którym jest się zatrudnionym - atmosferę pracy w firmie i jej rytm czuje się już po przekroczeniu progu naszego budynku lubimy ze sobą pracować a pozorny luz regulują jasno postawione cele na każdym szczeblu organizacji. Ponadto oczekujemy od siebie ale i od każdego w naszej firmie podobnego zaangażowania w obsługę naszych Klientów, bo wszyscy cenimy profesjonalizm. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie i zapraszamy do kontaktu :)

Marceli

Ogólnie bardzo profesjonalna obsługa i znajomość tematu , miła obsługa szczególne uznanie dla Pana Dawida Kołdon który prowadził mnie od początku do momentu wydania samochodu. Pozdrawiam serdecznie.

Magdalena

Dodam do swojej opinii jeszcze to że ta firma to pełen profesjonalizm. Pan Patryk Pecyna jest super doradcą który prowadził całą sprawę. Jestem mega zadowolona. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków.

Magdalena

Witam. Chcę powiedzieć ze te wszystkie zle opinie to chyba jakieś wielkie bzdury. Właśnie przez takie złe opinie dręczyłam doradców dzień w dzień. A ja z całej obsługi Pana Patryka Pecyny jestem mega zadowolona. Wszystko od początku do końca zapięte na ostatni guzik. Dostawa auta jeszcze przed terminem. Jestem bardzo zadowolona. Będę każdemu polecać firmę Superauto24. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników tej firmy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Superauto24.com Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Firma rozwija się bardzo dynamicznie a z nią zmienia się struktura organizacyjna oraz rośnie ilość partnerów w różnych obszarach naszego biznesu. Tak więc , można powiedzieć, że rozwój pracowników jest wpisany w DNA Superauto :) Stale się szkolimy i podnosimy kompetencje, zarówno te miękkie, jak np. techniki sprzedaży ale i te twarde, związane z wiedzą produktową i obsługą narzędzi, które pozwalają nam usprawnić obsługę Klienta. Zmieniająca się struktura organizacyjna jest szansą nie tylko na awans ale daje możliwość zmiany stanowiska na inne, w nowych obszarach działalności firmy, a to również stanowi doskonałą motywację do rozwoju osobistego, rozwoju poprzez zmianę kompetencji.

Mario

Dzień dobry, zdecydowanie polecam Superauto24 Rekrutacja dwu etapowa ( dział HR, później z Prezesem) przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Ostatecznie dostałem pracę. Jestem świeżym pracownikiem, na ten moment mogę stwierdzić że atmosfera w firmie jest na super koleżeńskim poziomie. Polecam tego pracodawcę jeśli lubi się rozwijać.

Wojtek

Bardzo dobry kontakt i obsługa klienta. Pan Michał Jemioło od samego początku zajął się sprawą zakupu pojazdu. Następnie sprawą finalizacji zakupu zajął się Pan Maciej Bartoń. Profesjonalnie, dziękuję bardzo i gorąco polecam.

@Wojtek

Dziękujemy, że docenia Pan naszą pracę i mamy nadzieję, ze Pan do nas jeszcze powróci :) Jednakże ten portal jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie, stąd opinie dotyczące samej transakcji będą zapewne bardziej oczekiwane na portalach dedykowanych opiniom Klientów firm, tak więc gorąco zachęcamy do umieszczenia właśnie tam Pana opinii.

Marbla10

Zdecydowanie nie polecam!! najpierw częsty kontakt i prośba o szybką decyzje potem problem z kontaktem. Ceny z tymi "SUPER" rabatami bez problemu do uzyskania u dealera. Cena leasingu czy pożyczki wysoka , najpierw wstawiają zdjęcia samochodu z cena a potem okazuje się że to nieprawda- ten samochód konkretny na zdjęciu nie do uzyskania w tej cenie.

Mieczysław

Po zapoznaniu sie z reklamą tej firmy nawiązałem kontaktu z Panem Markiem Bałten, któremu przedstawiłem swoje oczekiwania. Zdecydowałem się na zakup Renault Trafic w wersji 9-cio osobowej z automatyczną skrzynią biegow. Po wpłaceniu zaliczki w dniu 25.11.2020 roku wszelkiej czynności przebiegały sprawnie. Moje wątpliwości były na bieżąco rozwiewane. Po kilku dniach uzyskałem nr VIN-u pojazdu. W między czasie załatwiono szybko sprawę z uzupełniającym kredytem. ze względu na fakt dużej odległości z mojego miejsca zamieszkania umożliwiono mi odbiór samochodu w Warszawie, co pozwoliło na oszczędność dodatkowych 600 km i czasu. Samochód odebrałem w dniu 21.12.2021 r. Miałem obiecane dodatkowy komplet opon zimowych, które kurierem dotarły do mojego miejsca zamieszkania tuz po świętach. Okres prawie miesiąca wydawał mi się stosunkowo długi. ale gdy chciałem przerejestrować zakupiony samochód w miejscowym wydziale komunikacji wyznaczono mi termin 6-cio tygodniowy !!!!! (szok). Dokonując podsumowania będąc na początku pełen obaw mogę szczerze polecić tą firmę i kontakt z tymi pracownikami. Podziękowania dla Pana Marka i dalszych sukcesów

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl