Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

qqq

A JAK BYSCIE SIE WZIELY DO PRACY A NIE TYLKO STEKALY PRACOWALAM W TEJ FIRMIE I ZLE NIE BYLO BYLAM W SKLEPIE NA RAKOWIECKIEJ I CZERNIAKOWSKIEJ TO CO ZOBACZYLAM TO AZ PRZYKRE SMROD ,PANIE TAKIE NIE PRZYJEMNE JAK BY TAM ZA KARE STALY JESTEM CIEKAWA CZY P.BARBARA BY MNIE PRZYJELA SPOWROTEM ZAZNACZAM ZE ODESZLAM SAMA PRZEZ HANDLOWCA A SAMA POLECIALA JUZ

lili

Klamca jeden...tak wyuczony na tym filmiku i nie dal do glosu dojsc(usunięte przez administratora)jak ja znam te jego powiedzenia:D (usunięte przez administratora)i nie tylko jak skarbowka sie do niego dokopie to "lezy"...Jaki on mily nawet przeprosil...to maska jedynie na tej zaklamanej twarzy...Ale czas juz na niego...juz niedlugo koniec (usunięte przez administratora)

zuza

matula ma bajpasy,trudno sie dziwic jak tyle nerwow ja to kosztowalo,przykro bo to starsza kobieta.A ja mam tez mame chora i zdrowie i nerwy stracilam w tej firmnie,ale jeszcze troche i sie uwolnie.I jakos to prezesa nie obchodzi,czlowiek na wlosach staje i nic!tylko obcinanie ,niech ktos napisze czy te splacanie,ktore dostane jak juz nie bede pracowac ,to jest zgodne z prawem,czy ktoras byla u prawnika.dzieki

lili

Az zle mi sie na jego widok robi...dobrze ze to sie ukazalo....poczatek konca...zalosny.smieszny...zakompleksiony....

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Lili

(usunięte przez administratora)e na pewno zobaczyc strach w oczach prezesa bezcenne(usunięte przez administratora)

pyra

jakby troche sie nad tym wszystkim zastanowić,to wszystkie elementy ukladanki się skladaja w calosc: firma ma coraz gorszą kondycje finansową,pomimo tego ze na rynku ogólnie nie jest az tak zle. Pomimo wielu prób i róznych rozwiązań które różni ludzie oferują szefowi na ratowanie zakladu, ten i tak zawsze na koniec podejmuje decyzje niekorzystne. Dlaczego? To proste: jemu zalezy na tym aby położyć tą firme bo wtedy udziały braci beda mialy niską wartosc i bedzie mógl je dobrze odkupic. Jesli tylko coś szło dobrze to prezes wie ze tamci od razu wyciągaja lapy za kasą. Dlatego nie ma inwestycji w sprzęt sklepy maszyny produkcyjne i w zakładzie wszystko non stop sie psuje a sklepy firmowe wyglądają jakby czas zatrzymał sie w późnym PRLu

maga

szkoda gadac ,oliwa sprawiedliwa na wierzch wyplywa,jeszcze trzeba sie dowiedziec czy z prawem sciagaja te pieniadze z ludzi

#####.pl

Mówimy o programie , który wczoraj był emitowany w programie 1 o 20.25.Nasz uczciwie pracujący prezes tłumaczył się jak uczciwie i zgodnie z prawem pozbawił swoich braci prawa do zarządzania firmą!!!! Bardzo nie udolnie mu to szło.Powiedziałabym nawet ,że miał śmierć w oczach kiedy na jego głupie tłumaczenia dziennikarz przedstawiał np. wyroki sądu pracy przywracające jego braci do firmy,no i ten głupkowaty uśmieszek - bezcenne!!!!!!! Wiadomo teraz dlaczego tak traktuje swoich pracowników! Pozbył się braci bo przeszkadzali mu stwarzać jak najlepsze warunki pracy w firmie!Wiecie - bo człowiek jest najważniejszy!Najgorsze ,że on jest taki uczciwy a nikt go nie docenia i na dodatek wszyscy go okradają!Przed kamerą powielał wszystkie teksty, które słyszałyśmy na zebraniach!Zapomniał tylko o bochnie chleba ,na który wszyscy pracujemy i z którego on nas sprawiedliwie wynagradza!

kaska

Dziewczyny o jakim programie mowicie???????? Chetnie zobacze.

jula

No i pokazali oszusta w telewizji i bardzo dobrze. Na czyjejś krzywdzie niemożna żyrować i się bogacić np. po to żeby kupić kochance (pierożkowi) mieszkanie w Siedlcach(usunięte przez administratora) to dopiero początek końca. Ludzi się szanuje! Nie chciał pan emisji programu ze względu na zdrowie rodziców? A zastanowił się pan jaką ludzie mają sytuacje rodzinną wyrzucając ludzi z pracy?

kaska@com

no to powodzenia daj namiary to moze i ja sie zachacae

ryba

ja tez z warszawy,ale ja juz nie pracuje,tam sie tyle osob przewnielo nie sposob policzyc. Dostalam sie do konkurrencji robie drugi tydzien ,nie stronie od pracy zupelnie inna atmosfera

kaska@com

ryba - 2013-04-16 22:12:11 czlowiek placil tyle lat z kazdej wypllkaty godzil sie na to i za zwroty ,mieso ktore zabierali mieso spowrotem ja tego nie zjadlam zebym placila za nie z jakiej paki to chyba juz pobraloi kase bo to wszystko to bezprawnie sciagac z ludzi kasee ja jak obliczyla,m przez te lata obcieli mi prawie cztery tysiaki jak nie dwiescie to trzysta a za ile nadgodzin nie zaplkacili .sklep traktowqac jak swojj to trzeba ludzi traktowac jak ludzi a nie zlodzieji i swinie.swinie to w oborze ale wy wiecie najklepij wszystko widac dookola co sie dzieje w zakladach miesnych telewizja pokazuje non stop nowe zaklady.Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy,te panie handlowiec to tez dobre one remanent robia co chca to policza,chore to wszystko,juz widac kjak firma sie wali,tam gdzie robilo po cztery dziewczyny,to robi po dwie,jakosc miesa i wedlin swiadczy o dochodach,nic nie placic i tyle odchodzimy to niech sie rozliczaja a nie przypomina im sie po pol roku ,swiadectwa tez odrazu nie daja wiec maja czas na rozliczenie danej osoby ja papiery dostalam po dwuch tygodniach wiec mnieli czas.dziekuje i dowidzeniaryba z kad jestes!?ja z (warszawy

kaska@com

cala prawda ludzie pracuja bo maja trudne sytuacje maja,bo kto by sie godzil na te ciagle obcinanie!a te manka to z kosmosu;ciezko jest o prace ale postanowilam sie uwolnic ,ludzi trzeba szanowac

ryba

czlowiek placil tyle lat z kazdej wypllkaty godzil sie na to i za zwroty ,mieso ktore zabierali mieso spowrotem ja tego nie zjadlam zebym placila za nie z jakiej paki to chyba juz pobraloi kase bo to wszystko to bezprawnie sciagac z ludzi kasee ja jak obliczyla,m przez te lata obcieli mi prawie cztery tysiaki jak nie dwiescie to trzysta a za ile nadgodzin nie zaplkacili .sklep traktowqac jak swojj to trzeba ludzi traktowac jak ludzi a nie(usunięte przez administratora)to w oborze ale wy wiecie najklepij wszystko widac dookola co sie dzieje w zakladach miesnych telewizja pokazuje non stop nowe zaklady.Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy,te panie handlowiec to tez dobre one remanent robia co chca to policza,chore to wszystko,juz widac kjak firma sie wali,tam gdzie robilo po cztery dziewczyny,to robi po dwie,jakosc miesa i wedlin swiadczy o dochodach,nic nie placic i tyle odchodzimy to niech sie rozliczaja a nie przypomina im sie po pol roku ,swiadectwa tez odrazu nie daja wiec maja czas na rozliczenie danej osoby ja papiery dostalam po dwuch tygodniach wiec mnieli czas.dziekuje i dowidzenia

MAGDA

ryba - 2013-04-15 13:16:31 witam .dziewczyny ja dostalam pismo do zaplaty w piatek ,juz nie pracuje co mam robic?RADZE CI NIC NIE ROBIC , _ PRZEDE WSSTKIM NIE PLACIC! TE ICH REMANENTY POZAL SIE BOZE :D JA SIE DOWIADYWALAM U PROFESJONALISTY Z DZIEDZINY PRAWA PRACY NIE PLAC I NIE ODPISUJ NA ZADNE PISMA! TYLE

nnnnnnnnn

Mira - 2013-04-15 09:14:25 A ja właśnie się od nich zwolniłam (usunięte przez administratora) trzeba za dwie,bo nie stać ich na zatrudnienie jeszvze jednej osoby.Po jednej na zmianie,dajcie spokoj.Jak nie ma ruchu to się zamyka sklep,a nie szuka oszczedności na ludziach.oj tak (usunięte przez administratora) trzeba najpierw mówią że zapłacą ci nadgodziny a potem zaskoczenie prezes nie zezwolił i (usunięte przez administratora) kogo obchodzi że ty masz tydzień pracy charytatywnie a nie spędziłas go z dziecmi w domu

Mira

Magda....

Drogi(usunięte przez administratora),nie denerwuj się,bo w mojej wypowiedzi nic złego nie ma.Nikogo nie potępiam i nikogo nie oceniam.A że praca napisana ,zgodnie z zajmowanym kierunkiem pracy,to chyba ok...A zupełnie inna sprawą jest,sposób odnoszenia się do ludzi którzy rzekomo mają przynieść sukces firmie.Najpierw trzeba coś od siebie dać,żeby coś odebrać.Tak było jest i będzie.Ja już dawno zakończyłam KARIERĘ w tej firmie,i dzięki bogu.Amen

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY