Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Aptekarz

Może warto rozmawiać o problemach bieżących ze zwierzchnikami. Kierownicy to też ludzie i jak czytam popełniają błędy a cierpią szeregowi pracownicy.!!

pen
@Aptekarz

ci tzw zwierzchnicy zmieniają się jak rękawiczki. Dzisiaj rozmawiasz o czymś, coś ustalasz , a jutro go już nie ma.

AS
@Aptekarz

Porozmawiać? Tzw. "managerowie" z euroapteki to łgarze jakich mało.

Jjj

Szukają do zielonej góry. Warto?

nie

Jjj
@bara

A dlaczego? Zle warunki pracy? Cos wiecej?

Asia
@Jjj

Tak! Tam jest fajny i duży zespół, fajna regionalna. Firma płaci na czas, stawki dobre, wszystko na legalu - nic nie ma "pod stołem". Idź na spotkanie, pogadaj z zespołem, przekonaj się sama.

AS
@Jjj

Absolutnie odradzam. Owszem płacą na czas, wszystko jak w umowie. Ale zakłamanie w tej firmie sięga zenitu.

farmaceuta

oj dzieję się na forum i dużo tych komentarzy. a może jakieś obiektywne - co jest dobre w firmie, a co złe, bo nie sadzę, że wszystko jest na NIE. Jak by było tak jak jest to na forum opisywane, to nikt by tam nie pracował i firma by dawno padła

olala...

wierny europracownik

uśmiałam się, osoba z super poczuciem humoru - i z takimi się dobrze pracuje, bo przynajmniej jest wesoło - a tą firmę tylko tak można traktować :) 100 % prawdy napisane, szkoda tylko, że już od 2-3 lat siedzi się samemu na zmianie i tego śmiechu coraz mniej :)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
UWOLNIONY

Właśnie skończyłem pracę w euro. ODRADZAM STANOWCZO!!! Mój przykład pokazuje, że nie warto. Przez lata pracy nie byłem na zwolnieniu, chodziłem do pracy chory, byłem dyspozycyjny i zapychałem wszystkie dziury, starałem się i utożsamiałem się z tym pracodawcą. Zależało mi . Wszystkie naprawy, montaż półek robiłem sam po pracy . Wiele godzin spędziłem nie wpisując się na listę.Do tego stopnia, że miałem mnóstwo nadgodzin i niewykorzystany stary urlop. I co za to dostałem??? Jak myślicie??? Przyszły takie dwie niemrawe i mnie zwolniły. Potraktowali mnie jak psa. Po remanencie wyrzucili mnie z apteki, zabrali klucze, nie pozwolili skończyć pracy tylko WON,WON,WON.Później dowiedziałem się, ze zatrudnili znajomą jednej z tych panienek. Jeżeli za poświęcenie chcecie być tak potraktowani, to tam idźcie. Nikt się z tobą nie liczy, nikt cie nie docenia. Traktują cię jak parobka. I te umowy na czas określony. Mają jeden cel. Jak się pracownik znudzi, to bez podania przyczyny go zwalniają i mają spokój. Robią to w ekspresowym tempie. O 13 informują, że o 15 jest remanent i zamykają aptekę. Zastraszanie, wpadanie bez zapowiedzi o każdej porze dnia i tygodnia, podważanie kompetencji i odwrócona hierarchia kompetencji - to jest charakterystyczne. SZKODA ZDROWIA I NERWÓW.

Eks
@UWOLNIONY

Opisałeś sytuację jaka mnie również spotkała, po 8 latach pracy w tej firmie dostałam kopa w (usunięte przez administratora) bez mrugnięcia okiem, firma która pozbywa się zaangażowanych pracowników nigdy nie będzie miała dobrych wyników finansowych ani szacunku na rynku pracy. Ja uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny i karma wraca, zwolnienia dobrych pracowników odbije im się czkawką. To ich strata że już nie pracujesz i oby następny pracodawca Cię docenił. Dobry pracownik dla Euroapteki to jak perła przed świnią, nie docenia wartości.

UWOLNIONY
@Eks

racja! my to wiemy, więc niech dzięki naszym postom dowiedzą się ci, którzy mają ochotę tam iść do pracy. O takich rzeczach trzeba pisać. Żadne pieniądze nie są warte pracy tam, gdzie człowieka traktują jak WYROBNIKA.

farmaceutka

Płacą na czas i szanują Kodeks Pracy - Bardzo dobry pracodawca.

