Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

uwaga na nich

wszystkie pozytywne opinie rzekomych klientow pisza pracownicy firmy a negatywne sa usuwane uwaga na ta firme

Rafal

polecam firmę superauto24, na prawdę ludzie pracujacy tam to ze świeca szukać w dzisiejszych czasach. Niby oczywiste jest to że to ich praca i to normalne że ja wykonują, jednak obecnie bardzo ciężko trafić na TAK WYSOKI poziom obsługi. Wszystko załatwiane od razu, stały kontakt i wszelkie informacje dostępne od ręki. Począwszy od Panów Mateusz Kawik oraz Mateusz Witek .Pozdrawiam:)

robercio@onet.eu

Witam. Byłem klientem Superauto24 i jestem zadowolony z Ich usług. W ciągu niecałych 2 tygodni stałem się właścicielem Nowego samochodu i to właśnie dzięki Ich zaangażowaniu w moją sprawę. BARDZO, BARDZO, BARDZO polecam korzystanie z usług SUPERAUTO 24,przy zakupie samochodu... R. WOJCIESZAK.

Stefan

Na forum pracowników tylko klienci się rozpisali. Dlaczego pracownicy nie korzystają z niego?

@Stefan

@Stefan Szkoda, że pracownicy Superauto24.com Sp. z o.o. nie wypowiadają się tu na forum Gowork.pl, gdyż właśnie sluży ono do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Właśnie znalazłam w internecie ofertę pracy tej firmy https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-w-zakresie-przygotowania-ofert-nowych-samochodow-chorzow,oferta,6720345. Jesteś w stanie mi napisać jak wygląda tam rekrutacja?

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

Beata

Wspaniała obsługa, profesjonalna i miła. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej procedury, która trwała krótko i była na najwyższym poziomie. Dużo czynność firma bierze na siebie i za to ogromny plus. Polecam serdecznie wszystkim, którzy szukają nowego auta.

Piotr S.

UWAGA na GWARANCJĘ!! oszukują na gwarancji. w ofercie wpisują 2 lata, a przy odbiorze samochodu okazuje się, że zostały wbite 2 lata w książce, ale pół roku wcześniej. Kompletna niekompetencja posprzedażowa. Jak już sprzedadzą to mają klienta gdzieś.

XYZ
@Piotr S.

Kto oszukuje na gwarancji? O ile mi wiadomo to firma SuperAuto zajmuje się tylko finansowaniem pojazdu, a samochód odbiera się od dealera więc pretensje należy mieć do salonu, a nie firmy finansującej...

Piotr S.
@XYZ

Otóż nie ma Pan racji - jeśli SuperAuto oferuje za konkretną cenę 2 lata gwarancji, to powinno oddać auto z taką właśnie gwarancją lub auto nie jest zgodne z ofertą. Tak się stało jednak, że w między czasie zmienił się właściciel i dopełnił formalności - przedłużył okres gwarancji za co dziękuję Pani (usunięte przez administratora), która pokierowała tą sprawą.

Artur

Witam, pracowałem w firmie Superauto24.com pare miesięcy w dziale samochodów użytkowych. Praca w tej firmie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , szefowie firmy typowi handlowcy co było dużym plusem , bo dawali trafne wskazówki które pomagały w pracy. Skonstruowali system sprzedaży z którym nigdy wcześniej sie nie spotkałem a na dodatek działa perfekcyjnie. Według mojej opini opanują duża część rynku samochodów nowych w Polsce bo są naprawdę dobrzy. Dodatkowo , pomimo , że już nie pracuję w firmie cały czas wypłacają mi prowizje z sprzedanych samochodów które były na zamówienie z odbiorem za kilka miesięcy. Jeśli ktoś sie jara samochodami i sprzedażą to polecam.

