DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk

Kalisz

Opinie o DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk

Piotr 2014-05-18 01:39:03
Zwykły naciągacz a nie doradca. Bierze pieniądze i kontakt się urywa.
kasia 2014-08-22 08:10:45
Zgadzam się z opinią powyżej.Jeżeli ktoś został oszukany przez Bąka ,proszę o stosowne opinie tak dalej być nie może,trzeba z tą sprawą iść do gazet lub telewizji,aby ostrzec innych.
Marcin 2014-08-28 01:46:15
Widzą że nie jestem pierwszy którego naciągną na niemałe pieniądze. Ja też uważam że jest to zwykły krętacz i wyłudzacz. Na doradcę trzeba sobie zapracować a pan Bąk to zwykły oszust. Patrzy zgarnąć kasę i kontakt się urywa.
kaliszanka23 2014-11-03 15:10:13
Miałam ta przykrą przyjemność pracować u tego człowieka bo Panem bym go raczej nie nazwała.. Na początku obiecywał góry i wszystko pięknie ładnie po czym nie ucząc mnie niczego wymagał rzeczy wielkich za kwoty o których ja się wstydze mówić on pewnie nie bo wstydu nie ma.. Dziwiłam się ludziom, którzy robią z nim interesy oraz podpisują z nim umowy.. Nie wspomnę o pieniądzach, które jest mi winien oraz o jest totalnej nieuprzejmości w stosunku do pracowników, a teraz nawet boi się mnie na ulicy i ucieka jak nie powiem co.. Na szczęście się opamiętałam i odeszłam. Niech nikomu nie przyjdzie do głowy zatrudnić się u niego bo to tylko szkoda czasu i nerwów.
Gość 2015-09-17 12:47:01
Nie wiem jakich użyć słów, by oddały to, jak bardzo niekompetentnym i nieuczciwym pracodawcą jest ten człowiek. Poszukuje "idiotów", którzy uwierzą w jego fantasmagorie i farmazony, i których można wykorzystać finansowo. To jedno wielkie nieporozumienie (łącznie z biurem, w którym panował totalny syf i bałagan). Mam nadzieję, że zakończył swoją karierę jako "doradca" i nie oszukuje ani pracowników, ani potencjalnych klientów.
Obecnie człowiek ten, któremu w rezultacie odmówiłam (bardzo grzecznie) pracy w jego "cudownym" biurze, udaje, że nie poznaje mnie na ulicy. Nie mówiąc już o tym, że "zapomniał" zapłacić obiecanego uposażenia. Odradzam.
żle 2016-07-07 12:17:51
ja też niemile wspominam tego "pana", ogólnie cwaniak
Anka25 2016-08-03 13:53:10
u tego Pana przez jakiś czas pracowały same stażystki zatrudniane przez Urząd Pracy więc raczej wielkich kosztów zatrudnienia nie ponosił. Cwaniak i tyle. Fakt ze niektórym klientom pomógł pozyskać dobre pieniądze na rozkręcenie firmy. ale atmosfera była delikatnie mówiąc niezdrowa. Już nie wspomne o bałaganie jaki tam panował, nie dalo sie pracować. czy ta "firma" jeszcze istnieje? ktoś sie orientuje?
Zostaw swoją opinię o DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk