DGS Poland
counter
2 500 2069 5 1
Idealny_pracownik

Praca naprawdę jest świetna. Co drugi dzień świeże owoce, kawa, herbata. Ogólnie miła atmosfera, spoko zarobki. Ludzie, którzy narzekają to nieudacznicy co to mają dwie lewe ręce. Pracuję na produkcji L59 i nikt nie plotkuje a brygadziści są porządku. Gdy mam problem zawsze brygadzista pomoże niczym dobry przyjaciel. Armia frustratów bez szkoły nie powinna mieć dostęp do goworka. Jedynie co to robią bombelki i ciągle dej dej dej... ahhh szkoda gadać.

Tak4Nie7
Ona Nowy wpis
@Idealny_pracownik

Czy Ty na prawdę jesteś pracownikiem? Brygadzista robi za 3 innych i nie ma czasu nawet na przerwę.. Owoce starczają tylko dla pierwszych.. Dni wolne dostają osoby z najwyższa stawka czyli najbardziej doświadczone te które zaluzyly na nią przez lata pracy w tej firmie..

Tak2Nie1
fdfd Nowy wpis
@Idealny_pracownik

Święte słowa. Nie życzę nikomu pierwszej pracy w DGSie, bo jak się gdzieś później przeniesie, to się srogo i to negatywnie zdziwi. Z kolei ci, którzy przychodzą tutaj z innych firm, doskonale czują, jak to można sobie przyjemnie i spokojnie pracować i w jakim bagnie niekiedy byli przed zmianą pracy.

Tak2Nie3
Obsewator Nowy wpis

Witam nie rozumiem czemu negatywne opinie o formie Dgs giną w ciągu doby miałam zaufanie do tej strony ale czoraj czytałam opinie a dziś jej już nie ma ale pojawiła się za to pozytywna nic nie mająca ze stanem faktycznym.. A wiem o czym pisze nie polecam tej pracy nawet wrogowi.. Przykro że w dzisiejszych czasach nawet na takich stronach jest cenzura..

fdfd Nowy wpis
@Obsewator

dlatego, ze negatywne opinie bywaja bardzo obrazliwe i moga tez wskazywac na konkretne osoby, a to nie jest dozwolone.

Tak1Nie1

To ze ustawiają grafik tak żeby zabrać godziny pracownikom z długoletnim stażem pracy to naprawdę świństwo. Pracownik na swoją stawkę zapracował i zasłużył dobrą pracą i lojalnością wobec zakładu a pracodawca tak mu się odwdzięcza super rozwiązanie ????

Tak13Nie3
I dobrze
@Pracownik

Mi się bardzo podoba. Jako pracownik z 5 miesięcznym stażem nie mam ani jednego dnia wolnego, przez co mogę zarobić tyle ile zawsze, dorównując osobom z 10-letnim stażem.

Tak6Nie3
@I dobrze

W takim razie życzę aby po 20 latach pracy twoje zarobki były na tym samym poziomie co pracownika który dopiero zaczyna swoją karierę zawodową bez względu na to w jakim zakładzie będzie Pan czy Pani pracować to wtedy podyskutujemy

Tak12Nie1
@I dobrze

Super perspektywa co? Nie ważne ile pracujesz H zarobisz czy 5miesięcy czy 10 lat jeden H!!!!

Tak6Nie3
Erl
@Pracownik

Jak zabrac ,o co chodzi ,nie było mnie w pracy?

Tak9Nie
@Erl

W ramach 11-miesięcznego okresu rozliczeniowego dzisiaj dają wolne a jak będzie więcej pracy trzeba będzie odrobić (teraz 4- dniowy tydzień pracy a później 6- dniowy).Teraz mniejsza wypłata z racji mniejszej ilości godzin później praca w sobotę ale nie nadgodziny????

Tak15Nie
Mimi
@Pracownik

Czy ktoś obniżył Ci stawkę ? Nie. Więc o co chodzi? Wolisz żeby ludzie pracę stracili ?

Tak5Nie12
Xxx
@Mimi

A to jeszcze można mniej zarabiać

Marta

Obecnie poszukują rekruterów, czy ktoś ma doświadczenia w pracy w tym charakterze w DGS, warto aplikować?

@Marta

Pewnie że warto popracujesz ze 2 lata i będziesz miała co wpisać w CV :) ogólnie to firma jest warta polecenia chociaż przechodzimy właśnie korona-kryzys firma nie rezygnuje z wcześniej zaplanowanych inwestycji :)

TakNie7
Anna
@Marta

Jak masz zdolnosci manualne to aplikuj. Lutowanie pod mikroskopem...test na początku czy sie nadajesz czy nie.

Tak3Nie5
MEFEDRON
@Anna

Typowa pracownica DGS - niepotrafiąca czytać ze zrozumieniem. Pewnie brygadzistka.

Tak11Nie
Ola
Kandydat
@Anna

A jak wygląda taki test? :) żeby sprawdzić czy się nadaje? Chce aplikować ale nie wiem, czego mogę się spodziewać

@Marta

Nie radze, marne pieniadze... Karzą Ci robic ponad to co masz do zrobienia, myslą ze są góru a płacą Ci 2,200zł max !!!!!!! Jak raz w miesiacu wezmiesz urlop i myslisz ze frekwencje bedziesz miała 100% i te ich marne 200zł + za frekwencje to sie zdziwisz :D

@Ola

Test, zobaczyc czy niemasz powykręcanych rąk i sie nie popłaczesz jak niektórzy co tam przychodzą i widzą ze mini kabelki i przez mikroskop trzeba patrzec :D

Magda
@Szlifierz aparatów w DGS

Bzdury. Nie ma opcji żeby nie wypłacili frekwencyjnego jak ktoś był na urlopie (chyba że był to urlop bezpłatny)

Tak1Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Korona

Informuję że Pani (usunięte przez administratora) Z produkcji z budynku(usunięte przez administratora) jest team leader ale nie nadaje się na to stanowisko ponieważ zwalnia ludzi nie mając podstaw ani dowodów pisze bzdury na uzasadnieniach również nie oddaje dokumentów stwierdzających prawidłowość wypowiedzenia

Tak18Nie5
@Korona

Tam wiekszość to kobiety, które dawno nie uprawiały sexu jak Marta czy Monika z działu produkcji :D chodza, mądrzą sie co to nie one i obgadują :)

Kandydat

Witam, jak w chwili obecnej wyglada praca w firmie DGS ? Czy koronawirus zmienił coś ? Liczę na odpowiedz :)

ok ok
@.

dodali tylko plexi miedzy stanowiskami, a tak to wszystko tak samo

@.

Napisze ci tyle, ze szukaj czegos innego lepszego :) bo w Szczecinie jest ogrom pracy w drukarniach itp gdzie tez lekka praca tylko ze stoisz a nie siedziesz, ale wyplate masz lepszą niz w DGS :D DGS max 2,200zł i zawsze to bede mowil i pisał :D

Tak2Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DGS Poland?

TakNie4
@Pytanie

Przed koronakryzysem były organizowane imprezy integracyjne, był piknik kiedyś nawet były super wyjazdy na wycieczki z kajzena :)

Nick
@Pytanie

Tak, wyjazdy na kopach z firmy, jak firma oszczędza na pracowniku, gdy cos idzie nie takxd

Tak14Nie2
Always Hardcore

Polecam, świetna atmosfera.

Tak3Nie13
młoda

Dziewczyny fryzier, manikiurzystka teraz to tylko mobilną. Bez kolejek, zapisów i durnych zaostrzeń i oczywiście taniej, polecam

Tak47Nie

@lala

Muszę spróbować,dzięki za cynk

Tak28Nie1
sed

Z mojego działu poleciały osoby, które faktycznie sobie na to zasłużyły. Wieczne L4, albo upomnienia i telefony czy łamanie zasad BHP, a jak na innych działach?

Tak12Nie4
@sed

Na którym dziale na produkcji 59

Tak5Nie1
Annonim

Jak tam w firmie? Dalej wypowiedzenia lecą przez wirusa? Ktoś ma świeże informacje?

Tak5Nie3
Bonus BGC
@Annonim

Na Dgsowskim rejonie nie jest kolorowo 2% pensji zabierają żeby wysępić coś od państwa haa tfu na takie coś .. Zwolnień nie ma na chwilę obecną i skoro chcą się podłączyć pod tarcze to raczej nie planują dalszej eskalacji takich radykalnych działań :)

Tak15Nie1
Ptacownik
@Bonus BGC

A ja wole żeby zabrać2% i mieć prace ! Prawie każda firma robi jakieś cięcia ! Wiec po co ten niestosowny wpis?!

Tak9Nie28
@Bonus BGC

Szkoda, że to tylko 2%, mogli więcej 15-20% to przynajmniej coś by sie działo, wrzało, maruderzy mogliby sie uzewnętrzniać anonimowo na forum a tak to cisza. Ogromna szkoda

Tak3Nie19
Bonus BGC
@Ptacownik

A ja wole żeby na DGS'owskim rejonie było kolorowo a 60 zostały odhaczone :D Pozdrówka mordy! A twoja wola nic nie znaczy dla łazarza tego rejonu

Xyz
@Annonim

Nie ma wypowiedzen bo kto by pracowal

@Bonus BGC

Jak nie zwalniają ? Zwalniają niestety dalej i dają takie wypowiedzenia że tylko się z nimi sadzić trzeba źle traktują ludzi

Alex
@Korona

Gdzie zwalniają? Która strona DGS? Przecież firma korzystajac z tarczy nie może zwalniać ludzi

Tak3Nie1
CO ty piszesz
@Korona

Nikt nikogo już nie zwalnia. Proszę nie wprowadzać w błąd. Firma korzysta z tarczy oraz 11-miesięcznego systemu wynagrodzenia, dlatego nie może już zwalniać pracowników.

Tak7Nie
Magda
@CO ty piszesz

Nie jesteś na czasie z info. Firma nie korzysta z tarczy bo nie dostała dofinansowania i nie może nam zabrac z pensji 2%

@Magda

To pewne info? Jak ze zleceniami?

@CO ty piszesz

Jak nie 19 mają zwolnili osobę z umową na czas nieokreślony więc jaka tarcza antykryzysowa

Fp

Zwolnili tylko niewygodnych dla siebie pracownikow

on

@Bonus BGC a to skoro się zdecydowali zatrzymać pracowników to dali jakieś dodatkowe zabezpieczenia? (maski, żele...)

TakNie2
Xyz

Cieszcie sie .jeszcze macie prace bo zapotrzebowanie na aparaty coraz mniejsze przez korone .najlepiej tylko narzekac na kadre zarzadzajaca a oni tyle dobrego dla nas robia siedza i nie przeszkadzaja nam w pracy tylko po koniec miesiaca sprawdzaja wyniki

Tak1Nie7
Harry
@Xyz

I tu jesteś w błędzie. Właśnie w tym tygodniu zapotrzebowanie na nowe aparaty wzrosła. Z dnia na dzień coraz więcej zleceń na nowe aparaty ITE

Aparaty...
@Harry

Niestety to prawda coraz więcej zamówień na aparaty super wiadomość

Dr Korona
@Xyz

Koronawirus sprawił, że ludzie niedosłyszący stracili ubytek słuchu i nie potrzebują już aparatów. Niedosłyszący odzyskali pełnię słuchu, a Ci którym jego deficyt zagrażał - są bezpieczni i przesądzone jest, że zawsze słyszeć będą wspaniale. Niedługo żadne aparaty nie będą już potrzebne.

Dr Korona
@Xyz

Co więcej, znaczy to również, że żadnych aparatów nie będzie potrzeba naprawiać. Ostatni etap prac w DGS polegał będzie na konserwacji aparatów i przygotowania ich do ekspozycji muzealnej.

Chesscake
@Dr Korona

Co wiecej, sa juz plotki ze poniektórzy pracownicy biorą po jednej sztuce z każdego modelu aparatu by za pare lat sprzedawać je kolekcjonerą za grube tysjące, jak to robili z tazos pokemon z 2000r.

Biały fartuch

To co wymyśla kierownictwo to jakieś nieporozumienie. Zamiast odwołać ludzi na postojowe na ITE l42 to wymyślają 3 zamiany grzebania w starych aparatach BTE żeby odzyskać części każąc w czasie pandemii dotykać czyjejś woskowiny bez rękawiczek. Trenerki na niczym się nie znają. Team leaderzy tylko latają na gęby i nic nie robią tylko szczują pracowników i szukają haków żeby móc jak najwięcej osób zwolnić dyscyplinarnie lub z krótszym czasem wypowiedzenia. Dziś padła decyzja o przymusie wzięcia urlopu wypoczynkowego na okres 5 dni pod koniec maja.

Tak9Nie6

To chyba dobrze ze jest praca ! Nawet stare aparaty ! Zawsze coś

Tak12Nie5
blabla
@Biały fartuch

jak Ci coś nie pasuje to idz na zwolnienie lekarskie, a jeśli uważasz ze team leader i brygadzista nic nie robi to proponuję po wszystkim startować na to stanowisko zobaczyć ile faktycznie sie robi.

Tak5Nie10
asad
@blabla

Tak. W większość Team leaderzy i brygadziści i trenerzy nie mają podstawowej wiedzy i nie znają podstaw procedur, ale tak jest jak się zatrudnia kogoś po znajomości. Jacy ludzie taki poziom pracy. Białe fartuchy i żółte kamizelki trzymajcie się razem, bo w Was jeszcze nadzieją na cokolwiek. Powodzenia.

Cacharel.
@blabla

Brygadzista i Team Leader to te same osoby.????

asad
@Cacharel.

Tak, to samo tylko inna nazwa.

Tak1Nie2
Aaaa
@Biały fartuch

Nie rozumiem ludzi którzy są zakłamani. Jak już wystawiasz opinie to nie zmyślaj. Rękawiczek a produkcji jest mnóstwo!!! A jak nie podoba Ci się w tej firmie to po co na siłę w niej siedzisz???

Tak8Nie3
Bordowi
@Biały fartuch

No patrz a w magazynku pełno rękawiczek a ty bidulu musisz pracować bez!! Czy ktoś cię trzyma siłą w tej firmie ??

Tak8Nie2
Lulu
@Biały fartuch

Biały fartuch jak Tobie nie pasuje i tak Ci źle to się zwolnij. Jednego "darmozjada" będzie mniej.

Tak5Nie5
Ggggg
@Biały fartuch

To czemu się nie odezwałeś na spotkaniu z tym kierownictwem? Taką odwagę masz aby anonimowo obrażać, taki hojrak z Ciebie w Internecie. Mam dla Ciebie propozycje - złóż wypowiedzenie jeżeli tak Ciebie irytuje to, co firma robi. Przestań się męczyć i denerwować bo to gorsze niż jakikolwiek wirus.

Tak10Nie4
Test
@asad

Ukawnij się kim jesteś a sprawdzimy twoje kompetencje i wiedzę z danego zakresu.. zobaczymy czy tak naprawdę brak mam wiedzy.. Jak nie odpowiada Wam praca zawsze możecie sie zwolnić gdyby nie te D5 to byście teraz siedzieli na zasiłku za 700 zł i dopiero lament za co żyć

Tak4Nie11
Asad
@Test

W sumie nie muszę się ujawniać skoro na swoim koncie w ciagu tych niepełnych 6 lat mam sporo zatwierdzeń jak i produkcyjnych i magazynowych. Nie muszę starać w dgsie o nic skoro ciągle inne firmy patrzą na moje umiejętności i wiedzę i wręcz biją się o mnie. Od czwartku dostałam już 4 propozycję pracy. Pracowałam na serwisie BTE, ITE jako elektromonter oraz na produkcji na naprawkach. Potem na akustyce, programowaniu, laserze, a potem na magazynie kompletowanie zamówień za pomocą pikowania za pomocą światła oraz skanera. Byłam również na pakowaniu. Moje świadectwo pracy ma nadal dgs i czekam na jego oddanie.

Asad
@Test

Chętnie moją wiedzę wykorzystam w innej firmie, która to doceni. Jak coś w poniedziałek idę na kolejną rozmowę o pracę. Pieniądze dla bezrobotnych zostawiam takim pseudospecjalistom jak Ty. Jak coś byłam trochę trenerem i widziałam jak nimi zostają koleżanki brygadzistek. Nie mówię tu osobie, bo każdy z mojej zmiany uważał, że mam większą niż przeciętna.

Wiewióra
@blabla

Team leader i brygadzista to to samo, a poza tym w ostatnim czasie można zobaczyć,, faktycznie,, jacy są zapracowani....przeglądając portal FB i butiki internetowe.

Tak11Nie1
Test
@Asad

KP Fajnie może podzielisz się.. Też może zmienię pracę.. I może zacznę nowe życie?? Chociaż nie bo w DGS jest naprawdę miło jak to Pisałaś nie trzeba mieć kompetencji ani nie trzeba być mozgiem, nic tylko znajomości.

Tak2Nie4
Kasztan
@Test

"wysoka wypłata DGS" brygadzistek, trenerek, prestiż poczucia włażenia w doopę ograniczonych pracowników to cały ich majestat.