Ireneusz

Reklamacje składa się na adres firmy a nie na forum pracowniczym. Wiecie czy firma potrzebuje kogoś?

superauto24
@Ireneusz

Zawsze poszukujemy ambitnych osób z doświadczeniem i sukcesami w obszarze sprzedaży bezpośredniej. Te osoby mogą aplikować na praca@superauto24.com. Zapraszamy.

xc

A ktoś może powiedzieć jakie zarobki są mniej więcej w superauto?

@xc

2000 netto+ premia :) bardzo fajna premia :)

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Super Auto jest takim przedsiębiorstwem?

Jak najbardziej :) Firma oferuje dostęp do nowoczesnej siłowni.

Benek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś odpowiedzi o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Benek

Cześć Benek, napisz do mnie na e-mail: anna@talentselect.pl- prowadzę aktualnie proces rekrutacyjny do firmy i z chęcią odpowiem na wszystkie pytania :)

@Patryk, piszesz, że firma "daje bardzo duże możliwości rozwoju", czy możesz napisać o tym coś więcej? Czy chodzi tylko o dodatki finansowe? Czy są to jakieś pracownicze benefity, a może określona ścieżka rozwoju zawodowego w Super Auto?

Patryk

Ludzie, skąd Wasze wypowiedzi na temat Firmy? Bo na pewno nie z doświadczenia z w/w firmą, Jeżeli chodzi o place, to firm daje bardzo duże możliwości rozwoju, a im wyżej, tym więcej jest się w stanie zarobić, Nie znam pracownika który miesięcznie "na rękę" zarabiał mniej niż 3tys złotych, a nie jeden wypracowuje kilku krotność w/w kwoty.. Trzeba tylko chcieć pracować i robić to z głową - jak wszędzie

@Superbzdury24, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Może znasz kogoś kto pracuje w firmie Super Auto i chciałby się wypowiedzieć na temat warunków pracy?

Superbzdury24

Co za brednie..... pseudo super auto to jeden wielki dźwięk i naciągacz..... Właśnie. Jestem w trakcie oczekiwania decyzji na leeasin, już drugi tydzień jestem oszukiwany.... i te wasze głupie smsy. .... Choć bardzo się staramy, czasem popełniamy błędy. Twoja transakcja nie przebiega, jak myślałeś? Napisz od razu reklamacja@superauto24.com Zajmiemy się tym natychmiast. ...... Zarezerwowany samochód a nie można go obejrzeć. .... Pytanie na czym polega ta rezerwacja skoro u dilera ten samochód jest dostępny od ręki. .. Jesteście bandą cwaniaków. ... NIE POLECAM I DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z PSEUDO SUPERAUTO24.

sa24

Pani Karolino firma, to nie tylko płace ale i środowisko,w którym się pracuje, a zapewniam , że zarówno w jednym i jak i drugim obszarze zmieniło się u nas dużo :). Zmieniliśmy lokalizację na nowy, remontowany przez nas budynek na ul. Stalowej 16 zapraszam na https://stalowa16.wordpress.com/ . Co do wynagrodzenia, to w Dziale Sprzedaży jego wysokość zawsze zależała od wyników ( podstawa+ premia) i tu dużo zależy od osobistego zaangażowania , bo Klienci doceniają nas i wracają :) Pani Karolino może nas Pani sama poznać ( bo do opinii w Internecie trzeba mieć dystans), zapraszam do śledzenia nas na FB https://www.facebook.com/superauto24com i Instagramie https://www.instagram.com/superauto24_com/

ola

a na jakim stanowisku ta pensja obowiazuje 2200 netto.?

xc

2200 jak jest dobry miesiąc???? rozumiem że to już z premią???jeśli to słabo ponieważ inne firmy daja taką podstawę plus oczywiście prowizja od sprzedaży

xc

Nie wiem jak ty ale ja wolę wiedzieć na jaką stawkę mogę liczyć... nie wiem co tak cię dziwi ... W tych czasach 1500 to raczej kiepsko bo w Tesco dają więcej

zbyniu

Już złożyłem w tamtym tygodniu, ale niestety bez odzewu

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl