Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

Szu

Bardzo dużo szkoleń interpersonalnych i produktowych - jestem pod wrażeniem, że teraz gdy pracuję w banku to ich ich poziom jest na niższym poziomie niż w mniejszej firmie o zasięgu raczej lokalnym. Może dlatego, że w Super Auto szkolenia są prowadzone przez kadrę zarządzającą a nie firmy zewnętrzne. Wynagrodzenie ok 4 tyś. z premią oczywiście. Teraz pracuję w banku i zarabiam troszeczkę mniej, ale nie miałem wyjścia z powodu przeprowadzki. Pozdrawiam, Szu.

merlin74

Pracowałem w Super Auto przez 2,5 roku niedługo po ukończeniu studiów. Jeśli ktoś chce dobrze zarobić i stać go na ciężką, rzetelną pracę to naprawdę polecam. Świetna atmosfera, wspólnicy otwarci, z ogromnym zasobem wiedzy - zawsze chętnie doradzali i pomagali. Dzisiaj prowadzę swoja firmę, więc i moje priorytety się zmieniły, ale gdybym szukał pracy, to zacząłbym znowu od Super Auto.

Wioleta

Ja również polecam firmę Super Auto. Współpracowałam z nimi 8 lat i poznałam ludzi, którzy są tam odpowiedzialni za sprzedaż. Imponowała mi troska o ich potrzeby, opieka i indywidualne podejście. Teraz się przebranżowiłam więc nie wiem jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy w Super Auto, ale nie sądzę, aby coś się zmieniło na gorsze od paru miesięcy.

Cała prawda

Ciężki orzech ?? co Ty wogóle wygadujesz ?? A te forum jest po to, by napisać opinie o pracodawcy, więc piszemy prawde, tak jak jest w tej firmie. Chyba mi nie powiesz, że jest super bo takie bajki to już słyszałem nie raz. Znam tam pare osób obecnie pracujących i wiem, że dalej jest tak samo.

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

antony z arizony

nie ma to jak posty pisze ktos kto pracuje w konkurencji i napisze wszystko aby jemu latwiej sie sprzedawalo a i bylym kolegom z pracy na zlosc robi jak pracujesz i masz sie tak swietnie to sie ciesze ale widac dlaczego juz nie pracujesz w sa bo nie masz co robic tylko siedziec i wypisywac takie bzdury. SZANUJ NAS ... temat z SA to juz twoja historia. Mam nadzieje ze to nie Ja mialem okazje z Toba byc na jednym salonie. Ja moge polecic prace w super auto sprzedaz samochodow to ciezki orzech i nikt nie mowi ze bedzie latwo.

BYŁY

Ta gadaj zdrów 3 wpis którego nie wykasują gdyż jest przez nich pisany :)

qqq

Pracowałem tam i powiem, że praca nawet dobra, szefowie mają swoje humorki jak baby w ciąży ale są spoko. Napewno się tam nie przepracujesz, musisz mieć tylko dobra sprzedaż i jest ok. Zwolniłem się, bo znalazłem lepszą prace wiadomo idzie się tam gdzie więcej dają :))

Ex Pracownik

SuperAuto nie specjalnie cieszy się estymą wśród byłych pracowników i jest to reguła, która świadczy jak najgorzej o firmie.

Dobry sprzedawca

Napisze tak. Przepracowałem w tej firmie jakiś czas. Bywało różnie, ale zawsze to co chciałem to uzyskałem. Trzeba był sprzedawać, naginać pewne reguły. Jak ktoś potrafi się odnaleźć w takim środowisku to polecam. Natomiast jak ktoś szuka poczekalni na 8 godzin to odradzam. Szefostwo trzeba poznać. Są wymagający, ale za moich czasów też dobrze płacili. Nie wiem jak teraz. Dało się zarobić. Jak ktoś potrafi sprzedawać to się w tej firmie odnajdzie, jeżeli nie to stanowczo odradzam. Naprawdę firma dla wytrwałych psychicznie !!!!!! i \"fizycznie\".Dla normalnych obiboków i leserów odradzam . Co do płatności teraz to nie wiem jak to wygląda, ponieważ dłuższy czas tam nie pracuję. Kiedyś było terminowo :). Nie odradzam nie polecam.

zorro

Polecam tę firmę tym,którzy nie boją się wyzwań i chcą sprzedawać. Nie boją się \\\"wrzucenia na głęboką wodę\\\" Obserwuję jak ta firma się zmienia.To nie to samo co rok temu.

andrzej

Pracowałem. Na początku ok, ale z biegiem czasu człowiek coraz bardziej się do tego pracodawcy zniechęca. Stanowczo odradzam.

rysio

kolega pracuje tam 2,5 roku nigdy na piwie nie powiedział złego słowa, też będę aplikował jak skoncze studia

Harry
@rysio

I co skończyłeś już te studia ? Aplikujesz czy nie istniejesz jak kolega :)

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl