Piekarnia Typolska

Iława

Opinie o Piekarnia Typolska

anonim 2009-06-26 18:20:17
Nie wiem jak to jest w Olsztynie,ale w Iławie pracownicy są traktowani jak potencjalni złodzieje.Wiem coś o tym,bo mnie tak potraktowano. UWAŻAJCIE!!!!
Nicola 2011-01-03 20:06:31
A ja opinie mam wrecz przeciwną.Praca fajna,spokojna,sporo dni wolnych wiec dużo czsu dla siebie,dla rodziny.Szefostwo nie tak jak napisała koleżanka wyżej,owszem wymagajace ale przeciez to oni stworzyli ta firmę i dbaja o to aby miała jak najlepsza renomę.W każdej pracy sa niesnaski ale przecież nigdzie nie jest idealnie nie ma takiej pracy która by nam w 100%odpowiadała prawda?A tak poza tym zatrudniajac sie tam,przedstawiane sa nam skrupulatnie wszystkie waunki pracy w tej firmie,nikt nikogo na siłe nie zmusza,chcesz pracujesz,nie to dziekuje.Praca jest ok
aga 2012-01-21 17:09:18
może i praca ok ale trzeba tańczyć jak zagrają a jak się sprzeciwisz to cię gnoją i mają za nic i z uczciwego zrobią [usunięte przez moderatora],tlko dupolizy mają super i kable,nawet premia w kopercie...
były pracownik 2014-11-15 12:39:57
prawda, pracownicy są traktowani okropnie i to złodziejstwo jest wręcz wmawiane, niestety prowadzi piekarnię osoba, która do niczego w życiu sama nie doszła, dlatego też nie ma szacunku do drugiego człowieka, jego pracy i poświęcenia dla niej czasu
Monte carlo 2015-01-15 17:22:50
To Prawda Pracownicy są tam gojeni zanim pójdziecie tam do pracy 2 razy się zastanówcie czy dobrze robicie

Hinol 2015-09-14 18:25:38
Mam pytanie w systemie pracy jaki obowiązuje w tej piekarni( w sklepach dodam ) 12-11 h na ile wolnych dni w miesiącu można liczyć i za jakie pieniądze się tam pracuje?...moja siostra się tam planuje wybrać do pracy chce złożyć CV ma malutką córeczkę( moja matka ma się nią zaopiekować jak jej się uda dostać, ale to moja chrześnica i nie chcę żeby cały czas spędzała z babcią a matka jej w tej piekarni) czy sobie poradzi? Napiszcie coś sensownego...poradźcie
kubik 2016-04-20 14:04:25
Ja bardzo polecam wypieki piekarni Typolskiej, a szczególnie sernik morelowo - jabłkowy, jest bardzo smaczny.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Typolska - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Typolska