Opinie o MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. w Poznań

Magdalena Nowy wpis

Widze, ze ciężko się tu coś dowiedzieć o tych wypłatach. No a ogółem jakie są teraz aktualne godziny pracy tam? Na operatora. Jak zerkam w stare oferty to widzę, że nawet nie pisali wtedy i nie mam żadnego punktu odniesienia. liczę na Was, że ktoś napisze.

Do teraz zagdaka podwyżek nie została rozwiązana? :/ podobnie jak kolega za robotą teraz się rozglądam, fajnie byłoby moc się dowiedzieć co Pracodawca szykuje w nowym roku swoim pracownikom? Doradca techniczny od jakiej podstawy teraz zacznie? Była oferta ze trzy miesiące temu dodawana, czy od nowego roku tez będą kogoś szukać?

Suli Nowy wpis

Na jakie pieniądze na start może teraz liczyc doradca techniczny? Mniej więcej widełki

Pabko Nowy wpis

Witam. Na jakie realnie wynagrodzenie brutto można w Mapal liczyc na stanowisku doradcy technicznego?

Faktycznie tak ciężko o podwyżki, że nawet 3 lata bez nich da się przepracować? Szukają operatora więc wolałbym to zawczasu ustalić. Ze strony wiem, że od wyników pracy też zależy kasa, to powiecie jak dokładnie ten system premiowy wygląda? I czy praca jest tylko na jedną zmianę?

Czy rekrutacja na stanowisko Ustawiacz narzędzi / Operator w firmie MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
krzywewrzeciono

Firma w której najważniejsza osoba w zarządzie nie ma pojęcia co się dzieję z jego pracownikami, oczywiście sam tego nie sprawdzi bo ma rzetelne informacje (domyślcie się czy aby na pewno) i ciągłe cięcie kosztów mimo, że koperty pod stołem się pojawiają za "wybitne osiągnięcia". MAPAL z początku był dobrze zapowiadającą się firmą z przyszłością, jednak po zwolnieniu wykfalifikowanych pracowników z jakimkolwiek pojęciem o wykonywanej pracy i zatrudnieniu ludzi którzy zostali awansowani po znajomości bez wiedzy elementarnej był strzałem w oba kolana i udo. Została banda wazeliniarzy, roszczeniowców oraz "specjalistów" którzy wysługują się innymi a sami nie widzą w którą stronę poruszają się wskazówki zegara. Oczywiście zwalanie wszystkich błędów kadr kierowniczych z braku niewiedzy i chaotycznych działań na pracowników niższego szczebla jest normą. Brak doceniania pracownika, brak możliwości ani perspektywy rozwoju, brak szkoleń zawodowych. Premie uznaniowe które przy wypracowaniu targetów są i tak cięte. Premia wakacyjna oraz premia "na karpia" wpływają na konto co roku więc tu nie można narzekać, kiedyś było tego więcej ale po co ? zawsze można zrobić owocowe czwartki. (żartuję, tego nawet nie ma) Brak podwyżek od co najmniej 3 lat, (sorry ale 0.50 zł się nie liczy ) oszczędzanie na sprzęcie, artykułach BHP oraz ludziach których morale są beznadziejne niż kiedykolwiek, świadczy jak bardzo firma idzie w złym kierunku.

proste wrzeciono
@krzywewrzeciono

Rozumiem że według ciebie firma idzie w złym kierunku, jednak i tak nadal pracujesz? (szkoda, twój talent się marnuje) myślę że znajdziesz prace która będzie mlekiem i miodem płynąca, właśnie tacy wspaniali ludzie jak ty, mają dużo czasu na wypowiedzi i narzekanie a mało czasu na pracę ci powierzoną, oby ci ziemia lekką była, a twoje "krzywe wrzeciono" się wyprostowało.

Don Pedro

Chyba widziałaś reklamę pracuj.pl w TV. Poza tym - czy można jaśniej? Firma nierobów i wazeliniarzy, którzy wciskają tzw. szefowi ciemnotę, a on ani nie ma chęci, ąni kompetencji, aby zweryfikować informacje od swoich podwładnych. I otacza się ludźmi, którzy nie są na takim poziomie moralnym i mentalnym, aby powiedzieć "nie", a jednocześnie za bezwzględną podległość (jak podległość SS względem Hitlera) nagradza tych swoich "wybrańców" gratyfikacjami finansowymi. Jak może być dobrze w firmie, gdy żona jednego z tzw podwładnych (bardzo mocno lansowanych za nic) przesyła szefowi męża bukiet kwiatów? Delikatnie rzecz ujmując - ciężko niestrawne. Co do socjalu - jest tylko jeden - Luxmed opłacany podobno przez firmę, a w rzeczywistości w całości przez pracownika. Dodatkowo wczasy pod gruszą raz rocznie w wysokości 1000 PLN brutto. Cała reszta tzw. socjalu lansowanego przez tą zajefajną firmę w nielicznych ofertach o pracę to rzeczy, które człowiekowi należą się, jak świni koryto, a w rzeczywistości funkcjonują jako premie UZNANIOWE, a w związku z tym zależą od widzimisię tzw. przełożonych lub tzw. szefa. Przez 5 lat chodziłem bez premii i bez podwyżki. A inni lansujący się kosztem mnie dziś mają 13500 PLN brutto i premię na koniec roku w wysokości 16000 PLN brutto. Nie da się opisać rzeczywistości panującej w tej firmie (zresztą jak w każdej innej) na kilku linijkach Jak starałem się przekazać - jeśli ktoś potrafi ciągnąć druta tzw. szefowi codziennie kilkukrotnie i jednocześnie codziennie rano spokojnie spojrzeć w lustro - to jest to firma dla niego. Jeśli ktoś ma chociaż trochę godności - nigdy nie będzie przyczyniał się do pomnażania zysków właścicieli tej firmy. That's it.

Don Pedro

A co tu pisać? Firma jak z reklamy telewizyjnej pracuj.pl. Większość w tej firmie robi to samo, co Wawrzyniec z reklamy. A jeden mistrzuniu nazwisko ma nawet podobne. Nie musisz się w tej firmie obawiać o brak zajęcia i nadmierne podwyżki - chyba, że lubisz "lody" i "czekoladę", a żona twa wysyła szefowi twemu kwiaty.

Hanna
@Don Pedro

Możesz jaśniej? Jestem ciekawa jaki oferują w MAPAL socjal na stanowiskach podstawowych. Podpowiesz, jak jest z tymi dodatkami?

Pedro

Dlaczego nikt nie pisze? Jest jakiś powód?

admin

Czy firma MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. to dobry kandydat na pierwszego pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O.?

MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Partyzancka 11
    61-495 Poznań
  • NIP: 7820006991 KRS: 0000006673

MAPAL NARZĘDZIA PRECYZYJNE SP. Z O.O.