Opinie o Lila Sp. z o.o. w Szemud

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lila Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lila Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lila Sp. z o.o. w Szemud

Antek Nowy wpis

Gdybym chciał dostać się na produkcje to muszę mieć doświadczenie czy wszystkiego nauczą i przeszkolą? Ciekawy jestem czy w tym półroczu jest w ogóle szansa na etat. Jeśli będą ponowne przyjęcia to napiszcie czy praca zmianowa i jaka umowa na początek. Będę wdzięczny.

Jony Nowy wpis

Co się dzieje z firmą? Czyżby zamknęli czy splajtowali ?

Honorata Nowy wpis

Co się z E-Lilą dzieje? Ogłoszenia o pracy na produkcji, jak i dla przedstawiciela handlowego czy pracownika biurowego są stare, kiedy płacili 2-3 tys. brutto. Ile teraz Płacheccy płacą ludziom na produkcji surówek?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lila Sp. z o.o.?

Franio Nowy wpis

Widzę że Firma gowork jak któryś pracodawca nie ma opinii to sami nakręcają do tworzenia najlepiej negatywnych opinii żeby mogli zbierać pieniądze za oferty usuwania takich komentarzy. Ten Portal to jest naprawdę jedno wielkie (usunięte przez administratora) i na pewno nie jest to źródło obiektywnych opinii pracowników o pracodawcach...

DiKey

Na staż... powodzenia życzę bo albo jesteś zdesperowana, albo nie do końca wiesz w jakich warunkach tam się pracuje...

Aligator
@DiKey

A co powiecie o pracy jako kierowca w tej firmie?

BB
@DiKey

Właśnie byłam na rozmowie , po przeczytaniu wszystkich opinii kopara mi opadła..... Sama nie wiem co robić!?

Kazimierz
@BB

Jak przebiegła sama rozmowa? No i wiesz, jeśli było okej, to czemu miałabyś się przejmować złymi opiniami... To Tobie ma pasować praca ;)

BB
@Kazimierz

Rozmowa bardzo dobrze - odpowiada mi system pracy 6-14 więc dla mnie duży plus. Jednakże opinie są też ważne.

Honorata
@BB

A o co Cię pytali na rozmowie?

Damian

Nie polecam tam pracować pracowałem tam na chłodni tak zwany magazyn wypłata wypłacana na dwie raty nie mogę się doprosić o resztę swoich pieniędzy pracowałem cały miesiąc gdy zrezygnowałem otrzymałem tylko najniższą krajową pan szymon unika kontaktu a połowy wypłaty nie ma ...

Alicja
@Damian

A umowę to jak opisaną miałeś? Bo jeśli o tej drugiej części nie ma w niej mowy, no to wiadomo...Czyli gdybyś nie zrezygnował to sądzisz, że nie byłoby problemu?

Ryszard

Kupiłem parę dni temu Waszą surówkę z selera w opakowaniu 300 g i po pierwszej próbie spożycia wyplułem do sedesu jak i resztę z opakowania. jadam z innych firm surówki z selera, ale takiej papraniny jeszcze nie jadłem ,bez smaku ,bez zapachu robiła wrażenie jakby dolano jakiegoś kleju obrzydlistwo.nr partii25.01.2022. Szanowni właściciele kupcie surówkę firmy Dominik i porównajcie ,bo wasz produkt nie powinien trafić na półki sklepowe.

Czy Lila Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

DiKey

Należy spodziewać się najwyżej umowy zlecenia...

Konsument

Sałatka z kurczakiem ryżem i ananasem...chemia, chemia, chemia..konserwanty pieką podniebienie..kiedyś było to smaczniejsze, sałatka się popsuła jakościowo, już więcej nie kupię produktów tej firmy...

monart

Brak kontaktu z firmą. Nikt nie odbiera telefonu. Nikt nie zjawił się po zwroty z korektą faktury mimo iż towar otrzymałem miesiąc po zakończeniu współpracy z powodu ich błędu.

Kamila

@była pracownica rozumiem że mówisz o szefie tak? A zle traktował pracowników ? W jaki sposób?

Ciekawy

Drodzy forumowicze czy firma według Was ma potencjał do funkcjonowania na rynku jeśli firma zostałaby uporządkowana pod względem Zarządzania ? Gdyby na przykład zmieniła Właściciela i a nowy Właściciel wprowadziłby tam normalne zarządzanie z poszanowaniem pracowników ?

Hss
@Ciekawy

Tak, jak najbardziej tak!!!

@Ciekawy

Tak,ale w pierwszej kolejności Pan Sz.nie powinien mieć styczności z pracownikami

AG

Pracowalam, nie polecam. Każda wizyta szefostwa a konkretnie jednego ( Szymon) wiążę się ze stresem i "reprymendami" np. czajnik jest napełniony na dwie szklanki wody a powinien być napełniony do max i jaki ma się problem z wykonaniem tej czynności i niewiedzę w tym temacie nie jest wytlumaczeniem czemu czajnik jest prawie pusty(?). Jest bardzo dużo sytuacji w których potrzebowaliśmy konkretnej informacji na już i po napisaniu SMS ( bo dzwonić do DYREKTORA GENERALNEGO nie można) dostaje się odpowiedz "musi pani poradzić sobie z tym tematem" zamiast jednego słowa będącego odpowiedzia. Szybciej się oszaleje w tej firmie niż dostanie się podwyzke (pracowników będących na miejscu oprócz kierowców poprostu się zwalnia ). Dyrektor Generalny bardzo często wygłasza swoje "miejskie" poglądy i traktuje pracowników ze wsi jak mniej wartych i głupszych. Słowa "za bardzo się pani angażuje emocjonalnie w pracę" są poniżej jakiejkolwiek krytyki gdy pracownik stara się ogarnąć (usunięte przez administratora) który tworzy zarząd (słowa usłyszane po tym jak zwróciłam grzecznie uwagę na fakt że jest koniec miesiąca i ludzie chcieliby zaksięgować już korekty). Pracownicy w większości naprawdę super, "problem jest tylko z osobnikiem z brodą "

@AG

Tak to prawda ,pan (usunięte przez administratora)nie powinien wogóle mieć styczności z pracownikami, ponieważ nie szanuje nikogo.Najlepiej Mu wychodzi poniżanie i zastraszanie pracowników.Jestem szczesliwa ze już tam nie pracuję.

Zarzut poniżania oraz zastraszania pracowników to poważne oskarżenie względem pracodawcy. Jeżeli rzeczywiście doświadczałaś takich zachowań w trakcie swojej pracy w firmie Lila, to zachęcam Cię do tego, abyś podała konkretne przykłady, ponieważ tego typu oskarżenia nie powinny pozostać bez uzasadnienia. Mogłabyś to zrobić?

Była pracownica

Zgadzam się w 100%z tą wypowiedzią,pracowałam w tej firmie 5 lat ,wiem jak tam jest.Szkoda mi tam kobiet które ciężko pracują ....jestem zdania że dobro powraca,ale zło powróci dwukrotnie.Pozdrowienia dla Pana Sz.

Ciekawy

Czy ktoś mógłby przedstawić obecną sytuację w firmie? Chodzi o mobbing (czy występuje) oraz o zarobki, szkolenia?

@Ciekawy

Występuje nagminnie, i ta odpowiedź szefa jak pracownik ma problem- " musi sobie pan sam poradzić z tym problemem", żenada nie szef ku..a... Bądź jeszcze jedno " to jest wysoce nie dopuszczalne, zostaną wyciągnięte wobec Pana konsekwencje finansowe" ???? (usunięte przez administratora) jak nic. Czekać jak sami będą zapier...ac w warzywniaku za najniższą krajową bo wcześniej czy później komornicy robiora wszystko???????? Pozdrawiam Szymusia i Domisia ????????

Czarek

Normalna firma, rozpoczęła swoja działalność nie tak dawno a tu już takie hejterskie wpisy!!

Normalna
@Czarek

To zapraszam do tej normalnej firmy;D

Koleś
@Czarek

Ta firma istnieje od wielu lat tylko najpierw nazywała się Lila a teraz kilka lat temu synowie otworzyli firmę E-Lila ale wszystko przejęli od Lila - klientów, produkcję i pracowników. Więc nie pisz że firma zaczęła funkcjonować dopiero niedawno

Teresa
@Koleś

Wnioskuję, że sporo wiesz na temat funkcjonowania firmy Lila. Byłoby zatem dobrze, jakbyś powiedział nam coś odnośnie tamtejszych warunków pracy, jakie proponowane są pracownikom. Czy nowo przyjęta osoba może liczyć na stabilny rodzaj umowy już od pierwszego dnia? Mam nadzieję, że postanowisz mi to wyjaśnić.

Dawid
@Koleś

Rozumiem, że jesteś pracownikiem tej firmy. Może mógłbyś opowiedzieć coś więcej na temat zarobków, atmosfery, czy też rotacji pracowników? Zastanawiam się się skąd wynikają tak różne opinie o Lila Sp. z o.o.

Koleś
@Dawid

nie jestem pracownikiem, ale byłem :( nowo przyjęta osoba tam nie może liczyć ani na stabilna pracę, ani na zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Tak naprawdę wielu pracowników zwolniono tam z dnia na dzień bo takie miał życzenie pan Szymon, który rządzi tam wszystkimi - kierowcami, biurem, produkcją. Choć tak naprawdę poza wybujałym ego nie ma żadnych kompetencji. Nie polecam tam pracy nikomu, pieniądze zarobione tam nie rekompensuję nerwów tam straconych

xyz
@Czarek

Ta firma działa na ryku od kilkunastu lat. Poprzednio nazywała się lila a teraz e-lila

Była pracownica

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, zimno brudno I Wszystko co zle kojarzy mi się z tym miejscem. Ludzie (pracownicę, ) można policzyć na jednej ręce które są fajne...90% osób to stare wyzeraczki które Nóż w plecy najlepiej by wbily..uśmiechnięte A za plecami tak (usunięte przez administratora) obrobia jak mało kto ...Pozdrawiam...G...K...E..G...K Zarobki minimalne A premia tylko dla donosicieli. NIE POLECAM TEJ FIRMY.a o Dyrekcji to już chyba wszyscy wiedza więc nie ma się co wysilać

Czy w Lila Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Misio

Są jak sobie narysujesz na kartce haha ????

Misio

Witam. Jestem byłym pracownikiem, pracowałem tam kiedyś. Pytanie czy Generalny tak zwany nadal chce być inteligentny czy już sobie dał spokój? Pytam ponieważ aktualnie szukam pracy i może bym tam uderzył na chwilę.... pozdrawiam

JL

Byłam pracownikiem biurowym w E-lila przez krótki okres, jak zresztą każdy kto tam pracował. Praca mogłaby być przyjemna gdyby nie zupełna dezorganizacja oraz totalny brak szacunku ze strony szefostwa (wszystkich, a jest ich wielu) Można by się rozpisywać o rzeczach, które przechodzą ludzkie pojęcie ale szkoda czasu. Nikt, kto chce stałej pracy bez mobbingu i w normalnych warunkach (ciepłej) nie powinien przychodzić do tej firmy. Pracownicy są super ale niestety szefostwo trąci komuną. Moje sugestie dla Lila Sp. z o.o.: Więcej szacunku do ludzi:)

Paulina
@JL

Jeśli faktycznie miałaś do czynienia z mobbingiem w tej pracy to na forum od niedawna istnieje nowa funkcja, z której możesz skorzystać - użytkownik może anonimowo dodać wpis o nieprzyjemnych zachowaniach w stosunku do pracowników w danej firmie, potwierdzając go dowodami. Czy nie widzisz żadnych zalet z pracy w Lila?

kasiola
@JL

Prawda

Karol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Karol

Nie polecam tej firmy - chyli się ku upadłości....

poziomeczka25
@Karol

Szukaj sobie innej pracy, z dala od tej firmy. Wiem bo pracowałam.

anonimus

Szkoda że już tam nie pracuję . Fajna praca

byly pracownik
@anonimus

To chyba pisał sam Pan Dyrektor Generalny od siedmiu boleści bo ludzi brakuje do pracy....

@anonimus

poziomeczka25
@były pracownik

Napewno ktoś z szefostwa bo jeżeli jest tak fajnie w tej pracy to czemu poszukują pracowników;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Lila Sp. z o.o. - Szemud

• Jak się pracuje w Lila Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lila Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lila Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lila Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lila Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Długa 2
    84-217 Szemud