Opinie o Diversey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Diversey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Diversey Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diversey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest z awansem w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Pracowłam tam

tam nie znają takiego słowa - awans, co to??

Pracowłam tam

Zatrudniłem się i byłem bardzo zadowolony ale... okazało się że są ciągłe zmiany. Co kwartał zmiana zasad!!! Kierownik(usunięte przez administratora) którego bardzo szanowałem, mówił raz jedno raz drugie, a wymagał jeszcze czego innego! (usunięte przez administratora) Z kolei (usunięte przez administratora) zawsze udaje Twojego kumpl(usunięte przez administratora) Było też wiele pojedynczych osób, które były OK. Ale pracy w tej firmie nie polecam nikomu!!! Nawet rozstanie ze mną nie było OK!! Podsumowując - praca dość dobrze płatna, totalnie niezrozumiałe reguły, gigantyczna presja ze strony przełożonych i ciągłe zmiany - z reguły na gorsze, a wszystko pod hasłem - dla dobra pracowników i firmy(usunięte przez administratora)

Firma, w której można się bardzo dużo nauczyć. Kultura osobista co niektórych osób poniżej krytyki, w końcu (usunięte przez administratora) z pana nie zrobisz.

Niezadowolony

(usunięte przez administratora)Firma ogłaszała się medialnie, rozwieszała plataty, ponieważ szukała ludzi z językiem niemieckim, a jak doszło już do spotkania rekrutacyjnego spotkałem się z małoprofesjonalnym podejściem. Gdy zapytała mnie, co zrobiłbym w sytuacji kiedy dostawa nie dotarła do klienta, odpowiedziałem że starałbym się ustalić przyczynę, i w dalszych krokach poinformowałbym przełożonego o zaistniałej sytuacji. (usunięte przez administratora) Sposób zarządzania w tej firmie - radź sobie sam Pracowniku. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diversey Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Digital & Marketing Communication Junior Manager CEE wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Po 3 miesięcznym okresie próbnym

3 miesiące, no chyba że zrezygnują z Ciebie po kilku latach i jedyny warunek na jakim będziesz mógł/mogła zostać to własna działalność

obecny pracownik

Nie polecam i potwierdzam większość poniższych komentarzy pracowników bądź byłych pracowników. Brak wsparcia IT, brak zainteresowania managerów pracownikami, wydaje się, że oni pracują tylko na swój cel i swoje podwyżki. (usunięte przez administratora) O każdą rzecz jaką ktoś by nie zapytał odsyła do swojej koleżanki z działu, ponieważ ona tego nie wie bądź tym się nie zajmuje. Pokazuje swoją wyższość i nie wyraża chęci zaopiekowania się pracownikiem.

Nick Carter

Jest to firma, którą absolutnie odradzam każdemu, kto szanuje swoje nerwy i inteligencję. Takiego chaosu i arogancji jak w Diversey, nie doświadczyłem nigdzie indziej. Nie działa tu właściwie wszystko: kompletny brak zarządzania w myśl zasady, że wszystko będzie się kręcić samo, jedynym remedium na źle funkcjonujące procesy są wg managementu nadgodziny, poza tym dorzuciłbym jeszcze ignorowanie sygnałów ostrzegawczych i potrzeb pracowników, całkowity brak otwartej komunikacji w firmie etc. Firma oszczędza, ale tylko na pracownikach. Widać tu bardzo stary model zarządzania, (usunięte przez administratora) Rzuca się w oczy, że osoby, które pracują tutaj kilkanaście lat uwiły sobie w tym miejscu całkiem milutkie gniazdko.(usunięte przez administratora) Firma ciągle jest w trakcie przeobrażeń i jak wspominali przedmówcy - brak jej stabilności. W firmie brakuje wszystkiego, na sprzęt trzeba czekać po kilka tygodni, ludzie są zostawieni samymi sobie. Jeśli ktoś ma wybór, niech lepiej poszuka trochę dłużej, a będzie zdrowszy - gwarantuję.

William_Skywalker

Nigdy nie pracowałem dla bardziej zdezorganizowanej firmy. Diversey nieustannie przechodzi reorganizację. Nigdy nie będziesz mieć stabilności.Wydaje się, że nikt nie wie, co się dzieje, ani nie chce wziąć odpowiedzialności za nic. Wyższe kierownictwo nie ma pojęcia, co zespoły robią w terenie.. Dużo przewrotów ... nigdy nie czułem prawdziwej stabilności. Brak wyraźnej wizji ze strony kierownictwa wyższego poziomu, brak profesjonalizmu tylko pozory, umowa własna działalność,bądź w firma zewnętrzna. To nie jest miejsce, które poleciłbym. Kultura zmieniła się, gdy rodzina Johnson opuściła to niegdyś wspaniałe towarzystwo.

Nowa osoba

W firmie pracuje od niedawna. Zostałem polecony przez agencję. Z tego co widzę to w firmie dużo musiało się zmienić. Atmosfera jest w porządku, mam umowę o pracę, wynagrodzenie też spoko ( przynajmniej z niemieckim). Póki co nie mogę narzekać i nie wiem czemu takie komentarze.

Proponują współpracę w oparciu o prowadzenie działalności gospodarczej, czy ktoś może podzielić się swoją opinią?

@Zainteresowany

Jeżeli rzeczywiście firma oferuje współpracę na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej, to zastanawia mnie, czy można liczyć również na pomoc i wsparcie w formalnościach związanych z założeniem takiej działalności. Pytałeś może o to?

@Kamil

Założenie działalności to nie problem na dzień dzisiejszy, sporo ulg dla nowych firm itp. Zastanawia mnie bardziej jakość współpracy z tą firmą. Czy ktoś współpracował z nimi?

Majster

Ponownie pojawiło się ogłoszenie Regionalny Przedstawiciel Serwisu. Jestem zainteresowany pod warunkiem że dostane na rękę 4 tysiące. Czy jest to realne?

@Majster

Masz rację, firma Diversey szuka osoby na to stanowisko. Niestety nie znam dokładnych stawek wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje sporo benefitów, które na pewno będą satysfakcjonujące. Jeżeli masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i uprawnienia SEP do jednego kV możesz kandydować. Fajnie byłoby gdybyś opisał przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i pytania rekrutera. To byłaby dobra podpowiedź dla osób, które także szykują się na taką rozmowę.

Nie polecam. Jedyne co warto to złożyć wypowiedzenie w tej firmie (w obecnych czasach to poczekać na wypowiedzenie). Zarobki nienajgorsze. Minus atmosfera, brak szacunku, nepotyzm, cisnienie spora część zespołu fałszywa ale znajdą się pojedyncze fajne jednostki.

Kamil

Wystawiłeś negatywną opinię firmie Diversey Polska pod względem panującej atmosfery. Mógłbyś ten punkt nieco bardziej rozwinąć? Mianowicie interesuje mnie, co według Ciebie tak niekorzystnie wpływa na postrzeganie atmosfery u tego pracodawcy? Jest to związane z wysokimi wymaganiami szefostwa firmy, czy może zupełnie inne sytuacje tworzą taki właśnie obraz? Będę wdzięczny za więcej informacji na ten temat.

Majster

Ile zarobi Serwisant? Jaką umowę proponują?

Julita

@Zainteresowany, rozumiem, że pracowałeś w Diversey Polska tak? Czy dopiero chciałbyś aplikować do pracy w tym miejscu? @Patryk., jak oceniasz tego pracodawcę? Czy warunki, które oferuje, są dla Ciebie satysfakcjonujące? @Szczepan, a Ty jesteś w jakiś sposób związany z Diversey Polska? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy?

Czy coś zmieniło się w firmie?

Patryk.
@Zainteresowany

Nazwa I właściciele.

Szczepan

Zatrzymać pracowników mogą podwyżki pensji. Ale czy zarząd potrafi reagować na sygnaly plynace z rynku pracy.

Julita

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Diversey Polska Sp. z o.o.? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy, ale może ktoś wie coś o aktualnie toczących się rekrutacjach? A może dopiero co jakieś się zakończyły i ktoś mógłby opisać, jak wygląda proces rekrutacyjny?

Justyna

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Czy warto aplikować? Podpowiecie coś więcej?

Qwerk

Jeżeli po spotkaniu integracyjnym został alkohol znaczy że w firmie zespole jest poważny problem.

Julita

@Zorba co masz przez to na myśli? Praktycznie każdy pracodawca nie pozwala na spożywanie alkoholu w pracy, ani też na przychodzenie do niej pod jego wpływem. Czy tutaj wygląda to inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Diversey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diversey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Diversey Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 87 ocen.

Diversey Polska Sp. z o.o.