Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

ala

firma zatrudniła kosmitkę blondi która inteligencją przewyższa nawet marsjan cały zakład ma jej dosyć ciekawe jak długo jeszcze ... mam nadzieję że długi weekend dla tej pani będzie baaaaaardzo długi

jjjjjjj
@ala

he he he he.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mecenas

Pracowalem w tamtejszych Zakladach SZKODA SLOW !!!!!

Ten zakład to jedna wielka banda oszustów i wyzyskiwaczy !!

@@@

Super opinia żeby jeszcze na te opinie zwracały uwagę osoby których one dotyczą a tu pluj świni w oczy a ona powie że deszcz pada

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pani Ela

A ta ruda wredna baba co wpadła i udawała Panią Prezes lub Bog wie kogo co morde darła na zasmucone dziewczyny za lada gdy robiłam zakupy to co to za wynalazek????

cvb
@Pani Ela

he he he.Dobre.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byly pracownik

zatrudniaja nowych praownikow aby zalatac tylko dziory pare dni i dowidzenia nie polecam nikomu tam pracowac pochwal tam nie ma ani szacunku do czlowieka jedyne co to opieprz za nic ....

ona

Słyszalam że jest to jeden wielki syf.Podobno zatrudnili nową na handlowca.

barbi

A w parczewie na sklepie też palą papierochy.

Jowita
@barbi

To powinni otworzyć palarnię a nie sklep mięsny

alibaba
@barbi

Co ci szkoda? Dobrze że tylko palą. A jak ci szkoda to nastaw swój tyłek to będą miały gdzie petować.

elif
@alibaba

LUB pobzykać.

Lala

Co sądzicie o nowej dyrektor i handlowcu jak podobają się zmiany.?

ewa
@Lala

Czyżby baśka na szczaw poszła?

bbtrre
@ewa

jak to możliwe ze cudowna basia , to nie moze być prawda

@Lala

Obie zatwierdzone.

@123

Chciałam napisać nawiedzone

xxx

Palą na sklepie i mają czas na wszystko oprócz obsługi. Tak jest na Pułaskiego

Grzesiek ....

sklep firmowy

IWONA

POLECAM SKLEP I SIEBIE

Jakub
@IWONA

Ciekawa propozycja. Podaj namiary.Chętnie przyjdę na zakupy.

klient

A ja podzielam opinię "Iw" ponieważ tez się nacięłam na nieświeży towar kupując w Mościbrodach . Personel pali papierosy na sklepie ,bo czuć dymem z rana na sklepie . Ja już rzadko chodzę ,bo nie odpowiada mi załoga od kiedy się zmieniła.Personel jest zakręcony i nie jest zainteresowany klientem .

dev

Witam, firma ma coraz częściej problemy finansowe. Potrafią im odciąć linię telefoniczną bo rachunek nie zapłacony, do tego nie mają mrożonek, bo faktury nie zapłacone. Jedyne czego pilnują, to żeby im pracownicy kasę zwracali, więc obcinają pensję za co się da. Radzę upominać się o swoją kasę, no i żądać odsetek z tytułu zwłoki.

skkf

ta firma to jeden wielki dług

xxx

czy na forum znajdą się osoby, które wynajmują tej firmie lokale? bo mam problem z ich płatnościami chciałabym sie dowiedzieć czy to się tyczy tylko mojego lokalu czy inni wynajmujący im lokale tez mają ten problem.

spostrzegawcza
@xxx

Pani handlowiec to klawa babka, powinna się przyjrzeć jeszcze paru kubusiom z firmy jak jeżdżą gdzie jeżdżą i co robią jak kręcą pałzę. Powinna zrobić z tym porządek.

milena
@spostrzegawcza

Masz rację koleżanko powinni trzymać łapy przy sobie a nie pchać gdzie nie trzeba.Tylko nie wiem dokładnie o którym piszesz ale przypuszczam że to ten sam.

marta
@milena

Oni to święte krowy i są nietykalni jeżdżą jak i gdzie chcą a łapy wyciągają gdzie i po co nie trzeba.Niech jeden z drugim do żony idzie a nie szczęścia szuka na boku. Nikt ich nie widzi tylko na nas wszystko się skupia. A z tym gościem to ktoś porządek jednak powinien zrobić bo dojdzie do tego że któraś gościowi ryj porysuje.

xxx

Kierowniczki ok,za to Pani chandlowiec która niczego nie wie,ma ciagle pretensje i tak naprawde nie rozróznia towaru.

klient

Ostatnio kupiłam mięso zmielone w jednym z Siedleckich sklepów ,pani zapewniała,że jest świeże przyjechało z zakładu takie ,bo nie mielą na miejscu (zepsuta maszynka ).W domu okazało się śmierdzące aż zielone od środka co te panie sobie myślą ,byłam i powiedziałam a te panie to nie możliwe.Moja sąsiadka teżkupiła tam kiełbaski z indyka powiadomiła sanepid ja też tak powinnam zrobić

Wróbelka

Zakład mościbrody to (usunięte przez administratora) co miesiąc ucinaja za zwroty po 200zł minimum do tego renamenty ciągle manka każą podpisywać że wypłaty jest więcej a na rękę dają co innego bezprawie zupełne .

Grzala

Czytając wszystkie wypowiedzi Przeraziłam sie i to bardzo ! Pracowałam w handlu bardzo długo i wiem jedno manko nie wynika z znikąd ,kradzież i złe zarządzanie przez kierownika .Nie wykombinujesz płacisz na wszystko jest sposób .Wiadomo braki przy odbiorze towaru tu brak paru deko tam brak parę deko i nalatuje łącznie z ubytkami wody z wędlin czy roztocza z mięs .Dobry kierownik zgrany zespół i wszystko jest KO A propos szefostwa wszędzie dobrze gdzie nas niema .Pozdrawiam wszystkich handel to Ciężki kawałek chleba

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY