Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

Krzysiek

Nie polecam. Dwukrotnie nie potrafili dostarczyć zamówionego samochodu. Unikajcie z nimi kontaktu tak jak oni unikają kontaktu z klientem po tym jak zaczynają się problemy.

@Krzysiek

Przepraszamy bardzo za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: reklamacja@superauto.pl . Z pozdrowieniami Superauto.pl

Klientt
@Krzysiek

A ja kupiłem u nich już 6 aut i nie miałem ani jednego problemu. Czasem jak u Pana takie rzeczy się zdarzają. Pozdrawiam

SKY-MAR

Dzień dobry, zdecydowanie polecam Superauto24, szczególnie współpracę z Panem Tomaszem K.... - pełen profesjonalizm. W tym trudnym okresie COVID'owym firma znalazła mi auto tj potrzebowałem za bardzo rozsądne pieniądze. Wszystko odbyło się szybko i bardzo sprawnie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemowym na każdym etapie załatwiania sprawy byłem rzetelnie poinformowany. Panowie tak dalej !! dziękuje i do następnego razu :)

@SKY-MAR

Panie Marku, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi bo dużo serca w nią wkładamy:) Oczywiście przekażemy Pana opinię Tomkowi i mamy nadzieję, ze Pan do nas jeszcze powróci :) Zachęcam do umieszczenia tej opinii dodatkowo na portalach, gdzie trafiają nasi Klienci bo ten jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie ... ale dobrego słowa nigdy nie za mało :)

szumi75

Polecam firmę SUPERAUTO24 wynająłem dzięki nim auto bez żadnych problemów ..pomocni ,cały czas w kontakcie z klientem ,profesjonalna obsługa ,załatwienie formalności od A-Z. pozdrawiam

Łukasz Piechowiak

Bardzo chwalę sobie pracę w Superauto24.com. Oprócz pracy która jest dla mnie przyjemnością ciągle podnoszę swoje kompetencje.

@Łukasz Piechowiak

I tak trzymaj, Łukasz. Liczymy przecież na Ciebie :)

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

Frntišek

wšisko jest ok, pracownici Superauto se do mne skontaktovali. František Slowacia

František

Jestem slowakem, 17.8.2020 dalem zaličke na samochod i nemoge sie dozwonič do p. Hubert Grzesiak chcialem zamuwic dalše dv samochody. Takto sie nepracuje !!!!! Pan Hubert neodbiera komurke dwa tygodnie. Ďakujem František Kyrcz

Wazza

Kandydowałem na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Rozmowa rekrutacyjna można powiedzieć składała się aż z czterech etapów, tj. dwóch rozmów telefonicznych, rozmowy w siedzibie firmy z kimś z działu HR, a następnie w kolejnych dniach z jednym prezesem i znowu w późniejszym terminie z drugim prezesem. Pani z działu HR w trakcie rozmowy co chwilę wychodziła do innego pomieszczenia, co było bardzo irytujące i utrudniało skupienie się na treści rozmowy. Jeden z prezesów podczas rozmowy pozwalał sobie również na przekleństwa, co wydaje mi się bardzo nie eleganckie. Moje ogólne wrażenie było negatywne, więc odpuściłem sobie pracę w tej firmie.

@Wazza

Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i udział w procesie rekrutacji. Pana uwagi zostaną przekazane do osób prowadzących rekrutację. Życzymy sukcesów i realizacji planów związanych ze zmianą miejsca pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Superauto24.com Sp. z o.o.?

Nowe osoby zatrudniane są na Umowę o pracę - 3 miesięczny okres próbny. Co do wynagrodzenia, to jak na firmę o charakterze sprzedażowym przystało, składa się ono z podstawy + premii uzależnionej od wyników sprzedażowych danej osoby.

Odrzucający sposób prowadzenia rekrutacji, osoby przeprowadzające rozmowy mają bardzo powierzchowne podejście, zachowują się jakby były tam za karę i jakby nie interesowały się osobą z którą rozmawiają , niestety nastraja to negatywnie do pracy.

Dariusz

Bardzo dobry i zgrany zespół, dla osób ceniących atmosfere pracy polecam. I tyle z plusów, podjąłem pracę z początkiem Marca 2020 r. Objąłem stanowisko sprzedawcy Samochodów osobowych. (usunięte przez administratora) W drugi dzień swojej pracy dopiąłem transakcję i sprzedałem pierwszy samochód; mimo że pracowałem krótko osiągnąłem lepsze wyniki od niektórych osób które już pracowały jak przyszedłem. Dziś zostałem poinformowany o zakończeniu współpracy ze względu na panujacy wirus bo pracuję u nich najkrócej, tyle. Jeżeli cenisz sobie bardzo fajne towarzystow w Pracy ale i niepewność kolejnego dnia czy jeszcze ją będziesz miał - Ta praca jest dla Ciebie.

@Dariusz

Darku, jak się zapewne zorientowałeś, ten czas, to trudny okres dla każdego z pracodawców, czas wielu niepopularnych decyzji, ale to również trudny czas dla pracowników, kiedy muszą zmierzyć się z tymi decyzjami. Znalazłeś się właśnie w takiej sytuacji ale wierzymy, że z Twoimi umiejętnościami i wiedzą łatwo odnajdziesz się w tej nowej dla wszystkich rzeczywistości. Życzymy powodzenia.