Tak5Nie1
Wr

Chyba lepiej wziasc 5 dni urlopu niż potrącić prace

Tak4Nie1
FAT killer
@Test

Ty masz brak wiedzy w interpunkcji... Kompetencje (usunięte przez administratora)

Jj
@asad

Zgodzę się z tobą w szczególności jeśli chodzi o trenerkę która sypia z Ukraińcami. Nigdy jej nie ma jak jest potrzebna jako trener.a jak już jest to wiedza zerowa.

Tak11Nie2
@Jj

ta wiadomość jest jak zdrada Polski na pal z tą $u ką!

Tak8Nie3
QQQ
@ssss

Wiesz co to jest mowa nienawiści??? Wnioskuje, że nie Kodeks karny art. 256

Tak3Nie8
Ha
@ssss

No prosze, jaka inteligencja sie ukazala... a wiecie co? Swoja droga skoro brak tym trenerom kompetencji to przestancie ich szukac, w koncu doswiadczeni operatorzy beda znac odpowiedz na to samo pytanie zadawane setny raz ;)

Miś
@Asad

żaden pracodawca nie ma prawa zatrzymać wcześniejszych świadectw pracy pracownika. Pewnie czekasz aż upłynie termin rozwiązania aktualnej umowy o pracę. Pracodawca wystawia świadectwo pracy w dniu rozwiązania umowy.

Ostry cień mgły

Te komentarze o cieszeniu się z tego, że w ogóle ma się pracę w DGS i ciśnięcie osób, które krytykują ten zakład, że pewnie klepią biedę albo faktycznie pisze kadra zarządzająca, albo naprawdę sprane mózgi. Fakt jest taki, że pracy jest mniej, ale do tej pory miejsc było zdecydowanie więcej niż potencjalnych pracowników. Teraz może jest mniejszy trochę wybór i nie biją się o pracowników, ale dalej jest praca. I to za lepsze pieniądze! Dajecie sobie robić pranie mózgu aby DGS Poland dalej sobie na was zarabiał. Na waszym oddaniu i wierze, że oni robią wszystko by chronić miejsca pracy dla najlepszych! Mimo kryzysu banda tych wyrachowańców zgarnie jeszcze super premie za cudowne zarządzanie spółką w dobie kryzysu. Wy się cieszycie, że macie pracę za takie ochłapy, a oni jeszcze wyjdą lepiej niż w poprzednich latach. Nie wierzysz, dalej będziesz twierdził, że kto został zwolniony, ten ma ciężką sytuację i nie ma pracy? Obejrzyj oferty. Wyślij z ciekawości aplikację. Może zmienisz zdanie. Brakowało ludzi to poniektórzy brygadzści dawali się wręcz opluwać. Szli na rękę nawet jak przychodzili faktycznie ludzie, którzy do żadnej pracy się nie nadawali. W oczach pewnych osób to stało się obrazem was wszystkich "operatów-kombinatorów". Ludzie, szanujcie się. Myślcie samodzielnie. To jest manipulacja rodem z jakiejś sekty.

Tak15Nie1
Katarzyna
@Ostry cień mgły

Bzdura, DGS to dobra firma dbająca o swoich pracowników, zamiast nam uciąć pensje o 20-30% starają się nam pomagać w tych trudnych czasach i ucinają tylko o 2% tylko po to abyśmy my zwykli pracownicy jak najmniej na tym ucierpieli. Co prawda pozwalniali troche osób ale mój brygadzista powiedział że to w sumie ma swoje plusy bo sama moge nauczyć się operacji/pracy tych którzy odeszli innymi słowy rozwijam się jako pracownik przejmując wiedze tych co zwolnili. Osobiście się ciesze że pracuje tam gdyż aktualnie ciężko znalezć prace, więc zamiast narzekać bądzcie zadowoleni z miejsca w jakim obecnie jesteście, szkoda że nie ma nadgodzin i wypłata średnio wygląda ale za to spędza czas z rodziną :D POzdrawiam

Tak1Nie23
Ciekawski.
@Ostry cień mgły

@Ostry cień mgły Moim zdaniem są dwa typy ludzi.Pierwsi z nich kurczowo trzymają się tego co mają.Boją się wszelkich zmian i nie widzią tego ,że pracują za najniższą stawkę i żeby zarobić muszątrzaskać nadgodziny kosztem rodziny.Najważniejsze dla nich jest to żeby nie stracić pracy.Drugi typ ludzi są to osoby które nie boją się dążyć do celu i realizować swoich ambicji.Stać ich na zmiany, bo lubią wyzwania .Wiedzą na ile mogą sobie pozwolić i podnoszą sobie poprzeczkę.Nie pozwolą sobą manipulować i nawet kryzys nie jest im straszny bo wiedzą ,że sobie poradzą.Uważam ,że każdy ma prawo wyboru i nie oceniam nikogo .Dziwię się tylko osobą które narzekają, ale nic nie robią ze swoim życiem.Życzę wszystkim aby mieli więcej radości z życia i żeby to co robią sprawiało im satysfakcję.

Tak7Nie
Pierre
@Katarzyna

Widać, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Żyjesz w swojej jaskini w przeświadczeniu, że wszędzie jest gorzej albo tak samo źle bo praca w DGS to Twój szczyt możliwości. Żyjesz w swojej dziwnej iluzji bo tak ci w życiu bezpiecznie i wygodnie. Nie wiem w jakim gronie się obracasz, ale skąd masz te dziwne informacje o tym że niemal wszystkie inne zakłady obcinają 30%. Słuchasz plotek nakrecajacych paniczne nastroje w kraju. Świat nie kręci się wyłącznie wokół kosmetyczek, przedszkolanek i fryzjerek. Ofert pracy jest sporo w dalszym ciągu i dla kogoś kto chce jest praca. Ale Ty wolisz słuchać brygadzistek i histeryków żywiących się przerażającymi wizjami rynku pracy. Tobie to na rękę bo jako pracownik produkcji za 2500 netto chcesz wierzyć, że jesteś w świetnej sytuacji i czujesz się w końcu lepsza od innych.

Tak16Nie1
Newird

Pochwalcie się ludzie DGSu swoimi wypłatami za kwiecień

Leader Price
@Newird

Wspaniała, był ciężki miesiąc, ale trud się opłacił i wogle mam pracę to najważniejsze w tych trudnych czasach gdzie pracy nie ma a kto nie pracuje w DGS musi jeść kamienie w sosie deszczowym okraszone blaskiem księżyca. Mam trujke spszodu jestem królowa życia.

Tak10Nie9
Eva Braun
@Leader Price

Nie pracuję w Dgs i też mam trójkę z przodu. Ludzie z Dgs ????????????

@Leader Price

Jeżeli już jest jakaś wymiana zdań trzeba znać ortografie trójka zawsze pisze się przez ó zamknięte wstyd!,,,

Mickiewicz
@Pracownik

Jeżeli już jest jakaś wymiana zdań to trzeba znać ortografię. Trójka zawsze pisze się przez "ó" zamknięte, wstyd! Polecam wrócić do szkoły, warto.

TakNie1
Nick

Byłem kiedyś na rozmowie w dgs w ich siedzibie w centrum Szczecina. Niestety rozmowa nie była sympatyczna. Jedna z Pan miła, druga zaś zachowywała się jakby pozjadała wszystkie rozumy i miała kij w pewnym miejscu. Biuro odpychające, od razu widać, że to bezduszne korpo. Nie polecam takiego doświadczenia nikomu.

Pozdrawiam

Uprzejmie proszę aby kadra zarządzająca nie podszywała się pod niszczych szczeblem pracowników powtarzając propagandowe hasła.

Tak6Nie
Ciekawski.

Na jakiej podstawie zwalniają?Jest jakiś okres wypowiedzenia ,odprawa?

Ż
@Ciekawski.

Na podstawie zarzutów zmyślonych na poczekaniu, uniwersalnych, wciskanych każdemu na kogo zabrakło konkretnych, ale nie podlizywaleś się więc papa. żeby było śmieszniej ocenia cię koordynator czy teamlider który nie ma o tym pojęcia bo 3/4 czasu spędza na kawie czy papierosie i nie wie nawet czym się dokładnie zajmujesz. Kiedy przyjdzie czas na nich??

Tak21Nie
Adam
@Ciekawski.

To jest proste. Były czasy, że był rynek pracownika, więc co niektórzy się opierniczali, brali non-stop L4, nawet odwalali różne dziwne akcje w pracy. Dobre czasy się skończyły i taki tego efekt.

Tak1Nie7

Zostaw merytoryczną opinię o DGS Poland - Szczecin