Opinie o METERTEST Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy METERTEST Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w METERTEST Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METERTEST Sp. z o.o. w Świdnica

Dominika

@SM - w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Czy możesz napisać, jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jakie są Twoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w METERTEST Sp. z o.o.? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

sm
@Dominika

trudno mi powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny, nie widziałem ogłoszenia

SM

1) to zalezy jakiej pracy szukasz 2) jeśli szukasz pracy to po prostu złóż CV

Qur

metertest, he he he...

adas

w Świdnicy @marian to teraz szukają montera elektromechaniki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie METERTEST Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
szymon

aktualnie, rzeczywiście trwa rekrutacja do działu sprzedaży jako osoba odpowiedzialna za proces, zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia ogłoszenia (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą to potwierdzam powyższe opinie, firma niestety nie trzyma standardów biznesowych. Pycha, upór, brak samokrytycyzmu, a nawet uprzejmości. Relacji pracowniczych nie znam.

Jakis

Nawet jak sie szybko uczysz a nie jestes znajomym kogos z zarzadu i dobrze z nim nie zyjesz to marne szanse na podwyzke

wolnoć Tomku...

Firma rodzinna tzn. osoby decyzyjne w zarządzie, które wszystko wiedzą najlepiej, a raczej takie mają przekonanie. Nie potrafią słuchać i wyciągać wniosków, co mogłoby skutkować korzyściami i rozwojem firmy. Niereformowalne niestety... wystarczy spojrzeć na zaściankowe logo i stronę internetową, nie mówiąc już o atmosferze i stosunku do pracownika, o czym była mowa wcześniej. Ambitnym profesjonalistom stanowczo odradzam, wyrobnikom, którym nie zależy na rozwoju i tak będzie wszystko jedno.

władysław k.

pisaliście już o tym że firma być może potrzebuje dużej ilości młodych ludzi do pracy, a jak jest z tymi starszymi? ja obecnie mam już 55 lat i dobrze jestem zorientowany w tej branży jestem ale te nowe technologie to dla mnie trochę wyścig z czasem z góry skazany na porażkę. jednak muszę mieć pracę. czy w moim wieku człowieka przyjmą?

ktos

Na początek najniższa krajowa prawie dla każdego

ziom

ale tez kadra zarzadzajaca ktora nie jest za ciekawa. Jezeli chodzi o wynagrodzenie to tez nie jest za dobre jak na wymagania

ziom
@ziom

a co kolekcjonujesz pracodawcow :) kazdego mozna wpisac do cv

Tom

Ja tam byłem zadowolony z tej pracy. Robić swoje trzeba. w polsce mamy dziwne wychowanie,że ludzie szukają pracy,gdzie nic nie trzeba robić,a przy byle jakich trudnościach szukają powodu do zwolenienia. Praca w firmie jest miła,pracuję około 25osób w biurze i na produkcji,wszyscy się znają i traktują po koleżeńsku. W pracy nie ma monotonii,ponieważ robi się maszyny na zamówienie i zawsze trzeba zrobić wszystko po kolei,więc nie ma nudy w stylu,robienia dzień w dzień tego samego. Z kasą średnio zależy na jakim stanowisku i z jakimi uprawienieami. Pozdrawiam Obiektywnych

ss
@Tom

Nie zgodzę się, wcale nie jest tam tak kolorowo.

WWWW

SKLADAJ KTORĘDY CHCESZ MASZ CHYBA NA ICH STRONIE MAILA

ddd

masz na stronie maila do nich moze sie nie obraza jak na niego wyslesz

niestety

Firma "garażowa", (usunięte przez administratora) stawki co najwyżej przeciętne a praca za darmo po godzinach jest tam normą i wychodzenie po 8h jest bardzo niemile widziane. Pruski dryl, ciągła inwigilacja, kontrola postępów i wprowadzanie fatalnej atmosfery to główne zasługi prezesa. Firma nie szanuje ludzi. Bez szans na rozwój (brak kadry - nikt normalny tam długo nie wytrzyma). Przepaść jeśli chodzi o dzisiejsze standardy pracy w branży IT.

EEEE
@niestety

ZGADZAM SIĘ I NIE POLECAM TRAKTOWANIE LUDZI JAK ZWIERZĘTA TO W TEJ FIRMIE NORMALKA .

wlodi
@niestety

Zgadzam sie z tym co kolega napisal

Zostaw merytoryczną opinię o METERTEST Sp. z o.o. - Świdnica

METERTEST Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

METERTEST Sp. z o.o.