Opinie o PBO"EKOBUD" w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PBO"EKOBUD". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PBO"EKOBUD" o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBO"EKOBUD" w Ostróda

niezalezny

Witam cię Renatko mam pytanie a ty skąd posiadasz takie nie trafione informacje że niby 5 mieszkań sprzedanych bardzo mnie to ciekawi. Pewnie sam byś chciała tam mieszkać i żal ci i takie totalne bzdury piszesz. Pozdrawiam

Nie prawda. W Ostródzie są do sprzedania gotowe mieszkania na Racławickiej- 20 mieszkań, na Curie-Skłodowska- 64 mieszkania. Ceny mieszkań na Ul. Racławickiej obniżono do 3600 zł. za metr. ( Blok dobrze wygrzany, bo już drugi sezon grzewczy zaczął. )

renata

Wiecie może co się dzieje z inwestycją ekobud, na ul. Curie- skłodowskiej ? Podobno mają zaliczki na 5 mieszkań, a blok oddają w marcu 2012 r. Bardzo słabo się sprzedają mieszkania.

jarząbek

z tego co widać a nic nie widać do biura sprzedaży mieszkań ktoś wchodzi i wychodzi ale czy kupują te mieszkania i są zadowoleni nic mi nie wiadomo a inwestycja na jagiellońskiej to po byłych koszarach w miejscu gdzie kiedyś koniki poili a po za tym wejdz sobie ziom na inwestycje firmy eko-bud tam znajdziesz każdy jeden projekt jaki wygląda dziś a jaki jutro nara.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBO"EKOBUD" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dominik

Mnie zainteresowała inwestycja Ekobudu w Szafrankach- bardzo fajne miejsce na domki, zresztą już tam się buduje kilka. Jakby tam postawili bliźniaki, lub nawet kamienice w niskiej zabudowie- to byłoby super osiedle. Na uboczu miasta, dojazd jest w dwóch stron, od Kajkowa, od Jaracza. Ciekawe co tam powstanie, bo myślę, ze ekobud- nie zdecyduje się tam na budowanie bloków- to jednak nie centrum miasta- ludzie uciekają z miasta, chca spokoju . tam by się sprawdziły budynki maksymalnie do II Piętra. i ogródki dla mieszkań na parterze.

niezależny

Witam, Jak czytam takie bzdury to ręce mi opadają chodzi mi oczywiście o ilość mieszkań jakie posiada EKOBUD w sprzedaży. Do pana wszystko wiedzącego w Olsztynie jest tylko 236 mieszkań. A w Ostródzie jest może 70 mieszkań włącznie z nową inwestycją. Sami kupiliśmy mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni mamy również wielu znajomych którzy jakoś nie narzekają i są wręcz zadowoleni. Myślę że tak niepochlebne opinię są pisane przez osoby nawet nie mieszkające w nowym budownictwie. A co do pracy i osób pracujących nie mam nic do powiedzenia bo nie posiadam takich informacji.

szogun

Jarząbek- powiedz jak wygląda ta budowa w Olsztynie na Jagielońskiej........?? czy tam ktoś już kupuje te mieszkania ?? Czy widać już opinie, że będzie je ciężko sprzedać......?? co mówią kierownicy budowy........? , Oraz czy ktoś wie jak wygląda, budowa tych dwóch budynków w Ostródzie na Curie Skłodowska.........?.....Bo już chyba dach jest robiony.......? ale klientów nie widać. Klonowski podobno ma już zatory płatnicze dla podwykonawców. A jeszcze kupił ziemię w Szafrankach przy Ostródzie- i tam chcą coś dłubać........, pies z kulawą nogą nie kupi tych mieszkań.

jarząbek

tak to ja jarząbek powracam na listę top niesmacznych zarobków którą otwiera ul.Jagiellońska nie rozumiem jedna firma 1700 zł brutto w budownictwie i to jeszcze nie wiadomo czy to przejdzie i [usunięte przez administratora] zaakceptuje paranoja.Budowlane knr z lat 60-tych a już samo naliczanie wypłat jest skomplikowane dla kierownika y[usunięte przez administratora] jak błąd i porażka tej budowy no ale nie ma co ma face jaja mówiąc ja wam dołożyłem z pustego i sam salomon nie naleje a tu masz koperfield się znalazł a poza tym inwestycja je [usunięte przez administratora]i o wielkim hajsie trzeba zapomnieć a już na pewno w eko- budzie ponoć na betonie można lepiej zarobić a inne prace budowlane zaliczane są do prac wykończeniowych ten zakład też się sam wykończy pozdro dla fizoli trzymajta się bo nie długo zima i mrozowe cdn.........

Marek Niewiadomski

Ekobud z Ostródy- wkrótce zacznie zwalniać na potęgę swoich pracowników. Murarzy, tynkarzy, łopaciarzy, kierowników, majstrów itd. Na tą chwilę mają około 800 mieszkań ( 500 w Olsztynie, 200 w Ostródzie, 70 w Morągu) - do sprzedania, a mieszkania w ogóle się nie sprzedają. Stoją puste. Ceny są za drogie, a właściciel nie chce opuszczać cen. Jak tylko skończą się zlecenia ze Starostwa i UM.- To Firma stoi jako pierwsza do bankructwa. Zobaczycie pod koniec 2012 roku- skończą wszystkie budy- i zaczną zwolnienia grupowe.

beznadzieja przez duze B az dziw ze ta firma funkcjonuje w tych czasach!!!!!!!!!!! wiekszosc załogi to starzy ludzie nie powiem z doswiaczeniem ale ich motto to kit z pieniedzmi a by robota była.Zarobki od 960zl do 1500 srednia 1200zl.Jak nie pasuje to pisz podanie o zwolnienie a gdzie taki pojdzie który z skaczył 5 klas i uciekl z pgr-u do miasta dostal mieszkanie w ulu(hotel robotniczy)a teraz jest brygadzista i funkcja uderza do główki.Dyrekcja skutecznie to wykorzystuje i doji frajerów w sumnie racja jelen ma rog to go puk.

nie polecam

beznadziejne zarobki a wymagana kosmiczne nie polecam

zawiedziony

pracowałem tam przez miesiac po 10h i wszystkie soboty(listy obecności sie nie podpisuje w soboty)dostałem około 1500 BRUTTO!!!!!!!

wojtek1111

Uwaga uwaga wczoraj dali wodę na budowy bo temperatura przekroczyła 32 stopnie.Panowie kryzys w dziadobudzie się kończy może zaczniemy zarabiać z 1500 brutto he he he

Krzysiek

Ma gościu racje 1200 średnia lecz musisz (usunięte przez administratora) ostro i w tym 2 soboty dodać trzeba ze nie na miejscu w większości lecz na wyjeździe (dowożą)bo taniej nie płacą za dojazdy nic!!!!!!! Tak więc jesteś 12 h poza domem masz płacone za 8 h stawka na początek 7 zł brutto a fachowcy z 30 letnim doświadczeniem którzy życie zostawili w tej firmie do 9.50 brutto.Nie ma większych.Roboty mają mnóstwo lecz ludzi nie za bardzo no to biorą z pośredniaka wszystko za najniższą krajową85 % po pierwszej wypłacie rezygnuje reszta wykrusza się do 3 miesięcy kilku po 7 dniach.

firma bieda

daj spokój z tą firmą [usunięte przez moderatora] za grosze,załuja wody mineralnej a socjal biora tak samo jest z posiłkami regeneracyjnymi tylko na papierze dla inspekcji.Stawki głodowe he he niby godzinówka i akord a normy poucinane ze nie da zarobić sie

Waldek 1957

Ciekawi mnie jakie są wasze opinie na temat tej firmy bo dużo słyszy się złego i dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o PBO"EKOBUD" - Ostróda

• Jak się pracuje w PBO"EKOBUD"?

Zobacz opinie na temat firmy PBO"EKOBUD" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO"EKOBUD"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PBO"EKOBUD"
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 8
    14-100 Ostróda