Opinie o Sara System Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sara System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sara System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sara System Sp. z o.o. w Poznań

Roman

Pracuje w tej firmie od roku nie narezkam bo szef jest słowny, jak coś powie to tak zrobi, jak powie ze kasa będzie wczęsniej to zawsze tak jest, to mój druga fucha bo pracuje w dwóch firmach, jeżdże wózkiem do mycia posadzki na magazynie, ciesze sie z tej roboty bo nikt za mną nie łązi i nie sprawdza, noc hyba ze szef a jego się oszukac nie da bo sam mnie tego nauczył. Wiem ze maja dużo zakładów w obsłudze, bo czasmi to szefa nie widze i miesiac, ale on mówi ze po co ma mi łeb zawracac jak ja wiem lepiej do niego co trezba zrobic. Komórke dostałem to jak trezba dzwonie, ja jetsem zadowolony i jak się uda to nie mam zamiaru zmieniac roboty.

GGG
@Roman

Czy szef to brygadzista koordynator

@GGG

Koordynator czy inaczej Brygadzista to pracownik odpowiedzialny za pracę swojego zespołu , najczęściej pracujący razem ze swym zespołem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Sara System Sp. z o.o.?

Dariusz

Tylko i wyłącznie umowa o pracę zawierana z dniem dostarczenia dokumentów w tym zaświadczenia lekarskiego.

Bogdan
@Dariusz

Czy po okresie próbnym dają od razu umowę na czas nieokreślony?

@Bogdan

Okres próbny trwa do 3 miesięcy ale zdarza się że jest skracany w przypadku pracowników wyróżniających się zaangażowaniem i rzetelnością , ponad połowa pracowników SARA System ma umowy na czas nieokreślony.

Umowa o pracę.

Winek

Nawet najtrudniejsza praca jeśli jest wykonywana w dobrym zespole ludzi może być dobrze oceniana, polecam firmę!!

RK.

W firmie Sara system pracuje co prawda od 3 mies-jestem na okresie próbnym.jest tak jak opisujecie-szef Pan Darek jest super,mają profesjonalny sprzet-jak do tej pory nie pracowałem na tak solidnym i profesjonalnym sprzęcie jaki oferuje firma Sara.licze na dłuższą współpracę z firmą " sara system "

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sara System Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Sara System Sp. z o.o.?

Dariusz

Każdy pracownik może sobie dorobić na zleceniach dodatkowych realizowanych przez spółkę, nadgodziny są wynagradzane dodatkowo.

Jola

@Dariusz oczywiście, to podstawa. A czy firma nagradza pracowników premiami za dobre sprawowanie?

@Jola

Każdy pracownik ma swojego przełożonego - Kierownika lub Koordynatora i to oni co miesiąc wnioskują do zarządu o premie dla pracowników

Patryk

Firma stawia jakieś wygórowane wymagania kandydatom?

@Patryk

Podstawowym wymaganiem jest rzetelność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Cenimy pracowników bez nałogów.

Ile jest zmian w Sara System Sp. z o.o.?

Dariusz

W zależności do miejsca pracy, jednak w większości jest to praca na I i II zmianę.

Tymoteusz

Skoro firma ma dobrą opinię jako pracodawca to nie może być inaczej jak dobrze!

Ewka

Bardzo dobra firma .szef super gość. Pani Agnieszka fajna babka .jest fajnie .Środki do pracy super .dobra marka

Karinka
@Ewka

Popieram jest ok.

Patryk

Byłem kilka razy w tym roku na zleceniu na budowie w Sara System i powiem Wam, że jest git. Gdybym nie wyprowadzka z Poznania to bym szukał tam roboty na stałe. Płaca w tygodniówce, jak robota była ok to szefo dawał jeszcze premię. Na delegacjach poznałem różnych ludzi z firmy i każdy pracował tam po kilka lat, a to też już o czymś świadczy... Polecam firme i Pana Adama. ????????

Nowa

Jestem zatrudniona od niedawna, na pół etatu co prawda ale to druga praca więc łączę dwa etaty. Z umową przyjechał do mnie sam szef co mnie zamurowało, bo gdzie szef przyjeżdża do sprzątaczki a tu tak jest zawsze bo pytałam. Wypłata niby na umowie do 10 jak dotąd zawsze szybciej. Robię swoje , wcześniej mi się nie zdarzało żeby ktoś pytał czy wszystko ok , albo czego mi potrzeba bo wiadomo jak traktuje się osoby do sprzątania a tu jest inaczej, po prostu miło mi się do tej pracy przychodzi. Inne panie co są ze mną na zakładzie to parę lat już pracują i ani myślą zmieniać, a to chyba o czymś świadczy bo wszędzie się słyszy że każdy albo szuka albo zmienia.

Fredi

Kierownicy są niedobrze ponieważ wymagają i są tam gdzie nie każdy chce żeby byli?

Aldona
@Fredi

Są poprostu superrrrrrrrrrr ha ha????????????????????????

Piterrrr

Ja umowe mam od poczatku czyli juz 5 lat.Szefowa Wroblewska to super babka.Laska na dodatek.Szef Kruk w sumie spoko gość chociaż łatwo sie denerwuje i krzyczy ale w sumie jest nieszkodliwy. Jak się chodzi do roboty i robi to co każą to jest wszystko ok.Wkurzają się tylko jak przynosi się L4.No alte to wiadomo.Aha i mają super sprzęt i na nim nie oszczedzają.Właściwie co potrzeba do roboty to kupują.

Koza
@Piterrrr

Pani Wroblewska jest niekompetentna na to stanowisko się nie nadaje

NN

Warunki płacy i płacy super. Szef słowny facet . Wyplata zawsze na czas. Tylko na kierowniczkę nie mogę patrzeć . Mało przyjemna, usmiechu u niej nie uswiadczysz nawet jak dobrze pracujesz . Wyzywajaca i brzydka baba do tego . Ale nie zawsze jest na zakladzie , dlatego mozna przezyc. Sprzęt na którym pracujemy mega profesjonalny.

Nn
@NN

Zgadzam sie z Tobą. Szef to chyba nie wie z kim pracuje .jego kierownicy to mają wszystko w (usunięte przez administratora) ale niestety ze strata dla jego firmy .Nie szanują swoich pracowników absolutnie .

Rafał

@NN cieszy mnie Twoja opinia, a powiedz, może się orientujesz, czy na ten moment Sara System poszukuje pracowników? Czy oprócz podstawy możesz liczyć na premię albo pozapłacowe benefity? Wiele osób na pewno będzie wdzięcznych za sprawdzone informacje w tej kwestii.

Maselniczka

XD

AF....

A ja tam nie nazekam. Zarobki całkiem spoko.Szefowa Wróblewska jest słowna.Jak mówi,że kasa bedzie to jest.Jak mówi że przywiezie towar to przywozi.Mozna sobie u nich dorobic.Sa miesiace ze mam dodatkowo i 500zł.Mnie tam sie podoba ta firma.

..............................................nick

Tylko z umowami mają jakiś problem...ciemno to widzę.

robotnik
@..............................................nick

nie daja zadnych umow o prace i nie podaja konkretnej stawki pracujesz i niewiesz za co ani za ile jako wonotariusz

Ursus
@robotnik

Potwierdzam. Ściemniają na każdym kroku "Tak, tak jest Pani zgłoszona do ZUS" po czym w oddziale ZUS robią wielkie oczy .

Joasia
@..............................................nick

Ja zatrudniłam się z ogłoszenia na olx, i umowe dostałam po tygodniu jak tylko doniosłam zaświadczenie lekarskie. Na moim zakładzie pracuje 5 kobiet i jeden pan, byłam juz w clear systemie i amluxie, i moim zdaniem pod wzgledem warunków pracy te te firmy do sary moga sie schowac. z tych co z nimi pracuje nikt nic złego nie mówi więc opinie negatywne sa raczej od tych którzy albo karani albo szukaja łatwej pracy, a dzis chyba wszedzie trzeba pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Sara System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sara System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sara System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sara System Sp. z o.o.?

Sara System Sp. z o.o.