logo Polinord Sp z o.o.

Polinord Sp z o.o.

Kartoszyno

Opinie o Polinord Sp z o.o.

haha 2014-09-22 15:19
Odradzam pracy w Polinordzie !
thc 2015-02-04 20:52
ja tam nie nażekam jedynie (usunięte przez administratora) zarobki jak sie nie podoba to można chodzić w weekendy więc nie rozumiem krytyki
ktoś 2015-02-13 18:46
Szanowni Państwo,

Chyba się komuś w głowie przewróciło! Pokolenie Y, zdolne tylko do narzekania oraz biadolenia. Nic nie pasuje, NIC! Jakbyście brali wypłatę na raty z opóźnieniem trzech tygodni, albo pracowali na umowach śmieciowych to próbowałbym Was jeszcze zrozumieć. Jesteście biedni i pożałowania godni! Wieczni NIEUDACZNICY, którzy ciągle narzekają! Jakbyśmy takich mieli w latach 40 i 50 to Warszawę odbudowalibyśmy dopiero w XXII wieku!
KOLEGA 2015-02-14 20:21
rozumiem, teraz wszystko rozumiem...
koszmar 2015-02-22 13:08
wez sie zastanow co za bzdety piszesz,cos slyszales na temat IP i nic wiecej.Poczytaj sobie choc troche o podstawach prawnych na ten temat.
Grzybek 2015-02-22 19:41
To jest forum dla ludzi poszukujących pracy, a nie dla sfrustrowanych osób którzy tutaj wylewają żale. Uważam, że wypowiadają się Ci którzy mają w genach narzekanie. Ja pracowałem na wielu działach, nigdy "syfu" o jakim tu ludzie piszą nie widziałem. Kontrola Jakości cały czas obserwuje surowiec, liderzy znają się na rzeczy. Każdy krytyczny dział (CCP) ma wykwalifikowanych pracowników. Jeżeli ktoś ma chęć do pracy to napewno w Polinordzie znajdzie swoje miejsce i utrzyma się na pensji. Trzeba chcieć i się starać. Irytuje mnie zachowanie innych osób, nie podoba się to odejdź a jak pracujesz- nie sraj we własne gniazdo
... 2015-03-02 18:59
Kto chce ten pracuje. Nikogo się nie zmusza żeby tam pracował. Co do nadzoru to nie mam zastrzeżeń. Ten kto pisze takie głupoty jest po gimnazjum lub po podstawówce,że gul teraz lata, że nie jest w nadzorze tylko musi pracować.
WREDNA 2015-03-02 19:28
Jak nie rozumiesz krytyki to po co oczerniasz pracujących tam ludzi? Może sam jesteś po specjalnej szkole,że takie głupoty piszesz. Piszesz o ludziach z którymi pracujesz. Zastanawiam się jak możesz im w oczy spojrzeć.
WREDNA 2015-03-02 19:35
WREDNA 2015-03-02 20:23
Zamiast kogoś oczerniać na portalu to byś powiedział tej osobie to w oczy. W każdym bądź razie wykształcona i inteligentna osoba tak nie robi.
ziomalka 2015-03-04 16:37
wiecie co wam powiem jestem swiezym pracownikiem w tej firmie i bardzo sobie chwale ta prace na liderow nie nazekam a wy szukacie dziury w całym nie można tak komus rzucac klod pod nogi .sami tam pracujecie i we własne gniazdo robicie ni9e rozumiem takich ludzi jak wy ale uwazmam ze wypowiadają się tu ludzie lytkiego pokroju pozdro !!!
babka 2015-03-04 18:06
Zgadzam się z tobą
mac 2015-03-05 08:33
Z reszta pracownik prace wybiera i mozna zawsze zmienic mam to gdzies
WREDNA 2015-04-11 19:25
Ludzie! Czepiacie się liderów i dyrektorek. Sami nie jesteście lepsi. Oceniacie tylko nadzór. A to co dzieje się wśród pracowników tego nie widzicie.
herta 2015-12-11 13:54
Modzia-no niestety nie.trzeba być w zatrudnieniu.ale uwierz mi jakbyś pracowala caly tydzień to marzylabys o wolnym weekendzie.a tu niestety trzeba iść do pracy bo jak nie to .....
krytyk 2016-02-21 01:58
Tak czytam wasze wypowiedzi zastanawiam sie po jaka cholerę wypisujecie takie bzdury.Gdyby tam było tak żle to by nie pracowało tam tylu ludzi.Sam osobiście tam pracuje i nie narzekam jestem w stanie wyżywić swoje dzieci i zapewnić dobry byt rodzinie. A nie mam stanowiska dyrektora porostu jestem mobilny i sumienie wykonuje swoja prace.
bill 2016-04-08 22:31
Czasami ludzie siedzą tam z przyzwyczajenia albo nie mają wyjścia, bo autobus podwiezie ich pod sam dom, a nigdzie indziej się nie dostaną . (usunięte przez administratora)
The best 2016-04-15 05:45
Widze i slysze ze we firmie jest ciekawiutko
X 2017-05-14 23:43
Widzę że bez zmian
Zostaw swoją opinię o Polinord Sp z o.o. - Kartoszyno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polinord Sp z o.o.