Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

Dla kogoś, kto pracował w swoim życiu w kilku miejscach, docenia warunki, otoczenie, Szefów oraz pomysł na biznes. Atmosfera jest rewelacyjna, czuć energię i to że się Waszustkim po prostu chce :)

Daniel

Cześć! Z całego serca polecam pracę w firmie Superauto! Znalazłem tu wszystko czego szukałem - niesamowity zespół pełny wspaniałych ludzi, dzięki czemu panuje tu przemiła atmosfera. Nie martwię się o utrzymanie mojej rodziny, ponieważ wynagradzany jestem sprawiedliwie - adekwatnie do wkładu pracy oraz zaangażowania. Bardzo dużo benefitów dla pracowników - jest tu wszystko czego potrzeba! Uwielbiam motoryzację i świetnie się tutaj odnajduję. Z mojego polecenia trafiło tutaj już 6 moich bliskich znajomych i są równie zadowoleni jak ja! Nie mam obaw przed dalszym polecaniem firmy Superauto.pl ☺

@Daniel

Daniel, taka opinia to miód na nasze serca ;) Ty również tworzysz Superauto a przez polecenia masz dodatkowo wpływ na to z kim pracujesz. Dzięki Daniel !

Wafel

Polecam, rozwojowe miejsce, duży przekrój doświadczeń.

@Wafel

Cieszymy się, że tak postrzegasz Superauto. Dzięki za opinię.

Firma w porządku, przyjazna atmosfera, dobre miejsce do rozwoju

@Marek

Marek, Twój rozwój to również nasz rozwój ;) Dzięki za opinię.

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

Bardzo polecam pracę w tej firmie, cieszę się, że tutaj trafiłam. Ludzie są przesympatyczni i zawsze chętni do pomocy, warunki pracy fantastyczne, nowoczesne, dobrze wyposażone biuro, wiele benefitów, pracodawca, który naprawdę myśli o pracowniku???? Z chęcią chodzę do pracy. Szczerze polecam :)

PK

Jeden z lepszych pracodawców w Polsce z branży finansowej/automotive. Przejrzyste warunki zatrudnienia, możliwość podwyżki i awansu w powiązaniu ze wzrostem kwalifikacji, pełne przygotowanie do pracy (świeżo upieczeni handlowcy mają do dyspozycji akademię, która krok po kroku przeprowadzi ich przez każdy proces w firmie i nauczy systematyki pracy). Multum możliwości rozwoju i odnalezienia się w przeróżnych gałęziach działalności firmy. Atmosfera i ludzie nie do podrobienia - większość osób odpowiednio zmotywowana do pracy, wiedząca po co tu przychodzi, co ma pozytywne odzwierciedlenie w wynagrodzeniu. Ten, kto lubi samochody, kontakt z ludźmi, jest otwarty na potrzeby klientów na pewno nie będzie się tu nudził, ale i nie poczuje, że chodzi do pracy. Lenistwo nie przejdzie. Z czystym sumieniem polecam.

MD

Niestety to jest tylko strata czasu. Najpierw chciałem kupić Mercedes E, menedżer (usunięte przez administratora)olał mnie, nie odpowiadał na miała, dzwoniłem do niego z 5 razy i nic, później nie doszło do niczego z(usunięte przez administratora) w sprawie Lexus NX. Najgorsza obsługa.

Katarzyna

Ktoś ze sprzedawców opowie, jak się handluje i za jakie pensje? Bo jak zwykle klienci zalewają stronę swoimi sprawami :/

Klient

Nie polecam. Czasy są ciężkie jeśli chodzi o dostępność aut ale takich kłamstw jeszcze nie słyszałem. Auto podobno stało na placu więc wpłata kaucji żeby zarezerwować i 20% wartości czyli w moim przypadku 30k po czym wysłuchiwanie kłamstw jeśli ktoś wogule odebrał przez prawie 3 miesiące. Zwalanie na dealera,carpol, wydział komunikacji i znowu dealera. Finalnie odebraliśmy auto ale nigdy więcej super auto.

Gal Anonim

Super firma Polecam

Gosia

Obsługa straszna nie odbierają telefonu nie ma z nikim kontaktu od tygodni obiecywali ze samochód będzie do odbioru od 3 do 4 tygini a tu pomimo zakupu samochodu około 2 miesiący temu sprawa stanęła w miejscu dzwonie 10x Dziennie i nic. Głucho. Nikt nie oddzwania! Nie polecam szkoda nerwów

klient

Zakupiłam samochód w superauto i jestem zadowolona z jakości obsługi wiadomo ciężko wszystkich zadowolić w 100% są różne sytuację nie zależne od nas co prawda samochód, który wybrałam po przelaniu zaliczki niestety nie zrobiłam tego od razu po rozmowie z doradcą i się okazało ktoś mnie uprzedził :( więc samochodu nie było. Pracownik zaraz zaczął szukać innego samochodu co prawda znalazł ten sam samochód w bardzo szybkim czasie ale także znalazł lepszy w tej samej cenie co mi się bardzo spodobało i wybrałam oczywiście ta lepszą opcję. Następnie dział finansowy przeszedł do kredytu i o to jestem po 2 tygodniach zadowolonym klientem z nowym autem :)

@klient

Dziękujemy bardzo, za miłe słowo:) Gorąco zachęcamy do umieszczenia Pani opinii na portalach dedykowanych opiniom Klientów bowiem ten portal jest dedykowany pracownikom lub potencjalnie zainteresowanym pracą w naszej firmie.