Szefu
@farmaceutka

Zgadza się, że płacą w terminie. Kierownicy pewnie szanują ale niektóre osoby z góry już nie. Nie będę wspominał, że nie mają pojęcia o pracy farmaceuty, o dyskryminacji kobiet oraz innych ciekawych sprawach.

alaquub
@farmaceutka

jeżeli wypłata pensji na czas to przestrzeganie kodeksu pracy , to się mylisz. Zmuszają ludzi do pracy bezz 35h przerwy czasem 7 dni pod rząd!!!

Olga

według mnie wszystko w porządku z tym pracodawcą

baran
@Olga

raczej tak nie jest

bara

a ja bym nie próbowała. Nawet jeśli ludzie piszą same negatywne rzeczy, w co wątpię, czy warto się męczyć tak jak ludzie to opisują??? Nie lepiej poszukać firmy, która szanuje pracowników , docenia ich i stwarza normalne warunki pracy???

Anita

Miałam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów na forum zupełnie nie wiem co mam robić? Sporo różnych problemów i sporo osób niezadowolonych z pracy.!

j
@Anita

Ja bym aplikował, tutaj większość pisze co dzieje się złego w firmie, a co dobrego to właściwie nie. Ja dzielę takie informacje na pół. Warto mieć dystans. Spróbuj i przekonaj się osobiście.

@Anita

nie rób tego, szkoda czasu. Prawdopodobnie i tak niektóre apteki zlikwidują. Już dają umowy na czas określony " do likwidacji". To się może stać w każdej chwili. Z dnia na dzień zostaje się bez pracy. Nie wiem do jakiego miasta aplikujesz, ale jeżeli chcesz , to mogę wszystko Ci opowiedzieć na co możesz tam liczyć, bez uprzedzeń.

bara

unikajcie jak ognia !! niby każdy ma zakres obowiązków ale tak naprawdę , każdy robi wszystko, magister sprząta, kierownik myje podłogi, wszędzie kurz bo nie zatrudniają pomocy, a jeśli w jakiejś aptece jest to tylko na godziny. Trzeba robić wiele rzeczy w tym samym czasie. Bardzo łatwo o pomyłkę, a wiadomo jak to może się skończyć. Uciekajcie czym prędzej

j

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę- TYLKO NA CZAS OKREŚLONY - takie możliwości daje Kodeks Pracy bardzo atrakcyjne warunki finansowe - znacznie powyżej stawki rynkowej!- 1700 NETTO DLA TECHNIKA - wynagrodzenie zależy od lokalizacji i stażu pracy - comiesięczne premie- W WYSOKOŚCI KILKUNASTU ZŁ!!!! - wysokość premii zależy od indywidualnych wyników sprzedaży - liczne konkursy- 1 KONKURS - znacznie więcej: kosmetyczne i nie tylko - możliwość rozwoju i awansu- NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI - wśród farmaceutów trudno mówić o awansach choć i takie się zdarzają, w centrali takie możliwości są i awanse się zdarzają. Jeśli chodzi o atmosferę i kontrolę aptek to osobiście nie znam firmy, w której nie ma kontroli, wyznaczania celów czy oczekiwań, to chyba normalne jeśli chce się prowadzić biznes, który przynosi zyski.

SZCZĘŚLIWA

Analiza ogłoszenia o pracę, które wisi na jednym z porali. """Zapewniamy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę- TYLKO NA CZAS OKREŚLONY - bardzo atrakcyjne warunki finansowe - znacznie powyżej stawki rynkowej!- 1700 NETTO DLA TECHNIKA - comiesięczne premie- W WYSOKOŚCI KILKUNASTU ZŁ!!!! - liczne konkursy- 1 KONKURS - możliwość rozwoju i awansu- NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI - pracę w przyjaznej atmosferze i fajnym, 5-osobowym zespole"""- PANUJE ATMOSFERA STRACHU, ZASTRASZANIA, PODWAŻANIA KOMPETENCJI W STYLU "NIE KAŻDY NADAJE SIĘ NA.." WSZYSCY SIĘ BOJĄ, NIE MA MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI, NA KAŻDY ZARZUT JEST 20 KONTRARGUMENTÓW , JAK ZA MAŁA SPRZEDAŻ LUB KOSZYK- TO WYNOCHA, PRZYJDZIE NOWY, KAPUSIE W KAŻDEJ APTECE, NAJAZDY O KAŻDEJ PORZE DNIA BEZ ZAPOWIEDZI, 100 RZECZY NARAZ DO ZROBIENIA ITD. ITD.....

