Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

do nikt wazny

Bardzo szczegolowe masz info.

Do Nikt Ważny

Drogi przedmówco, Dlaczego oceniasz Korporację o której nie masz pojęcia? W Graalu pracuje się MEGA FAJNIE! Jestem tu zatrudniona od kilku lat, z krótką przerwą. Firma dba o pracowników,przykładem są nowe auta co 3-lata. System sprawdzania? Żartujesz chyba. Firma zainwestowała w system do robienia zamówień, żeby PH ułatwić życie. Zarobki są bardzo dobre, jeśli się starasz. Najlepsi otrzymują też specjalne nagrody finansowe na dorocznych konferencjach. Oczywiście nie jest to praca dla leni i krętaczy. Jednak jeśli ktoś uczciwie pracuje i angażuje się może nawet awansować, co za tym idzie rozwijać się w strukturach Graala. Firma naprawdę jest MEGA FAJNA. Serdecznie polecam.

nikt ważny
@Do Nikt Ważny

nie oceniam moja opinia jest neutralna firma jak każda inna,bez rewelacji, mieści się w standardzie. Jestem wdzięczny koledze że powiedział mi prawdę jak to wszystko wygląda, a nie przechwalał się jak to mu się rewelacyjnie pracuje. Jeśli dla ciebie wyznacznikiem jakości pracy jest zmieniane auto co 3 lata to pozazdrościć profesjonalizmu. System ułatwiający ph pracę? cały czas się zawiesza, dodatkowo nie służy on tylko do robienia zamówień tylko pisania raportów z wizyt i jest powiązany z GPS samochodu. Pracować trzeba to fakt ale jeśli ktoś ma pracę i myśli ją zmienić to graal chyba nie jest dobrym wyborem, natomiast jeśli ktoś nie ma pracy to jak najbardziej bo żyć z czegoś trzeba,(usunięte przez administratora)

nikt ważny

ja rozmawiałem z ph i powiedział że jak ktoś nie ma wyjścia to musi tam pracować ale żeby szukać czegoś lepszego bo u nich są równi i równiejsi jedni robią 10 wizyt dziennie i ich się nie czepiają a drudzy po 20 wizyt i ciągle mało. Za to spotkania co miesiąc w górach są rewelacyjne oj dużo opowiedział szczególnie o ph z Lublina :). Teraz wprowadzili im nowy system sprawdzania handlowców i strasznie się czepiają.

aga

czy możesz bardziej opisowo ? w czym leży problem?

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

beee

haha graal znowu szuka księgowej...Czyżby wszystkie uciekały??Zmięcie osobę przeprowadzającą dzień próbny w Graalu to może ktoś zechce tam pracować. Główna księgowa też już dała nogę, że szukają nowej?! Ktoś nade mną czuwał, że nie dostałam tam pracy...

?

...a mnie już "stuknęło" 9 lat w Graalu i nie szukam, nie zmieniam, nie narzekam, mimo tego, że pracy jest dużo i presja na wynik i osiągnięcie sukcesu- niemała. Lecz jeśli nie masz jaj i "ciągu na bramkę" = to rzeczywiście nie aplikuj-zostaw miejsce ambitnym i tym co chcą coś osiągnąć!

@

9 lat to stanowczo za dużo, nie ma się czym chwalić, to już zasiedzenie i rutyna, ambitni zmieniają pracę po max 6-7 latach, więc tak długi staż jest raczej prawie wszędzie - źle postrzegany. W każdym razie, rotacja w księgowości w tej firmie jest na pewno bardzo duża, może poza nielicznymi wyjątkami.

xxx

Najchętniej to przyjmują praktykantów ;)

kandydat

Witajcie. Może ktoś przybliżyć informację na temat pracy PH, jakie zarobki , jak atmosfera we firmie, będę wdzięczny Pozdrawiam.

xxxx

Zarówno do windykacji jak i księgowości - stanowczo odradzam.. świadczy o tym duża rotacja pracowników w ostatnich kilku miesiącach.. Ludzie przychodzą i po kilku dniach rezygnują (od praktykantek, po specjalistów, kierowników).. Ciągłe nadgodziny i "dociążanie" pracowników, o braku możliwości rozwoju zawodowego nie wspomnę..

DD

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy w tej firmie na stanowisku specjalista ds. finansów i windykacji???? Będę wdzięczna.

Jestem bardzo ciekawy, co może się takiego zagadkowego dziać w tak renomowanej firmie na rynku jaką jest grupa kapitałowa Graal - w przełożeniu na ZP Polinord, że obserwujemy taką częstą rotację pracowników z produkcji, nadzoru, liderów.

byly pracownik

nie polecam, jak macie inne oferty unikajcie tej firmy, żenada, jedynie niektórzy współpracownicy spoko(usunięte przez administratora)

kierowca

samochód osobowy skoda oktavia -niebieski obok nr - rejestracji był napis - naklejka SUPER-FISH trochę mi czasu zajeło aby rozszyfrować z jakiej firmy?

nico

Synek da radę tylko trzeba pracować

ddd

ile zarabia PH w Graalu?

Smakuje mi tunczyk kawałki jak robimy sałatkę to kupujemy jest ok

PRACA GRAAL

gadanie lubie bardzo owoce morza z graala

eeee

produkty graala są ok

eee

ja dostałem pracę w graal i jestem zadowolony. jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.