Dariusz

Rozpocząłem swoją pracę z początkiem marca 2020 r. rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo pozytywnie, szybko i na temat. Objąłem stanowisko sprzedawcy samochodów osobowych w ciągu 2 tygodni mimo że dopiero wdrażałem się w pracę w tej firmie (okres próbny na 3 miesiące) sprzedałem 3 samochody (finansowania) mimo to zostałem zwolniony po dwóch tygodniach pracy - pracowałem najktócej i dlatego wybór padł na mnie. Poinformował mnie o moim zwolnieniu właściciel że z dnia na dzień tracę prace i tyle. Właściciel zapewniał wiele razy że nie musimy się (pracownicy) martwić bo firma jest zabezpieczona na parę miesięcy -(usunięte przez administratora)Nie polecam podejmowania pracy osobom którym zależy na stałym miejscu pracy i pewności że jutro jej nie stracą. Ponad to nadmienie że nie dowiecie się ile wynosi premia od sprzedaży finansowania, a o fakcie że dostane jej połowe bo jestem na okresie próbnym dowiedziałem się od innych pracowników. (usunięte przez administratora)

@Dariusz

Janek

Słabo przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Widać że osoba prowadząca rozmowę bardzo ocenia człowieka po pozorach, zamiast wgłębić się psychologicznie w temat. Typowa rozmowa rekrutacyjna, z typowymi korpo pytaniami.

Janek

Słabo przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

ww0707

Witam serdecznie, chciałem opisać moją przygodę z superauto24, w listopadzie ubiegłego roku szukałem samochodu,szczerze mówiąc wziąłem się za zakup samochodu nie mając wystarczająco dużo pieniędzy,zostałem bardzo miło potraktowany przez pracowników firmy a szczególnie przez (usunięte przez administratora) przedstawił mi ofertę znalazł mi samochód wpłaciłem zaliczkę i przeszliśmy do następnego etapu czyli finansowania zakupu, tutaj pojawiły się duże problemy ponieważ ja chciałem wpłacić kwotę minimalną oczywiście wszystko to dotyczy leasingu bo kredytu nie dostałem okazuje się że otrzymałem decyzję pozytywną ale trzeba było wpłacić tam 20% i wycofałem się z tej decyzji na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze samochodu, postaram się poprawić swoją historie kredytową i pewnie spróbuje na nowo. Pan (usunięte przez administratora) wykonał też bardzo dobrą pracę, wiem że miał duże możliwości ale pewnie jestem ewenementem bo nikt nie przypuszczał że tak się to skończy. Bardzo serdecznie polecam firmę superauto24, dzisiaj otrzymałem zwrot zaliczki którą wpłaciłem na rezerwację samochodu,szczerze powiem jestem mile zaskoczony w obecnych czasach raczej nie można liczyć na zwrot pieniędzy.Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam pracowników i właścicieli firmy superauto24

@ww0707

Dziękujemy, że docenia Pan naszą pracę i mamy nadzieję, ze Pan do nas jeszcze powróci :) Jednakże ten portal jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie, stąd opinie dotyczące samej transakcji będą zapewne bardziej oczekiwane na portalach dedykowanych opiniom Klientów firm, tak więc gorąco zachęcamy do umieszczenia właśnie tam Pana opinii.

Jestem nowo przyjętym pracownikiem do działu wsparcia sprzedaży, przechodziłem 3 rozmowy kwalifikacyjne, które były przeprowadzane w profesjonalny sposób, po każdej rozmowie firma kontaktowała się zemną z dalszymi informacjami co do rekrutacji, w firmie panuje przyjazna atmosfera.

darek

Witam.Jestem byłym klientem firmy Superauto24 gdzie za ich pośrednictwem zostałem szczęśliwym posiadaczem nowego auta. Firma działa szybko i profesjonalnie ale za swoje usługi bierze dość grubą prowizje.

darek

@darek

Panie Darku, bardzo cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Jednakże ten portal jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie, stąd zapraszam serdecznie do wyrażenia swojej opinii na innych portalach dedykowanych opiniom Klientów firm.

Ad2

Chciałam zapytać dlaczego moja opinia została usunięta.

Eryk

Jaka na ten moment jest sytuacja firmy ? Komentarze poniżej nie są zbyt dobre.

@Eryk

Panie Eryku, mamy się bardzo dobrze :) zapraszamy na naszą nową stronę Internetową superauto.pl , dodam tylko, że na przestrzeni ostatniego miesiąca zrekrutowaliśmy kilku wysokiej klasy sprzedawców. Jeśli chce Pan do nas dołączyć, to zapraszamy do złożenia aplikacji na adres praca@superauto24.com.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Superauto24.com Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Jesteśmy firmą, która stara się być zawsze blisko Klienta, stąd nasze godziny pracy są tak dostosowane, by były jak najbardziej dogodne dla Klienta. W takie dni jak Wigilia, czy Sylwester staramy się pogodzić oczekiwania Pracowników i Klientów, stąd pracujemy w skróconym wymiarze czasu, ale jednocześnie zapewniamy możliwość kontaktu z wybranymi Doradcami do godzin wieczornych.

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl