Opinie o Donau Trans w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Donau Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Donau Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donau Trans w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Donau Trans? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Podwykonawca

Jeśli dedykujesz samochody dla tej firmy to uważaj. Nie płacą w terminie o pieniądze trzeba się upominać. Stawka po UE realna wszystkie km przejechane dla nich to 3.2 netto. Przebiegi do 10 tys km maksymalnie. Chyba że coś się zmieniło i jest lepiej. To mało prawdopodobne.

Wydrenowany Nowy wpis
@Podwykonawca

100 % racji o pieniądze trzeba było się prosić, termin płatności słowo obce. 400000 zł zadłużenia z racji na zwłokę w płatnościach na przestrzeni 4 lat.

Leszek Nowy wpis
@Wydrenowany

Wow, to potężne długi. Mają jakieś sprawy pozakładane przez to?

@Leszek

Dzień dobry, "Wydrenowany" jak i "Leszek" Dziękujemy za jakże owocną opinię, ma ona tyle wspólnego z prawdą jak i nicki pod którymi się kryją. Proszę mieć odwagę i podpisać się, bo w tym momencie ta opinia jest nic nie warta. Opinie wystawione przez jedną osobę. Następnym razem, proszę chociaż użyć innego komputera.

ANDRZEJ IZDEBSKI

Bardzo polecam firmę Donau Trans Polska Współpraca na bardzo wysokim poziomie pieniążki zawsze na czas i na ogół sporo wyższe niż proponuje konkurencja

Winek

Dobra prac i całkiem niezłe zarobki a poza tym firma jest naprawdę dobrym pracodawcą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Donau Trans odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Patryk

Firma ma dobre opinie w internecie więc wystarczy dobrze robić swoje, polecam.

xxx

Szefowa chodzila w filcowanych kapciach i podsluchiwala o czym rozmawiaja pracownicy.

Warszawiak

Pracowałem 1.5 roku. Wypłata była zawsze na czas.

Joanna
@Warszawiak

Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w Donau Trans? Czy atmosfera panująca w firmie spełniła Twoje oczekiwania? Zachęcam Ciebie do napisania, czy tworzyliście zgrany zespół i czy dzięki temu przyjemniej udawałeś się do pracy.

Pestka
@Joanna

Zespół dosyć zgrany. (usunięte przez administratora)

biały jeleń

wiadomo że aby zarobić to tzreba sie troche natrudzić, ale ktos słusdznie napisał - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

@biały jeleń

a czasem może być lepiej tam gdzie już jesteśmy nie sądzisz?

Joanna

@Na wszystko trzeba sobie zasłużyć.piszesz, że polecasz pracę w Donau Trans. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie są według Ciebie największe plusy pracy tutaj?

A

To prawda, zgadzam się..

Na wszystko trzeba sobie zasłużyć.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Najlepiej nic nie robić i wyciągać łapę po 4.000 netto miesięcznie. Przecież każdy może założyć sobie spedycję i być sobie szefem. Polecam pracę w Donau.

pracowita

Gwarantuję wypłata jest zawsze na czas .

poinformowana/ny

Wypłata jest na czas ale jak chcesz pracować tam to mam nadzieję, ze masz mocne nerwy.Wiem na pewno bo tam pracowałem/am wystarczająco długo

pracowita

Ty to chyba nie jesteś życzliwą osobą. Takie słownictwo nie przystoi życzliwym osobom

BYŁY
@pracowita

Pracowałam/em dosyć długo,żeby powiedzieć,ze nikomu nie radzę(nawet największemu wrogowi) podejmować tam pracy

pracowity

A może ty byłeś nieodpowiednim pracownikiem ? Ile czasu pracowałeś w tej firmie ?

;-)

Cześć, nie polecam wszystkim \"przedsiębiorstwa\" Donau Trans!. Tylko tym, którzy mają niską samoocenę i lubią być poniżani przez przełożoną.

Mati

Jezu rewelacyjny opis 12 letniej dziewczynki która wyszła z piaskownicy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Donau Trans - Warszawa

Donau Trans
2.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Aleja Krakowska 106
    02-256 Warszawa