Opinie o SOT w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SOT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOT w Białystok

Mała Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Hej. Jak w chwili obecnej wygląda praca w SOT.? Widziałam ogłoszenie że szukają do pracy, jestem ciekawa czy coś się zmieniło, opinie wystawione tutaj nie zbyt zachęcają do złożenia CV. Jaka jest stawka i czy są jakieś benefity. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SOT?

Monika Nowy wpis

Aż ciekawa jestem jakiegoś konstruktywnego rozwinięcia. ;) Czym na odcisk tak stanęli, że od gburów ich wyzywasz? :(

Fiziu Nowy wpis
@Monika

Idz popracuj to sie dowiesz takie (usunięte przez administratora) jak inspekcja wpadnie to znowu porzadek zrobi a nie pracownikow w h...robia

Jasiek

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna!!

@Jasiek

A DLA MNIE OBECNEGO PRACOWNIKA KTÓRY WYBIELA I UKRYWA PRAWDE O FIRMIE,A ZMUSZANIA DO NADGODZIN TO NIE BYŁO?? W PRZEPISACH SĄ NADGODZINY ALE NIE TYLE CO FIRMA ZMUSZALA LUDZI DO ZAPIERNICZANIA, LUDZIE ZMĘCZENI BYLI,A NIBY CZEMU SOTOSKIE OGŁOSZENIA NA MAGAZYNIERA CZĘSTO POJAWIĄ SIĘ?? ŻENADA NORMALNIE:D

Ja pracuje od czerwca i jakoś (usunięte przez administratora) nie odczułem przymusu do nadgodzin a wręcz przeciwnie jest świetna atmosfera

Obserwatorka

Dobrze Ci zaplacili za ten pozytyw:D? Znam osoby które tam pracują i pracowały i znam sytuację jaka tam panuje:D

Agata

co masz na myśli pisząc taki komentarz? :) Bo nie bardzo rozumiem

wtf
@Jasiek

a niby czemu fakt sie pozmienialo ale caly czas (usunięte przez administratora)

bo co

Bo pewnie z góry zakłada, że będzie rozgoryczony. Ale to chyba nie reguła? A odchodzili stąd ludzie w zgodzie może?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOT? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
oj tam nie ważne

SOT Białystok, istna PRLowska firma, czuć w tej firmie czasy PRLu, chyba nie wiedzą o tym, że zmienił się ustrój, cały chyba budynek tzw "zarządu" to zakochani w sobie ludzie, baby tam pracujące, to nie kobiety, baby czy to w dziale personalnym, handlowym, ba nawet w dziale księgowym, nawet sprzątaczki ............. mają głęboko w 4literach, osoby pracujące fizycznie ............. karma wraca ;o)

@oj tam nie ważne

to prawda

wiem ze to czytają wszyscy, wiec moje pytanie do ZARZĄDU, PREZESA, zapłata za pracę w magazynie, temper. plus 2 stopnie, suma 2300 a 2400, to żenująca, pokazujący obraz, brakiem szacunku do pracowników w magazynie, w innych częściach Polski, nawet ukrainiec nie chciał za takie pieniądze pracować w takich warunkach, to podwyżka i trochę więcej, szacunku do nas, do magazynierów, nie o 100 zł, czy 200 zł, ale pokażcie że jesteście z nasz dumni, bo by, odwalamy kawał roboty, bez nas, to by towar by nie wyszedł do klientów ........... a pro po, polecam, ludzi z budynku, zarząd, przyszli pracować do magazynu, nie na 1 dzień a na cały tydzień, zobaczyli .................

Fred
@pracownik

To jebnij to i znajdz inna robote a nie narzekasz

@Fred

Krótko, prosto i na temat widzę. XD Wiesz minęło trochę czasu, może już jednak nie pracuje tam? Ty widzę, że były jesteś, to kiedy uciekłeś stąd?

Lala

A inspekcja pracy niby czemu u was była:D?? Aż tak słodko to tam nie jest jak co niektórzy koloryzują:D za kasę pozytyw:D??

kris 1995

Pracowałem 2 lata temu przez 2 miesiące umowy nie przedłużyli same (usunięte przez administratora) na magazynie kierownik spoko zastepca też ale atmosfera jak w Związku Radzieckim życzę firmie upadku

Piter

Pracowałem na magazynie Plusy: -elastyczny czas pracy, jak się lekko spóźniłem, nikt się nie czepiał,wyjście do wc czy na przerwę nie miałem problemu -kierownicy na plus, wiadomo kontrolują, ale ja pracowałem, czasami pogadałem z kims to nikt się mnie nie czepiał,jak się obijasz to wiadomo, że będą wkurzeni, a pare razy niektorym sie za to dostalo. Mi nigdy nie zwrocili uwagi, zawsze spoko. -pieniądze na czas, Minusy: -kasa słaba, A swoje się naciagasz, typowo fizyczna praca, -brak możliwości awansu,

Bartosz
@Piter

Fajnie że podzieliłeś się tak obszernym wpisem, to cenne informacje. Powiesz mi może na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w SOT i czy nie ma tu problemu z dogadaniem się co do urlopów?

Piter
@Bartosz

Benefitow żadnych nie miałem, bo byłem na zleceniu. Trzeba zapytać chłopaków którzy robią na umowę o pracę. Jeżeli chodzi o urlop to u mnie nie było problemu z wolnym. Jeżeli chcialem to informowałem i kierownik nie robił mi przeszkód. Pamiętaj że to był urlop bezplatny

@Jasiek dlaczego ? Przecież mógł odejść przez to ze atmosfera w pracy była zła

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE,DUŻA ROTACJA O CZYMŚ ŚWIADCZY,OSTRY ZAPIERNICZ A KASA NIE JEST ATRAKCYJNA I TO JESZCZE NIE DOLICZYSZ SIĘ CZY DOBRZE WYPŁACILI

Zenek

Jak zwykle niektórzy lubią ostro przesadzić w swoich opiniach. Idealnie to nigdzie nie jest.

Mila

Jak jest w sot bialystok

vv345j

W firmie sa 2 dzialy logistyka i zhs. Dzial logistyczny to dno poniewaz pracuje tam kierownik glowny Rafał ktory wyzywa sie psychicznie na pracownikach przyczepia sie o byle co krzyczy na wszystkich wszyscy chodza po cichu zeby go tylko nie zdenerwowac. (usunięte przez administratora) pogadac z nikim nawet 5 min nie mozesz bo jak jakis kierownik zobaczy to juz krzycza usiasc nigdzie nie mozesz nawet na chwile bo zaraz co zmeczyles sie.Praca na 2 zmiany pierwsza zmiana to pon 8 wto 10 sro 6 czw 10 pt 12 druga zmiana 14 tak zwana popoludniowa jesli na tej zmianie z zdarzy zmiana zrobic zamowien na ten dzien zostaje po godzinach az skonczy nigdy nie wiadomo czy te nadgodziny sa placone bo sa wliczane w premie. Dzial zhs praktycznie caly czas nadgodziny po 12 h malo kiedy wolny dzien magazyn caly zawalony towarem czasami osobom idacym w preciwnych kierunakch z paletami ciezko sie minąć.

Firma szczyci sie tym że daje zatrudnienie i pełne świadczenia (co na kazdym kroku podkreślają) jak by to był jakis kosmos w innych zakładach pracy, jest to firma w której od 30 lat nic sie nie zmieniło pod względem podejścia do pracownika cały czas rządzi komuna, w ofercie zatrudnienia tej firmy powinno być napisane " silnych i głupich zatrudnimy " poniewaz tylko takich pracownikow uwazają za najlepszych, poniewaz pracują ile sie im kaze a nie prosza o podwyzkę .

mik

Jakby co, to firmie do trzydziestolecia troszkę brakuje. A z opisanym podejściem do pracownika, spotkałem się nie tylko w sot.

elmariaczi

kierowcy mają przejebane a druga sprawa ze kieruje tym 2 debili jebanych którzy nie mają pojęcia o niczym jeden który zarządza kierowcami nawet nie ma kategori C a i kat B to nie wiadomo czy ma imbecyl a główny kierownik wysłowić się nie umie tępe dzidy i tyle nie polecam śmiecie, sobie wiecej biorą w kieszeń a kierowcom chuj płacą, oszuści!

Zostaw merytoryczną opinię o SOT - Białystok

• Jak się pracuje w SOT?

Zobacz opinie na temat firmy SOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOT?

SOT