CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI

Szczecin

Opinie o CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI

Majka nowoczynska. 2015-01-23 23:48:19
Witam. Poszukuje kontaktu z wlascicielem CE SOP. Potrzebuje zaswiadczenia o ukonczeniu kursu.
Osrodek prowadzil mlody, zdolny czlowiek. Szkoda ze firma przez niego prowadzona upadla przez chore Panstwo. Kursy byly bardzo tanie, mam nadzieje ze cos prowadzi w naszym kraju.
byly pracownik 2015-02-05 22:15:55
Witam. Pan Prezes,(usunięte przez administratora) jest w obecnej chwili w Norwegii, to co wiem. Niech pani zadzwonii do pani Anii z sekretaiatu . Ostatniej sekretarki pod numer 569 z koncowka . Ona wie wiecej. Firma faktycznie byla ok, chociaz konkurencja robi bardzo zla opinie .
byly pracownik 2015-02-05 22:20:19
Witam. Pan Prezes,Piotr Dabrowski jest w obecnej chwili w Norwegii, to co wiem. Niech pani zadzwonii do pani Anii z sekretaiatu . Ostatniej sekretarki pod numer 569 z koncowka . Ona wie wiecej. Firma faktycznie byla ok, chociaz konkurencja robi bardzo zla opinie .
bezrobotny 2015-02-07 19:42:49
Co to jest ten SOP? We wrzesniu 2014 dostalem namiary na darmowy kurs jezyka niemieckiego ale tam nikt nie odbiera a strona www, nie istnieje. Urzad Pracy wysyla na kurs do firmy , ktora nie istnieje jak sie dowiaduje w urzedzie miasta. Czy ktos cos wie? Czemu urzad miasta nie m a w swojej ofercie szkolen.jezykowych? No ale pani w okienku byla mila. Niech pani tam sprobuje. sama.
kuuba 2016-04-22 08:56:25
w zasadzie ta szkoła w Szczecinie oferuje chyba najtańsze kursy językowe, wiec na pewno opłaca się do nich isc pod tym wzgledem, ale nie wiem jak wygląda edukacja u nich, chyba mają teraz jakieś nowe profile klasowe z tego co wiem? Ale to do wrzesnia pewnie ruszą.
Zostaw swoją opinię o CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI