Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

Firma ponoć z tego co mi wiadomo jest stała..jednak ludzi pracujących tu po kilkanaście lat ciężko znaleźć..jakoś kilka lat średnia pracujących tu ludzi ...później ktoś szuka czegoś lepszego...Po drugie wielu osobom nie pasuje, że firma zarządza jego urlopem...po trzecie jakby nie było jest to praca poza miejscem zamieszkania..Ale polecam np. jako pierwszą pracę, dużo można się nauczyć :)

justi

pytanko mam czy mozna 3 tys na lapke wyciagnac w tej firmie ? dziekuje za pomoc

as
@justi

w wakacje gdy walniesz 300 godz ..przyjezdzasz do domu i spisz a dla rodziny masz ledwo czas bo nogi w (usunięte przez administratora)??

Nika

Zatelefonowałam zapytać o zarobki dla operatora wózków widłowych, ale jeśli chodzi o płace, to jest jakaś kpina. Niby taka firma super, a płace jak w Azji. Żenada.

Ona

Ludzi szukacie....a po rozmowie nikt sie nie odzywa....chciałabym pracowac ale nawet pani nie oddzwonila....a codzien oferty w internecie....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Operator CNC

Zastanawiam sie nad złożeniem podania bo mam w sumie niedaleko a męczą mnie dojazdy do Pelplina... ile teraz mozna max dostać na start, jak masz doświadczenie na maszynach CNC?

Ona

Ciezko przejsc tam rozmowe kwalifikacyjna....wogole nie oddzwonila do mnie pani ktora prowadzila rozmowe...a niby tyle ludzi potrzebuja....ale chyba takich co od razu wszystko umieja....wymagania wysokie

On....

Czy jak po rozmowie trzeba czekać na tel to przyjmą wogole?

Ruda

Kobiety wogole tam przyjmują? Bo ogłoszenie co chwile się ukazuje a nikt nie oddzawania...

Beli

Ogloszenie ze potrzebuja ludzi a wogole nikt nie dzwoni....

WOBA

Twoim urlopem dysponuje firma czyli: 10 dni w lipcy kiedy jest przestoj i fabryki stoją. 5 dni w ferie i okolo 5-10 dni w sw.bozego narodzenia inne dni wolne miedzy swietami jak np majowka odrabiasz w sobote. Chcesz sobie dorobic nadgodzinami? ZAPOMNIJ. Od kilku miesiecy sa zabronione. A wiec jesli w zespole np.5 os. dwoje pracownikow zachoruje to 3 zap... za 5. Czesto i gesto w sumie to juz standard ze co niektorzy robia na 2 maszynach na raz bo nie ma obsady a na nadgodziny nikogo nie dostaniesz do pomocy ani sam nie mozesz zostac choc w oczy razi brak pełnej obsady na wielu stanowiskach. Chore. PREMIE kolejna ciekawa rzecz do opisania. na rozmowach usłyszysz jakie to nie są wysokie premie 600,700,900 zł BRUTTO mozna wyciagnąć a prawda jest taka ze zobaczysz moze 100 -150 brutto i to jeszcze jak dobrze pojdzie. Bo premia jest głownie za jakosc ktora ciezko utrzymac. Cały czas zwiekszaja normy produkcyjne co oczywistym jest ze to nie pozwala na utrzymanie jakosci w takim zapier...lu. Nie dajcie sie omamic ta fikcyjna premią. PODWYZKI-smiech na sali i zenada. ludzie dostawali w tym roku po 40,70 zł brutto podwyzki za ocene pracownicza ktora jest raz w roku. Pracownicy zaczeli sie zwalniac masowo i wyciagneli dodatkowo dla kazdego po 150 brutto by zatrzymac ludzi. Podkresle ze przez reszte roku nie masz szans na podwyzke. Nie zachoruj czasam bo tez dostaniesz taka podwyzke:) Jesli liczysz na dobry zarobek to nie ten kierunek. Jezeli firma musi roznosic ulotki wieszac plakaty w autobusach na przystankach w sklepach aby ktoś zechciał u nich pracowac to chyba wszystko tłumaczy. Chciałbym jeszcze nadmienic ze od przyszłego miesiaca bedziemy mieli ukrainskich kolegow. Ta firma jest juz spalona w okolicy łapia sie wszystkiego by ludzie zechcieli pracowac w dovista polska. Firma wciaga ciezko jest sie wyrwac. plusy sa takie ze na swieta dostaniesz 3-4 stowki + paczka dla dzieci jesli masz, za wakacje tez tyle (choc to moze niedługo tez ulec zmianie sadzac po poczynaniach nowego dyrektora czyli ciecia na kazdym kroku i na wszystkim co sie da)do tego robisz w cieplym i sa przestrzegane wszystkie prawa pracownicze. I to by było na tyle.

Jak wygląda system pracy? 5 dnia na pierwszą zmianę, 5 dni na drugą i na trzecią? Weekend wolny?

Bartek
@Paweł

Odwrotnie, system 3,2,1 tydzień nocka kolejno tydzień popołudniówka a następnie dniówki i tak dalej i tak dalej

ggg

jak długo czekać na telefon po rozmowie kwalifikacyjnej ?

Bart
@ggg

Skoro po rozmowie nie otrzymałeś skierowania na badania do lekarza ani nie poinformowali Cię kiedy zaczynasz pracę to raczej nie przeszedłeś rozmowy pozytywnie. Na rozmowie byłem 17 stycznia i po rozmowie otrzymałem skierowanie na badania do lekarza oraz Pani prowadząca rozmowę poinformowała mnie,że pracę rozpoczynam 1 lutego lecz będzie jeszcze do mnie dzwonić 30/31.01 ze szczegółami na jakiej fabryce są wolne wakaty i gdzie mnie może ulokować.

T3 maszynownia

T3 maszynownia linia ram 2007r może 2008r zaczołem prace, skończyłem 2012 moim brygadzistą był Krzysztof .R .zastępca brygadzisty Tomek nie pamiętam nazwiska ,pamiętam dobrze małego chłopka tz;BOBEK STRASZNY KRETYN Z WSZYSTKIMI WALCZYŁ ,NASTĘPNY BYŁ STĘPIEŃ DOBRY FACHOWIEC MIAŁ POJĘCIE O STOLARCE,NASTĘPNY KRYCHA NAJLEPSZY KOLEGA STĘPIENIA PAPUGI NIEROZŁĄCZKI TEŻ DOBRY FACHOWIEC,NASTĘPNY WIESŁAW .S. TAJNOS AGENTOS TEŻ ZNAŁ SIĘ NA ROBOCIE.DO CZASU GDY ZATRUDNILI NOWEGO DYREKTORA KTÓRY WCZEŚNIEJ NAROBIŁ BAJZLU W FLEX TRONIC I ZE SWOIMI CHORYMI POMYSŁAMI PRZESZEDŁ DO BYŁEGO RATIONELA TERAZ DOVISTA ZACZĘŁY SIĘ CIĘCIA FINANSOWE DLA PRACOWNIKÓW I SKOŃCZYŁA SIĘ MOJA PRZYGODA .POZDRAWIAM T3 MASZYNOWNIE I KOBIETKI NA ZAPRAWKACH.

Trep
@T3 maszynownia

Konkretnie jakie cięcia ??? Zmniejszyli pensje ? W czym poprzednie władze były lepsze od dziś - robią co im właściciel każe

T3 maszynownia

Pracowałem na T3 Maszynownia 5 lat i wszystko było ok oprucz wynagrodzenia zarabiałem od 1600 do 2000 max ale pewnego dnia zatrudnili Nowego Dyrektora przyszedł z flexa tam go prawdopodobnie zwolnili za pomocą solidarności .NO I W TEDY SIĘ ZACZEŁY ZŁE CZASY DLA RATIONELA.

StEfAn

Byłem na kolejnej rozmowie i na chama gościu z którym dziś rozmawiałem chciał mnie wcisnąć na klejonkę (gdzie mi to odradzano) podchody takie robił aby tylko tam . Sam nie wiedział o czym gada

Zastanawiam się nad podjęciem pracy za i przeciw ,ktoś coś.

Maria
@Ania

Moja sąsiadka to tam robi na T4, to muwiła że sobie chwali. Kase dostali do wykorzystania ponoć koło 6 stuw, paczki na mikołaja dla dzieci, wigilia w pracy normalnie i jeszcze prezenty dla każdego co pracuje tak z tego co opowiadała. Mi sie wydaje że tam dbaja, mówiła że premie są i mi ona chwaliła prace. Płacą im jeszcze za autobus do pracy. Lepiej niż we fleksie mówią tak

Max

Witam teraz dostalem propozycje na specjaliste ds. Jakości czy warto przyjadz się na te stanwisko? Z góry dzięki za info Wesołych Świąt

EPM

Talony na swieta + paczki dla dzieci . Przy najnizszej krajowej wyplata na reke 2700 przy niewielu nadgodzinach . Soboty gdy nie masz w grafiku a potrzeba jest przyjsc do pracy dostaniesz 200 zl brutto dodatkowo. Dojazdy zapewnione. Czego chcecie wiecej.

mama
@EPM

daj spokój nie wiesz co piszesz czas w weekendy to dla rodziny i odpoczynek chyba że cię rodzina nie kocha.

Mel

Pracuje sie dobrze bo mamy super lidera. Finanse nie tj. na rozmowie najnizsza krajowa w rzeczywistosci wychodzi wiecej premia do 600 zl potem 200 zl. za to gdy nie wybierzesz UZ lub opieki na dziecko , dodatki za nocki uzbiera sie sporo wiecej.

Mel

Co oznacza ranga 2D lub 1D czy tez 3D

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska