Sara System Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Sara System Sp. z o.o.

Roman 2011-06-14 14:28
Pracuje w tej firmie od roku nie narezkam bo szef jest słowny, jak coś powie to tak zrobi, jak powie ze kasa będzie wczęsniej to zawsze tak jest, to mój druga fucha bo pracuje w dwóch firmach, jeżdże wózkiem do mycia posadzki na magazynie, ciesze sie z tej roboty bo nikt za mną nie łązi i nie sprawdza, noc hyba ze szef a jego się oszukac nie da bo sam mnie tego nauczył. Wiem ze maja dużo zakładów w obsłudze, bo czasmi to szefa nie widze i miesiac, ale on mówi ze po co ma mi łeb zawracac jak ja wiem lepiej do niego co trezba zrobic. Komórke dostałem to jak trezba dzwonie, ja jetsem zadowolony i jak się uda to nie mam zamiaru zmieniac roboty.
..............................................nick 2016-12-08 16:16
Tylko z umowami mają jakiś problem...ciemno to widzę.
robotnik 2017-01-04 18:02
nie daja zadnych umow o prace i nie podaja konkretnej stawki pracujesz i niewiesz za co ani za ile jako wonotariusz
Ursus 2017-01-13 16:24
Potwierdzam. Ściemniają na każdym kroku "Tak, tak jest Pani zgłoszona do ZUS" po czym w oddziale ZUS robią wielkie oczy .
Joasia 2017-04-13 14:23
Ja zatrudniłam się z ogłoszenia na olx, i umowe dostałam po tygodniu jak tylko doniosłam zaświadczenie lekarskie. Na moim zakładzie pracuje 5 kobiet i jeden pan, byłam juz w clear systemie i amluxie, i moim zdaniem pod wzgledem warunków pracy te te firmy do sary moga sie schowac. z tych co z nimi pracuje nikt nic złego nie mówi więc opinie negatywne sa raczej od tych którzy albo karani albo szukaja łatwej pracy, a dzis chyba wszedzie trzeba pracowac
AF.... 2017-05-04 21:44
A ja tam nie nazekam. Zarobki całkiem spoko.Szefowa Wróblewska jest słowna.Jak mówi,że kasa bedzie to jest.Jak mówi że przywiezie towar to przywozi.Mozna sobie u nich dorobic.Sa miesiace ze mam dodatkowo i 500zł.Mnie tam sie podoba ta firma.
Piterrrr 2017-05-30 09:29
Ja umowe mam od poczatku czyli juz 5 lat.Szefowa Wroblewska to super babka.Laska na dodatek.Szef Kruk w sumie spoko gość chociaż łatwo sie denerwuje i krzyczy ale w sumie jest nieszkodliwy.
Jak się chodzi do roboty i robi to co każą to jest wszystko ok.Wkurzają się tylko jak przynosi się L4.No alte to wiadomo.Aha i mają super sprzęt i na nim nie oszczedzają.Właściwie co potrzeba do roboty to kupują.
Zostaw swoją opinię o Sara System Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sara System Sp. z o.o.