Opinie o Kaufland Polska w Piotrków Trybunalski Świętej Faustyny Kowalskiej 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Piotrków Trybunalski Świętej Faustyny Kowalskiej 2

wólzkowy

Witam kiedys pracowalem w tym obozie i moje pytanie czy nadal jest taki (usunięte przez administratora)jak był czy sie cos zmieniło moze kierownictwo:)? Nadal system pracy 12 godzinny? I czy ruskie czy kto to byl nadal tam pracuja?

tomek

kaufland jest najlepszym pracodawca daje dobre zarobki obiady

@tomek

dla wszystkich ktozy pracowali krotko.to wyiocznie nie pracowaliscie na podobnych stanowiskach, nigdzie nie zaplaca wam na magazynie za lezenie, na stacji zarobisz 1700 zl ale za 200 lub duzo wiecej godzin czy tez w ochronie. w kauflandzie na poczatek jest 1800 zl na reke do tego premia wydajnosciowa na ktora bez problemu powinno sie zrobic 110% to jest jakies 300zl dwa dni dodatkowe to kolejne 500. to jest przy stawxe poczatkowej. obiady sa ok. pracowac trzeba lezenia nie ma. ale nie ma innego pracodawcy w okolicy takimi warunkami zatrudnienia pewna praca i zarobkami.

ByłyPracownik

Witam. Pracowałem w tym obozie 5 lat temu, nie wiem jak jest teraz. Praca na kompletacji(wydanie towaru) bardzo ciężka. Dla ludzi zdrowych i nauczonych ciężkiej pracy. Norma norma i jeszcze raz norma, nic innego się tam nie liczy. Kierownictwo a dokładniej brygadziści po podstawówce pomiatają ludźmi z wyższym wykształceniem. Tylu idiotów w jednym miejscu dawno nie widziałem. Głąby pracownicy, idioci brygadziści. Wesoło jak cyrku. Zarobki dobre, ale jak się w miesiącu zrobiło 240-300 godzin :). Głupie pogadanki przed pracą, głupie pogadanki po pracy. Jedzenie nie dobre. Brud syf i szczury czy tam myszy biegające po magazynie. Nie wiem czy można to nazwać pracą, raczej tyraniem. Jeśli ktoś lubi towarzystwo idiotów, pomiatanie sobą, syf i brud. Jeśli ktoś lubi przerzucać/dźwigać przez 12godzin 5-10 ton to polecam.

tomasz

Jest jeszcze miejsce na magazynie w Niemczech?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kaufland Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
logo firmy Pakowanie art. kosmetycznych! Praca od zaraz! Dla każdego!
HSS Work Sp. z o.o.
GOCHA

Co prawda to prawda , wytrzymałam tydzień pod dyktaturą chłopca z podstawowym nie jestem typem człowieka \\\'\\\' ja to mam magistra i jestem lepsza ale tak poniżać ludzi to umieja tylko tam ...

alex

a jak z dojazdem do kauflanda w gliwicach jezdzi moze ktos z okolic knurowa

magazyn niemcy

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem do pracy przy kompletacji towaru w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Atrakcyjne wynagrodzenie, duże udogodnienia dla pracowników, [usunięte przez moderatora]

Batumi

Proszę o szybką odpowiedź, czy można po roku zarobić tam 2750 zł brutto. Pytam się z ciekawości, bo chcę wiedzieć jakie są zarobki w różnych firmach.

prac CD kaul Gliwice

Witam pracuje w cd kaufland Gliwice na food kasa moze byc teraz byla podw nie narzekam praca jak kazda jak komus się nie chce robic to niech siedzi w domu i nie narzeka

nowy rok i szukaj dalej... ci co zwolnili sie z CD Tesco, aby przejść do CD Kaufland zrobili poważny błąd

Arnold

dostaniesz na dwa miesiace ta kase tez dobrze no nie

zainteresowany pracą

witam byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy w Rokszycach wszystko wygląda super według pani z seretariatu ale prosze o opinię kogos kto tam obecnie pracuje.

kiedys pracowalem

Mam pytako czy system pracy sie zmienil bo ploty poszly ze na lepsze czy to tylko propaganda zeby ostatnich nieswiadomych z regionu sciagnac do roboty? :)

komisjoner

witam mam pytanie mogl bys mi cos wiecej powiedziec o kompletacji w piotrkowie w kauflandzie pracuje na friszu tez w kauflandzie tylko nie w polsce i chcial bym sie przeniesc warto nie warto jakas podpowiedz [usunięte przez moderatora] jesli mozesz napisz bede wdzieczny

tam zawsze bedzie obóz

ladnie sie u was teraz dzieje kierowników paru zdegradowali ale podobno jeszcze gorzej jest:) ale dobrze ze sa zminy codz na gorsze ale sa :))

[usunięte przez moderatora] dobrze ze nas nie bija

byly pracownik

przepraszam a gdzie pracujesz na kompletacji?bo chyba nie ja tam pracowalem 8 m-cy jednym slowem kauszfic.Szkoda zdrowia

gość

Pracuję tam od niedawna i nie jest tam aż tak tragicznie jak piszecie może obiady i są dość paskudne ale jeśli chodzi o pracę to wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) nigdzie nie dają pieniędzy za nic więc może przestańcie narzekać i jeśli komuś nie pasuje to niech zmieni sobie miejse zatrudnienia

n,

Przedmówcy mają rację.A ogłoszenia o pracy to KŁAMSTWO,nawet jedzenie beznadziejne.

ABC

to prawda co napisał przedmówca. zastraszają i nic więcej. jak bedziecie na rozmowie kwalifikacyjnej beda wam obiecywac gruszki na wierzbie a nic z tego nie ma. ja pracuje 10 m-cy i dostałem(usunięte przez administratora) .obiecywali nadgodziny 200% płatne a są do odbioru-godzina za godzine, zmiany grafików kiedy im się podoba- dzis mówią ze jutro mam przyjść do pracy za jakis dzien bo jest zmiana grafiku a jak nie to ci nie dadza premii lub nie przedłużą umowy.TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaufland Polska