Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Opinie o Demant Operations Poland Sp. z o.o.

nowypracownik

Pytałeś, czy jest możliwość przejścia na inny dział?

@Molyy2234

Dobry wieczór,jestem zainteresowana praca proszę o opinie Jak wygląda rekrutacja i praca na magazynie jakie warunki

@@Molyy2234

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Demant. Wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji na stanowisko Pracownik Magazynu dostępne są w ofercie: https://careers.demant.com/DemantPoland/job/Pracownik-Magazynu/864452801/. Co istotne, proces rekrutacyjny skróciliśmy do niezbędnego minimum. Niejednokrotnie mija zaledwie kilka dni od telefonu ze strony kandydata do jego/jej pierwszego dnia pracy. Więcej informacji z przyjemnością udzieli nasz rekruter dostępny pod numerem telefonu 512 809 809.

from far away

Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator EDM/WEDM i czy nadal oferujecie dodatek/pakiet relokacyjny?

@from far away

Mógłbyś wskazać, które konkretne ogłoszenie o pracę Cię interesuje? :)

Jeśli interesują Cię szczegóły związane z tą konkretną rekrutacją, najlepiej będzie skontaktować się z Adamem - rekruterem, który jest opiekunem całego procesu. Z chęcią odpowie wszystkie Twoje pytania. Podajemy adres e-mail: addm@demant.com i trzymamy kciuki! :)

NiX

Czy w planach jest podniesienie wreszcie wynagrodzeń dla wszystkich pracowników? Nie jest to pytanie nt przyszeregowan których prawie nikt nie dostaje czy premii

@NiX

Dziękujemy za pytanie. Temat wynagrodzenia omawiany jest z naszymi pracownikami bezpośrednio. Zachęcamy więc rozmowy z przełożonym lub HR Business Partnerem. Natomiast w przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, zapraszamy do kontaktu z działem HR (rekrutacja@demant.com). Wszystkiego dobrego!

@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Jak się czujecie pracując w HR jednocześnie mając gdzieś problemy pracowników w zakładzie w którym pracujecie? (usunięte przez administratora)

Hubi
@NiX

A o jakie problemy chodzi? Możesz przybliżyć tę kwestię, żeby niewtajemniczeni i zainteresowani pracą tutaj też mogli poznać szczegóły? Czy chodzi o wynagrodzenie, bo widzę, że pisałeś o tym wyżej? Planowana była jakaś podwyżka albo ubiegaliście się o nią? Powiedz proszę coś więcej.

NiQX
@Hubi

Ciężko odpowiedzieć, gdy kasują twoje komentarze

@NiQX

Drogi użytkowniku, nasz profil na tym portalu jest miejscem, w którym każdy może się swobodnie wypowiedzieć na dowolny temat związany z organizacją. Mógłbyś uniknąć przeświadczenia o usuwanych komentarzach, gdybyś zapoznał się z wybranymi tutaj zagadnieniami, które wymagały od nas wyjaśnień. Sam fakt, że udzielana jest Ci odpowiedź na opinię, którą bez wątpienia pisałeś pod wpływem emocji, o tym ostatecznie przesądza. Rozumiemy, że niektóre sytuacje w życiu zawodowym mogą budzić wątpliwości lub niezadowolenie. To dotyczy nas wszystkich. Jako zespół HR codziennie pracujemy nad tym, aby zwiększać komfort pracy w Demant. Co roku organizowane są badania wśród wszystkich pracowników, które pozwalają każdemu ocenić komfort swojej pracy w zespole i organizacji. Wyniki tych badań są następnie dogłębnie analizowane, a na podstawie powstałych w ten sposób wniosków, planowane są działania, których celem jest zaspokojenie wskazanych w ankiecie potrzeb. Demant to miejsce, w którym każdy ma miejsce, by się wyrazić. Nasi pracownicy, bez względu na stanowisko czy dział, regularnie biorą udział w licznych konkursach z nagrodami, akcjach promocyjnych, czy udzielają się w komunikacji wewnętrznej lub zewnętrznej, pisząc o swoich zainteresowaniach. Oprócz tego nasz dział traktuje każde święto jako okazję do dodatkowego pogłębiania relacji między pracownikami, dlatego co roku organizowane są różne okolicznościowe zabawy dla wszystkich. W tak dużych organizacjach nie sposób uniknąć sytuacji, w których niektóre osoby mogą czuć się mniej zadowolone. Poważnie traktujemy każde zgłoszenie, które do nas trafia. W imieniu pracownika rozmawiamy z osobami zaangażowanymi w sprawę, lub tymi, które mogą coś w danej sytuacji poprawić. Większość kwestii udawało się rozwiązać samym dialogiem. Jednak żadna z tych rzeczy by się nie zadziała bez naszej współpracy, którą tak cenimy, dlatego zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przełożonymi bądź z nami: komunikacja@demant.com.

Magazynier

Praca na magazynie i rozmowa z okularnica

Co robiłam, Doswiadxzenie Pytanie o dzieci {mam 4 latke więc nie mogę pracować na nocki} Test na magazynie miał trwać koło 2h, trwał może 15 minut. Pani nie miała na nic czasu, zabiegana, nie sprawdziła moich umiejętności. Test miał pokazać moja wydajność, tylko jak skoro robiłam na czyimś komputerze. Oceniła mnie po wyglądzie, milion razy lepiej niż ona wyglądam, w dodatku złotem obwieszona to już przyjęła z góry że jestem paniusia. Żenada. Po teście niby wszystko ok, pytała co robiłam czy podoba mi się praca. Odpowiedziałam na pytania i na koniec rozmowy powiedziałam tej okularnicy że gdybym od początku wiedziała że tak to wygląda to bym nie przyjechała tu wcale. No i już nie oddzwoniła czy przyjmują czy nie. Haha

Dawid

Czy firma planuje wprowadzić większą ilość autobusów nr 2? Pomimo że jeżdżą dwa to nie da się nimi wracać z pracy tym bardziej w gorące dni.... Drugie pytanie to kiedy planujecie podnieść stawki pracownikom? Inflacja zżera nasze pieniądze, minimalna zapowiadają na ~4200pln w przyszłym roku

@Dawid

Dziękujemy za pytania. Ad. 1. Mamy kilka linii autobusów firmowych zapewniających transport z różnych kierunków. Rozumiemy, że mimo obecności klimatyzacji nie zawsze spełnia ona oczekiwania - zwłaszcza w wysokich temperaturach. Pracujemy nad znalezieniem optymalnych rozwiązań. Ad. 2 Jeśli chodzi o stawki i podnoszenie kompetencji naszych pracowników to indywidualne kwestie dotyczące tego tematu powinny być konsultowane z liderami i kierownikami obszarów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu z działem HR - osobiście lub mailowo: komunikacja@demant.pl.

NICK
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

autobusy to faktycznie porazka. prosze podejsc do jakiegos o godz 14 i zobaczyc jaki tlok tam panuje. zatrudniacie nowych pracownikow , ale o wiekszych autbusach nie ma mowy! moze pracownicy administracji oddadza pracownikom produkcji swoj wypasiony autokar?

@NICK

Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszych środków transportu. Jesteśmy zawsze wdzięczni za opinie naszych pracowników, które są cennymi informacjami zwrotnymi na temat sytuacji w organizacji. Rozumiemy, że forma transportu może budzić Twoje niezadowolenie. Chcemy, aby nasza firma oferowała pracownikom jak najlepsze warunki pracy, zarówno pod względem środowiska pracy, jak i transportu. Pragniemy uspokoić, że stale pracujemy nad rozwojem i doskonaleniem floty pojazdów z firmą, z którą współpracujemy. Naszym priorytetem jest zapewnienie wygodnych i bezpiecznych środków transportu dla wszystkich naszych pracowników. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne, i będziemy dalej pracować nad zapewnieniem jeszcze lepszych rozwiązań. Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć lepsze warunki pracy dla każdego pracownika.

H1jna96

Kiedy zostaną podniesione wynagrodzenia podstawowe dla pracowników produkcji? W przyszłym roku znów minimalna będzie wyższa od naszych pensji

@H1jna96

Pewnie w wrześniu, co bohatersko poprą nasza ciężka praca i jakimis innymi pierdołami oczywiście pomijając to że gdyby minimalna nie rosła to by nas trzymali na tych śmiesznych 3900 do końca życia

@H1jna96

Dziękujemy za zainteresowanie. Aktualnie oferowane wynagrodzenie dla pracowników produkcji wynosi 3900 zł brutto + nagroda frekwencyjna / premia uznaniowa oraz podwyższony dodatek za pracę w porze nocnej. Zainteresowanych pozyskaniem bardziej szczegółowych informacji na temat systemu wynagradzania w Demant zachęcamy do kontaktu z rekruterami (rekrutacja@demant.com, kom. 512 809 809). Kwestię jakiejkolwiek zmiany wysokości wynagrodzenia w obszarze produkcji zawsze omawiamy w pierwszej kolejności z pracownikami, bezpośrednio i otwarcie. Dopiero potem komunikujemy temat na szerszym forum. Zatrudnione w Demant osoby zapraszamy więc do zadawania pytań i zgłaszania wniosków przełożonemu lub HR Business Partnerowi. To najskuteczniejsza ścieżka pozyskania informacji albo zgłoszenia istotnej dla pracowników sprawy. Życzymy wszystkiego dobrego.

Adaś
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Osobno dostaje się nagrodę frekwencyjną i dodatkowo premie uznaniową? Czy jest jedna albo druga? W jakie są wysokości?

@Adaś

Nagroda frekwencyjna wynosi 200 zł brutto, oprócz tego można dodatkowo otrzymać premię uznaniową, której wysokość ustala indywidualnie przełożony. :)

Rob
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

A co z nagroda frekwencyjną jak się idzie na dłuższy urlop np. teraz w wakacje? Też się należy czy zabierają bo nie ma pracownika w pracy?

Wiktoria

Przychodzę z pytaniem kiedy dostaniemy jakieś podwyżki zwykłej pensji?

@Wiktoria

Dziękujemy za pytanie. Kwestie związane z poziomem wynagrodzeń omawiane się z naszymi pracownikami bezpośrednio. Zachęcamy więc rozmowy z przełożonym lub HR Business Partnerem. Natomiast w przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, zapraszamy do kontaktu z działem HR (rekrutacja@demant.com).

Amelka
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

A może warto rozważyć to aby ktoś inny decydował o podwyżkach a nie bezpośrednio przelożeni? Wy w administracji nie macie pojęcia co sie dzieje na produkcji. Piszecie bzdury w stylu ze pracujecie nad rozwiązywaniem jakichkolwiek problemów, a efektów żadnych nie widać.

Ruda
@Amelka

Amelka z doświadczenia wiem że mimo że przełożeni by Chcieli dać podwyżkę są blokowani przez GL. Np typujesz 6 pracowników do podwyżki a faktycznie dostaną. 3 z czego jedna z przymusu bo pani liderka każe jej podnieść i nie masz nic do gadania

Obserwator rynku pracy

Patrząc na rynek pracy od dłuższego czasu widać że firma Demant ma problemy wewnątrz. Ciągłe ogłoszenia o prace, minimalna krajowa, śmieszne premie pracowników. Każdorazowe ogłoszenie kosztuje na różnych platformach, rotacja kosztuje. Moim zdaniem ktoś niekompetentny zarządza firmą. Dyrekcja? HR? Brak szkoleń? Brak zmian? Na te pytania odpowiedź chciałbym znać odpowiedź...

Romek
@Obserwator rynku pracy

Zadajesz nie wygodne pytania i nie uzyskasz na nie odpowiedzi. Póki liczby sie zgadzają to nic z niczym nie zrobią. Te ich wypociny są po to aby zachecić nowych ludzi do złożenia CV. A faktem jest to, że firma demant już niczym się nie wyróżnia na tle innych firm produkcyjnych, mamy owocowe wtorki i czwartki super gdzie indziej są owocowo-warzywne. Prawie już każda firma oferuje to samo prywatna opieka medyczna itp. Tylko, że gdzie indziej są wyższe stawki.

Dziękujemy za wszystkie opinie. Zatrudniamy w Polsce ponad 3000 osób, a na świecie około 20 000. Jak w każdej dużej organizacji, także wśród naszych pracowników, są ci bardziej oraz nieco mniej zadowoleni. Co jednak najistotniejsze we wzajemnych kontaktach zawsze stawiamy na zaufanie, szacunek i uczciwość. Każdy zatrudniony ma prawo podzielenia się swoimi spostrzeżeniami anonimowo poprzez wewnętrzne badania lub bezpośrednio z przełożonym albo działem HR. Wszelkiego rodzaju naruszenia, zgodnie z przyjętym w organizacji Code of Conduct, można zgłaszać za pomocą kanałów wewnętrznych, np. poprzez swojego przełożonego, dział HR, lokalnego radcę prawnego, Group Legal & Compliance oraz za pomocą infolinii dla sygnalistów. Zdanie naszych pracowników traktujemy poważnie i z szacunkiem. Poddajemy je dyskusji, a jeśli wymaga działania, podejmujemy takowe. Jeśli więc komentujący znajdują się w gronie zatrudnionych w Demant, zachęcamy do skorzystania z dostępnych opcji komunikacji wewnątrz firmy. Z pewnością będzie to skuteczniejsza forma, umożliwiająca zainicjowanie działań. Życzymy wszystkiego dobrego!

36 lat pracy

Panowie, Obserwatorze i Romku, proszę podajcie na forum nazwę firmy o podobnym charakterze produkcyjnym jak Demant gdzie zarobki będą na poziomie 3,5 tys netto i wyższym. Bardzo proszę, być może skorzystam i złożę tam podanie.... Póki co chciałbym zaznaczyć, że owszem pensja podstawowa pracownika produkcyjnego w Demantcie nie jest pensją wysoką, ale nie oszukujmy się, nie jest to też pensja najniższa krajowa, jak Pan Obserwator napisał... Podajcie mi nazwę firmy gdzie będę miał 45 min przerywamy lub 55 min. przerwy wlicznej i będę zarabiał te 3,5 tys na rękę.

Jagna
@36 lat pracy

Hmmm....ale te 3,5 to sama podstawa? Bo ktoś wcześniej pisał, że z nadgodzinami wychodzi 3400 netto...i już się pogubiłam w tym wszystkim.

Patryk
@36 lat pracy

A ogłoszeń nie potrafisz przejrzeć? Wiadomo, że jak zaczniesz nową prace to na najniższej stawce. Tu masz podstawe 3900 brutto plus 200 brutto frekfencyjnej czyli ktoś kto zaczyna zarabia 4100 brutto czyli jakieś 3142 netto oczywiście możesz robić nadgodziny i zarobić więcej - dzienne nadgodziny są 50% płatne - nocne 100 % płatne plus dodatek nocny jakieś 2 zł brutto do godziny Stawka na godzine jest zmienna zależna ile godzin pracujących wypada w miesiącu 160 h lub 168 h czasem wiecej czasem mniej. Więc jeśli zarabiasz 3500na ręke to albo robisz nadgodziny albo jesteś na 7 lub wyższej stawce. Co do przerwy chyba każdy zakład produkcyjny ma minimum 40 mi przerwy. Myśle, że tu problemu nie stanowi praca bo jest lekka a ludzie i pensja. Każdy chiałby zarabiać wiecej i można zarobić wiecej robiąc nadgodziny ale czy życie polega na tym aby spedzać w pracy większość swojego zycia?

Maria
@Obserwator rynku pracy

Czy wiecie może jak wygląda dokładnie premiowanie? Wiem że podstawa jest mała, ale może premią można się ratować? Czy jest ona osiągalna? Jakie cele firma stawia dla pracownika? Czy i jak można się rozwijać? Dzięki za odowiedzi.

36 lat pracy
@Patryk

Na jakiej postawie stwierdzasz ,że nie potrafię przejrzeć ogłoszeń? Przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis i wpisy do których się odniosłem i proszę nie próbuje wciskać komuś coś ,o czym nie masz pojęcia . Jaka jest różnica pensji w Demacie na początku pracy i po roku pracy w tej firmie ? Niewielka , i tak jest w większości dużych firm produkcyjnych ,czy usługowych ....niestety ale takie są realia . Jeśli ktoś pisze ,że "wszędzie więcej płacą" niż w Demacie, to ja się grzecznie pytam gdzie ,bo znam z różnych źródeł jak wygląda praca i pensja w większości takich molochów jak Demant . Nawet Ty kolego nie potrafisz wskazać firmy gdzie są lepsze zarobki, ale komuś zarzucasz ,że nie przegląda ogłoszeń.

Łukasz

Czy mógłbym poznać wizję pracodawcy? Ogólna wizję pod kątem, produktów, odbiorców, pracowników?

Graźka

Hej, widzę że szukają od kwietnia Inżyniera Procesu w Dziale Procesów Wtryskowych. Mój mąż szuka pracy. Wymagają znajomości projektów tj. Lean i Six Sigma, PSP i FMEA, czy trzeba znać wszystkie, czy wystarczy dwa z nich?

Kiedy zamierzają państwo podnieść stawkę wszystkim pracownikom? Wszędzie trąbią o tym ile wyniesie stawka w przyszłym roku a dostajemy tylko odpowiedź że kierownictwo jeszcze nic nie wie na ten temat!!

Aga

Aneksy były rozdawane w maju i kto mial dostać to dostał, podwyżki są przyznawane co 3 miesiace ale tylko dla wybranych. Możliwe, że firma znowu zabłyśnie i pod koniec roku podniosą stawke podstawową :) Tak to już w tej firmie jest.

Ktoś

Firma chwali się autobusami pracowniczymi, ale to chyba jakiś żart. Wypełnione po brzegi, nie ma w nich miejsca żeby stać, a o miejscu siedzącym można pomarzyć. Więc czeka cię niemal godzinna podróż w spartańskich warunkach, bo przy obecnych upałach trudno tam nawet oddychać. A do tego kierowcy którzy jeżdżą jak chcą i nie zatrzymują się na wszystkich przystankach. Owocowe wtorki i czwartki czyli kilka bananów i jabłek na kilkadziesiąt osób, jeśli pazerne osoby przed tobą nie zapakują na wynos wszystkiego dla swoich rodzin to może uda Ci się coś zjeść ???? Praca nudna i nie ciekawa. Nie polecam

@Ktoś

Pracowałam tam 3 msc i cieszę się ze już nie pracuje .

@Ktoś

Nie da się załatwić kolejnego autobusu? Może jakby zagadać to firma by puściła. Albo umawiać sie z innymi współpracownikami na wspólne jeżdżenie samochodem jednego z nich.

@Ktoś

Mam pytanie co do autobusów...Podałby mi ktoś rozkład ich jazdy lub przynajmniej trasę powiedzmy z Centrum. Zastanawiam się czy zdążałbym do pracy jeżdzić autobusami firmowymi czy jednak komunikacja miejską. PS. Firma się chwali że refunduje część za bilety...Czy to praawda?? Pozdrawiam

@Nowy

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Szczegółowy rozkł jazdy dostępny jest tylko dla naszych pracowników. Obecnie jeździ 6 autobusów, z czego 5 z nich przejeżdża przez centrum miasta. Co do możliwości skorzystania z dofinansowania do komunikacji miejskiej to dotyczy ona drugiego biura, zlokalizowanego w centrum miasta, do którego nie zapewniamy darmowego dojazdu autobusami firmowymi. W razie jeszcze jakiś pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 809 809. Pozdrawiamy serdecznie.

@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

A jak wygląda sprawa z dojazdami na Rosówek. Chyba sie teraz tam tez otwieracie.

@Nowy

Dzień dobry, w Rosówku powstaje siedziba firmy DGS Diagnostics, która jest oddzielną spółką działającą w ramach grupy Demant. Po otwarciu, tam również będą dostępne autobusy dla pracowników. Pozdrawiamy serdecznie.

@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Dziekuje za info. Powoli dochodze kto jest kim :-)....

Wyjaśnienie
@Nowy

Demant Operations produkuje głównie aparaty słuchowe i akcesoria (plus komponenty do aparatów ) DGS Diagnostics urządzenia do badania słuchu i błędnika. Obie firmy należą do globalnej grupy Demant natomiast operacyjnie nie nają wiele wspólnego. DGS Diagnostics przenosi swoją działalność z Mierzyna do Rosówka. Demant Operations zostaje w Mierzynie. Nam nadzieję, że pomogłam, bo widzę, że jest z tym dalej zamieszanie.

@Wyjaśnienie

Dziekuje.....

Bri
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

@Pracodawca A czy godziny jazdy tych autobusów firmowych są dopasowane do pracy biura na Mierzynie, czy rozkład jest dopasowany tylko pod pracowników na produkcji? Jest ogłoszenie dot. pracy administracyjnej, ale nie wiem czy dam radę dojechać na Mierzyn i czy w ogóle aplikować.

@Bri

@Bri, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za pytanie o transport. Do i z Demant w Mierzynie kursują autobusy, z których mogą korzystać zarówno pracownicy obszarów produkcyjnych, jak i pracownicy administracyjni. W przypadku zatrudnionych w obszarach administracyjnych, autobusy dowożą ich do pracy na godzinę 8:00. Chwilę po 16:00 ruszają w kurs powrotny. Zapraszamy do aplikowania :)

ssss
@Bri

Nie jest aż tak źle można dojechać bez problemu komunikacja jest dobra na Mierzyn :)

Maria

Przeglądałam ogłoszenia o pracę i natknęłam się na ofertę dla Inżyniera jakości. Proponowana jest umowa o pracę na zastępstwo. Ciekawe na jaki czas?

@Maria

Dzień dobry :) @Maria, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W życiu każdej organizacji przychodzi taki moment, gdy potrzebna jest osoba, która podejmie się realizacji zadań przez określony czas. Tak jest w przypadku Inżyniera jakości, czyli stanowiska wspomnianego w opinii. Proces rekrutacji na ten wakat został chwilę temu zamknięty. Znaleźliśmy kandydata, który idealnie sprawdzi się w tej roli. Zachęcamy jednak do regularnego odwiedzania naszej strony https://www.demant.pl. Być może wkrótce pojawi się podobna oferta pracy i być może tym razem z założeniem stałej współpracy :) Życzymy wszystkiego dobrego!

Antoni

Zainteresowała mnie ofert pracy na ślusarza narzędziowego. Dodatkowo trzeba znać język angielski w stopniu komunikatywnym. To jest sprawdzane na rekrutacji? Wystarczy że będę umiał się dogadać?

@Antoni

Dzień dobry @Antoni, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W przypadku stanowiska Ślusarz narzędziowy / Toolmaker mile widziani są kandydaci, którzy potrafią podtrzymać prostą konwersację prowadzoną w języku angielskim. Podczas rozmowy rekrutacyjnej ma miejsce krótka wymiana zdań w tymże języku. Daje ona pogląd kandydatowi na oczekiwania wobec niego, a rekruterowi na poziom umiejętności posługiwania się językiem angielskim przez potencjalnego zatrudnionego. Nie oczekujemy certyfikatów, dyplomów, etc. Wystarczy możliwość porozumienia się. Zachęcamy do aplikowania :)

@Kandydat

Dzień dobry, Widziałam, że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracyjnych mam doświadczenie i w administracji i w pracy biurowej jednak jeżeli chodzi o język obcy to jest on do dopracowania czy @Pracodawca bierze pod uwagę możliwość doszkolenia z języka ? Jestem też ciekawa jak oceniają swoje miejsce pracy pracownicy administracyjni ?

@@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jesteśmy firmą międzynarodową, w której komunikacja niejednokrotnie odbywa się w języku angielskim. Organizacja i obsługa spotkań biznesowych, czy też organizacja wyjazdów służbowych to zadania, które wymagają znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Nasi pracownicy mają możliwość podniesienia kompetencji językowych, niemniej w tym konkretnym procesie mocne podstawy są obligatoryjne. Zapraszamy do aplikowania i sprawdzenia swoich predyspozycji w procesie rekrutacyjnym!

monia

hej wszystkim monia z tej strony , chcialam zapytac czy np ktos poleca jakas prace np tutaj ? myslalam o produckji albo obsludze klienta ale np mam taki sredni no ten angielski ale cos tam potrafie jak to sie mowi. takze wszystko jest ok, hej

@monia

Hej Monia, znajomość angielskiego nie jest wymogiem w przypadku starania się o stanowisko pracownika Produkcji. Jeśli chodzi o obsługę klienta, to jeśli swobodnie się komunikujesz w j. ang. zarówno w mowie jak i w piśmie - nie widzimy przeciwskazań do aplikacji. :)

Monia (dama)
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

dzieki to sprobuje w takim razie aplikowac do tej calej obslugi klienta i zopbaczymy / mysle ze bede dobra bo np mam stycznmosc duzo z klientai roznymi w moim cv to tez wpisalam zeby widac wlasnie bylo to takze jak to sie mowi prosze o rozpatrzenie mojej kandydatury, hej

Ironin
@Monia (dama)

Hej Monia damo widzę że jesteś osobą także ta cała obsługa klienta z pewnością powita Cię z otwartymi ramionami. Przychódź

Nj
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

I co, bujać ci się kazali? ;) bez angielskiego nie masz co próbować.

@Nj

Wymóg dotyczący znajomości języka angielskiego był podany w ogłoszeniu. Jest to niezbędna umiejętność, która wiąże się z codziennymi zadaniami osoby na tym stanowisku.

Pracownica produkcji

Zanim zaczęłam tu pracę - przeczytałam opinie i... przeraziłam się. Mimo wszystko podjęłam pracę. Szkolenie (8-10 tygodni, nie pamiętam dokładnie), potem wrzut do ludzi na serwis, każdej osibie wyszkolonej przydzielono "opiekuna", który w pierwszych miesiącach pomaga. W każdej chwili mozna podejść do kolegi czy koleżanki z dłuższym stażem i o coż zapytać. Liderki również bardzo pomocne i empatyczne. Normy do wyrobienia są, ale tak niskie, że z palcem w nosie da się wyrobić, jeśli zdarzy się dzień z trudniejszym aparatem i noe wyrobisz normy, to następnego dnia zrobisz woęcej, liczy się średnia z całego miesiąca. Osobiście zawsze miałam ponad normę, mimo, że się nie spieszyłam. Faktem jest, że praca nieco monotonna - ale co kto lubi Złego słowa o firmie powiedzieć nie mogę (nie, nikt mi nie zapłacił za opinię :-) ).

Mateo2

Witam jeszcze raz, coś się stało z moim poprzednim komentarzem i go nie widać. Więc przyszedłem zadać pytanie jeszcze raz - czy z powodu podwyżki płacy minimalnej (znowu będzie wyższa od podstawy) są w planach jakieś podwyżki wynagrodzenia?

@Mateo2

Dzień dobry, jeśli wejdą w życie zmiany legislacyjne dotyczące poziomu wynagrodzenia, to zgodnie z prawem każde przedsiębiorstwo funkcjonujące w Polsce ma obowiązek się do nich dostosować. To jest jeden ze scenariuszy, w którym można otrzymać podwyżkę. Drugi wiąże się dobrymi wynikami w pracy - w takiej sytuacji można liczyć na indywidualną podwyżkę lub awans.

Podwyżki wyrównujące wynagrodzenie w tym czasie przebiegały odrębnie względem tych, które Pan/Pani tu przytoczył/a.

Anka
@Mateo2

Jak to co sie stało z twoim komentarzem? Demant notorycznie usuwa negatywne komentarze o nich , bądź odsyła pracowników do HR który ma wszystko gdzieś ! Potrzebują teraz milion osób wiec robią wszystko zeby każdego zachęcić i usuwać negatywne opinie! Unikaj pracy w demant !!!

@Anka

Na tym profilu nie usuwamy żadnych negatywnych opinii. Poprzednia wersja tego komentarza nie została poprawnie sformułowana, o czym MATEO2 powinien wiedzieć, po otrzymaniu takiego komunikatu od serwisu.

Obserwatorka

Jak to jest ze brygadzisci robią co chcą, a operatorzy są pomiatani jak najgorszy sort ? Pewna brygadzistka notorycznie wychodzi na przerwy wcześniej, wraca później bo pali papieroska z brygadzistami z kolejnej przerwy. Notorycznie drze się na operatorów na linii produkcyjnej, jest bezczelna, wulgarna i mimo skarg do pani (usunięte przez administratora) nic nie jest z tym robione ? Nawet rozmowa z HR nic nie dała. Operator dawno by pożegnał swoje stanowisko pracy. operator spóźni się minutę z przerwy i już dostaje opr albo wpis…a brygadzisci spóźnieniem z przerwy zasłaniają się tym ze na przerwach musza odbierać telefony.. żenujące. Niejednokrotnie byłem/am świadkiem jak dwie brygadzistki oczerniały na forum inna brygadzistkę pod jej nie obecność w pracy. Toksyczna atmosfera z pracy, wyróżnianie „przydupasow” i „kumpelek”- kogoś nie lubią to przyczepiają się do tej osoby i cały czas na nią najeżdżają. Gdzie same na linii produkcyjnej żrą cukiereczki, przeglądają portale społecznościowe, piją „zakazane napoje” - zero sprawiedliwości. Skoro czegoś od kogoś wymagasz sam się tego trzymaj. (usunięte przez administratora)

Mateo.182011
@Obserwatorka

W końcu !!! Ktoś mówi jak jest! Brygadzistki i trenerki !!! Maja prawo do dłuższych przerw a jak sam wyjdziesz minute wczesniej masz przechlapane !

Mariola
@Mateo.182011

O tak na 5600 zwłaszcza jedna o dużych gabarytach robi co chce ,czuje się jakby była tam Boginią, ma swoich ulubionych operatorów, a resztę ma w czterech literach.Nie wiem że nikt nie może zrobić z nia porządku

Jak to jest z szkoleniem świeżaka. Po tych wpisach mam wrażenie, że świeżak zostaje wrzucony na głęboką wodę i masz sobie pływać i radzic sobie. Jak wyglądaja testy na rekrutacji i jak to wygląda. Czy są szkolenia wstępne, ile to trwa i ogólnie jak to na początku wygląda. Po niektórych wpisach odechciewa mi się w ogóle tutaj zakotwiczyć...

Ktoś
@Nowy

Robią to z wielką łaska bo nawet nie mają trenerów a za plecami obgadają cię od a do z wiec nie warto

Dominika
@Ktoś

Brak trenerów to z czego tak naprawdę wynika? Specyfika nie jest wcale taka trudna do ogarnięcia i po prostu starszy stażem podoła w razie potrzeby? Opiszesz jak to konkretnie wygląda?

Nic - tu-po- nas
@Dominika

Trochę w tym jest prawdy Na początku trener jest przy tobie Po jakimś czasie mówi ci - juz to było omówione!!! Musisz to wiedzieć!!!! Nie masz szans na dyskusje Wyżsi ranga znają sie latami Jestes na przegranej pozycji Bynajmniej tak jest w mierzynie na L42 Tadź sobie sam!!! Taka polityka!

@Nic - tu-po- nas

Dziękujemy za Twoją opinię. Etap wprowadzenia nowego pracownika jest dla nas bardzo ważny, zdajemy sobie sprawę, że to wtedy ma się do czynienia z największym stresem związanym z nowym miejscem pracy, otoczeniem i ludźmi. Każda osoba zasługuje na wysłuchanie i na uwagę - bez względu na stanowisko. Chcielibyśmy Ci pomóc i poznać lepiej sytuację, którą opisałeś. Prosimy, abyś do nas w tej sprawie napisał komunikacja@demant.com.

Gutenberg
@Nic - tu-po- nas

Nie przesadzaj, fakt jeśli po 3 tygodniach dalej masz problem z wypełnieniem jednego pola w dokumencie to może to być dla osoby szkolącej cię irytujące. Tak, jesteś w przegranej pozycji jak zrobisz bład, osoba ci go wskazuje a ty idziesz w zaparte że zrobiłaś to dobrze i to nie twoja wina.

Pump
@Nowy

Daj spokoj . Masz szkolenie 1 dzień zasypią Cię informacjami a na 2 dzień masz wszystko wiedzieć . To trochę przesada

Mall
@Nowy

Także nie polecam pracy tam . Nie chce się trenerą szkolić masz wszystko wiedzieć w 1 dzień . Obgadują i się z Ciebie śmieją za plecami . Mało płacą lepiej szukać czegoś innego . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Demant Operations Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demant Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demant Operations Poland Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demant Operations Poland Sp. z o.o.