Transwestyta
@klient

To w końcu jesteś kobietą kupiłam czy facetem jestem zadowolonymklientem ? Kaaś ściema !

Wiola3611
@klient

Pani się udało. My już walczymy z tą firmą od prawie 3 miesięcy . My wywiązaliśmy się w 250% w stosunku do nich czego nie możemy powiedzieć o nich. Nie polecam osobiście.

W Firmie Superauto.pl pracuję od 01.2021 roku. Miałem okazję brać czynny udział w Akademii Superauto. pl. Projekt oceniam bardzo wysoko, tak pod względem merytorycznym, jak i praktycznym przygotowaniu doradców do pracy. Superauto.pl jest organizacją bardzo przyjazną pracownikowi, ukierunkowaną na Jego potrzeby i oczekiwania. Siedziba jest bardzo komfortowym miejscem pracy. Panująca atmosfera sprzyja osobistemu rozwojowi i współpracy, również pomiędzy poszczególnymi działami. To, co istotne Firma nie zatraciła prywatnego charakteru pomimo dynamicznego rozwoju i przynależności do holdingu Wirtualna Polska. Polecam Superauto.pl jako przyjazne i sprzyjające rozwojowi miejsce pracy.

Wiola3611

Szkoda że niej w pozytywny sposób nastawiony do klienta. Kłamstwa, kręcenie i brak kompetencji w prowadzeniu spraw zakupu auta.

Majkel

POLECAM ! ! ! Miejsce pracy bardzo przyjemne , świetni ludzie , atmosfera i wyrozumiałe podejście do pracownika. Mało jest tak "ludzkich" firm. Praca w atrakcyjnym budynku , klimatyzacja , nowe sprzęty i pomocni współpracownicy. Mogę polecić na prawdę każdemu z czystym sumieniem.

Polecam pracę w tej firmie. Kierownictwo bardzo dobrze traktuje pracowników, nie ma przysłowiowego wyścigu szczurów. Atmosfera jest bardzo dobra, a pracownik czuje się szanowany i doceniany. Każdy jest traktowany równo, rodzinna atmosfera, każdy jest ze sobą na "ty". Polecam pracę jak najbardziej, pracownik, gdy nie radzi sobie z czymś otrzymuję pomoc i wsparcie, a nie odrazu zwolnienie. Każdy odnajdzie się w tej firmie bez dwóch zdań

pracownik działu handlowego

Kilka miesięcy temu dołączyłem do zespołu handlowców firmy Superauto. Po szerokim szkoleniu podczas Akademii Superauto zacząłem pracować w firmie. Dzięki bardzo dobrej współpracy w zespole pozytywnie patrzę w przyszłość, którą wiąże z tą firmą. Cenie sobie rozwój, pozytywną budującą atmosferę oraz elastyczność pracy. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą.

Firma jak najbardziej godna polecenie. Bardzo miła atmosfera, szefowie i kierownictwo bardzo pomocne przyjaźnie nastawione . W firmie panuje luźna ( koleżeńska ) atmosfera. Pracy jest dużo ale w sprzedaży jest to raczej plus. Duża elastyczność jeżeli chodzi o stanowiska pracy, jeżeli ktoś nie odnajduje się na swoim stanowisku to nie zostaje wyrzucony tylko szuka się dla niego innego miejsca w firmie. Ogólnie jest w porządku :)

Fabianossss Gustaffo

Zdecydowanie - firma nie jest godna polecenia. Dlaczego? Nowi pracownicy, którzy przyszli do firmy tryskają pozytywną energią, ale nie mają porównania pracy wcześniej (było lepiej 2-4 lat temu) i nie mają dużego stażu żeby wyrazić swoją opinię wiarygodnie. Zdecydowanie na plus rozwój, akademię sprzedaży nowych, trenerzy i mnóstwo narzędzi do sprzedaży jako, że jesteśmy liderem w sprzedaży internetowej nowych samochodów. Zdecydowanie na minus - korporacyjne warunki i brak docenienia pracownika.(usunięte przez administratora)

@Fabianossss Gustaffo

Dalsza część Twojej opinii została okrojona ponieważ zawiera oszczerstwa i pomówienia. Takie treści nie dozwolone są regulaminem tego serwisu, co wynika wprost z przepisów prawa. Jednakże Twoja wypowiedź została przez nas zauważona i nie ukrywamy zaskoczenia, bo w żadnym z anonimowych badań pulsecheck prowadzonych wewnątrz organizacji ( a jest ich 3-4 w ciągu roku) takich sygnałów nie odebraliśmy. Nigdy nie unikamy rozmów o tym co nas boli, a w tym roku zapewniamy Cię, że również będziesz miał swoje 30 minut, by szczerze porozmawiać z Prezesem o przyszłości, wykorzystaj to należycie.

Piotrek

Praca wymaga sporo poświecenia samozaparcia i wytrwałości w działaniu a czasem przełknięcia porażki. Ale na pewno w zamian dostajesz równie sporą dawkę satysfakcji, zadowolenia i wsparcia z każdej strony. Jeżeli chodzi o finanse to jak to w sprzedaży musisz dać czas żeby były realne korzyści. Ale na pewno warto spróbować sił w tej firmie. Chyba po prostu warto polecić tego pracodawcę. :)

Od kilku miesięcy pracuję w Superauto. Atmosfera w firmie jest fantastyczna - luz oraz pełen szacunek między pracownikami a przełożonymi. Warunki pracy równie swobodne - czy w firmie czy w domu, można bez problemu dostosować pracę do swojego życia. Za niedługo kończy mi się umowa i z pewnością będę chciał ją przedłużyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl