Opinie o Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk w Kalisz

Darek Nowy wpis

Pan SB znów zaczyna działać ma nowy numer telefonu obiecuje że załatwi dotacje na firmy transportowe pogubił się w kłamstwach jak zadzwonił do mnie a ja rozpoznałem jego głos i poprosiłem o powtórzenie nazwiska przedstawił się jako cytuje: BANK nazywam się BANK i szybko się rozłączył z upozorowanej utraty zasięgu myślę że ten biedny człowiek jest bardzo chory

Kuba Nowy wpis

@Hubert Sieradz Czyżby zabrakło argumentów uzasadniających tak złośliwy wpis? Ja mam zupełnie inne zdanie

Hubert Sieradz Nowy wpis

Jednym słowem (usunięte przez administratora)nie dajcie się nabrać.

Andrzej Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników? Jak atmosfera?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Darek

Chyba już się tylko potrafi ukrywać nie doradzać pewnie wszystkie wyłudzone pięniądze przeznaczył na partie "NOWOCZESNA" w której był lub jeszcze jest członkiem jednym słowem oszust

Jarosław

Jak oceniacie pracę w Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk? Czy zawsze można było liczyć na wynagrodzenie w terminie? Jaka atmosfera panuje w firmie? Napiszcie coś na temat wad i zalet przedsiębiorstwa, pomoże to innym użytkownikom portalu w znalezieniu pracy.

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

Oszust i naciągacz! Doradztwo ekonomiczne? Nie nazwałabym tego w ten sposób, po przelaniu pieniędzy kontakt staje się utrudniony, człowiek ten nie wywiązuje się z warunków umowy. Nie odbiera, nie odpisuje. Nie polecam, żałuję, że dałam się naciągnąć na nie małe pieniądze!

Anka25

u tego Pana przez jakiś czas pracowały same stażystki zatrudniane przez Urząd Pracy więc raczej wielkich kosztów zatrudnienia nie ponosił. Cwaniak i tyle. Fakt ze niektórym klientom pomógł pozyskać dobre pieniądze na rozkręcenie firmy. ale atmosfera była delikatnie mówiąc niezdrowa. Już nie wspomne o bałaganie jaki tam panował, nie dalo sie pracować. czy ta "firma" jeszcze istnieje? ktoś sie orientuje?

żle

ja też niemile wspominam tego "pana", ogólnie cwaniak

Nie wiem jakich użyć słów, by oddały to, jak bardzo niekompetentnym i nieuczciwym pracodawcą jest ten człowiek. Poszukuje "idiotów", którzy uwierzą w jego fantasmagorie i farmazony, i których można wykorzystać finansowo. To jedno wielkie nieporozumienie (łącznie z biurem, w którym panował totalny syf i bałagan). Mam nadzieję, że zakończył swoją karierę jako "doradca" i nie oszukuje ani pracowników, ani potencjalnych klientów. Obecnie człowiek ten, któremu w rezultacie odmówiłam (bardzo grzecznie) pracy w jego "cudownym" biurze, udaje, że nie poznaje mnie na ulicy. Nie mówiąc już o tym, że "zapomniał" zapłacić obiecanego uposażenia. Odradzam.

kaliszanka23

Miałam ta przykrą przyjemność pracować u tego człowieka bo Panem bym go raczej nie nazwała.. Na początku obiecywał góry i wszystko pięknie ładnie po czym nie ucząc mnie niczego wymagał rzeczy wielkich za kwoty o których ja się wstydze mówić on pewnie nie bo wstydu nie ma.. Dziwiłam się ludziom, którzy robią z nim interesy oraz podpisują z nim umowy.. Nie wspomnę o pieniądzach, które jest mi winien oraz o jest totalnej nieuprzejmości w stosunku do pracowników, a teraz nawet boi się mnie na ulicy i ucieka jak nie powiem co.. Na szczęście się opamiętałam i odeszłam. Niech nikomu nie przyjdzie do głowy zatrudnić się u niego bo to tylko szkoda czasu i nerwów.

Widzą że nie jestem pierwszy którego naciągną na niemałe pieniądze. Ja też uważam że jest to zwykły krętacz i wyłudzacz. Na doradcę trzeba sobie zapracować a pan Bąk to zwykły oszust. Patrzy zgarnąć kasę i kontakt się urywa.

kasia

Zgadzam się z opinią powyżej.Jeżeli ktoś został oszukany przez Bąka ,proszę o stosowne opinie tak dalej być nie może,trzeba z tą sprawą iść do gazet lub telewizji,aby ostrzec innych.

Zwykły naciągacz a nie doradca. Bierze pieniądze i kontakt się urywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk - Kalisz

Doradztwo Ekonomiczne Stanisław Bąk
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Olszowa 12/14
    62-800 Kalisz