Hulja

Braki w obsadzie, personel na styk nie daj boże ktoś zachoruje, przed chorobą oczywiście musi skolpwac zastępstwo, słyszałam o magistrze który zemdlał na zmianie i zabrala go karetka czepiali się że Apteka była zamknięta (usunięte przez administratora) w magazynach

pytanie

Czy to prawda, że teraz też odchodzi sporo osób w centrali?

pytanie

Czy to prawda, ze w centrali też teraz odchodzi sporo osób?

@pytanie

ciągle odchodzą. Chyba nie ma tygodnia, zeby ktoś nie uciekł.

Dominika

@eda Nurtuje mnie pytanie, czy ilości osób na zmianie (ułożenie grafiku) wygląda we wszystkich punktach tak samo? Oczywiście - jak to w sieciówkach - bardzie trudno jest porównywać lokalizacje do siebie, warunki są bardzo różne. Możesz napisać, czy wiesz coś na ten temat w ramach całej sieci EURO-APTEKA?

@Dominika

W każdej aptece jest to samo bo inaczej nie da się ułożyć grafików. oczywiście są apteki czynne od pon-pt i te maja inne grafiki ale 99% ich aptek otwarte są 7 dni w tygodniu. Nie radzę tam iść. na początku obiecują brylantowe góry a potem robią z ciebie niewolnika. A podejście do ludzi. fatalne. Liczy się tylko sprzedaż , więc wszystkie inne obowiązki trzeba robić "po pracy" za darmo. Nie wolno iść na zaplecze tylko stać w ekspedycji i tam wszystko robić.

europejka
@eda

Mnie obiecywali sensowne wynagrodzenie i tyle ile powiedzieli, tyle dostałam na umowie. Czasem trzeba zadzwonić do Centrali i niektóre rzeczy wyjaśnić - tak zrobiłam w sprawie dwójki osób z mojej nowej apteki co też mieli różne rzeczy po obiecywane, wiadomo że trzeba chwilę pogadać no ale na całe szczęście podziałało i mam fajnych i chyba w miarę zadowolonych ludzi w aptece teraz. Wiadomo że masz inaczej niż w małych aptekach, ale mnie się ten korporacjonizm bardziej podoba bo nikt się mnie nie czepia bez sensu.

Antyczek

@eda Nie zgadzam się z Twoją opinią , może przestałeś się starać i mniej w związku z tym zarabiasz?

eda

za miesiąc mija 3 lata od kiedy pracuję w tej anty-sieci. Gdy zaczynałam pracować było naprawdę ok. super ludzie, wszyscy się szanowali. Niestety przyszły zmiany a z nimi przyszło gorsze. Zmienił się cały zarząd i ludzie. teraz ta praca to koszmar. na zmianie 12h tylko jedna osoba, ewentualnie druga osoba czasem przychodzi na parę godzin. jest to praca w pojedynkę. nie ma pomocy, w aptece jest brudno, kurz unosi się w powietrzu. praca na okrągło. lata się jak mysz w ukropie, 10 rzeczy robi się naraz , ze są apteki, gdzie jest jeszcze gorzej, ale w euro też nie jest dobrze i myślę, że będzie jeszcze gorzej. wszystkie opinie wcześniej przedstawione są prawdziwe i trafne. decyzja czy chcecie tam pracować zależy do was ale pamiętajcie o tych opiniach, czasami gorzkich , głównie od rozczarowanych pracą dla euro ludzi.

Dominika

@byly pracownik rozumiem, że można być niezadowolonym z warunków zatrudnienia, ale dlaczego uważasz, że firma chce oszukać pracownika? Czy finalne warunki zatrudnienia były inne, niż te wpisane w umowie z Euro-Apteka? Możesz wyjaśnić, co masz na myśli?

Andi

Jak komuś tak źle to niech zmieni sobie pracę i nie narzeka. Niektórzy tylko to potrafią, może ktoś zaczął pracę i już chciał górę kasy, wszystkie przywileje i najlepiej żeby mógł sobie odpocząć w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.