Opinie o Multistal & Lohmann sp. z o.o. w Poznań

Hurtownia stali

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multistal & Lohmann sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Multistal & Lohmann sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Czy w Multistal & Lohmann sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracuś Nowy wpis

No pewnie że o obwiązuje ZFŚS i premie wedle humoru kierownictwa :)

Szymon Nowy wpis
@Pracuś

To słabo... Tobie często się zdarzało uzyskać premię?

. Nowy wpis
@Szymon

Różnie z tym bywa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Multistal & Lohmann sp. z o.o.?

szamotuuuuuly

atmosfera fatalna jak na pogrzebie zasady bhp nieprzestrzegane w kasto jest taki (usunięte przez administratora) nigdzie nie ma takiej zlej atmosfery jak na hali rece opadaja babajaga oglada co chwile kamery i pretensje nie mozemy nigdzie znalezc blach przez ten balagan

obora
@szamotuuuuuly

nie chca mi dac nowych butow

Miszcz pakowania
@szamotuuuuuly

I tylko czekać aż zrobi się zimno, zamkniemy bramy i nagle pojawia się problemy z zatruwających nas wózkami widlowymi.

na kasto luz a my musimy zapieprzac zeby miec ta sama kase

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka działu handlowego w firmie Multistal & Lohmann sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
dabrowa lipa

lipa lipa lipa lipa niesprawiedlwosc i same problemy co chwile trzeba nadrabiac za innych i nadganiac faksy o buty nie mozna sie doprosic i te premie zenada

lysol
@dabrowa lipa

ale trzoda chlewna po zeszlej zmianie w kasto same rozjazdy non stop pod gorke i pretensje

Jak wygląda ścieżka awansu w Multistal & Lohmann sp. z o.o.?

Bartek

Jak wygląda praca w Mikołowie ? Jakie są plusy jakie minusy i czy da się tam zarobić te 4200 jak pisze na ogłoszeniu ?

Młody
@Bartek

Jak się klepie dobrze po (usunięte przez administratora) to jest ok :) a jak nie to kto to wie

Thom

Tragiczna firma kazdy odchodzi lub chce odejsc z wlochata sie nie da wytrzymać glowy nas nawalaja od lewego gazu do widlakow same opóźnienia i balagan

zenon

Bardziej uczciwa od tych na Starołęce

@zenon

Rozumiem, że wciąż mówimy o poznańskim Multistal & Lohmann, tak? Skoro pracowałeś bądź pracujesz w tym miejscu, a tak wnioskuję z Twojej wypowiedzi, to napisz proszę, w jakich konkretnie kwestiach przejawia się uczciwość tego pracodawcy :)

Tacik

Dla mnie ważne jest to, że firma szanuje pracowników, otrzymała nawet opinię dobrego pracodawcy a do tego jest fajna atmosfera w pracy.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Multistal & Lohmann sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Bolero

Brak benefitów pozapłacowych, cieszyć się, że wypłata na czas.

Radosław

(usunięte przez administratora).Doswiadczonym handlowcom polecam omijać szerokim łukiem.

Wojtek

Nadgodziny są tylko dla wybranych handlowców .najczesciej po targach.????

Iwona

@Wojteknie do końca rozumiem Twój wpis. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Multistal & Lohmann? Jakie konkretnie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca? Wspominasz też o nadgodzinach. Często się one zdarzają?

Wojtek

Szefostwo bardzo aktywnie wspiera pracowników w podnoszeniu kompetencji Nawet po godzinach pracy .Ciekawe co myślą o tym ich żony

Iwona

Jesteś pracownikiem Multistal & Lohmann? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

arczibald

Realna firma do realizowana realnych potrzeb. Fantastom i "Januszom Biznesu" nie można sprostać, czasami nawet nie warto ....

nik

Najgorsza firma jaka znam nie polecam

pooola

no i widze, ze magazynier jest u nich potrzebny teraz.

Klient

Ja jako klient współpracuję na co dzień z oddziałem w Mikołowie, dzięki obsłudze klienta (jeden z Panów Tomków) mogę powiedzieć, że są firmą godną współpracy, bardzo duży asortyment materiałów i błyskawiczna odpowiedź na zapytania. Póki co nie zdarzyły mi się (odpukać) wady jakościowe w materiale z ich dostaw.

Toja

Jeśli jest dobrze to po co zmieniać pracę? Pozdrawiam wszystkich pracowników Multistalu zwłaszcza oddział w Mikołowie

Zostaw merytoryczną opinię o Multistal & Lohmann sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Multistal & Lohmann sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multistal & Lohmann sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multistal & Lohmann sp. z o.o.?

Multistal & Lohmann sp. z o.o.